Sprawdź nas też tutaj

News

Bosski wsparł dzieci ze wsi, gdzie uderzyła ukraińska rakieta

Raper z wizytą w Przewodowie.

Opublikowany

 

Pijarowcy rządowi i ich medialni klakierzy muszą mieć teraz nie lada problem. Gigantyczna inflacja i zaangażowanie finansowe w wojnę miały chronić Polskę przed tym, żeby na nas „ruskie bomby nie spadały”. Jednak chyba nikt nie brał pod uwagę scenariusza, że takowa przyleci z Ukrainy. Trudną psychologicznie sytuację lokalnej społeczności próbował poprawić Bosski Roman, ruszając z wizytą do Przewodowa.

Incydent w Przewodowie jest jednym z najważniejszych wydarzeń 21 wieku nad Wisłą. Ta historia pokazała, że hasło rzecznika MSZ Łukasza Jasiny: – Jesteśmy sługami narodu ukraińskiego” wjechało na kolejny level. Jeżeli ktokolwiek się łudził w kwestii kompetencji dyplomatycznych rządu, to Przewodów zweryfikował je do spodu. Z ujawnieniem szczegółów czekano aż wstanie Biden, polskim władzom przez gardło nie mogło przejść, że to jednak ukraiński pocisk. Trzymali przez kilka dobrych godzin w niepewności, strach przed spadkiem poparcia był ważniejszy od uspokojenia nastrojów. Co więcej – Andrzej Duda usprawiedliwiał prezydenta Ukrainy za fałszywy przekaz. Brakowało tylko przeprosin, że polski traktor zniszczył rakietę. Osobna kwestia to postawa Zełenskiego, który za wszelką cenę chce nas wciągnąć w konflikt, przy całkowicie biernej postawie mediów i lwiej części sceny politycznej, chyba nie do końca ogarniającej skutki wepchnięcia nas w to. Istnieje też medialna, pragnąca wojny grupa, która ogłosiła, że sprawcą są Rosjanie, nie czekając nawet na wstępne ustalenie przyczyn tragedii. Prowokacyjny przekaz płynie też z wpływowych źródeł naszych wschodnich sąsiadów. „Polacy wybrali pomiędzy wstydem, a wojną. Ale nawet jeśli wybrali wstyd, to wojna i tak zapuka do ich granic” – to jeden z serii twittów największego niezależnego, obywatelskiego serwisu na Ukrainie, PR-owca Euromajdanu. Sytuacja tego kraju staje się dramatyczna – jeżeli nie wydarzy się cud, blokujący odcięcie kraju od energii elektrycznej, to są aktualnie na autostradzie do niechybnej ruiny gospodarczej. Dobra sytuacja na froncie niewiele tu nie zmienia. Ukrainie trzeba pomagać w miarę możliwości, ale Polska popełnia błąd, biorąc na siebie główny ciężar wsparcia zarówno finansowego, jak i społecznego, zamiast zabiegać dyplomatycznie o zaangażowanie w to całej Europy.

Dość własnych refleksji, wróćmy do sedna tematu. Do Przewodowa udał się Bosski Roman, z przekazem motywacyjnym. Kto, jak kto, ale on chociaż jest w tym wiarygodny – od turlanek po „Jubilatem” przeszedł do kategorii ciężkiej. Jego pojedynek z GSP pokazał, że ma w sobie spory potencjał fightera, widać realną przemianę i mógłby zrobić trochę zamieszania we freak-fightach. Roman wygłosił motywacyjne przemówienie dla okolicznej młodzieży i klasycznie część komentarzy w sieci, to wylane pomyje, że „chce wykorzystać sytuację”. Jednak pamiętajmy, że zainteresował się, poświęcił swój czas, zrobił coś pożytecznego, miejscowi raczej nie oponowali. Jeśli komukolwiek z widzów ten przyjazd coś pomógł, to doszukiwanie się w tym promocji świadczy jedynie o naszej specyficznej mentalności.189 komentarzy
189 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ppproffesoor Traapu Władca Glamrapu
11 dni temu

LUDZIE PYTAJA ILE MAM PIENIĘDZY?

– 80.000 PLN – CO MIESIĄC Z HANDLU PALIWAMI CHURTOWO
– 699.000 PLN – TESLA MODEL S PLAID 
– 160.000 PLN – AUDEMARS PIGUET ROYAL OAK
– 8500 PLN – CZYNSZ ZA LUXUSOWY APARTAMENT NA MOKOTOWIE 220 M^2
– 4500 PLN – POMOC DOMOWA DO WSZYSTKIEGO PRACA CO 2 DZIEŃ
– 9200 PLN – SŁUCHAWKI AUDIOFILSKIE SENNCHEISER HD 820
– 821 – NASTOLATEK OD 16-19 LAT ZALICZONYCH W 6 LAT
– DZISIAJ NA OBIAD JEM W L’ARC VARSOWIA CHOMARA ZAPIEKANEGO ZA 159 PLN I SZAMPAN DOM PERIGNON VINTAGE 1200 PLN ZA BUTELKE

Ppproffesoor Traapu Władca Glamrapu
11 dni temu

A TY JAK TAM?

– CODZIENNIE ZIEMNIKAKI Z SOSEM Z TYTKI Z BIEDRY?
– KOSZULKI LONSDALE Z LUMPA ZE SKLEPU BEZCŁOWEGO?
– PASERATTI Z 1992 ROKU W TURBO DIZLU LPG? 50 KM WOW
– OCIERZAŁE DZIECI ALAN I JE$$ICA W PODRÓBKACH Z NIKE I GUCCI?
– PIWO GÓRA ŻUBER
– ŻÓNA KARYNA ZE SPRUCHNIAŁYMI ZĘBAMI I RYJ3M JAK G0BLIN
– BEBZON WYJ3B4NY PONAD ORBITĘ OD TANIEGO ŻARCIA
– PRACA MARZEŃ NA BUDOWLANCE, AMAZONIE LUB NA MIG0MACIE ZA 2000 PLN?

Borys Sentino
11 dni temu

I zaczęlo sie, debila z psychiatryka wypuscili. I na co poszly nasze podatki, leczenie ch.uja dało. Powinni cie ku.rwo parszywa z urojeniami zutylizowac. Albo poslac na donbas jako tarcza ty sku.rwysynie.

Ppproffesoor Traapu Władca Glamrapu
11 dni temu
Reply to  Borys Sentino

PŁACZESZ KUR3WK0 BO TO JA PIERWSZY WYPRYCZYŁEM TWOJĄ SIOSTRĘ W BRĄZ A NIE TY? TO PŁACZ DALEJ I TUPNIJ NURZKAMI JESZCZE!

Borys Sentino
11 dni temu

Wypryczyli to ciebie w psychiatryku jak ci robili niestety nieudana lewatywe wraz z lobotomią.

PAN Yp
11 dni temu
Reply to  Borys Sentino

Mówi się, że p00lki są toksyczne ale w przewrotny sposób potrafią być też lekarstwem. Na przykład dzięki nim skutecznie wyleczyłem się z ostatków tzw. patriotyzmu i jaki charyzmatyczny by przywódca nie był, jak pięknie nie mówił (zwłaszcza w obecnej sytuacji) tak nie działają na mnie jego słowa w ogóle. Dzięki p00lkom od razu wiem, że jakakolwiek wojna jest bezsensowna i po prostu głupia, chociaż pomijając ten jeden jej sens aby nie być pod zaborcą który burzy domy ludności podbitego państwa, ekstermituje tą ludność i przeprowadza na niej tortury. Gdyby np Rosja nie była tak barbarzyńska to w sumie w ogóle nie opłacałoby się z nią nawet walczyć, a tak to dają nam jeden, jedyny powód dla którego jest okruszek sensu w walce pod interes i pod butem obecnie rządzących i Polską gospodarką trzęsących.
Gdybym miał powiedzieć co jest najbardziej chóójowego w Polsce to powiedziałbym, że na pierwszym miejscu jej chóójowe położenie na mapie, na drugim to będą p00lki,

PAN Yp
11 dni temu
Reply to  PAN Yp

a na trzecim mentalność boomerów (na szczęście ona choć topornie to powolutku zanika).

Profesooor trapuu
11 dni temu
Reply to  PAN Yp

próbowałeś sobie znaleźć kogoś?

PAN Yp
11 dni temu

20 odrzuceń pod rząd, głównie od #p0lka ale nie wszystkie to p00lki. Niektóre były spoko, miały facetów, a nawet jeśli nie to były miłe i po prostu miały kogoś tam lepszego na boku. A co mnie wkóórwia najbardziej to to, że ponad połowa pozwalała sobie na takie szorstkie jakby odtrącenia. Wyśmiewały, jakieś niemiłe rzeczy mówiły do mnie albo w otoczeniu i chyba obśmiewały mnie wśród koleżanek. To jest z taki serii ,,zagadaj, co złego się może stać”. I potem wylewa się na Ciebie caaałe wiadro niepotrzebnego, niezrozumiałego hejtu dla samej zasady, że taki brzydal śmiał spróbować swoich szans. No i to było irl a nie przez jakieś tindery, bado czy ogólnie internet.

Perspirant
10 dni temu
Reply to  PAN Yp

klasyczna historia szybko weryfikująca białorycerstwo beciaków xD myślał, że uratuje godność pOlki, a tylko dostał wciry za wtrącanie się w prywatne relacje między p0lką a jej bad boyem xD

wykop .pl/cdn/c3201142/comment_1668955148WYBxJeWcSWYmLEOyApsKQR.jpg

beciak pewnie nic nie zgłosił na policję z żeby czasem witaminka nie dostała kary za współudział xD

Samiec Leczo
10 dni temu
Reply to  PAN Yp

W Dubaju jest od zarzygania ruskich. Dzis ruska rodzina kolo mnie stanela i zaczela cos gadac w jezyku zlodzieji klozetow to od razu od nich odszedlem i skumali i stara ruska baba sie gapila i niby sie smiala z tego ale jednak bylo widac ze ruska duma zostala urazona. Narzekasz na Polki a Ruskie dûpy co tu chodzą z miną s rającej małpy to jest P00lka razy milion.

Co ty kurwisz
11 dni temu
Reply to  Borys Sentino

Dokładniej: zamiast lobotomii, wycieli anusa, zamiast lewatywy, nasrali do łba. Tfu.

Al kapone
10 dni temu

Myślałem że zdechłeś cvvelu

Bartołomiej Ciepłota
11 dni temu

Sram.
Gównem sram.
Czemu sram?
No bo sram.
No i co?
Sram.
Gównem sram.
Czemu sram?
No bo sram.
No i co?
Sram.
Gównem sram.
Czemu sram?
No bo sram.
No i co?
Sram.
Gównem sram.
Czemu sram?
No bo sram.
No i co?
Sram.
Gównem sram.
Czemu sram?
No bo sram.
No i co?
Sram.
Gównem sram.
Czemu sram?
No bo sram.
No i co?

Samiec Leczo
10 dni temu

Ale jak mam być szczery to nawet na Tobą tęskniłem haha. Chomar zapiekany za 159 zeta to tanio. Masz dalej przedinflacyjne ceny w komentarzu 🙂

Samiec Leczo
10 dni temu
Reply to  Samiec Leczo

Homar*

Magda Gessler
10 dni temu
Reply to  Samiec Leczo

Nie, ty mówisz o homarach, a Poje…sor Trapu mówi o „chomarach”. Dwie zupełnie różne potrawy, psia końcówo.

Glamraper
9 dni temu
Reply to  Magda Gessler

Chomar to chomik morski, taki płaz z rodziny twojej starej.

SicenS
6 dni temu

Taki bogacz a pół roku czy lepiej zbierał hajs na vpn’y żeby znów srrrać tu sobie plusami i robić z siebie idiotę myśląc przy tym, że wygrywa życie i glamrap. Trochę mi Ciebie nawet żal, choć za postawę i poziom irytacji jaki wywołujesz swoim spamem z błędami ortograficznymi to powinni Ci odciąć internet. W Twoim przypadku to chyba jak odcięcie tlenu.

Edzio tiktoker śpiewa
11 dni temu

W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: Ic bin elonk tajm rakim emajkofą soloł tłist. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

Romeczek z geesu
11 dni temu

„Dość własnych refleksji, wróćmy do sedna tematu.”

Michalczewski sam się zorientował, żę p…doli głupoty. XDD

Nosacz
10 dni temu

„dość własnych refleksji” – mam nadzieję, że na zawsze. Synek, tu nikogo nie interesują twoje pseudointelektualne rozkminy na poziomie dziecka które dostało od starego książką od WOSu i z ciekawości ją przeczytało na wyrywki. Tu jest glamrap, siedlisko patologii, degeneratów, simpów, cuckoldów i innego śmiecia.

Oczywiście to do red M.

Wnuk Tedego
11 dni temu

Miales mieć chate za 5 mln. Gdzie ona?

Wnuk Tedego
11 dni temu
Reply to  Wnuk Tedego

Pytam grzecznie, bo kiedys w statusie podawaleś. A ty mie tu minusy odrazu.

GSP
11 dni temu

Że to populista wiadomo nie od dawna… gdyby o tym miejscu nie było głośno medialnie nie postawiłby tam stopy. Tfu na niego

Palmie odbija palma
11 dni temu

DLATEGO ŻE BOSSKI SAM POCHODZI ŻE WSI GDZIE UDERZYŁA UKRAIŃSKA RAKIETA

bozno
11 dni temu

EvilAngel Alexis Crystal – Anal Virtue #04

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
11 dni temu

Buahahaha!! XD
Kùrwa jak mi brakowało tych bekowych wpisów na tym smutnym wykurwiowie 😀

Hooy
10 dni temu

CO W TYM JEST ZABAWNEGO CWELU? to chyba smutne że jedynymi kolegami tego typa są arabskie boty na które wydaje ostatnie kieszonkowe HAHAHAHA

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Hooy

,,CO W TYM JEST ZABAWNEGO? MÓJ PANIE”
A to jak was typ gnoi psychicznie wy niedorozwinięte kùrwy 🙂
BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!
X X X DDdjfhculfjgigo

Hooy
10 dni temu

HAHAHAHAHAAHAH TY NAS GNOISZ, TERAZ TO DOJEB.AŁEŚ AHAHAHAH nikt cię kur/wo nie lubi na tej stronie, wzbudzasz jedynie nasze zażenowanie i mamy frajdę z jednoczenia się tylko po to żeby po tobie jechać psie XDDD

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Hooy

Faktycznie typ wcale ci z mózgu papki nie zrobił skoro masz już paranoidalne urojenia i dostrzegasz profesorka we mnie
Sam siebie pozamiataleś dzbanie
BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
PS yebać pØlki też wam fajny terror psychiczny tutaj funduje
AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHchfhcjcigifuxyx!!!!! xxXXX X X DDDDDdddd

Hooy
10 dni temu

Oczywiście że to ty cwelu bo nikt poza tobą by cię nie spropsował AHAHAHAHAHAHAH nawet schizofrenik trójkąt dostał 70+ za pojechanie z tobą, tak się jednoczy glamrap cwelu XDDDDD

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Hooy

Bo coś tobie się wydaje tak więc musi być?
Patrz KLAUNIE takiś wszystkowiedzący jesteś jak twoja biografia z której wynosisz od 3000 do maksymalnie 5000 miesięcznie
I chùj mnie jakiś trójkąt obchodzi kryptogeju nawijający ciągle słownictwem ,,cwêlu” idź się tam łączyć pêdale z resztą pêdałów jak tak tobie na tym łączeniu zależy i sobie trójkąt zaserwujcie bo beka do oporu z was jest jak wam jeden i drugi koleś robi kisiel z mózgu co sami udowadniacie z tą waszą paranoidalną obsesją z urojeniami
Dlatego mnie śmieszą wpisy tego profesorka czy nawet YP bo ryją wam łby dałny

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu

Kùrwa ogólnie hardkorowi alkoholicy widują tzw białe myszki a wam tak zryto czerepy że widujecie profesorka trapu na lewo i prawo dobrą schize macie tam na bani
BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! 😀 😀 😀 😀 😀

Perspirant
10 dni temu

Biografia to książka o czyimś życiu ty kurvva jełopie po gimnazjum xDDDD
Chciałeś być chyba błyskotliwy ale nie wyszło xD

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Perspirant

Widać żeś tępy jak but ,,biografia” to metafora w tym zdanie odnosząca się do wartości życiowych przez które typ stoi w miejscu w którym jest tak więc
,,
Chciałeś być chyba błyskotliwy ale nie wyszło xD” 🙂

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu

W tym zdaniu*
Bo się jeszcze tam zaraz zesrasz drugi raz przez tą autokorektę pseudo intelektualisto xD

Perspirant
10 dni temu

Grube masz metafory, może zostań raperem typie XDDDDD
Swoją drogą ładnie masz rozje.baną psychikę i kruchutkie ego odpowiadając na każdy komentarz co chwilę na mega wczucie xD A nas podejrzewasz o bycie styranym przez jakiegoś infantylnego trolla xD ale beka xDDDDD

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Perspirant

Grube jest to że ty nie wyłapujesz metafor a wszystko odbierasz zbyt dosadnie
Odpowiadam bo sami do mnie odpowiadacie to takie dziwne? Swoją drogą gratulacje za hipokryzję sam to czyniąc zarazem jakoś tylko mi to podkreślasz tumanie
I owszem macie rozjêbaną psychikę jeżeli odpowiadacie trollowi jakby wam matkę wyrùchał i opluł 😀
Weź gostek spływaj stąd bo nawet nie dostrzegasz jakiego z siebie klauna robisz a myślisz że wszystkie rozumy pozjadałeś tumanie 😀
Tak więc jak tu z was beki nie mieć? BUAHAHAHAHAHAHAHAHA

Hooy
10 dni temu

CHCIALEM CIE POCISNAC CWELU ALE ZOSTALEM WYRECZONY HAHAHAHAHA tupnij nóżkom i sie rozpłacz że nikt sie z toba nie zgadza cwelu z rozje/bana psychą HAHAHAHAHAHAHA a ty mi odpowiadasz a paradoksalnie matke ci wyroochałem i oplułem psie  😀 😀 😀 halo 112 pacjenta na sor mamy HAHAHAHAHA

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Hooy

Pocisnąć? Mi? Za głupi jesteś typie kùrwa człowieku jak ty masz zryty beret że dostrzegasz profesorka rapu wszędzie kùrwa masz takie schizy na bani że złomki po spalaniu komórek od trawy takich schiz nie mają tak więc z czym do ludzi nawet do łopaty byś się nie nadawał co dopiero do jakiejkolwiek polemiki BUAHAHAHAHAHAHAHAHA X DDDD
Swoją drogą ty uważasz że ten drugi pajac mi pocisnął? Typ nawet nie jest świadom że się sądzi do kogoś o to samo co robi sam a ty myślisz że mi picisnął? BUAHAHAHA
Mówiłem że do łopaty ci daleko co dopiero polemiki
A paradoksalnie teksty do czyichś rodziców świadczą że mam rację 😀

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu

Ojoj sam przed chwilą to zrobiłem 🙁
ALE CWIERĆ MÓZGI W INNYM JĘZYKU NIE ZROZUMIECIE BUAHAHAHA!!!! 😀 😀 😀
Yebać wasze matki i ojców za to że was z smyczy wypuścili 🙂

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu

PS ale z tą hipokryzją to żeś ostro poleciał w praktyce serio 😀
Typie jesteś jednym z tych co odświeża i czyta ten shitstorm po to aby zasadzić mi minusa który nic w moim życiu nie zmieni
Tylko dlatego bo jesteś tak tępym który nie jest w stanie znieść tego że ktoś ma inne zdanie niż ty czaisz sytuację?BUAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA
Yebać was tam debile z rozjêbaną psychiką i ilorazem inteligencji zróbcie coś z sobą i tym waszym żalosnym smutnym toksycznym życiem a ja spadam oglądać film do końca bo szkoda tak szczerze na was już czasu 😀

Perspirant
10 dni temu

Niby jak poleciałem z hipokryzją? Tak, odświeżam, bo kocham tą sekcję komentarzy. Takiego psychiatryka nie ma nigdzie indziej jak tu xDDD To ty się chciałeś przykreować na typa który wchodzi tu tylko dla beki, a pokazałeś że masz mega krótki zapalnik i największa beka jest z ciebie. Leć na swój film z gatunku gay romantic porn xDDD Tylko odpowiedz nam jeszcze zanim pójdziesz bo będzie cie to męczyć że nie odpowiedziałeś xDDDD beka

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Perspirant

No po filmie to czas na zwierzęta
Piêrdolnięty jesteś co? Weź przeczytaj to coś nabazgrał i się zastanów gdzie dostrzegam hipokryzję piêrdolony idioto z dwucyfrowym IQ 😀
>>>>Niby jak poleciałem z hipokryzją? Tak, odświeżam, bo kocham tą sekcję komentarzy. Takiego psychiatryka nie ma nigdzie indziej jak tu xDDD<<<
Pytasz się gdzie po czym odrazu sam sobie odpowiadasz na pytanie? BUAHAHAHAHAHAHAHAHA
Swoją drogą znowu walisz hipokryzją z tym tekstem o przykreowaniu skoro sam tutaj wchodzisz dla tego samego powodu co ja wytykając mi to ale z jednym się zgodzić możemy glamrap to psychiatryku na kółkach i to jest jego kwintensencją dla której tutaj wchodzimy synu kùrwy i menela bo po genach widać żeś po denaturacie robiony 😀

Perspirant
10 dni temu

Przedstawię ci to w punktach, bo to chyba jest za trudne dla ciebie xD

1.Uważasz emocjonalne odpowiadanie na trolla za przejaw rozj.ebanej psychiki.
2.Odpowiadasz emocjonalnie na trolla.
=
Jesteś debilem.

Moim zarzutem nie było to że siedzisz na tej stronie dla beki kretynie pierdo/lony xDDDD

’I owszem macie rozjêbaną psychikę jeżeli odpowiadacie trollowi jakby wam matkę wyrùchał i opluł’ – napisał po czym wysrał 10 esejów w których prawie płacze i rzuca wyzwiskami na prawo i lewo xD Wytrzyj buzię z łez szmato 😀

Lubię cię debilu bo jesteś niezłym głupkiem a takich tu potrzeba 😀

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Perspirant

Naucz się czytać z zrozumieniem bo za chùj nieidzie zrozumieć o czym bełkoczesz tak toś wszystko popiêrdolił 😀
Tutaj mi już mózg wyłączyło z tym twoim czytaniem z zrozumieniem na poziomie poniżej szkoły podstawowej >>Moim zarzutem nie było to że siedzisz na tej stronie dla beki kretynie pierdo/lony xDDDD<<< ohhh kùrwa doprawdy kolumbie? tylko jak tyś do tego kontynentu dopłynął? Bo nie czaję 😀 😀 😀 😀
Btw odpowiadam bo wy mi odpowiadacie hipokryzja z twojej strony poraz kolejny bo jakby nie patrzeć sami do mnie napisaliście i dalej to robicie sam się również prujesz a ja ciągle mam z was zwyczajnie bekę z względu na to jak wam profesorek wlazł na psychikę że aż taką toksycznością zioniecie w tym waszym amoku tylko dlatego że stwierdziłem że koleś bekowe wpisy tutaj daje których ostatnio brakowało a jak widać skutecznie działają bo nawet nie wiecie o czym piêrdolicie i te urojenia gdzie myśli co najmniej jeden z was że ja to profesorek BUAHAHAHAHAHAHAHAHA 😀

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
10 dni temu
Reply to  Perspirant

Dobra ziomek ogóle jêbać cie bo od startu twoje wpisy wyglądały aż do teraz jakbyś żył w alternatywnej rzeczywistości zwyczajnie szkoda więcej czasu bo to sensu niema aż tak głupi jesteś typie narua

Klaudia
10 dni temu

Studiuję psychologię i powiem Ci, że współczuję Ci kolego. Nawet po takich głupich komentarzach w internecie, da się wywnioskować sporo na temat osoby, opracować pewien profil psychologiczny. Próbujesz przelać na ludzi dookoła własne słabości i wytknąć im to co najbardziej uwiera Cię w sobie. Udajesz wyluzowanie, gdy tak naprawdę bardzo złościsz się, gdy ktoś powie coś na Twój temat. Bardzo łatwo jest zauważyć w tej dyskusji charakter komentarzy. Hooy (prowokacyjny i infantylny) Perspirant (luźny) i Ty (sfrustrowany, udający luz). Absolutnie nie piszę tego, żeby ci dowalić, problemy z gniewem i samooceną są do wypracowania i to właśnie ci polecam 😉

Peja slu
11 dni temu

Perignon za 1200 był a restauracji, ale około 8 lat temu, więc ty chyba w Biedronce kupiłeś

Waligrzmot
11 dni temu

„Churtowy” handel paliwami – czy sprzedaż hotdogów na Orlenie.

Raptorus_REX.PDW
10 dni temu

„Co miesiąc z handlu paliwami churtowo” …

Psychiatra 666
10 dni temu

Na instagram dziewczyny wyrywajcie!

Bozno
10 dni temu

nie ludzie pytają ale głosy które masz w głowie

Samiec Leczo
10 dni temu

Ja siedze w Dubaju i wczoraj jadłem Snow Craba w Wicked Crab, a najśmieszniejsze, że nie kłamię.

Bartołomiej Ciepłota
10 dni temu
Reply to  Samiec Leczo

Hej czym się różni Snow Crab od zwykłego Craba? Pozdro.

Codeina
10 dni temu

Hej tym że ten pierwszy ma dopisek Snow przed Crab, nie ma za co :*

Samiec Leczo
10 dni temu

Snow Crab to jest ten najwiekszy, wiec jest radocha ze jesz duzego craba 🙂 Ale w smaku to ten zwykly crab „ dungeness crab” jest dla mnie lepszy. Pewnie zalezy gdzie i jak przyzadzony. Natomiast ja sie naagladalem reelsow gdzie jedza duze kraby i tez chcialem sie poczuć jak w relacji na intstagramie. No i spoko. Swoja droga w Dubaju jest niewiele drozej niz w Warszawie, jest tez duzo tanich miejsc, gdzie zjesz za 15 zeta lol, bo tu mieszka sporo zwyklych ludzi z biedniejszych krajow co obsluguja swoja praca tych bogaczy, wiec tez musza miec cos na swoja kieszen. Sa tez mega drogie miejsca, ale tak jak mowie jest bardzo duzo miejsc z cenami na poziomie 120% Warszawskich. Do czego to doszlo ze w Polsce takie ceny ze czlowiek leci do Dubaju i mysli, kurde calkiem tanio tutaj.

Nowik
10 dni temu
Reply to  Samiec Leczo

Ja dzis jadłem w barze mlecznym kluski z serem za, kompot, zupa jarzynowa a to wszystko za 15 zł. I jestem szcześliwy.

Samiec Leczo
10 dni temu
Reply to  Nowik

Przyjacielu to jest pierwsza rzecz, ktora zrobie jak wroce do Polski. A w zasadzie to najpierw zjem chlebek z pasztetem i ogóreczkiem 🙂 Pieniadze szczescia nie dają, ale mimo wszystko lepiej mieć, niż nie mieć.

BIG ALL
10 dni temu

Ha ha ha ha umiesz mnie rozbawić
Klep więcej tych laików przez VPN mitomanie, dawno się tak nie uśmiałem aaaa

Glamraper
9 dni temu

Czekałem na foto twojej tesli z zegarkiem i słuchawkami w środku, teraz wiem, że to farmazon i jesteś zwykłym pedauem XD utkany jak pajęczynka psa pająka.

Bosski Roman
11 dni temu

Przy okazji kilka szmat, znaczy bluz się pogoni hehe. Na warsztatach zademonstruję poprawnę technikę turlania się po liściu, oczywiście również odpłatnie.

Old Spice Pure Sport Soap 8 x 114 g Each/Chacun
11 dni temu
Reply to  Bosski Roman

Przestan pieprzyc p0laczku
Romek props

Edzio tiktoker śpiewa
11 dni temu
Reply to  Bosski Roman

W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: Ic bin elonk tajm rakim emajkofą soloł tłist. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

rampamapam
11 dni temu
Reply to  Bosski Roman

PATRZCIE NA JAKOŚĆ CZAPKI „DRUŻYNA MISTRZÓW” NA ZDJĘCIU
BOSSKA GDZIE TO ZAMAWIAŁAŚ? W BANGLADESZU ZA DOLARA??
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Roman
11 dni temu
Reply to  rampamapam

Czyli wspieram też ciężko pracujące dzieci z Azji, no co się czepiacie?

żENADA (GimBaO33)
11 dni temu
Reply to  Bosski Roman

nie spierajmy się

Bosski Roman
11 dni temu
Reply to  Bosski Roman

A i bym zapomniał wycieczka do słynnego jubilata tez odplatna

Tłuszcz stasiaka
11 dni temu

Geopolityczne rozkminy Michalczrmewskeigo xD robisz z siebie pośmiewisko xD

Edzio tiktoker śpiewa
11 dni temu

W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: Ic bin elonk tajm rakim emajkofą soloł tłist. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

Jan Jakubowski z Kielc
10 dni temu

buhahaha pisowcy won z glamjapu

Jak kabanos
11 dni temu

„Jeżeli ktokolwiek się łudził w kwestii kompetencji dyplomatycznych rządu, to Przewodów zweryfikował je do spodu.”

„Do spodu”? Myślisz prawiczku, że patolski slang sprawi, że w końcu zamoczysz? Że przez to bardziej męski jesteś? Twardziel znad klawiatury, żałosne.

Mieczyslaw Bratan
11 dni temu

Czy wy w tej „redakcji” nie widzicie co od dawna wyprawia ten pajac podpisany pod tym artykułem? Tu już nawet nie chodzi o ten styl pisania egzaltowanego, najmądrzejszego w całej gminie przewodniczącego licealnego koła społeczno-politycznego, którego stary zna wójta i jak mu się nie uda na studiach w Rzeszowie to pójdzie na referenta. Udostępniacie łamy typowi, którego wysrywy mają jawnie prorosyjski wydźwięk a wspominanie w artykule łaków podających się za raperów ma tylko każdorazowo uwiarygadniać te wysrywy na portalu o „rapie”.

HomoBatalion Azov
11 dni temu

Może to jest grafomania, ale wy idźcie się bić za ukrainę. Wmawiajcie sobie że ta ukraińska prowokacja to ruscy. Generalnie ruscy ostrzeliwują rakietami elektrownię atomową w Zaporożu którą zajeli. Ruscy zniszczyli Nord Stream na którym zarabiają miliardy USD. Ceny na Orlenie to też ruscy i inflacja w Polsce to też ruscy.

Old Spice Pure Sport Soap 8 x 114 g Each/Chacun
11 dni temu

paljaki tak bardzo boja sie ruskich czolgow ze zeszmaca sie i zrobia glebokie gardlo i nie tylko, tak wie paljaki dvpa cicho i dawac swiadczenia

Old Spice Pure Sport Soap 8 x 114 g Each/Chacun
11 dni temu

Najsmieszniejsze jest to, ze doradca @UAZelenskyy niejaki Arestowycz choc trwa u nich wojna to mowi, ze najpowazniejszym problemem w przyszlosci bedzie przywodztwo w regionie i liderem bedzie Ukraina nie Polin, mowi tez otwarcie o tym, ze pisie syny zgodzily sie na kult Bandery na UA (w pisiej ani tvn-owskiej telawizji tego nie uslyszycie). Sprawdzcie tosami w necie jak nie wierzycie. To jest przedsmak przedsmaku co bedzie po wojnie. Nie ma ciezszych frajerow od p0liniakow
Tak wiec powtorze: Poliniaki dvpa cicho i dawac swiadczenia RAZ!!!!!!!!

Pralnia klefedronu
10 dni temu

Wyjaśnię ci mordko, bo chyba urodziłeś się niedawno. Chodzi o to, żebyś siedział jak najdłużej na stronie, bo wtedy mogą krzyknąć więcej za reklamę. Wyraziste teksty zwiększają zaangażowanie użytkowników i jesteś tego przykładem.

Pan Talon
10 dni temu

Jak tam w areszcie, Robercik? Rakieta przyszła.

Pralnia klefedronu
10 dni temu
Reply to  Pan Talon

Niestety rakietę przechwycił papa szamaków. Oje/bał całą sztangę Kizzersów i dostał po tym sr/aczki. Zostawił mi tylko breloczki od Kalego. Może wymienię je w kantynie na kawę. Cały czas czyściutko.

El duda
11 dni temu

Co to za wys rrywy intelektualne jakiegoś przyglupa po zaocznym dziennikarstwie na portalu o bezrobotnych łakach?

Skup sie moze na czyms na czym sie znasz, parowko.

Edzio tiktoker śpiewa
11 dni temu
Reply to  El duda

W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: Ic bin elonk tajm rakim emajkofą soloł tłist. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

HomoBatalion Azov
11 dni temu
Reply to  El duda

„wróćmy do sedna tematu”
DZ-BAN MICHALCZEVSKI

Samiec Leczo
11 dni temu

Michalczewski ale Ty jesteś głuupi, aż nie do uwierzenia!

Edzio tiktoker śpiewa
11 dni temu
Reply to  Samiec Leczo

W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: Ic bin elonk tajm rakim emajkofą soloł tłist. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

PAN Yp
11 dni temu
Reply to  Samiec Leczo

Pracowita, przedsiębiorcza, urocza i do tego przygotuje ci pyszne jedzonko. Widzieliście kiedyś taką #p0lka? Zapraszam do zapoznania się z materiałem
youtube.com/watch?v=J4bXxO0_17Y&ab_channel=AlaaStarves

Waligrzmot
11 dni temu
Reply to  PAN Yp

Mnóstwo takich kobiet widzieliśmy, ty też byś zobaczył, tylko musisz w końcu wyjść z piwnicy.

Samiec Leczo
10 dni temu
Reply to  PAN Yp

Piekna ciassssssna Azjatka! Popatrz ile tam jest wdzięku!

Kapitan Żbik
10 dni temu
Reply to  Samiec Leczo

To nie Azjatka, to twoja matka!

Thebill
11 dni temu

„Osobna kwestia to postawa Zełenskiego, który za wszelką cenę chce nas wciągnąć w konflikt, przy całkowicie biernej postawie mediów i lwiej części sceny politycznej, chyba nie do końca ogarniającej skutki wepchnięcia nas w to. Istnieje też medialna, pragnąca wojny grupa, która ogłosiła, że sprawcą są Rosjanie, nie czekając nawet na wstępne ustalenie przyczyn tragedii”

Akapit wcześniej michalewski:
Gigantyczna inflacja i zaangażowanie finansowe w wojnę miały chronić Polskę przed tym, żeby na nas „ruskie bomby nie spadały”. Jednak chyba nikt nie brał pod uwagę scenariusza, że takowa przyleci z Ukrainy.

Ty dzbanie, strofujesz władze ukraińskie, że nie poczekały na wynik śledztwa a sam parę linijek wcześniej wysnuwasz z dumą jedyną słuszą rację jak było. Wszechwiedzący się znalazł. michalczewski ty onuco.

Jan Jakubowski z Kielc
10 dni temu
Reply to  Thebill

wyszło że to ukraińska rakieta a ty dalej swoje, no leć ginąć polacy z wołynia ci podziękują

Jan Jakubowski z Kielc
10 dni temu
Reply to  Thebill

ty masz zero argumentów tylko będziesz ślepo wyzywał od łonuc, uargumentuj swoje zdanie prz3grywie. gorszy niż p0//lki

Optodebil
11 dni temu

Co to za wysryw ruskiej onucy xddd

Polak nie ukrainiec
11 dni temu
Reply to  Optodebil

Co ty kolo pierd///olisz banderowskie scierwo chce nas w wojne o zydowski ch////uj wciagnac i jak sie bedziesz we wlasnych flakach topil 20km na wschod od chersonia to moze wtedy dopiero zrozumiesz. Uzyj mozgu pozdro.

Jan Jakubowski z Kielc
10 dni temu
Reply to  Optodebil

a leć se na front ginąć za nie swój kraj XDDD

Oskar Pam Pam
11 dni temu

Turlaj się.

Pachnące Siuśki Leosi
11 dni temu

Mam pytanie , proszę o szczerą odpowiedz…. kim jest ten ktos kto wypisuje te komentarze o p00lkach , edziach spiewakach itp… o co w tym chodzi? Czy to jest boot???? Czy to jest istota zywa???? Ps Pod Jubilat jedz pomagac …

Kapitan Żbik
11 dni temu

Niestety, są to żywi ludzie. Ale jak spotkam jednego czy drugiego to problem zniknie.

never
10 dni temu
Reply to  Kapitan Żbik

Gałkę im zrobisz

Kapitan Żbik
10 dni temu
Reply to  never

A pewnie że tak, jak szaleć to szaleć.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
11 dni temu

No tak, nikt już o nim nie pamięta, więc trzeba się lansować na tragedii zwykłych ludzi. Porażka. bosska kromka.

Edzio tiktoker śpiewa
11 dni temu

W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: Ic bin elonk tajm rakim emajkofą soloł tłist. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

Jan Jakubowski z Kielc
10 dni temu

Ja pyerdole. Wychodzi oficjalnie że to UKRAIŃSKA rakieta pie33rdo33ln3ła nas nie ? A dalej jacyś d3bile szukają powodów żeby obwinić o to rosje XD Która nas nie atakuje i najgłupsze co można zrobić to wysłać młodych na wojne. Beka z proupaińców, pamiętacie wołyń?

Oskar Pam pam
11 dni temu

A Tadzia z prezydentem była? Lepiej podbij pod jubilat jak wrócę z ochronek i nagramy kolejny klasyk.

Glamraper
9 dni temu

Boski wysłał rakietę do WSI, bo uderzyło go liściem ukraińskie dziecko.

Edzio tiktoker śpiewa
11 dni temu

W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: Ic bin elonk tajm rakim emajkofą soloł tłist. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

No i fajnie
10 dni temu

On ma tylko jedną czapkę?

Drugi Kierownik Lodowiska
10 dni temu

Michalczewski nawet masz dobre te odczucia przepraszamy se traktor zniszczył rakietę hehe

Ma jaja nowska
10 dni temu

On na tej fotce wygląda jak Pan Yapa

Muniek Błaszczyk
10 dni temu

Podobno Roman chciał grać w T.Love

Osiem Gwiazdek
10 dni temu

Towarzysz Michaiłczewski znowu dodaje prorosyjskie posty co za niespodzianka. Ogarnij się bo póki co jesteś pożytecznym idiotą albo ruskim trollem.

Jan Jakubowski z Kielc
10 dni temu
Reply to  Osiem Gwiazdek

Czyli to ruscy trafili, a nie ukraince? XDDDD

Jan Jakubowski z Kielc
7 dni temu
Reply to  Osiem Gwiazdek

Przeciez to ukrainska rakieta na 100% okazalo sie ty jelopie

Ppproffesoor Traapu Władca Glamrapu
11 dni temu

WYPUSCILI MNIE Z PSYCHIATRYKA AAAAAA ZNOWU MOGE ROBIC ZA KUKOLDA POKRAKE W LATEKSIE, GRAM KUKA W LATEKSIE W UDEGRUNDOWYCH NIEMIECKICH PO.RNOLACH W DREZNIE. EEEEE

Sruba
10 dni temu

Dostal kiedys dobrego liscia a teraz nakoksowany

123
11 dni temu

Co gdyby ukraińska rakieta uderzyła w przedszkole gdzie przebywały by akurat polskie dzieci? Wchodźcie więcej w dupę ukraincom swoimi koncertami „solidarni z UPA”

Stefan
11 dni temu

I co Roman,Ty taki prekursor sportu,ideii uczciwej rywalizacji itp.itp….na sucho zrobiłeś ta sylwetkę? Z tego co miałeś na to co masz….jeśli potrafisz być szczery to odpowiedź a jeśli nie to olej to pytanie

Jajedennh
10 dni temu

Tenktos35

fault_jan
10 dni temu

PROPS

fuck shit 666
10 dni temu

na mordy S R a ć dla matczaków oraz kukiza! to ja! POPas! fuck shit 666

fuck shit 666
10 dni temu

Internet nie jest dla plebsu z facebook oraz instagram.

Sentino
10 dni temu

Jestem z tej miejscowości i Bosska ma szczęście, że jej nie przyciąłem z kolegami bo by dostała klapsa na dziąsło momentalnie.

fuck shit 666
10 dni temu

fuck youtube! fuck social media! fuck p2p! fuck invalid! fuck schizophrenic! fuck all gamers!

fuck shit 666
10 dni temu

Moje hobby życiowe to kradzieże! Zamiłowanie mam oraz hobby i pasję by kraść! Pokraść lubię! Do kradzieży jestem stworzony oraz powołanie mam! Ja okrada Ciebie, a Ty mnie Nie okradniesz nigdy! Ukradłem ci teraz Twoją tożsamość internetową ziomalu aka homie!

Nastraszę cię najpierw mocno byś się bał
10 dni temu

Rozłupiemy Wasze czaszki jak afrykańskie kokosy! Mózg twój wyjmę! Czeka cię śmierć! Makabric dead! Rytuały Mord seryjnego mordercy! Nastraszę nię najpierw byś się bał!

RS77 vel Pralka
9 dni temu

CIEKAWE CZY TADEK TESZ BYŁ PEWNIE SIE HOWAL GDZIES ZA DZEWEM ZEBY LISCIA NIE ZGARNONC

pacino aldente
9 dni temu

Potem boska ciagnela druta temu chlopowi jak nic

Lil Pimp
8 dni temu

Zapraszam na solidny wpie.rdol do Ostrowa Wielkopolskiego w piątek.

Grande Cabron
6 dni temu

Bosski wsparł dzieci z Jubilata, gdzie uderzył jak ukraińska rakieta.

Truth cheat 100%
10 dni temu

Halo Infinite to dla społeczniaków jest (only Death Match). Steam? Twitch? Discord?

Jajedennh
10 dni temu

Boski to se tam reklamę pojechał robić widać kiepsko mu idzie….

Miki
10 dni temu

Ten michalczewski to pospolity lemin. Pewnie sie stara o robote w czoko press buhaha

Jan Jakubowski z Kielc
7 dni temu
Reply to  Miki

To ukrainska rakieta frajo

Ggouewfgfff
10 dni temu

od zawsze wszystkich nienawidzę! od urodzenia ruskich i polaczków i szwabów oraz ukraińców i żydków nienawidzę! znienawidziłeś mnie!

i know! you hate ma and i hate you!
10 dni temu

i know! you hate ma and i hate you!

i know! you hate ma and i hate you!
10 dni temu

homoseksualiści oraz pedofile namawiają mnie bym popełnił samobójstwo! w internecie na forum to wypisują! pozdro Popek!

Psychiatra 666
10 dni temu

Pożycz przez blik na my old phone number +48 737 868 868. Oddam hajs Ci napewno! : – }

Ksiek kozak bo rodo
10 dni temu
Reply to  Psychiatra 666

Przelałem dyszke

Only PayBack 666!
10 dni temu

Only PayBack 666!

Only PayBack 666!
10 dni temu

Fukka polizei and system 666! Fuck steam and Xbox!

Drugi Kierownik Lodowiska
11 dni temu

Butla z gazem pod waga która przewróciła na bok przyczepę z nietkniętymi oponami acha rakieta powiadasz

Truth cheat 100%
11 dni temu

Tylko polskie radio oraz starcy plus Żabka!

rzecznik MSZ Łukasz Jasina
11 dni temu

Jesteśmy sługami narodu ukraińskiego!!!!!!!!!!!!!! Polacy na piz,de !!!! Macie placic na NAS POLITYKÓW I URZEDNIKÓW WY PAROBY NIEMYTE, MACIE PLACIC NA BANDEROWCÓW WY TEPE SKUORWYSYNY, NA NIEROBÓW I RESZTE CIAPATYCH. MY WSZYSCY POLITYCY JESTESMY ZYDAMI, SZABERSGOJAMI, NASZYM PANEM JEST LUCYFER I IZRAEL. WY TEPE KUORWY OD 30..300 LAT RUOCHAMY WAS BEZ MYDLA. NAWET, JAK PRZEGRAMY WYBORY TO TUSK BEDZIE ROBIL TO SAMO, BO TO NASZ KUMPEL..TYLKO WY LYKACIE TE KLÓTNIE HAHA. RÓBCIE SE TE MARSZE I NA STADIONACH FLAGI, SR”AMY NA WAS. SZKODA, ZE NIE OBALICIE WLADZY SLABEUSZE

Old Spice Pure Sport Soap 8 x 114 g Each/Chacun
11 dni temu

Tak jest, paljaki dvpa cicho i brac kredyty

Psychiatra 666
10 dni temu

Zbieram pieniądze dla ZUS.

13 1160 2202 0000 0000 5891 2938

32 1140 2004 0000 3402 4174 7356

Kupię Wam leki! Pomogę Wam! Podzielę się! Wpłacajcie hajs 666!

Pan Yebać pOlki
10 dni temu
Reply to  Psychiatra 666

Przelałem 5 złotych

Popularne