Sprawdź nas też tutaj

News

Ecnavelo trafiona egzotyczną strzałą Amora

Artystka zapowiedziała także muzyczną ofensywę.

Opublikowany

 

Ecnavelo jest przez większość kojarzona jako „była Tymka”. To raczej złośliwe określenie, bo Tymek nigdy jej specjalnie nie promował, ani tym bardziej ona nie próbowała się wybić na jego plecach. Wygląda na to, że temat między nimi już dawno zamknął się bezpowrotnie, niemniej jednak wokalistka chyba nie cierpi z tego powodu. Więcej – niedawno oficjalnie pochwaliła się nową, egzotyczną miłością.

Ecnavelo nie udało się jeszcze podbić polskiego rynku muzycznego, ale po zapowiedziach widać, że całkiem nie zrezygnowała z tego pomysłu. – 2022 był cudowny, ale 2023 będzie przełomowym – przekazała niedawno na Instagramie. Fani wokalistki mają powody do radości, bo wkrótce dostaną od niej kolejne piosenki. – Mam jednego letniaczka już nagranego, ale szukam kogoś, kto by się dograł fajny. Ale zostawiam to na wiosnę/lato. W tym roku moim celem jest wypuszczenie EP-ki, bo trwa to za długo. A teraz chcę coś nowego wypuścić – poinformowała na IG.

Być może uda jej się bardziej zmobilizować z materiałem dzięki strzale Amora, która przeszyła serce bohaterki tego tekstu. Ecnavelo pokazała światu ukochanego i chyba nie jest to chwilowe zauroczenie. – I`m happy – podpisała zdjęcie z wybrankiem, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, co ich łączy. Czy naładowanie pozytywną energią przełoży się na jej dorobek twórczy? Zapewne przekonamy się już wkrótce. 
50 komentarzy
50 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Leczo Zakoladze
1 miesiąc temu

Jeżeli się kochają to hooj z nimi!

Antyp0laczek warfare
1 miesiąc temu

Tak jest, milosc zwyciezy. Gorzej, ze w calkiem sporej liczbie przypadkow to pozniej podatnik musi za te ich uniesienia przez 18 lat bulic

Szymon Kałownia
1 miesiąc temu

Przypomniało mi się, że był taki straszny zespół, i śpiewali takie ohydne, rasistowskie rzeczy. nazywał się Agressiva 88, wiecie, to 88 to HH, że szósta litera alfabetu, że oni oddają cześć temu strasznemu człowiekowi z Austrii, ja nawet nie będę mówił jakiego, ale wiedzą wszyscy na pewno … No i oni grali taką piosenkę o oburzającym tytule, no ohydnym po prostu: „Biała K…a Czar…A”, ni nie przytoczę tego okropieństwa, przez gardło mi nie przejdzie. Okropne, okropne, że ludzie różnych ras, wyznań, z różnych krajów, orientacji i tożsamości seksualnych nie mogą być ze sobą. I się kochać. Straszny ten faszyzm jest. Tu jest ta piosenka okropna, jakby ją ktoś grał, to wiecie już, ze trzeba ją zgłosić do Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. h ttp s://chomikuj.pl/binkowski81/Muzyka/Agresiva88/Agressiva+88+-+Cz*c4*99*c5*9b*c4*87+Pierwsza+-+Odezwa+*5b2000*5d+(kamil980)/Agressiva+88+-+Odezwa+-+03+-+Biala+k u rwa+czarn u cha,4786562351.mp3(audio)

Dzień Dobry
1 miesiąc temu

Polecam zespół Obłęd, na pewno się odnajdziesz w ich twórczości

Mariusz Szczerski po wsze czasy
1 miesiąc temu
Reply to  Dzień Dobry

A wiesz, nie za bardzo godzien polecenia. To jest zespół stworzony przez ludzi z dawnej Konkwisty 88. Ludzi którzy ze skinheadów zostali ćpunheadami. Wylądowali na dworcu PKP ze strzykawką z kompotem w żyle. Co dla tej używki byli gotowi zrobić, to ja już nie będę rozwijał, powiem tyle – najgorsze ohydztwo. Dlatego olewam, zresztą oni grają dla każdego i gdziekolwiek. U mnie czołówka to Honor i Sztorm 68.

WARSIAWSKIE ZOO
1 miesiąc temu

ja KAT lubiłem

Łonowy Barber
1 miesiąc temu

W tym człowiku z Austrii była cała nadzieja. A tak to jest i ten portal, i Wy.

farsz
1 miesiąc temu

ktoś wyjaśni czemu teraz wrzucają jak post na insta ma 7 tyg

Bezczelinio
1 miesiąc temu
Reply to  farsz

oplacone

Sprawdzam wasze zainteresowania celem
1 miesiąc temu

Cześ czy lubicie krzywaczki takie? h ttp s://mini.zbiornik.com/film/4zj9GJ96

Worek na spermę
1 miesiąc temu

Polka i mukembe a to nowość

ZACZAROWANY OŁÓWEK
1 miesiąc temu

patrzcie na te szma.te, bogata z dobrego domu, w ktora starzy wlozyli w uj hajsu, stara sie byc czarnuchem, zachowywac sie jak brudna smierdzaca glupia malpa

Klejnot Nilu
1 miesiąc temu

Mokebe nic nie musiał robić

Derektor Pszeczkola nr.13
1 miesiąc temu

Na zdjęciu miniaturce wygląda jakby miała czarną pytę przy ryju pasztetnym.

Lolo
1 miesiąc temu

Jakie to jest chore ludzie….

Zaskoczony z zaskoczenia
1 miesiąc temu

Ecwelo dała mudżinowi? Szok i mega zaskoczenie.

Karol W bo rodo
1 miesiąc temu

po jezyku widac ze infekcje ma plus spływ

Krzysiu
1 miesiąc temu

Cieżkie pióro redaktora Michalczewskiego

fan gerwacela
1 miesiąc temu

co to za promowanie mokebeizmu michalczewski????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

cwela
1 miesiąc temu
Reply to  fan gerwacela

marzy mu się mokebe

Bilon Babilon Burning
1 miesiąc temu

Elo cvelo nie znam

Halal masarny
1 miesiąc temu

Co mnie jakieś kurwinoxy obchodzą

Kącik Edzia Pedzia
1 miesiąc temu

„Programowanie p0lek” w polskich mediach

Nagroda Złotego Goebbelsa „Programowanie p0lek” czyli jak media chcą zmienić kobiety w panie lekkich obyczajów. I wmówić im, że rozwiązłość jest w porządku.
takzetego.pl/programowanie-p0lek-czyli-jak-media-chca-zmienic-kobiety-w-kwy-galeria/
http://www.takzetego.pl/programowanie-p0lek-czyli-jak-media-chca-zmienic-kobiety-w-kwy-galeria/

TenTypMez
1 miesiąc temu

incel michalczewski zrobil z glamrapu pudelek

Zygmunt twój stary
1 miesiąc temu

Te szmaciury wam popuszczają szpary za te główne?

Kącik Edzia
1 miesiąc temu

Z kamerą wśród młodych Polek
Niższy mężczyzna w dzisiejszych czasach już nie jest człowiekiem. Kobieta która nie miała co najmniej kilku partnerów seksualnych w wieku 20-25 lat jest jak „muzułmanka”. Taka jest mentalność znacznej części młodych polskich kobiet.
http://www.streamable.com/yfllpq

Dziwne zarzuty do kobiet masz człeniu
1 miesiąc temu
Reply to  Kącik Edzia

Odkrywasz widzę dopiero świat relacji męsko damskich. No cóż, tam nie ma sprawiedliwości. Wiadomo, że jak ktoś jest niski, to musi nadrabiać innymi cechami. Np. być dopakowany jak czołg, mieć trzy kierunki skończone i świetnie tańczyć. Jak nie ma na innych polach przewagi, to dno. I cóż zrobisz. Albo się ma, albo nie. Albo się umi, albo nie umi. Kijem Wisły nie zawrócisz.

Joachim Knychała
1 miesiąc temu

HAHAHAHA P0LKE SAMA CIAGNIE DO CZARNEJ KNAGI JA PI-E-R-D-O-L-E

antyp0laczek warfare
1 miesiąc temu

Bedzie sextape z breedingu?

Perspirant
1 miesiąc temu

I co w tym takiego śmiesznego? Beka to by była jakby ciągnęło ją do polaka-robaka, Janusza z wyj/ebanym brzuchem piwnym, wiecznie narzekającego nieudacznika spędzającego wolny czas na nienawidzeniu obcych ludzi przez internet.

PROPS DLA ECNAVELO

ZACZAROWANY OŁÓWEK
1 miesiąc temu

Zaraz rzygne

niema takiego bicia
1 miesiąc temu

oczywiscie czorny pekluje biala… typowa polka,a te czorne paluchy pewnie nie raz przepychaly komin tej miedzynarodowej ladacznicy

Kazik Kuzyn Komendanta
1 miesiąc temu

dla odmiany bialy moglby popeklowac czarna ale jesli mam byc szczery to nic specjalnego,ci pa to ci pa nie ma twarzy,jest wieksza albo mniejsza,glebsza albo plytsza,ja chcialem sprawdzic jak pasuje rozowa fuga na czarnych kafelkach,natomiast to ze im wieksze usta tym wieksze ssanie to wcale nie jest mit,najlepsza burdelowa gala jaka mialem

Popularne