Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Malik Montana – „TBA”

Drugi solowy album niemiecko-polskiego rapera.

Opublikowany

 

Data premiery: 11.09.2019

Warszawski raper wraca z drugim solowym albumem, którego tytuł nie został jeszcze ujawniony. Jest to następca krążka „Tijara” z 2018 roku.

Album w przedsprzedaży kosztuje 49,99 zł. Każdy kto kupuje płytę w ukrytej przedsprzedaży może liczyć na specjalną muzyczną niespodziankę gratis. Co to jest, tego na razie nie ujawniono. Na krążku pojawią się gościnnie m.in. Bonez MC, Milionair oraz Lil Toe.

Tracklista

brak informacji

Utwory

  1. Malik Montana ft. Bonez MC, Milionair – „750”

Artykuły

  1. Malik Montana nagrał z topowym niemieckim raperem
  2. Miś Maliś – alter ego Malika Montany. O co chodzi?
  3. Malik Montana zakłada… własną sieć komórkową

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
luczjano

KURWA MAĆ ANI TO TYTUŁU NIE MA, ANI OKŁADKI ANI TRACKLISTY I JUŻ PREORDER. POJEBAŁO ICH WSZYSTKICH. I W OGÓLE TO PO CHUJ NEWS O TYM CO?

yoyo

już kurwa klikam w preorder, mało palcy nie połamie
kozioł na hejcie tego się nie da słuchać. Chyba że jagodzianki ale to dzieki temu kotowi kotu czy chuj jak mu tam.
elo

RADIOAKTYWNY KAPITAN SOWA

Dalibyście coś kurwa o Sebku bo dawno nie było

Chciałeś Alvareza to masz

Zabójstwo Liryczne 3.0 będzie ukończone prawdopodobnie do końca tych wakacji, sam Sebastian Enqirue Iglesias (XD) nawiązał współpracę z jakąś nieznaną bliżej wytwórnią w Niemczech.

Odb

Kalik Montana -„KEBABA”

Na basenie

Od jakiegoś czasu dorabiałem jako sprzątacz na basenie. Nie było zbyt dużo roboty, ale i płacili tak sobie, więc robota była całkiem przeciętna.
Najgorsza była nuda i rutyna, momentami myślałem, że dłużej nie wytrzymam, ale potrzebowałem pieniędzy.
Trochę się pocieszałem faktem, że od czasu do czasu na basen przychodziły naprawdę niezłe panienki i było na co popatrzeć. Raz na jakiś czas zdarzył się jakiś śmieszny wypadek, czy przygoda, co powstrzymywało mnie od rzucenia tej roboty. Szczególnie jedno wydarzenie zapadło mi w pamięci.
Tego dnia na basen przyszła gromada 15-17 letnich smarkaczy. Nie pamiętam ilu ich było, ale hałasowali za stu.
Oprócz nich kąpała się jeszcze jedna kobieta. Pierwszy raz ją tutaj widziałem, a ciało miała takie, że na pewno bym ją zapamiętał. Szczupła, o krągłych biodrach i dość dużych piersiach. Miała na sobie dwu częściowy czarny kostium, który fantastycznie kontrastował z jej mleczno białą karnacją.
Pierwsza wyszła z basenu i skierowała się pod prysznice. Nie miała jednak szczęścia. Prysznice były beznadziejnie umieszczone. Po obu stronach korytarza (wszystko wyłożone zielonkawymi kafelkami) znajdowały się sale z prysznicami, jednak obie nie były w ogóle oznakowane. Prysznice czekały na remont, a tymczasem dość często dochodziło do pomyłek. Piękna nieznajoma weszła pod prysznic i odkręciła wodę. Już miałem pójść i uświadomić jej gdzie się znajduje, gdy zobaczyłem, że zdjęła górę kostiumu, a chwilę potem dół i zawiesiła na prysznicu obok.

Na basenie

Nie mogłem od niej oderwać wzorku i w ogóle nie zauważyłem, że chłopcy już wyszli z basenu. Chyba się trochę zmęczyli, bo nie zachowywali się specjalnie głośno, dlatego też gdy stanęli w wejściu ona niczego nie spostrzegła.
Z zamkniętymi oczami stała pod strumieniem wody i dokładnie masowała sobie całe ciało. Jeden ze starszych chłopców po cichu zakradł się do niej i gwałtownym ruchem złapał za wiszący na prysznicu obok kostium.
Dziewczyna otworzyła oczy i cicho krzyknęła zasłaniając swoje piersi i krocze rękami.
– Co Wy tu robicie? Co się tak gapicie? Nagiej kobiety nie widzieliście? – wykrzyknęła do nich
– Oddaj mi kostium! – zwróciła się do chłopaka który go tak niecnie zabrał
– No panowie! Co my tutaj mamy! To są męskie prysznice moja śliczna! Należy nam się jakaś rekompensata za poniesione straty moralne! Czy pani wie, że obnażanie się w miejscach publicznych jest nie dozwolone? – z krzywym uśmiechem zapytał ten od kostiumu, a pozostali się uśmiechnęli.
– To oddaj mi kostium i już sobie idę – zażądała lekko płaczliwie panienka
– Nie tak szybko! Musimy coś z tego mieć! – odparł i bezczelnie się w nią wgapił przesuwając wzrok po całym ciele.
– Nie rozumiem, o co Ci chodzi? – spytała zdezorientowana i dopiero teraz zauważyła jak bardzo ta sytuacja podnieciła naszych młodzianów. Każdy miał nieźle wybrzuszone majtki i rozpalony wzrok. Przez chwilę zaległa cisza. Ona przenosiła wzrok z jedno chłopaka na drugiego.

Na basenie

Musiała ją ta sytuacja trochę podniecić, bo zmienionym głosem powiedziała.
– Uważajcie bo Wam majtki rozsadzi!
Speszeni młodzieńcy starali się jakoś ukryć swój stan, ale przez to wyglądali jeszcze śmieszniej. Tylko ten od kostiumu się tym w ogóle nie przejął.
Powoli opuściła ręce i podeszła do niego. Złapała za kostium, chcąc zabrać mu go z ręki, ale on nie chciał go wypuścić.
– No dobra! – powiedziała lekko zirytowanym głosem – Tego chcesz? – spytała i złapała go za krocze.
Zaskoczony chłopak drgnął, chcąc się wyrwać, ale nic mu to nie dało. Rzucił jej kostium kolegom, ona pobiegła za nim, ale nie zdołała go złapać. Chłopcy ustawili się wokół niej i śmiejąc się rzucali sobie zwinięty kostium, a ona próbowała go dosięgnąć, ale nie wychodziło jej to specjalnie. Jej nagie wilgotne ciało ociekało wodą, a okrągłe piersi podskakiwały w takt jej ruchów. Chłopcy zaczęli zacieśniać krąg. Dziewczyna widząc co się świeci, postanowiła uniknąć ewentualnej szarpaniny i powiedziała.
– Spokojnie chłopcy! Nie wszyscy naraz!
Ten który zabrał jej kostium podszedł do niej i opuścił majtki. Jego całkiem sporych rozmiarów młodzieńczy penis stał na baczność gotowy do akcji.
– Co ty na to? – spytał
Dziewczyna nic nie odpowiedziała, tylko przesunęła czubkiem języka po swoich wargach nie mogąc oderwać wzroku od jego członka.
Pozostali chłopcy też zaczęli zdejmować majtki i wkrótce stała otoczona naprężonymi w erekcji penisami.

Na basenie

Trochę zdezorientowana przyglądała się ich fujarkom. W końcu jakby się zdecydowała. Podeszła do chłopaka który pierwszy zdjął majtki i uklękła przed nim.
Wzięła jego sterczącego członka do ręki i pocałowała go w czubek. Potem polizała. Następnie zdecydowanym ruchem ściągnęła napletek i włożyła go sobie do ust.
Pozostali chłopcy złapali swoje fujarki i patrząc się jak ona obrabia ich kolegę robili sobie dobrze własnymi rękami. Wreszcie jeden z nich podszedł do niej, a ona złapała jego fujarkę ręką i zaczęła rytmicznie po niej przesuwać. Podchodzili kolejni chłopcy. Dotykali jej pleców i piersi swoimi zachłannymi rękami. Z początku nieśmiało. Potem coraz odważniej. Jeden z nich pogładził ją po pośladkach, wkrótce ich ręce były wszędzie.
Musiało jej to sprawiać ogromną przyjemność, bowiem jej sutki stały się ciemne i sterczące. Jeden z chłopców uklęknął za nią i ostrożnie włożył jej palec w cipkę. Potem dołączył do niego jeszcze jeden i zaczął nimi obracać i wpychać tak głęboko jak tylko mógł. Cicho jęknęła mając ciągle w ustach kutasa. Wyjęła go na chwilę żeby przełknąć ślinę. Wtedy chłopak któremu obrabiała położył się na ziemi i pociągnął ją na siebie. Bez żadnego sprzeciwu ostrożnie nadziała się na jego kutasa. Wzięła do ust penisa innego chłopaka. Ten któremu robiła ręką, podszedł do niej od tyłu i zainteresował się jej odbytem.
Najpierw nieśmiało dotknął zwieracza palcem. Potem poślinił palec i włożył jej go w tyłek.

Na basenie

Obracał nim na wszystkie strony. Wreszcie się zdecydował. Przytrzymał jej biodra, żeby na chwilę przestała nimi poruszać jeżdżąc na fujarze kumpla leżącego na podłodze. Nakierował ręką swojego małego i pchnął. Za pierwszym razem nie wyszło mu. Mięśnie stawiły opór i nie zdołał przebić zwieracza.
Za drugim razem udało mu się. Wprowadził kawałek żołędzia do jej ciasnego tyłeczka. On jęknęła ni to z bólu ni z rozkoszy, a on cały czas parł do przodu, aż był w niej cały.
Zaczął się w niej poruszać i po chwili złapał rytm z kolegą. Czuł jego sztychy przez cienką skórę oddzielającą odbyt od pochwy. Sala wypełniła się jękami. Pozostali chłopcy stali wokół niej i grzmocili sobie konia, czekając na swoją kolej. Jej rozkołysane piersi pieścił ustami i rękami leżący pod nią młodzian. Na jej pięknym ciele zabłyszczały kropelki potu. Wkrótce pot spływał po jej plecach, piersiach i pośladkach łącząc się z sokami płynącymi z jej pochwy i jękami młodych chłopaków i jej samej.
Wreszcie ten któremu robiła laskę jęknął przeciągle i spuścił się jej w usta. Przełykała jego nasienie, ale nie zdążyła połknąć wszystkiego. Część spływała po jej brodzie i szyi.
W tym samym momencie obydwaj posuwający ją chłopcy złapali ją mocno za biodra, wbili się w ostatnim spaźmie tak głęboko jak tylko mogli i trysnęli w nią swoim nasieniem. Dziewczyna krzyknęła i z zamkniętymi oczami podparła się rękami o podłogę. Obaj młodzieńcy wstali, a z jej cipki i pupy powoli sączył się biały płyn który w niej zostawili.

Na basenie

Kolejni kandydaci podeszli do niej i dobrali się do wszystkich otworów jej ciała. Jej upaćkane w spermie usta znowu objęły napęczniały z żądzy członek, a dwa inne wbiły się w mokrą cipkę i odbyt.
Ubijana sperma zaczęła się lekko pienić na jej kroczu i mieszać z potem.
Trwało to tak długo aż wszyscy młodzieńcy zostali zaspokojeni. Gdy ostatni z nich spuścił się w niej, któryś z chłopców rzucił na podłogę jej kostium, potem odwrócili się i wyszli.
Leżała na plecach z zamkniętymi oczyma, cała upaćkana w spermie, spocona i zmęczona. Powoli wstała i na drżących nogach podeszła do jednego z pryszniców. Oparła się o niego i chwilę tak stała, naga i wilgotna. Potem umyła się, założyła kostium i wyszła. Nigdy więcej jej nie widziałem.

Jak sie zna ludzi to sie wie

Posiadam nazwę oraz tracklistę albumu <3

Album będzie nazywał się Pablo Escort (?)

Tracklist:
Jagodzianki
750
Łyżka
Everynight
Light It Up
3cia noga
Rosyjska ruletka
Los
Na fali
Wierzę w Boga
Hamburg
Zabiorę cię stąd
Życie niesprawiedliwe
Nie, nie
Wsiadaj na mnie
Astaghfirullah
Yalla Habibi
Robię YEAH
Interpol
Skorpion
To nie żart
Zaraza
Shut Up

Dziękuję za uwagę <3

Popularne