Sprawdź nas też tutaj

Wywiad

BEDOES: „ODRZUCIŁEM PROPOZYCJĘ SENTINO”

Opublikowany

 

Młody raper z Bydgoszczy pnie się w górę, zdobywa fanów, lajki i odsłony – sam, bez wsparcia kogokolwiek.

Bedoesa powinniście bardzo dobrze kojarzyć, ponieważ niejednokrotnie pojawiał się on na łamach naszego serwisu. 17-lateni raper z bujnym życiorysem otrzymał przed chwilą propozycję od mieszkającego obecnie w Warszawie Sentino – dołączenia do jego ekipy GMLL. Jak na to zareagował Bedoes dowiecie się z poniższej rozmowy. Przy okazji zapytaliśmy go także o kilka innych istotnych faktów z życia prywatnego i muzycznego.

 

 

Wchodzę na profil Sentino i czytam, że zaprasza Cię do GMLL – co Ty na to?

Bedoes: Nie wiem co jest pięć. Odrzuciłem tę propozycję.

Żartujesz sobie, prawda?

Bedoes: Nie. Inni daliby sobie chuja uciąć za tę propozycję, ja wiem to, aczkolwiek jestem lojalny wobec człowieka, który zauważył we mnie potencjał zanim wszyscy zaczęli sikać.

 

Sentino to raper z innego świata, w Niemczech ma ugruntowaną pozycję, miał kontrakt w Def Jam, kiedy Wasze drogi się przetarły?

Bedoes: Nigdy.

 

Słuchałem Twojego numer, wspominasz go, rapujesz momentami podobnie jak On… Więc o co chodzi?

Bedoes: Shout out do jego numeru w Ruskich Fajkach, gdzie nawijam "chcę jak Sentino liczyć ten hajs wciąż" wyszedł z tego, że bangowaliśmy go akurat na melanżu. A czy nawijam jak on, kurwa… dużo wersji już słyszałem. Tu jak Quebo, tu jak Sentino, kurwa, a czemu nie mogę jak Bedoes?

 

Macie względem siebie jakieś oczekiwania, czego może od Ciebie oczekiwać Senti?

Bedoes: Nie mam pojęcia czego oczekiwał pisząc na swoim fanpage-u. Nie skontaktował się ze mną, nie napisał do mnie, nie zadzwonił. Nie wiem, te pytania powinny podlecieć do niego.

 

A teraz z innej beczki, poprzedni rok, jaki był dla Ciebie muzycznie i prywatnie?

Bedoes: Zacznę od rzeczy, które łatwiej mi przyszły, czyli życie prywatne. Rok rozpoczął się od zakończenia mojego dwuletniego związku, później jakoś przebrnąłem do wakacji szkołę. We wrześniu chciałem spróbować swoich sił w tym ośrodku dla idiotów, ale jednak poddałem się. Rzuciłem szkołę w pizdu, teraz mamy styczeń, w kwietniu mam osiemnastkę, więc chyba mnie nie zamkną za pierdolenie tego przytułku. Następnie ze względu na chorobę mamy musiałem zacząć robić coś szmalu. Miałem więcej czasu na muzykę, więcej czasu na to, żeby coś zarobić. Większość szmalu dałem prosto do Mamy, za resztę postawiłem chłopakom z 2115 flaszki, bo mi w kurwę pomagali.

 

Rzuciłeś szkołę, ponieważ?

Bedoes: Ponieważ nienawidzę w życiu robić tego, czego nie muszę. Nawinąłem tak w tracku "Puszki, kartony, butelki": "może mnie nie być skoro nie mogę być sobą". Nie chcę być szczurem w garniturze czy w innym chujostwie. Chcę być kurwa Borysem Bedoesem Przybylskim, a nie kurwa Panem Przybylskim. I nie wyrosnę z tego nigdy.

 

Masz już jakiś pomysł na siebie?

Bedoes: Wybuchnę kurwa jak nikt na tej scenie. Tracki mam gotowe, rozpierdolę i nie ma chuja, że nie. Jutro przychodzą sprzęty i kręcimy klipy.

Jeśli chodzi o muzykę, sprawa wyglądała kurwa trochę bardziej skomplikowanie. Na wakacjach na Barbados (w Jarosławcu) napisałem sobie "Ruskie Fajki", nagrałem numer, puściłem. Mówię "kurwa, co się dzieje z tymi ocenami? Czemu nagle się tak ludziom odmieniło?" – i zacząłem robić track za trackiem, jeden po drugim, po prostu zajarałem się tak jak nigdy. Później odezwał się do mnie jeden gość, którego bardzo szanuję, wystawił do mnie rękę. Przyjąłem ją. Więcej informacji niebawem.

 

Tym gościem jest Sentino (śmiech)?

Bedoes: Niestety nie.

 

Wpisałem sobie Twoją ksywkę na YouTube, publikujesz jak karabin maszynowy, przy okazji zbierając spore wyświetlenia – zdradzisz swój klucz do sukcesu?

Bedoes: Mój klucz do sukcesu to to, że nawijam o tym co widzę i dopierdalam do tego po prostu to, czego się nasłuchałem na Vivie jak miałem osiem lat. Haha, nie mam pojęcia co jest tym kluczem. Ludzie płaczą, że jestem monotematyczny, ale moje życie się nie zmienia. Nawijam o tym, że zbieram z Mamą puszki, kartony i butelki, by mieć co pić i jeść, bo tak faktycznie jest, no kurwa. Spytaj ziomali na bloku, dla mnie to żaden wstyd. Wolę zbierać kartony niż nie wiem, handlować ścierwem, bo po co Matulka ma płakać później. Nie robię już takich ruchów, skupiam się na muzyce, czasem poimprezuje. Właśnie, zwłaszcza po jakichś akcjach siadam i piszę numery, wtedy pisze mi się najlepiej. Nie mam żadnych kluczy jak DJ Khaled, poważnie. Siadam i robię to. Bez żadnej przewózki czy pierdolenia bez sensu, bo raperzy to gadają "aa kurwa idź przed siebie nie patrz na innych co ci gadają" i później powstają takie buraki kurwa typu nie wiem, Milli Tune czy inny chuj złamany.

 

Powiedziałeś mi coś takiego, że byłeś wypalony, że wkurwiały Cię koneksje. Jak sobie z tym radziłeś?

Bedoes: Sprawdzałem polskich raperów i się wkurwiłem po prostu. Mówię, "haha kurwa ten tak nawija, a wszyscy sikają, co jest pięć". Nie miałem kontaktu z naszym rapem jak nic nie wydawałem, a tak to nagle jak zacząłem ich słuchać, to po prostu dostałem takiego kopa w stylu "co ten złamas nawija" i chciałem typom pokazać, że jak mają 25-30 lat to wcale nie są warci więcej niż ja, chłopak w spodniach kurwa z rynku, któremu ledwo co broda zaczęła rosnąć.

Masz kogoś konkretnego na myśli, mógłbyś wymienić ludzi mówiąc o nich „złamas”?

Bedoes: Kurwa, kogo bym nie odpalił. Weź kurwa wstaw tam Taco Hemingway'a czy jakiegoś innego smutnego chuja co ma fazkę na super sadboys. Co to kurwa ma być? Wystarczy spojrzeć na Francję czy Niemcy, czy tam ludzie na trackach robią z siebie pedałów?

 

A Ci koledzy na polskiej scenie, faktycznie ich nie masz?

Bedoes: Nie miałem żadnych kontaktów. EP z Lankiem, później Białas mi się dograł z tej okazji. Nigdy do nikogo na siłę się nie pchałem, poważnie. Nie miałem takiego parcia "ty kurwa sprawdź to, zrobimy sobie laskę nawzajem na tracku". Podsyłałem swoje tracki tylko do jednej osoby, z której zdaniem się liczyłem, i której muzyka towarzyszyła mi od początku mojej przygody z polskim rapem. Nie mam tu żadnych kolegów oprócz KUQEgo, z którym nagrywam, ale to nie jest żaden mainstream.

Z kim kurwa jeszcze biję piątkę, hmh – Koldi jest spoko typem, bo to on mnie wkręcił w tę nawijkę jakby nie było, jego kumpel z Alcomindz Kietlon pokazał mi pierwsze kurwa mixtapy Fredo Santany jak miałem może z 12 lat. Nie no, może 14. Albo 13. Chuj wie, mało w każdym razie. Ziomalem w chuj też jest Beteo, ale nie mam kurwa kumpli typu idę wylizać dupę, to może nagramy. Nie podsyłam tracków do Urban Records czy gdziekolwiek. Podesłałem swój pierwszy mixtape do każdej wytwórni, był chujowy więc nie mam im za złe, ale kurwa, ciekawe co by było gdyby nie olali wtedy sprawy. Wini, jeszcze będziesz słuchał, haha.

 

Jak myślisz, dlaczego poważne wytwórnie nie zainteresowały się Twoją osobą, mimo że robisz wyniki, które rokują?

Bedoes: Bo jestem gnojem i boją się, że mnie nie utrzymają w ryzach. Czekają aż dorosnę i będę mniej wkurwiony. Albo bardziej.

 

W takim razie po co robisz rap, skoro robisz go sam, bez wsparcia, gdzie tu logika i skąd bierzesz motywację do tego?

Bedoes: Po co robię rap? Bo jestem już w tym za głęboko. Co mi zostało z wykształceniem podstawowym i zasyfioną kartoteką? Mam iść na studia? Moja Mama ma trzy kierunki studiów skończone i siedzi na rencie, bo nigdzie kurwa nie da rady. To jest Polska, a nie kurwa Disneyland, i w sumie to jest główny tego powód. Każdy ma swoje życie, ja mam siedemnaście lat i jeśli nie mogę robić tego co chcę, to ja kurwa mogę umrzeć z głodu. Ja chcę robić muzykę i koniec kurwa. I jak z tym mi się nie uda, to mam to życie w piździe, poważnie. Dla mnie liczy się tylko moja rodzina, mój skład i moja muzyka. Nic innego. Osoby z mojego towarzystwa mnie motywują. Motywuje mnie to, jak mordeczki z mojego przedszkola widzą na co wyrasta ich koleżka. Motywuje mnie to w kurwę, plus to moja jedyna droga. Nie jest w sumie tak, że nie mam wyjścia, ale to jest albo muzyka albo chuj.

 

Opowiadałeś mi o tym, że Białas Cię napędzał, motywował, dużo mu zawdzięczasz?

Bedoes: Więcej niż komukolwiek innemu z tej sceny. Nie trzeba więcej mówić. Naprawdę.

 

A co jeśli się nie powiedzie z rapem, bierzesz coś takiego pod uwagę?

Bedoes: Będę żył i robił jakoś szmal do czasu, aż wszyscy bliscy mi ludzie odejdą. Wtedy będę mógł spokojnie zdechnąć.

 

Jak na dzieciaka mocne słowa, życie Cię do tej pory nie oszczędzało?

Bedoes: Kiedyś mieliśmy kasę, ale to jakoś na początku, zanim mój Tatuś nas okradł. W prywatnej podstawówce (chyba podstawówce) śmiali się ze mnie, że mam kurwa ciemne plamy na bananach, na skórkach. Stwierdziłem, że tak kurwa mordo nie będzie. Moja Babcia wypruwa sobie flaki, a oni kurwa mnie wyśmiewali, czaisz? Dzieciaki są bezlitosne. Ale dzięki temu dojrzałem. Dostałem wyjątkowo mocny wpierdol od życia. Nadal się biję w sumie.

 

Mamy styczeń, a rękę do Ciebie wyciąga wspomniany Sentino, czego sobie życzysz jeszcze w tym roku?

Bedoes: Dwudziestu złotych.

 

Dlaczego zdecydowałeś się na ten wywiad, przecież większość wbija w ten portal (śmiech)?

Bedoes: Wbija, nie wbija. Każdy kurwa sprawdza. Bo co tu mamy? GlamRap, Popkiller i co kurwa, Ślizg.eu czy jakieś inne gówna zakładane przez typów, którzy mają po dwadzieścia lat i bawią się w redaktorów. Tu jest przynajmniej obiektywnie i bez cenzury. To jest najlepsze. Brak cenzury. Taka w końcu jest ta muzyka.
 

Dzięki za rozmowę.

Bedoes: Tobie też dzięki, przechuj jesteś. Pozdrówki dla 2115, MOJEGO NAJUKOCHAŃSZEGO SKŁADU, wszystkich łbów którzy mnie wspierają z mojego miasta, z Polski, z całego świata (Bartuś, Alex, trzymajcie się tam kurwa na emigracji). Kocham Cię Mamo, kocham Cię Babciu, kocham Cię Dziadku. Jesteście najlepszym co mnie spotkało. Nie czytajcie przekleństw. Przynajmniej Babciu.

 

Poniżej prezentujemy najnowszy klip rapera, a dokładniej jego całej Drużyny 2115: Bedoes, KUQUE, Flex – "Co robisz?!".

https://www.youtube.com/watch?v=UoBfRPf1F2I

0 0 vote
Article Rating
 
73 komentarze
73 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ROZSIEWARZ
5 lat temu

ŁAK NONAME: „ODRZUCIŁEM PROPOZYCJĘ ŁAKA NONAME”

RARAAAA
5 lat temu
Reply to  ROZSIEWARZ

JA PIERDOLE…

NA GLOWNEJ WYWIAD Z JAKAS PIZDA…

JAKI GLAMRAP?! TOZ TO GLAMGOWNO!!!

u8999
5 lat temu
Reply to  RARAAAA

NIE WIESZ O CO CHODZI OSTATNIO Z GR?:-)

NAWET STARA JORDANA MOZE BYC NA GLOWNEJ…JEST TYLKO MALE ALE…:-)

MAIINZTR
5 lat temu
Reply to  u8999

HITEM DZISIAJ BYLA WIELKA W KURWE NOWOSC, ZE TA GRUBA KURWA BONEZ I WIELKI FRISTAJLOWIEC GIX BYLI INICJATORAMI SKURWIALYCH FILMIKOW Z TYMI POJEBAMI TIGEREM I KOBRA…

SZOK W CHUJ!

CO PRAWDA TEJ KURWIE WUWUNI NIE PRZESZKADZALO KRECIC U NICH W DOMU ODCINEK I SZYDZIC NA POTEGE ALE WYJAWIL WIEEELKA 'TAJEMNICE’…

OBRAZACIE KURWY JEBANE LODZ! PISZE TU DO BONEZOWEJ CIOTY I WUWUNI…

JEDNO MIASTO, ZAMIAST POGADAC I ZALATWIC TO NORMALNIE, TO SE NA FEJSACH PISZA…CIOTY JEBANE.

ACZKOLWIEK DLA WUWUNIA GORZEJ SIE TO ZAPEWNE SKONCZY (smutek)

ObozowyKapo
5 lat temu
Reply to  ROZSIEWARZ

kto odrzucił propozycję kogo?XD

kapo szmato
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Na pewno nie twoja stara, ona zadnych propozycji nie odrzuca:D Uderz w stol…

OBOZOWY KAPO TY KURWO PIZDO DZIWKO SZMATO:D

KESZ
5 lat temu
Reply to  kapo szmato

[img]https://i.imgur.com/G95HgFB.gif[/img]

JEBEMNATO
5 lat temu
Reply to  ROZSIEWARZ

JAK MOŻNA NIE WIEDZIEĆ KTO TO JEST SENTINO KURWA JA BYM SIE DO TEGO NIE PRZYZNAWAŁ

SENTINO #1 W POLSCE
#GM2L

xdxddx
5 lat temu

CHUJ CI W DUPE GRUBA KURWO

fko
5 lat temu
Reply to  xdxddx

czemu tej kurwie tak dobrze zyczysz?

jebacflinta
5 lat temu

Pierwszy jebane kurwy
jebac flinta

edziu
5 lat temu

Już na Ciebie łopata czeka raperku :*

VAL
5 lat temu

SPOKO BORYS PROPSY

KasperskyAVGNorton
5 lat temu

KTÓRY NA SOLO, JAK KTOŚ CHCE TO PODAM EMAIL. TYLKO KONKRETY
[img]https://img.sadistic.pl/pics/bc057643e31d.jpg[/img]

ACID BRK
5 lat temu

BEDOES PROPS SENTINO PROPS GMLL PROPS CHRZAN PROPS

fko
5 lat temu
Reply to  ACID BRK

beka z gmlowatych ciot
chuj ci w dupe nygusie

JORA z GOTHIC2
5 lat temu

CO ZA PATOLOGICZNY, GNIEWNY MLODY CZLOWIEK. ROZUMIEM, ZE KTOS NA STUDIA NIE CHCE ISC, BO MA INNE PLANY, ALE SZKOLY NIE SKONCZYĆ SREDNIEJ (ZAODOWKA, LIC, TECNIKUM)????TO PODSTAWA JEST.

macieg
5 lat temu

[youtube]https://youtu.be/7PDZqiRB6A8[/youtube]

Riko
5 lat temu

Ma 18 lat i nie pamieta kiedy zaczal sluchac rapu. 12,13 lub 14 lat? Kurwa, wielki „raper”, ktory zapoznal sie z kultura blizej w roku 2012???

rikokikokurwojebana
5 lat temu
Reply to  Riko

źleczytasz baranie jebany XD mixtape fredo santany poznal w 2012 a rapu slucha w chuj wczesniej bo napierdalal w gta sa jebany

OJCIEC BEDOESA
5 lat temu

BORYS TO TY RZUCIŁEŚ SZKOŁĘ?

ARGUS
5 lat temu

ARMIA GLAMRAPU ZA MOMENT W NATARCIU !!!!!!

MAIINZTR
5 lat temu
Reply to  ARGUS

DUPY TWOJEJ STAREJ

ten
5 lat temu

BEKA Z DEBILA

Westbrook0
5 lat temu

BEKA W HUJ TE TYPKI, AUTOTUNE, PRZECIEŻ TO KURWA KSEROBOJE TEDEGO I TE KURWA ZJABANE REFRENY W 2 SŁOWACH. JAK TAK MA WYGLĄDAĆ TA PRZYSZŁOŚĆ PL RAPU TO BEKA JESZCZE WIĘKSZA. FUCK OFF. [img]https://rapduma.pl/upload/zdj-20151230210634656.jpg[/img]

Clinton
5 lat temu

A bedoes to nie ten cwel, co tanczyl na piasku i ustawiał sobie tęczowa flagę na swoim fb?

bedozet
5 lat temu
Reply to  Clinton

to byłem ja 😀

HUJ
5 lat temu
Reply to  Clinton

TO NIE BEDO TY KURWO BIEDNA

Joo Joo
5 lat temu

Propsy Bedo !

marcinek1231
5 lat temu

Grubas bez Gimnazjum pluje na niego oby stracił głos

THRU
5 lat temu
Reply to  marcinek1231

Gimnazjum skończył, ale liceum nie. Ciekawe co powiesz jak ten grubas zacznie robić hajs

marcinek1231
5 lat temu
Reply to  THRU

nie zacznie bo nikt nie jest na tyle glupi zeby go slucac

byczekbyk
3 lat temu
Reply to  marcinek1231

i co tera ?

elo
5 lat temu

dobrze w huj

bhbhbh
5 lat temu

POZDRAWIAM CIE OLIWIA

Dilipczyk
5 lat temu

Hahah koleś z siebie zrobił pajaca. Kurwa gowniarzu bierz łopatę i zapierdalaj kopać rowy jak ci się nie chciało uczyć. Raperem to ty nie zostaniesz

zjadaczdusz
5 lat temu

ja propsowalem bedo jak jeszcze byl w Freshville Rec i propsuje nadal, bedo olej hejty, rob co robisz bo robisz to zajebiscie, 5!
ps. Blondi z klipu jest zajebista

mesjaszzbawiciel
5 lat temu

BEDOES TOP#2
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9XVpBd9yJ7w[/youtube]

KaBe
5 lat temu

„Wy tu możecie robić remixy. Prawdziwą muzykę zrobimy my.”

mesjaszzbawiciel
5 lat temu
Reply to  KaBe

Deys’a szanowałem dopóki nie dołączył do QueQuality

kozak235428
5 lat temu

super kurwa kozak z gnojka. Rzucił szkołę ojapierdole ale bandyta wszystko wie o życiu. Mam nadzieje że za pare lat ci sie nie powiedzie i dostaniesz takiego kopa w dupsko że na nowo zrobisz podstawówkę gimbaze średnią i studia bo puki co to jesteś wyszczekanym idiotą który leje na wszystko. Bez pozdrowień

XD
5 lat temu
Reply to  kozak235428

Tobie też się przyda powtórzyć chociaż podstawówkę, „puki” masz czas XDD

Ado
7 miesięcy temu
Reply to  kozak235428

I co analfabecki pokurczu umysłowy? Po 4 latach pewnie jesteś po studiach i nadal z zawiści smarujesz innych w internecie z błędami ortograficznymi ;D

nxx
5 lat temu

pięknie Borys, piątal, 2115

azii
5 lat temu

Co wy kurwa macie do Bedoes? Żal w Dupe was ściska, że chłopak dostał nieźle wpierdol od życia, a teraz jest bardzo dobrym i znanym raperem. Robi to.co lubi i nikt mu nie zabroni,a wygląd nic nie ma do tego.!

RAPST0PR0ST0
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FJA4bHPF2wQ&feature=youtu.be[/youtube]
Tylko dobry rap, kurwaaa

buntownik
5 lat temu

Tylko rówieśnicy go słuchają.
Wszyscy wyrosną/

BEDOPSIE
5 lat temu

PRZYPOMINAM BEKA Z PEDAŁA :DDD
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iR_M3FGmSuw[/youtube]

hahah
5 lat temu
Reply to  BEDOPSIE

ej początek zły z tym „Oooo…” ale tak nawet na wysokim poziomie ta beka xD

fan guovy
5 lat temu

Ja pierdolę, jakie gówno.
Wykasujcie to szybko!

Ps.
Za dużo dziewczyn na imprezie nie było, co?
Poruchaliście się w dupki pod prysznicem?

JAKGLIDERAROZKMINIAC
5 lat temu

CO TO ZA ŚMIEĆ?
NA DODATEK BEZ WYKSZTAŁCENIA.
ŚMIEĆ BEZ WYKSZTAŁCENIA.
#GMLL

MeinFuhrer
5 lat temu

ciśnie taco, a sam jest takim pedałem że chuj boli xDDDDDDDDDDDDDDD
nie skończyć nawet średniej to trzeba mieć talent

magna carter
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=glDWaTKsQO8[/youtube]

CO TAM KURWO

GreenGrenade
5 lat temu

Beka z gimbusa

Sąsiadka
5 lat temu

Większość z Was wielcy hejterzy ma nie więcej niż 25 na karku i uważacie, że wiecie wszystko o życiu,komedia.Nie wiem czy kieruje Wami zazdrość czy myślicie, że w jakikolwiek sposób sprawicie mu przykrość. Znając Borysa to teraz zapewne czyta te wasze wypociny i śmieje się do monitora. Człowiek ma talent ale przede wszystkim ma motywacje a Wy jełopy idźcie słuchać Popka czy innych raperów, którzy tyle przeszli :DDD jesteście żałośni i lepsi niż niejedna komedia 🙂

urscrew
5 lat temu
Reply to  Sąsiadka

W imieniu wszystkich którzy nie znają 17-letniego bedoesa oraz sentino przepraszam. Od dziś katuje tylko ich! 17-latek sporo nauczy mnie o życiu, a Sentino to prawdziwy gangster, któremu wcale nie wjebałby przeciętny psychofan Arturo JSP.///Na chuj takie njusy na glamrapie

macieg
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7PDZqiRB6A8[/youtube]

Royk
5 lat temu

Prawidłowo!!!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TORuVCCwJR8[/youtube]

hahah
5 lat temu

Co jak co ale jak będzie płyta zaistnieje na moich połkach 🙂 obok Tedasa i innych mc 🙂 chłopak ma talent 🙂 zycie daje mu w kość, ale props dla niego,ze jest prawdziwy jak inni raperzyny 🙂

kashmir
5 lat temu

Boże, on ma tak płytką świadomość o otaczającym świecie, że naprawdę szkoda, że nie skończył tej szkoły. Słyszeliście o czym nawija w trakach? No kurwa drugi Peja z lat 90’… STRASZNIE PŁYTKA ŚWIADOMOŚĆ POZNAWCZA, CO TY WIESZ O ŻYCIU 17 LATKU?

Borys, idź do tej szkoły, skończ chociaż zawodówkę, dziecko…

fUCK
5 lat temu

Jakie to smutne…miał tak przejebane w zyciu ze postanowił rzucić szkołe haha
zobaczylem jeden klip, te dzieciaki bijace do kamery to jak w mojej pracy z dziecmi niepelnosprawnymi(z całym szacunkiem dla chorych dzieciaków). Wez sie ogarnij małolat bo takie xero ameryczki zalewa polske jak mnie krew ema

Janusz Dzięcioł
5 lat temu

Ten BeDoeS to jakiś matoł jebany, Sentino wyciąga do niego rękę, daje szanse zarobić szmal to gówniarz jebany udaje niezależnego i woli ze starą zbierać puszki po hasiokach, mentalność ludzka bywa niezrozumiała, ja pierdole.

Nie pozdrawiam, jebać

lol
5 lat temu

a co on dostal po dupie od zycia? dostal kurwa jedynke z przyry czy go tata zostawil? XD tragedia zyciowa 17latka bitch please

lol
5 lat temu

beka ja w jego wieku pracowalem i od dawna stosunkowo dobrze zarabialem a do tego chodzilem do liceum i mialem czas na balety nagrywanie kawalkow i dupeczki co za ograniczony patus pewnie gimnazjum go przeroslo nic tylko zostac raperem

!
5 lat temu

„W prywatnej podstawówce (chyba podstawówce) śmiali się ze mnie, że mam kurwa ciemne plamy na bananach, na skórkach. Stwierdziłem, że tak kurwa mordo nie będzie. Moja Babcia wypruwa sobie flaki, a oni kurwa mnie wyśmiewali, czaisz? Dzieciaki są bezlitosne. Ale dzięki temu dojrzałem. Dostałem wyjątkowo mocny wpierdol od życia. Nadal się biję w sumie”

kurwa..serio ? 😀

GRANDE BYDGOSZCZ
5 lat temu

ŁIKED TY HUJU GRUBY FEJKU

ppp
5 lat temu

BEDO PROPSY OD FRSHTILLDIX

HAHAHAH
5 lat temu

Marna przewózka, a ten szlauf w klipie to takie 5/10 max

Gosc87678
5 lat temu

BEDOPIES

Wickedcwel
5 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=h2FHYwztxyE

Tu macie tego cwela kilka lat temu, w chuja leci glupi grubas.

Wickedcwel
5 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=WO9dejFIwCY

BEDOES PAMIETAMY, N4G PAMIETA

crystalllll
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kSiG0y9cIqg[/youtube]

Popularne