Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Eminem zawsze potrafił być niewygodny i wbić szpilę tam gdzie chciał, bez żadnej poprawności politycznej. W numerze „Fall” raper zaatakował m.in. Tylera, the Creatora, w którego odniesieniu użył obraźliwego słowa „faggot” (tłum. „pedał”). Slim Shady znów zwrócił przeciwko sobie społeczność LGBT, która cały album „Kamikaze” nazwała homofobicznym. Zaprotestował także Justin Vernon, który znalazł się w wyżej wymienionym kawałku.

Vernon przyznał, że nie identyfikuje się z przesłaniem utworu „Fall” i chciał, żeby go zmieniono, ale bezskutecznie. – Nie było mnie wtedy w studiu. To pochodzi z sesji z BJ-em Burtonem i Mike’em-Will Made It – napisał. – Zamierzamy zabić ten utwór – dodał, sugerując, że kawałek zostanie zdjęty z tracklisty. Jak widać Eminem miał inne plany i wydał do niego właśnie teledysk.

W samym teledysku pojawia się wiele odniesień do poprzedniego albumu rapera „Revival”, który spotkał się z dużą krytyką.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Young Pimp Lump

Ja wciaz czekam na Wyjasnienie MGK przez Eminema, jak dzis nie odpowie to sie wkurwie

CrAzYxShAdY

Również czekam, gdzieś widziałem jakby zapowiedź Kamikaze 2 więc może tam ale ile prawdy z tej zapowiedzi to nie wiem. Powiem że troche wkurwia mnie poprawność, album homofobiczny, a to dobre tyle że Eminem z tego słynie i to jest właśnie piękne. Jeśli się jakiemuś czy jakimś pedałom nie podoba to nie słuchać i tyle, a nie żeby zaraz likwidować. W tych czasach jak pedał kogoś pociśnie to wszystko jest ok ale na odwrót to już nie bardzo. I nie sądzę żeby Slim dał usunąć sobie piosenkę z krążka to nie w jego stylu.

POSCIGIstrzelaniny

Kurwa przeciez on zawsze o tych pedalach nawijal i punktowal to pedalstwo w rapie a dzisiaj to z tymi pedalami to przesada juz az nadto ich dobrze ze cisnieni mowi o tym po imieniu

xMisiax

Cała scena sie dissuje ale Kukon jak zawsze nietknięty, żaden raper, ani w Polsce ani USA nie ma jaj żeby go zaatakować
https://www.bankfotek.pl/image/2124803.jpeg

Popularne