Sprawdź nas też tutaj

Felieton

ROZKMINA: Słoń & Mikser – Wyjaśnienia nawiązań w tekstach ”Demonologii 2” (cz.1)

Opublikowany

 

Liczba nawiązań, którą zawarł Słoń na swoim, nagranym z producentem Mikserem albumie ''Demonologia 2'' może przyprawić o zawrót głowy niejednego słuchacza, w szczególności tych młodszych. Raper odnosi się w swoich tekstach m. in. do filmów, ezoteryki, postaci z komiksów oraz innych twórców muzyki. Z wielu nawiązań opracowałem te najciekawsze i najbardziej istotne. Zapraszam do lektury.

 

**********

 

''206''

 

''Jesteśmy jak White Zombie, podli do ostatniej krwi kropli/Mistrzowie zbrodni. Oprych, latam jak zielony goblin''.
01. – White Zombie – Amerykańska grupa trash Metalowa powstała w 1985 roku, a rozwiązana w 1998. Zespół wydał 4 albumy.

 

''Cała Polska bez naszych chorych produkcji jest głodna/Tak jakby Hannibal Lecter miał swój kulinarny program''.
02. – Hannibal Lecter – Bohater fikcyjny czterech powieści Thomasa Harrisa – ''Czerwony Smok'', ''Milczenie Owiec'', ''Hannibal'' i ''Hannibal – po Drugiej Stronie Maski'', a także adaptacji filmowych tychże. Hannibal był kanibalem – gustował w ludzkim mięsie, stąd porównanie do wyobrażenia o programie kulinarnym który autor mógłby prowadzić.

 

''Nadal pierdolimy radiowe trendy/Chcemy podpalać gitary na scenie jak Jimi Hendrix''.
03. – Jimi Hendrix – urodzony w 1942 roku, a zmarły w 1970 Amerykański muzyk rockowy, uznany przez magazyn Rolling Stones za najlepszego gitarzystę wszech czasów. Hendrix 31 marca 1967 roku podpalił swoją gitarę na koncercie po raz pierwszy, w wywiadach tłumacząc: "Poświęcam dla publiczności coś, co kocham najbardziej. Kocham moją gitarę". Potem robił to jeszcze wielokrotnie, ku frustracji muzyków dających z nim występy, twierdzących, ze Hendrix wyrzuca w ten sposób zarobione pieniądze w błoto.

 

''Mówi mi Otis, w Face Paintcie stoję nad twoją trumną/I zamiast szlochać, jak młody Jackson pizgam na niej moon walk''.
04. – Otis – Znany również pod pseudonimem Botis – siedemnasty duch Goecji – systemu magicznego służącego na sprowadzaniu do świata rzeczywistego duchów i demonów, po to, by uzyskać nad nimi panowanie. Otis ma w niej rangę hrabi piekła, władającego 60 legionami złych duchów.

// W wywiadzie dla my3miasto.pl z dn. 11.05.14, Słoń komentując artykuł, który właśnie czytacie wyjaśnił, że chodził mu o Otisa Driftwooda z "Domu tysiąca trupów" i z 'Bękartów diabła". – Już kiedyś sobie takie alter ego wymyśliłem, więc chodziło o niego – powiedział raper.

 

''Umrą kiedyś wszyscy, ty pewnie zdechniesz dziś/Więc ścisz bo zryjemy ci łeb jak Angerfist''.
05. – Angerfist – Holenderski DJ tworzący muzykę Harcore. Jego przydomek to zbitka angielskich słów Anger – gniew i Fist – pięść.

 

''Oto Pies Baskerville'ów, nadal nie ma na nas hycla/A ty się znasz tak na rapie jak pedał się zna na cyckach''.
06. – ''Pies Baskervillów'' – powieść kryminalna sir Artura Conan Doyle'a z 1902 roku, opowiadająca o przygodach detektywa Sherlocka Holmesa, zajmującego się rozwikłaniem zagadki ginących jeden po drugim spadkobierców tytułowego rodu. Rzekomym sprawcą śmierci zawsze jest rzeczony demoniczny, czarny pies, mszczący się na rodzinie z uwagi na ciążącą na niej klątwę będącą następstwem zbrodni dokonanych za życia przez jednego z jej członków.

 

**********

 

''Lovecraft''

 

''Witam serdecznie w chuj, w domu na przeklętym wzgórzu/Nie chcesz żeby twoje dziecko nas słuchało, to je usuń''.
07. – ''Dom na Przeklętym Wzgórzu'' – horror z 1999 roku. Jego akcja toczy się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, w którym za dawnych lat obłąkany doktor Vannacutt kroił pacjentów żywcem, dokumentując przeprowadzane wiwisekcje na taśmie filmowej. Na wskutek nieoczekiwanego buntu pacjentów dochodzi do spalenia przybytku i zostaje on zamknięty. Wiele lat później miliarder Steven Price postanawia urządzić w nim przyjęcie urodzinowe swojej żonie, wysyłając zaproszenia gościom. Na miejscu zjawiają się jednak ludzie inni niż oczekiwani, co następuje na wskutek ingerencji sil zła; gospodarz oferuje uczestnikom zabawy milion dolarów za przetrwanie w domu do rana, a każdy z nich podejmuje próbę.

 

''To ja jestem Pazuzu opętamy twoje zmysły/Będziesz rzygać na zielono jak gówniara z egzorcysty''.
08. – Pazuzu – Demon z wierzeń Arysyrjskich i Babilońskich; oskarżany był m. in. o sprowadzanie plag szarańczy i klesk głodowych.
09. – ''Egzorcysta'' – Kultowy horror z 1973 roku, opowiadający o losach opętanej na wskutek zabawy w wywoływanie duchów 12 letniej dziewczynki. W jednej ze scen dziecko wymiotuje na zielono.

 

''Ludzie to glisty, żyją półmartwi w marni/Podłączeni do technologicznej matki w Matrix''.
10. – ''Matrix'' – Trylogia filmów SF nakręconych na przestrzeni lat 1999-2003. Tytułowy Matrix to w realiach filmu świat symulowany, w którym funkcjonowali nieświadomie niemal wszyscy ludzie, pogrążeni we śnie, hodowani na potrzeby obdarzonych sztuczną inteligencją maszyn, zbuntowanych przeciwko nim i czerpiącym z nich energię do dalszego życia.

 

''Mamy macki jak ośmiornica i skrzydła jak Mothra/Czarna otchłań, wielcy przedwieczni. Lovecraft''.
11. – Mothra – Gigantyczny potwór-ćma z Japońskich filmów SF, występujący m. in. w produkcjach o Godzilli. Zawsze pojawia się jako obrońca ludzkości. Po raz pierwszy zawitał na wielkim ekranie w 1961 roku.
12. – Howard Phillips Lovecraft – urodzony w 1890 roku, zmarły w 1937 Amerykański pisarz grozy, uważany za jednego z najwybitniejszych autorów tego gatunku w dziejach i pierwszego twórcę gatunku fantastyki naukowej.

 

''Wbijam zęby w serce, piję żółć z wątroby/To jest ostatnia wieczerza na stole z ludzkiej stonogi''.
13. – ''Ludzka Stonoga'' – horror którego fabuła opowiada o szaleństwie Niemieckiego chirurga, który uprowadzającego trzy osoby i zszywającego je ze sobą ustami do odbytu. Film doczekał się kontynuacji, obecnie kręcona jest 3 jego część.

 

''Resident Evill, korporacja Umbrella/Łaków na miał ścieram, siedzę w twojej głowie jak glejak''.
14. – ''Resident Evil'' – seria gier komputerowych, zapoczątkowana w roku 1996, która największą popularność miała na konsolach PSX oraz Dreamcast. Celem gracza było przetrwanie w mieście opanowanym przez tłumy żywych trupów. W roku 2002 pojawiła się pierwsza ekranizacja gry.
15. – Umbrella – Organizacja pojawiająca się w realiach serii gier ''Resident Evil'', zajmowała się tworzeniem wirusów; odpowiedzialna za T-Wirus ożywiający martwe ciała.

 

''Wrócił upiór, mam tą samą ambicję i upór/Praktykuje voodoo przywołując trzynaście duchów''.
16. – ''Trzynaście Duchów'' – horror amerykański z 2001 roku, opowiadających o zmaganiach się pewnej rodziny z duchami nieopatrznie uwolnionymi przez nią w domu pozostawionym im w spadku przez zmarłego wuja.

 

**********

 

''Król Szczurów''

 

''Jedyne co mnie tu trzyma to słoneczne światło/Dziecko nocy, Béla Lugosi, noc moją matką''.
17. – Béla Lugosi – Węgierski aktor, odtwórca głównej – wampirzej – roli, w filmie ''Dracula'' z 1931 roku, stanowiącego ekranizację powieści Brama Stokera pod tym samym tytułem. Wykreowany przez niego wizerunek wampirycznego hrabi na stałe przeniknął do pop kultury.

 

''Mam apetyt jak Raptor, na polowanie ruszam/Twoje serce jak metronom wybija rytm w mych uszach''.
18. – Raptor – Velociraptor, szybki i zwinny, mięsożerny dinozaur.

 

''Ciemnokrwisty szampan, życiodajne Chianti/Pasożyt, pijawka, lepiej znany jako wampir''
Chianti – najsłynniejsze czerwone, wytrawne wino pochodzące z Włoch.

 

''Znam uczucie strachu, nie myśl że nie umiem cierpieć/O mojej samotności nie śnił nawet młody Werter''.
19. – Werter – bohater książki ''Cierpienia Młodego Wertera'' W. Goethego, który z powodu zawodu miłosnego cierpi tak mocno, że popełnia samobójstwo.

 

''I tylko Santa Muerte, obserwuje mnie gdy krocze/Z wierną armią szczurów, poprzez niespokojne noce''.
20. – Santa Muerte – tzw. Święta Śmierć, wizerunek kościotrupa okrytego długą czarną szatą, dzierżącego w jednej ręce kosę, a w drugiej kulę ziemską. Santa Muerte otoczona jest kultem w Meksyku, jej wyznawcy uciekają się do modlitw do niej, prosząc tak o pomyślność, jak i również o działanie na czyjąś szkodę.

 

''Zakradam się nocą do twej spokojnej kołyski/Odtworzymy razem scenę z Blade'a, krwawy prysznic''.
21. – ''Blade'' – trylogia filmów fantastycznych opowiadająca o losach Wampira tępiącego przedstawicieli swojego gatunku. W jednej ze scen pierwszej części filmu, w klubie nocnym, gdzie uczęszczają wampiry, z natrysków przeciwpożarowych puszczana jest krew.

 

''Gaszę chore pragnienie pijąc bezpośrednio z tętnic/Zęby jak Baraka, ostre jak ostrza katan''.
22. – Baraka – Postać z serii gier komputerowych ''Mortal Kombat'', obdarzona długimi zębami.''Wampir, Chram posokę, krwiożerczy mam popęd/Fejm się zgadza, pisał o mnie Bram Stoker''.
23. – Bram Stoker – Irlandzki pisarz grozy żyjący w latach 1947-1912. Napisał klasyczną powieść grozy ''Dracula''.

 

**********

 

''WCM3''

 

''Weź spierdalaj, ja nie jestem Urszula/Szukasz hitów typu 'koń z drewna', to żuj chuja''.
24. – Polska piosenkarka Urszula nagrała kiedyś tandetną piosenkę pt. ''Konik na Biegunach'', która stała się wielkim popowym hitem w Polsce.

 

**********

 

"Koyaanisqatsi"

 

''Nowy czas nastał, nowa era/Świat przybiera formę, niczym 1984 Orwell''.
25. – ''Rok 1984'' – Powieść Goerga Orwella z 1949 roku, w której pisarz przedstawił życie w państwie kontrolującym życie jednostki pod każdym względem.

 

''Rzeczywistość okrutna zdeformowane gatunki/Teratologia podziemne laboratoryjne bunkry''.
26. – Teratologia – Nauka której celem jest badanie anomalii genetycznych.

 

''Holokaust, to droga, którą kroczy dumnie stojący na czele/Deja Vu armagedonu, klon doktora Mengele''.
27. – Josef Mengele – Lekarz SS w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau, gdzie nazywany był Aniołem Śmierci, z uwagi na prowadzone tam na więźniach przerażające, mordercze eksperymenty medyczne.

 

**********

 

''CHCWD''

 

''To nie cukierkowy rap o smaku Alpen Gold/To czysta perwersja, klimat Scheisse porn''.
28. – Scheisse porn – rodzaj Niemieckiej pornografii przedstawiającej wynaturzony seks z użyciem defekacji.

 

''Możesz się bujać w bikini z mamą Madzi konno/Pogrom, snajper, John Allen Muhammad''.
29. – John Allen Muhammad – Amerykański morderca, który w 2003 roku zastrzelił w Waszyngtonie 10 osób. Żądał 10 milionów dolarów w zamian za zaprzestanie zbrodni. Został schytany dzięki współpracy obywateli z policją i stracony poprzez śmiertelny zastrzyk w 2009 roku.

 

''Kolejne chore LP, kolumbijski krawat/Mów mi Issei Sagawa, ludzkie mięso to moja strawa''.
30. – Issei Sagawa – Japoński celebryta, który w 1981 roku zastrzelił, zgwałcił a potem zjadł swoją koleżankę. Za sprawą interwencji szanowanego ojca, Issei został wypuszczony ze szpitala psychiatrycznego po półtora rocznym pobycie, a po powrocie na wolność stał się postacią medialną, opowiadając bez cienia skruchy o popełnionej zbrodni. Utrzymuje, że jego największym marzeniem jest bycie zjedzonym przez piękną europejkę.

 

''Włóż w nos dwa ołówki i zajeb łbem o biurko/Kurwo! Nie wyciągaj laski z ust, jestem jak Ruste Juxx''.
31. – Ruste Juxx – Amerykański raper, wydał 7 albumów.

 

**********

 

''Gabinet Luster''

 

''To prosty biznes, o ludziach świadczą ich czyny/A kiedy chodzi o hajs moralność znika jak Houdini''.
32. – Harry Houdini – Żyjący w latach 1874-1926, światowej sławy iluzjonista.

 

**********

 

''Super Partia''

 

''Śmiercionośne słowa, jak krzyk mandragory/I choć dziwki wylewają na nas wiadra pomyj''.
33. – Mandragora – Roślina lecznicza, której korzeniowi o humanoidalnym kształcie przypisywano niegdyś także właściwości magiczne. Legendy odnośnie zdobycia jej w sposób umożliwiający zastosowanie jej w czarach były bardzo ponure – mandragorę należało zerwać np. spod szubienicy, ponieważ twierdzono, że członki wisielców opadające na glebę stanowiły dokonały dla niej nawóz. Sądzono też, że mandragora podczas wyciągania z ziemi wydaje z siebie krzyk, który zabija człowieka – dla tego też zalecano wykorzenianie jej, poprzez związanie jej sznurem np. z psem.

 

''Gramy rap jak Onyx, skąpani w czarnym słońcu/To my pozbawiamy życia na ulicy Wiązów''.
34. – ''Koszmar z Ulicy Wiązów'' – seria horrorów z gatunku slasher, którego głównym bohaterem był Freddy Krueger – przenikający do snów ludzi żeby ich skrzywdzić, duch fikcyjnego seryjnego mordercy dzieci. Żeby go pokonać, należało sprowadzić go do realnego świata. Pierwszą część filmu wyreżyserował Wes Craven.

 

''Destrukcyjny spacer, kolejny klub się pali/Bo kiedy stąpam po scenie Richter nie ogarnia skali, czaisz?''.
35. – Skala Richtera – Służy do określania siły wstrząsów sejsmicznych.

 

''To nie prośba, to rozkaz, w górę rogi cała Polska/Demonologia, chcemy zniszczyć wszystko, jak Frontside''.
36. – Frontside – Polski zespół metalowy utworzony w Sosnowcu, w 1993 roku.

 

''Nasz rap to nasza mała wojna, więc skumaj to/Kiedy słuchasz go, trzęsiesz się jak pierdolony Dualshock''.
37. – Dualshock – kontroler do konsoli Playstation, słynący z wibrowania, podczas gdy gracz otrzymywał obrażenia.

 

''Mam ponoć talent do wyrządzania krzywdy łakom/Kratos, generał Patton, doktor Octagon''.
38. – Kratos – Postać z  mitologii Greckiej.
39. – Doktor Octagon – Pierwsze alter-ego amerykańskiego rapera Keith Matthew Thorntona, znanego obecnie jako Kool Keith. Kool Keith, zanim stał się Kool Keithem – wydał dwa swoje pierwsze albumy jako Dr. Octagon, którego określił mianem ''Pozaziemskiego, podróżującego w czasie ginekologa i chirurga z planety Saturn''. Dr. Octagon został potem… symbolicznie zamordowany przez Dr. Doom-a, kolejne alter-ego rapera, na jego albumie z 1999 roku pt. ''First Come, First Served''! W 2006 roku ukazał się jednak album rapera zatytułowany ''The Return of Doctor Octagon''.

 

''Jak Dagon, ukryci w głębinach wyznawcy Cthulhu/Gotuje się we mnie krew, przynosimy zmierzch królów''.
40. – Dagon – Główne bóstwo stanowiące obiekt kultu północno-zachodnich ludów semickich. Czczony m. in. przez Fenicjanów, był opiekunem urodzaju.
41. – Cthulu – Jedno z bóstw stworzonych przez pisarza Howarda Phillipsa Lovecrafta w jego opowiadaniach grozy. Opisywany przez pisarza jako spoczywająca w uśpieniu na dnie oceanu, hybryda ośmiornicy ze smokiem.

0 0 votes
Article Rating
 
177 komentarzy
177 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
7 lat temu

MACIE PRAWILNA WODE NA KACA

[img]https://img.iap.pl/s/153/202087/Edytor/Image/WODY/Wody%20mineralne/Vytautas/Vytautas_asort.jpg[/img]
TYLKO NIE DAWAJCIE JEJ SWOJEJ DZIEWCZYNIE
[img]https://zw.lt/assets/vytautas.jpg[/img]

WJEŻDŻAM CI NA DYNIE
7 lat temu

Słoń i Mikser zostali twarzami salonu fryzjerskiego u Pani Krystynki
[img]https://i.imgur.com/HFoZexU.jpg[/img]
beka z patósów

Janusz
7 lat temu

[quote]może przyprawić o zawrót głowy niejednego słuchacza, w szczególności tych młodszych.[/quote]

DLA GIMBUF?
SAMI SOBIE NIE UMIEJO PSZEKASU ZROZUMIC?

123
7 lat temu

[img]https://thechive.files.wordpress.com/2010/12/busty-ladies-9.jpg[/img]
ZAJEBISTA PŁYTA DOBRE BITY ALE POLSKIE PIZDY I TAK BEDO CHEJCIC MIMO ZE NAWET NIE PRZESUHAŁY

Kópson
7 lat temu

[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvwempzhYDk2IXWH6EtsdtkRtFcb2DUYjIC0cN5_gwtyXVerDUZg[/img]
[img]https://mpm.pl/produkty/39/bigs/foto%20mmr-03.jpg[/img]
PS
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQiIDzEuZ2mB8ucFlXv0_-k4RN9mhJTLv_qa_ek_3przsLNHuL5Nw[/img]

JEBAĆ
7 lat temu

DEMONOLOGIA TO GÓWNO DLA GIMBUSÓW ELO
A TAK W OGÓLE, TO SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, WIADOMO

obiektywnyqtaz
7 lat temu

Ej kurwa gdzie news o Level upie 5 Laika ? I chuj nas obchodzi ten gowniany grajek, jebac go i ta gimbolologie. Nie pozdrawiam

Johnny
1 rok temu
Reply to  obiektywnyqtaz

jeśli nie lubisz jego twórczości to jest to zrozumiałe .. lecz inni tego słuchają i szanują jego muzykę , więc szanowny panie zrozum to że każdy ma inne gusta . Dla wiadomości nie słucha go tylko gimbaza pajacu :))

Janusz
7 lat temu

ADMINI GLAMRAPU, WIECIE ŻE SOBIE TAKI KAWAŁEK WYSZEDŁ? GDZIE NIUSY?

[youtube]www.youtube.com/watch?v=ZFQs29wcf2s[/youtube]

ciufcia
7 lat temu

GDZIE TEDE GDZIE QUEBO I ERIPE GDZIE LAIK

FUCK GLAMRAP

WJEŻDŻAM CI NA DYNIE
7 lat temu

Jaki rap tacy fani
[img]https://i.imgur.com/5DEYnAt.jpg[/img]

2litryNaDwóch
7 lat temu

NIE WIEM KTO ICH W OGÓLE SŁUCHA.
TERAZ LICZY SIĘ TO:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZFQs29wcf2s[/youtube]

oldschoolziooom
7 lat temu

PODBIJAM ! UNO BATI KUUUM.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZFQs29wcf2s[/youtube]

tak
7 lat temu

GDZIE NEWSY O LAIKU I PLYCIE ROKU?
PO CO INFO O TAKIM WACKU? ZAPLACIL ZA TO CZY CO

WJEŻDŻAM CI NA DYNIE
7 lat temu

Beka z fanów słonia, i co zrobicie jak słoniowi od jebie tak jak jędkerowi? za parę lat będzie płacz bo słoniowi odjebie a tatułaż zostanie i wstyd będzie nosić krótkie spodenki, choć teraz to już jest wstyd zakładać ja na lato/ i co czujecie mając wydziarane gówno na nodze? co za pojebem trzeba być żeby robić sobie tatuaż z wizerunkiem z płyty ulubionego rapera.
[img]https://i.imgur.com/K8sbTp1.jpg[/img]
[img]https://i.imgur.com/YRgQh9Q.jpg[/img]

FSST
7 lat temu

SPRAWDŹ STATYSTYKI:
[img]https://s10.postimg.org/w0llcmg5l/wyswietlenia2.png[/img]
===
[hide][quote]ps. niech jakiś administrator usunie mój komentarz wyżej, ponieważ jest taki sam, tylko obrazek się nie wczytał ;)[/quote][/hide]

QUEBO
7 lat temu

[img]https://www.popkiller.pl/sites/default/files/images/eripequebonafide_plytaroku.jpg[/img]
elo

Lukasz20
7 lat temu

[img]https://i.imgur.com/J4DVmzr.gif[/img]

Lukasz20
7 lat temu

[img]https://i2.pinger.pl/pgr426/f8a3b86f0003f95752c206c2[/img]
„Rip na majku, wiecie co się zaraz stanie
Wjazd na banie marnych grajków, bo mam skille zamiast manier”

Zapraszam do polubienia fanpejdża. Pozdrawiam.
https://www.facebook.com/CrapRAPP?ref=hl

djkurwa
7 lat temu

GIMBY MAJO KACYK PO WCZORAJSZYM PICOLO
[img]https://fajnamama.pl/img/artykul/28/bol-glowy-u-dziecka-kiedy-do-lekarza_36_298x500.jpg[/img]

nELSON
7 lat temu

[quote name=”QUEBO”][img]https://www.popkiller.pl/sites/default/files/images/eripequebonafide_plytaroku.jpg[/img]
elo[/quote]
WYPIERDALAJ

Lukasz20
7 lat temu

[quote name=”FSST”]SPRAWDŹ STATYSTYKI:
[img]https://s10.postimg.org/w0llcmg5l/wyswietlenia2.png[/img]
===
[/quote]
[img]https://i.pinger.pl/pgr82/37132751001715ba52c3249e[/img]

Lukasz20
7 lat temu

[img]https://i2.pinger.pl/pgr27/c870b11b0014ddd152c324f5[/img]
[img]https://i2.pinger.pl/pgr13/7fc156bf0025111b52be32e7[/img]

Zapraszam do polubienia fanpejdża. Pozdrawiam.
https://www.facebook.com/CrapRAPP?ref=hl

JEBAĆ
7 lat temu

[quote name=”QUEBO”][img]https://www.popkiller.pl/sites/default/files/images/eripequebonafide_plytaroku.jpg[/img]
elo[/quote]
GDYBY NIE ERIPE, TO DAŁOBY SIĘ SŁUCHAĆ, TAK TO SŁABO

PS ERIPE TO CIUL

djkurwa
7 lat temu

CZEMU NIE MA NEWSA O NOWYM KAWALKU TDF’A? GLAMRAP LECICE W CHUJA CZY CO? TEDZIK ROZPIERDOLIL KURWA TYM KAWALKIEM WSZYSTKICH

Lukasz20
7 lat temu

[quote name=”WJEŻDŻAM CI NA DYNIE”]Beka z fanów słonia, i co zrobicie jak słoniowi od jebie tak jak jędkerowi? za parę lat będzie płacz bo słoniowi odjebie a tatułaż zostanie i wstyd będzie nosić krótkie spodenki, choć teraz to już jest wstyd zakładać ja na lato/ i co czujecie mając wydziarane gówno na nodze? co za pojebem trzeba być żeby robić sobie tatuaż z wizerunkiem z płyty ulubionego rapera.
[img]https://i.imgur.com/K8sbTp1.jpg[/img]
[img]https://i.imgur.com/YRgQh9Q.jpg[/img][/quote]
Japierdole trzeba byc zjebem i wgl nie miec mozgu……

aassasa
7 lat temu

[quote name=”FSST”]SPRAWDŹ STATYSTYKI:
[img]https://s10.postimg.org/w0llcmg5l/wyswietlenia2.png[/img]
===[/quote]
CZYŻBY DODAŁ SOBIE WYŚWIETLENIA? HEHEHE 😀
*
*
*
*
*
*

dddd
7 lat temu

GOLOB w
szpitalu doszlo do tragicznego w skutkaach wypadku samochodowym. …
zdarzenia oraz więcej informacji znajdziecie tylko na: https://polsatnews.blo.pl

IUJIIII
7 lat temu

BEKA W HUJ NAWET JUZ NA GLAMRAPIE NIE PUSZCZA NOWEGO KAWALKA TEDEGO. MASAKRA GOSCIU JEST PRZEGRANY. AHA A PENERA TEZ JEBAC ZA WSZYSTKO!

TEOMBE
7 lat temu

[quote name=”JEBAĆ”]GDYBY NIE ERIPE, TO DAŁOBY SIĘ SŁUCHAĆ, TAK TO SŁABO

PS ERIPE TO CIUL[/quote]

WYJMIJ GŁOWĘ Z WŁASNEJ DUPY, TO NIE CZAPKA

djkurwa
7 lat temu

[quote name=”IUJIIII”]BEKA W HUJ NAWET JUZ NA GLAMRAPIE NIE PUSZCZA NOWEGO KAWALKA TEDEGO. MASAKRA GOSCIU JEST PRZEGRANY. AHA A PENERA TEZ JEBAC ZA WSZYSTKO![/quote]
pojebalo cie koles tede zjadl tym kawalkiem caly rok, tekst kot flow kot bit kot teledysk kot kurwa to nawet przebija cale eliminati

Gimn_na_lekkim_kacu
7 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=X3bWDuk9P4k[/youtube]

sudafed
7 lat temu

[img]https://static.fjcdn.com/gifs/Barrack+Obama+gif..+Barack+Obama+Did+Not+Read_d61f7e_3675033.gif[/img]

TGDFGSRE
7 lat temu

BEKA DOZYWOTNIA Z GIMBOGRAJKA SŁONIA A I WIDZE TU SAME PORÓWNANIA HAHAH JEGO CAŁĄ DYSKOGRAFIA JEST CHYBA NA PORÓWNANIACH XD (PRAWIE TAKA SAMA BEKA JAK Z RAPU NA CZASOWNIKOWYCH) Same porównia, zajebiście XD

BonusRTV
7 lat temu

[img]https://alfa.gifs-planet.com/new3/1761.gif[/img]

B32
7 lat temu

CHUJ MNIE OBCHODZI TEN ŁAK. NAWET NIE CZYTAŁEM. TAS ROJEBAŁ #FEAT.

[img]https://img856.imageshack.us/img856/5565/cpv.gif[/img]

lol
7 lat temu

To jest Otis :
[img]https://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090930005058/headhuntershorrorhouse/images/e/ee/Otis_B._Driftwood_001.jpg[/img]
[img]https://static3.wikia.nocookie.net/__cb20090803201341/devilsrejects/images/6/66/OtisFacepaint.jpg[/img]

DowcipNIŚ
7 lat temu

Ja pierdole pomijajac jego ryj ktory wyglada jak kurwa twarz macka znalezieniu go w lazni to jeszcze kurwa sprzedaje takiemgowno na krazku JEBAC

Marian Puzon
7 lat temu

[quote name=”lol”]To jest Otis :
[img]https://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090930005058/headhuntershorrorhouse/images/e/ee/Otis_B._Driftwood_001.jpg[/img]
[img]https://static3.wikia.nocookie.net/__cb20090803201341/devilsrejects/images/6/66/OtisFacepaint.jpg[/img][/quote]

Psychol ale na propsie

zrobiło_cię_ufo
7 lat temu

[img]https://glamrap.pl/images/stories/d8/SLON-2482.jpg[/img]

I NIECH MI KTÓRYŚ GIMB NAPISZE ŻE SŁOŃ TO ŁAK I NIE JEST MĄDRY.
NA WIECZNYM PROPSIE !
ZIOMECZEK ROBI DOBRE GÓWNO I CHUJ WAM DO TEGO .
PIS JOŁ .

aqq
7 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-CixGh_NEWg[/youtube]

„Jestem sobą i robię swoje, to moje motto
Karykatury sceny przy tym gównie się potną
Robię to dożywotnio synu, aż nie skonam
Mój dom, mój tron, mój flow, moja korona”

mówisz i masz – korona dla Słonia :)))

[img]https://us.123rf.com/400wm/400/400/Alex5248/Alex52480707/Alex5248070700007/1186954-zamkna–a–sia–obraz-z-ga–owy-po-stronie-jednego-korona-czeska-monety-na-czarnym-tle.jpg[/img]

zrobiło_cię_ufo
7 lat temu

[quote name=”aqq”]https://www.youtube.com/watch?v=-CixGh_NEWg

„Jestem sobą i robię swoje, to moje motto
Karykatury sceny przy tym gównie się potną
Robię to dożywotnio synu, aż nie skonam
Mój dom, mój tron, mój flow, moja korona”

mówisz i masz – korona dla Słonia :)))

[img]https://us.123rf.com/400wm/400/400/Alex5248/Alex52480707/Alex5248070700007/1186954-zamkna–a–sia–obraz-z-ga–owy-po-stronie-jednego-korona-czeska-monety-na-czarnym-tle.jpg[/img][/quote]

PROPSIK ZIOMECZKU 😀

JEBAĆ
7 lat temu

[quote name=”zrobiło_cię_ufo”][img]https://glamrap.pl/images/stories/d8/SLON-2482.jpg[/img]

I NIECH MI KTÓRYŚ GIMB NAPISZE ŻE SŁOŃ TO ŁAK I NIE JEST MĄDRY.
NA WIECZNYM PROPSIE !
ZIOMECZEK ROBI DOBRE GÓWNO I CHUJ WAM DO TEGO .
PIS JOŁ .[/quote]
ŚWIETNIE
CAŁA KARIERA OPARTA NA PORÓWNANIACH Z DUPY, KTÓRYCH PEWNIE ON SAM NIE ROZUMIE
MĄDRY JAK CHUJ ELO

P.S. WESOŁYCH ŚWIĄT, WIADOMO 🙂

zrobiło_cię_ufo
7 lat temu

[quote name=”JEBAĆ”]ŚWIETNIE
CAŁA KARIERA OPARTA NA PORÓWNANIACH Z DUPY, KTÓRYCH PEWNIE ON SAM NIE ROZUMIE
MĄDRY JAK CHUJ ELO

P.S. WESOŁYCH ŚWIĄT, WIADOMO :)[/quote]

POWIEDZIAŁ TYPOWY GIMBUS. CHUJA WIESZ O NIM. PORÓWNANIA Z DUPY ? HAHAHA , TAKICH SŁÓW JAK ON UŻYWA TO TY DROGIE DZIECKO W SŁOWNIKU NIE ZNAJDZIESZ. JEST MĄDRY , CZYTA DUŻO KSIĄŻEK I DUŻO WIE OGÓLNIE. CO TY MYŚLISZ, ZE ON TEKSTÓW NA WIKIPEDII SZUKA? ON TE WSZYSTKIE NAZWY MA W GŁOWIE. NO GŁUPI NIE JEST , PRZYKRO MI..BŁĘDNE STWIERDZENIE

P.S. WZAJEMNIE 😉

TenTypHejter
7 lat temu

EJ KURWA, PO CHUJ WYJAŚNIENIA W TYCH CHUJOWYCH TEKSTACH TEGO GÓWNA?
GIMBY KURWA NIE UMIEJĄ MYŚLEĆ CZY CO KURWA?
JA PIERDOLE CO ZA GÓWNO
JUŻ NIE MÓWIE O TYM ŻE DEMONOLOGIA TO GÓWNO NAJWYŻSZYCH LOTÓW I KURWA DO PIECA Z TYM, NARA

BEKA_W_CHUJ
7 lat temu

[quote name=”zrobiło_cię_ufo”]POWIEDZIAŁ TYPOWY GIMBUS. CHUJA WIESZ O NIM. PORÓWNANIA Z DUPY ? HAHAHA , TAKICH SŁÓW JAK ON UŻYWA TO TY DROGIE DZIECKO W SŁOWNIKU NIE ZNAJDZIESZ. JEST MĄDRY , CZYTA DUŻO KSIĄŻEK I DUŻO WIE OGÓLNIE. CO TY MYŚLISZ, ZE ON TEKSTÓW NA WIKIPEDII SZUKA? ON TE WSZYSTKIE NAZWY MA W GŁOWIE. NO GŁUPI NIE JEST , PRZYKRO MI..BŁĘDNE STWIERDZENIE

P.S. WZAJEMNIE ;)[/quote]

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH WEŹCIE STAD KURWA TEGO GIMBUSA JEBANEGO HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA

Skits Vicious
7 lat temu

[quote name=”zrobiło_cię_ufo”]POWIEDZIAŁ TYPOWY GIMBUS. CHUJA WIESZ O NIM. PORÓWNANIA Z DUPY ? HAHAHA , TAKICH SŁÓW JAK ON UŻYWA TO TY DROGIE DZIECKO W SŁOWNIKU NIE ZNAJDZIESZ. JEST MĄDRY , CZYTA DUŻO KSIĄŻEK I DUŻO WIE OGÓLNIE. CO TY MYŚLISZ, ZE ON TEKSTÓW NA WIKIPEDII SZUKA? ON TE WSZYSTKIE NAZWY MA W GŁOWIE. NO GŁUPI NIE JEST , PRZYKRO MI..BŁĘDNE STWIERDZENIE

P.S. WZAJEMNIE ;)[/quote]

Gdyby jeszcze ino nie zrzynał wszystkiego od Necro 😉

BXRLI
7 lat temu

[quote name=”aqq”]https://www.youtube.com/watch?v=-CixGh_NEWg

„Jestem sobą i robię swoje, to moje motto
Karykatury sceny przy tym gównie się potną
Robię to dożywotnio synu, aż nie skonam
Mój dom, mój tron, mój flow, moja korona”

mówisz i masz – korona dla Słonia :)))

[img]https://us.123rf.com/400wm/400/400/Alex5248/Alex52480707/Alex5248070700007/1186954-zamkna–a–sia–obraz-z-ga–owy-po-stronie-jednego-korona-czeska-monety-na-czarnym-tle.jpg[/img][/quote]

1 korona czeska = 0,151965384 złotego polskiego

CZYLI TAK JAK MYŚLAŁEM, JEST GÓWNO WARTY

zrobiło_cię_ufo
7 lat temu

[quote name=”Skits Vicious”]Gdyby jeszcze ino nie zrzynał wszystkiego od Necro ;)[/quote]

NIE ZŻYNA 🙂

zrobiło_cię_ufo
7 lat temu

[quote name=”BEKA_W_CHUJ”]HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH WEŹCIE STAD KURWA TEGO GIMBUSA JEBANEGO HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA[/quote]

HAHAHAHHA WYPIERDALAJ KURWA NIKT CIE O ZDANIE NIE PYTAŁ JEBANY ŁAKU

Popularne