Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Odważne i bardzo osobiste deklaracje płyną od podziemnego rapera Janka Badysa w jego najnowszym singlu „Chopper”. Mieszkający na stałe w Holandii artysta ujawnia w numerze m.in. swoje seksualne przypadłości oraz to, że kradł ojcu amfetaminę. „Chopper” to mocny technicznie i punchline’owo numer na bicie w klimacie Diplomatsów. Można powiedzieć, że to diss na samego siebie.

Nagranie ukazało się dzisiaj, w 24 urodziny rapera, oraz w dniu premiery płyty. – Chciałem stworzyć krążek uniwersalny pod różne typy bitów, odbijając raczej od dzisiejszych trendów. Chcę, by każdy znalazł tam coś dla siebie. Na jednym utworze robię klimat, gdzie po zamknięciu oczu wchodzisz w mój świat, na drugim mówię o sprawach, które raperzy raczej pomijają, na trzecim zarzucam delikatnym storytellingiem, na czwartym robię typowy westcoastowy banger, na kolejnym typowo „bragguję” – rzucam punche na lewo i prawo, a na innym dziękuje wszystkim, którzy mnie ukształtowali/kształtują – mówi Janek.

Pochodzi z Włodawy

Janek Badys to 24-letni urodzony we Włodawie na lubelszczyźnie. Na stałe mieszka jednak w Holandii, gdzie czynnie bierze udział w rapowych przedsięwzięciach takich jak supporty, cyphery oraz hosting typowych rapowych jamów przykładając rękę do rozwoju polskiej sceny za granicą. Na stałe współpracuje z ekipą WSA oraz Ubojnią Records. Jak mówi, niedługo powinien bardziej zaznaczyć swoją pozycję także na polskiej scenie.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
huj

ale wstrętna morda

Kaczan120

Widać że lubi sobie pokirać śmieć

Gość

wygląda jak Tomb, nawet „komplet” uzębienia się zgadza XD

ggdfgdfgdfg

ile te przygłupy płacą za niusy o samym sobie? co za kurwa zenada jak stara kukona

JCJ

Pewnie płacił w dragach od starego.

poiytt

hehe ubojnia records

NOWY ADMlN GLAMRAP

ze wsi włodawa?
to może brat guovy?
tak samo utalentowany.
ale guova ma lepsze cycki.
poka poka.

 

Popularne