Sprawdź nas też tutaj

News

Teksty Bedoesa na protestach kobiet. Raper komentuje

„Nie popieram tego, by niszczyć kościoły”.

Opublikowany

 

bedoes protest kobiet

W całym kraju trwają protesty kobiet, które nie zgadzają się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego odnośnie aborcji. Głos w sprawie zabrało już kilku raperów m.in. Sokół, Taco Hemingway czy Quebonafide. Teraz sytuację skomentował Bedoes, którego teksty pojawiają się na transparentach.

Teksty Bedoesa na tabliczkach demonstrujących kobiet

„Jeśli będzie trzeba, zrobię to, co będzie trzeba”, „My chcemy żyć, a nie tylko przeżyć” – to tylko niektóre z tekstów Bedoesa, które trafiają na tabliczki demonstrujących kobiet. Raper dzieli się na Instagramie zdjęciami z protestów, na których widzi swoje teksty, które stały się inspiracją dla walczących o swoje prawa kobiet.

Jesteście cudowni. Uważajcie na siebie i swoich przyjaciół. Duma mnie rozpiera, wiedząc, że wśród moich słuchaczy są tacy piękni młodzi ludzie. Wszystkiego dobrego dla was. – komentuje raper.

Bedoes przeciwny niszczeniu kościołów

Jednocześnie raper zaznaczył, że nie popiera aktów wandalizmu wobec kościołów. Z mediów wiemy, że do takich przypadków dochodzi dość często, a w obronie świątyń stają kibice lub Narodowcy, co sprowadza się do strać i bójek.

Tutaj nie chodzi o walkę z policją, tylko chodzi tutaj o prawa kobiet, prawa nasze, o prawa człowieka. I na tym się skupmy. – mówi raper.

Nie popieram tego, by wandalizować kościoły, niszczyć kościoły, ale rozumiem ludzi, którzy to zrobili. Rozumiem, że się wk*rwili. Rozumiem, że to był impuls pójść po prostu tam, bo kościół jest zamieszany w politykę. Kościół gra dużą rolę w tym co się dzieje. Jak wiadomo PiS często wycierał sobie mordę kościołem. – dodaje.

Poniżej prezentujemy zdjęcia udostępniane przez zawodnika SBM Label oraz jego rozległy wpis, w którym tłumaczy, dlaczego popiera strajk kobiet.

Bedoes popiera protesty kobiet

– Nie zajmuję często głosu w sprawach politycznych, moja rodzina zawsze była podzielona na pół w tych kwestiach, ale sa momenty, w których każdy z nas ma obowiązek zabrać głos, bo to nie jest już kwestia tego czy ktoś popiera dana partię czy nie, tylko to jest jawna ingerencja w sprawy, w które rząd nie powinien mieć prawa ingerować, Naturalnie nie popieram decyzji TK i niebywałe jest dla mnie to, co się odpierd*la.

Rapowałem, że “jestem dumny, że jestem Polakiem, nie przeszkadza mi chłopak z chłopakiem, i nie jestem z lewej czy prawej po prostu za miłość nikt nie powinien płacić płaczem” i czułem, że to mój obowiązek, jako osoba, która ma jakikolwiek wpływ na młodzież stanąć po stronie osób LGBT, które są prześladowane i jestem dumny z tego że wtedy to zrobiłem. Nie chcę robić z siebie Mesjasza czy nie wiadomo kogoś, ale robiąc to spodziewałem się, że mogę stracić wielu znajomych, wiele osób może się ode mnie odwrócić, raperzy moga mnie wyśmiać, bo przecież “wspieram pedałów”, ale miałem to w chu*u, dostałem wsparcie najbliższych, w a tym mojej Babci i Dziadka, którzy mają konserwatywne poglądy. Bo wytłumaczyłem im dlaczego wspieram te osoby i przekonałem ich do spojrzenia inaczej na to wszystko. I to samo możecie zrobić Wy – zamiast kłócić się z przekrzykiwać o tym, kto popiera jakiego polityka, usiądźcie ze swoimi rodzicami i wytłumaczcie, że chodzi o Waszą przyszłość, że prosicie ich, aby Was zrozumieli, że mimo sympatii do danej partii prosicie, aby postawili się po stronie osób, które cierpią.

Przytoczyłem te wersy wcześniej, bo jedna z moich słuchaczek napisała do mnie z pytaniem, czy nadal jestem dumny z byciem Polakiem. Otóż jestem, bo to co się dzieje, to nie powód do tego, aby jebać Polskę, aby pluć na flagę, czy żeby odwrócić się do swojej Ojczyzny, bo patriotą nie jest ten, kto piastuje daną rangę ale ten, kto szczerze kocha naród i zachowanie naszego rządu nie powinno budzić w nas emocji zniechęcających do naszego kraju, ale wręcz przeciwnie – to oni są kur**mi i idiotami, a nie my. W związku z tym odpowiadam – tak, jestem dumny, ze jestem Polakiem i nie zmienia tego skandaliczne zachowanie naszego rządu, gdyż jako Polak właśnie czuję obowiązek zabrania głosu w tej sprawie.

Dziś osobami, które cierpią s kobiety, W pierwszym impulsie udostępniłem zdjęcie z hasłem “Rewolucja jest kobieta” i tu zaczęły dziać się różne rzeczy. Odbiór tego był bardzo pozytywny, wiele moich słuchaczy ucieszyło się z mojego wsparcia, ale te wiadomości przeplatały sie z krytyka i nawet z prośba o usunięcie tego zdjęcia od jego autorki, gdyż nie chciała by osoby takiej ja ja okazywały wsparcie. Kiedy uszanowałem jej decyzję, dostałem wiadomości, że zawiodłem, że nie reaguję, ze siedzę cicho, że boję się stracić sponsoringi. Ja nie mam żadnego sponsoringu, nikt mnie nie sponsoruje między innymi dlatego, że jestem impulsywny i zajmuję stanowisko kiedy czuję, że musze to zrobić, kiedy czuję obowiązek, to nie kalkuluję, tylko działam, granica między populizmem, a wspieraniem z dobrymi intencjami jest cienka, ale ja faktycznie i uczciwie uważam, że mnie też dotyczy ten problem, Bo też w przyszłości będę ojcem i też mieszkam w tym kraju i skoro mam szanse dobrze wykorzystać swój zasięg, to będę to robił i mam wyjebane w to co na to powiedzą moi znajomi, firmy, które chciałby mnie sponsorować czy ktokolwiek z branży, bo jeśli którykolwiek z wyżej wymienionych nie rozumie mojej decyzji, to ja nie potrzebuję ani takich znajomych, ani wsparcia od firmy, którą zarządza jakiś jeb*any idiota, ani poklasku u kolegów raperów, którzy siedzą pod miotłą, kiedy trzeba się odezwać ze strachu o zasięgi.

Na koniec, jako mieszkaniec Bydgoszczy pojawię się i zachęcam wszystkich do zjawienia się pod siedzibą PiS przy ulicy Gdańskiej 10. Zachęcam wszystkich do brania udziału w wydarzeniach w ich rejonie, a jeśli ktoś zostaje w domu, nieważne z jakich względów, to zapraszam do popisania petycji i wydarzenia w następnym story. Uważajcie na siebie i dbajcie o siebie na wzajem.

Jeszcze jedno – jestem osobą wierzącą i wiara nie ma nic wspólnego z przyzwalaniem na takie kur*stwo i nie macie k*rwy prawa wycierać sobie wiary mordy i czyścić nią rąk, Wszystkiego dobrego.

 
66 komentarzy
66 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Clive Bombardier
7 miesięcy temu

Widać po zdjęciach,że słuchaczki beboesa to gimbograjki ,wielke matki polki jebać do domu uczyć się zdalnie,a nie po nocach z tablicami zapierdalacie.

kurwyPOP
7 miesięcy temu

dla Julek nowoczesność to chuj w dupie i skrobanie płodów

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  kurwyPOP

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD BEDOES. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

aby
7 miesięcy temu

Otóż to, gówniary-do nauki, a kobiety-ogarnąć się.

Quelle
7 miesięcy temu

Bedi a jak tam szanuje cie ulica i bloki w Bydgoszczy? Nic na temat słynnego K.O. karate w klate

Pizdoliz
7 miesięcy temu
Reply to  Quelle

K0 I GAZEM PSIKAJĄ WIELCY ULICZNICY RAZEM Z BEDOESEM ICH GEJOWSKIM ALFA TYLKO ZAWISZA

Quelle
7 miesięcy temu
Reply to  Pizdoliz

[Eyy] Cztery gramy smiejzelków na łeb
cztery pampersy na dupe (Ganja)
To z tych ławek, żyję dla gangu, ty jebana pało!
Ktoś krzyczy, ktoś uderza, ktoś się broni, ktoś ucieka, z głupiego powodu
Opowieści z Doliny Smoków

Kopnięty Bedoes
7 miesięcy temu
Reply to  Quelle

ZAWISZA VS BEDOES = R.I.P. BEDOES

__________
7 miesięcy temu

W UK rocznie skrobie się ok 200 tys płodów w ciagu 5 lat to jest około 1mln obywateli. Potem płaczą ze muszą ściągać ludzi do pracy zeby ciągnąć ten burdel . Kiedy statystyczna Brytyjka idzie sie skrobac 3 raz w ciagu roku jej koleżanka 22 letnia Aisha wychowuje czwórkę dzieci a piate w drodze. Po obaleniu PiS nastspi dobrobyt w Polsce. PO ma dla was programy rozwojowe! Uchodzca+, Szparagi.DE+, Aborcja bez granic +, potem będziecie jebac na dzieci imigrantow a wasze dzieci beda wpierdslac szczaw i mirabelki…ale jebac PiS zawsze na osłode zycia możecie posłuchać sobie Bedoesa Gę Gę Gę.

Piona!
7 miesięcy temu
Reply to  __________

Wielki szacunek za ten komentarz!!!

JULKI DO SZKÓŁ. GRAŻYNY DO GARÓW
7 miesięcy temu

PRZECIEŻ TEN KRETYN BEZ SZKOŁY SAM SOBIE ZAPRZECZA. JEDEN WJAZD Z PARTYZANTA I JESTEŚ TAM GDZIE ŻABSONA W GIŻYCKU. ANTIFA&POLICJA JEDNA KOALICJA

Dawid
7 miesięcy temu

Kretyn bez szkoły który na kolację wydaje tyle ile ty miesięcznie zarabiasz… To na chuj mu szkoła ty masz szkole i pewnie zarabiasz 4 tysiące miesięcznie xD

Dawid
7 miesięcy temu
Reply to  Dawid

Do tego zrzuca mi resztki ze stołu jak pokaże jak się brandzluje i wkładam palec w dupe

__________
7 miesięcy temu

Dla młodego pokolenia ważniejsze jest WIFI i lajki na insta a niżeli ludzkie zycie. Na starość tez będziecie takimi plodami ktore beda potrzebować opieki innych ale nie bedzie kto miał się wami opiekować dostaniecie przymusową eutanazje mimo iz będzie chcieli zyc. Ochrona życia to nie tylko wybór ale tez strstegia na przyszłość. Kiedys relacje rodzine byly oparte na dialogu i wspólnych spotkaniach dzis dzieciak nie potrafi zjeść nawet obiadu bez trzymania telefonu w dloni.

BeImondo Informator
7 miesięcy temu
Reply to  __________

Pamiętam kilka lat wstecz jak protestowali przeciw Akta czy jakoś tak to miały być jakies ograniczenia w necie. Chuj ze w tym czasie strasznie podrożało paliwo żywność i prąd internet ważniejszy. To było za czasów Komorowskiego i Tuska tez im nie pasowal wtedy tak jak dzisiaj Duda i Kaczynski. Dzisiaj ludzie tracą prace firmy przez ograniczenia i chuj z tym.
Tylko rolnicy wiedza o co i jak walczyć w tym kraju czyli ludzie wychowani z dala od polityki mody trendów korporacji i co najważniejsze polskiego rapu.
Elo

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat
7 miesięcy temu

Ech widzicie! Tak się to robi!
Ojcowie nie widzą latami swoich dzieci? Wyjebane, nikt nie protestuje, a jak coś pokażą media to każdy się z nich smieje.
Ojcowie płacą latami za nieswoje dzieci alimenty? wyjebane
Na rozprawach rozwodowych faceci to smiecie? Wyjebane

Nagle coś dotyka kobiet to hurrr durr!!! Rewolucja!!! Wypierdalać!!!

A ile Tych lasek mówiło – jebać wybory, nie idę głosować? A kto na XXX głosował? Ich matki, babcie, ciotki, wujkowie, dziadkowie, ojcowie… przecież trzeba Polskę chronić przed kurwa wszystkim!!! Bo Bóg, stwórca wszechswiatów zajmuje się tym co się tu odpierdala? Tak? nie ma nic wazniejszego do roboty?
Bo jak nie interesujesz się polityką to co gdy polityka zainteresuje się Tobą?
Najłatwiej chodzić na ulicę teraz, bo nagle coś się wydarzyło co się dziuniom nie podoba. Oczywiście nie popieram skazywania matki i dziecka na mękę tych chorób i takiego życia. Chodzi mi tylko o to aby pokazać mechanizm.

My faceci nigdy się tak nie zjednoczymy bo 9.9 na 10 boi się cokolwiek zrobić co choć rzuć cień na kobiece interesy, bo się boi stracić dostęp do dziury.

Gaba
7 miesięcy temu

Bo najwidoczniej to faceci powinni mieć cipy. Kobiety mają tę odwagę i siłę by pójść na wojnę, a faceci? Siedzą skuleni jak myszki i czekają na gotowe.

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat
7 miesięcy temu
Reply to  Gaba

hahahaha kobiety mają odwagę drzeć ryja to fakt

pjoter
7 miesięcy temu

My faceci nie mamy czasu na takie gówna bo ktoś przecież robić musi.

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat
7 miesięcy temu
Reply to  pjoter

dokładnie!

miki
7 miesięcy temu

Kwiat polskiej młodzieży – kurwa śmiechłem.

Quelle
7 miesięcy temu
Reply to  miki

Raczej chwast!

Jebać_leszczy
7 miesięcy temu
Reply to  Quelle

*przychlast

BeImondo Informator
7 miesięcy temu

Juz pomijając ze te cytaty to brzmia jakby dziecko je kredkami narysowało ale o co takie smarkule protestują?

Odb
7 miesięcy temu

Pierdy Bedoesa w bagażnikach kobiet. Dukacz komentuje

Adolf Kwiecien
7 miesięcy temu

No kiepsko, Eldo pewnie myslal ze to on bedzie wieszczem rapu,
a tu zonk gruby eskimos schozifrenik wzial wszystko :DDD

aby
7 miesięcy temu

Jazda z lewakami/pizdami/pedałami-nie będziecie wprowadzać tych swoich zjebanych, unijnych obyczajów. Nas Polaków-prawdziwych Polaków, chuj obchodzi co jest modne tylko co słuszne i prawdziwe lewackie dzifki.

Wujek Samo Zło ps. Garbaty Nos
7 miesięcy temu

Wprowadzili 5G Cicho
Wprowadzili Maseczki Cicho
Wprowadzili Szczepionki Cicho
Wirus to matrix Cicho
Teraz zastanówcie się jak dzielą i manipulują społeczeństwem. Jest narzucona Fałszywa flaga czy jakoś tak nasze rządowe sługusy odwrócili temat aby realizować tajne plany. Polecam wyłączyć TV i radio… Nie jestem za aborcją to fakt ale nie jestem podzielony i zmanipulowany. Obserwuje

Wujek Samo Zło ps. Garbaty Nos
7 miesięcy temu

*Jestem za aborcją

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu

JEBANY DEBIL I JEGO KURWA 100 TYSIĘCY TEORII SPISKOWYCH JA PIERDOLE POLACZEK TO JEDNAK PIERDOLONY PÓŁGŁUP HAHAHAHAHHA

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

ALE TEORIĄ SPISKOWĄ NIE JEST ŻE ZJADAM STOLCE, TOŻ TO SAMA PRAWDA.

Adolf Kwiecien
7 miesięcy temu

Bedi z ryja wiadomo 🙂 aj waj
no maja cos w sobie ci eskimosi sa jak wirus umyslu

TfujBul
7 miesięcy temu
Reply to  Adolf Kwiecien

Bedi? Serio? Może jeszcze powiedz mu Misiu na uszko i się przytulcie na łyżeczkę lgbciaki.

Pan Demik
7 miesięcy temu

Foliarz ptasi mozdzek. Niezmanipulowany obserwator. Kurwa kanalow informacyjnych z dramatyczna muzyka w tle na youtubie.

Jebać NWO
7 miesięcy temu

Masz rację! Szkoda, że wielu ludzi nie ma własnych przemyśleń! Nowy porządek nadchodzi kolego! Operacje fałszywych flag są dokonywane wszędzie!!! Abstrahując od mojego nicku, zaczynam się serio bać o następne miesiące, o latach juz nawet nie myślę, bo prawdopodobnie nie dożyje. Ludzi – którzy zrozumieli o co chodzi w tym wszystkim czyt. planach elit itd. – dojebała mocna depresja, mnie również. Diabeł jest i trzyma nas za mordy. Ostatnio zauważyłem, że jakiś gościu założył zbiórkę, jakoś 6 tysięcy potrzebował na rozwieszanie plakatów, zrobienie ulotek itd. odnośnie tej pandemii i zablokowali mu ją, innym pewnie też. To samo jest z kanałami na Youtube. Blokują tych co mówią prawdę, lub są te osoby dodatkowo szykanowane i zniesławiane. Dam wam dobrą radę, chociaż nie chciałbym pouczać nikogo… Szatan kocha obracać prawdę w kłamstwo, zwróćcie uwagę na wiele wydarzeń, ludzi, dokonań itp. i zadajcie sobie pytanie: czy napewno tak było? Spójrzcie z innej strony, po nitce do kłębka, szukajcie a znajdziecie!
Są na tym świecie ludzie, którzy chcą dla nas i tej planety dobrze, ale są też kurwy (pod przykrywką religii, pomocy biednym i pokrzywdzonym itd.), które notorycznie przeszkadzają tym pierwszym i przez to jest jak jest. Dwie wojny juz za nami, teraz jest trzecia i ostatnia. Nie będzie dużych strat jeśli chodzi o architekturę i infrastrukturę. Będą ogromne straty jeśli chodzi o nas – ludzi. Wirus powstał tylko po to! Zapalenie płuc to będzie dobra wymówka dla nich.

Jebać NWO
7 miesięcy temu
Reply to  Jebać NWO

To co napisałem to tylko wierzchołek góry… Świat jest podzielony, jeden lubi to drugi tamto, jeden jest za tymi drugi za tamtymi. Zauważcie ten prosty mechanizm. To widać wszędzie: polityka, religia, sport, muzyka itd. Ktoś jest za jakąś partia, ale nie dokonca wie dlaczego, za to dla zasady obraża, w najgorszych przypadkach dochodzi do zabójstw. Tak tworzy się chaos, tak rozbija się jedność! Te podziały na kluby, partie, religie itd. są sztucznym tworem. „Dziel i rządź!”. Najbogatszym cwelom zależy na tym, żeby tak pozostało. Mają nas w ryzach, świat jest w chaosie. Wszystko jest podporządkowane pod nich. Tańczymy jak nam zagrają. Na pocieszenie powiem, że już za moment WSZYSCY będziemy srac pod siebie. Niewolnictwo nadchodzi, ale w zupełnie innej formie niż ją znamy. Namiastka juz jest. Nie ma jak od tego uciec. Nawet jeśli to cie znajdą, niebawem nic nie zrobisz nie mając pod skórą chipu. Większość z nas to egoisci i czytając to teraz powie „Jebie mnie to! itd.”. Niedobrze..:(

Elo kwencja
7 miesięcy temu

W swiecie ptakow to ojciec pingwin wysiaduje jajo. Szkoda ze natura nie obdarzyła kobiet takimi zdolnosciami powinny znosić jaja wielkości piłki do kosza i do widzenia mogly by spełniać się zawodowo czy co tam chcą i byc wolne.

Ziominho
7 miesięcy temu

Ja kumam sprzeciw temu wyrokowi nawet .. ale tylko szczery sprzeciw. To co sie odpierdala nazywa sie ‚MODA. Retoryka PISu byla juz widoczna jak Beti Szydlo opowiadala razem z Duda farmazony a Polacy i tak zaglosowali i niedawno rowniez na Dude zaglosowali. Jest tyle srodkow antykoncepcji, jest tabletka dzien po, jest zdrowy rozsadek … jak mowilem kumam sprzeciw ale wtarganie do kosciolow to kurwa przesada. Poza tym: czemu to ‚strajk kobiet’? Jak mi wiadomo trzeba wlozyc fallusa zeby zaplodnic kobiete (nie mowie o in vitro itd)? To wyglada jakby tylko kobiety mialy decyzje A TAK KURWA NIE JEST. Chyba ze jest sie ciota. Teraz wychodzi na jaw jak kobiety kochaja swoje dzieci. Tak bardzo ze chca je mordowac. Przeciez jak jest zagrozenie wada genetyczna to aborcja jest dozwolona? Wiec o jaki chuj chodzi. A na koniec: jak sa takimi hardkorami to niech protestuja bez maseczek jak tak pragna wolnosci bo w tych obostrzeniach i robienia panstwa policyjnego oraz zamykania nas w domach ostatnie o co chodzi to nasze zdrowie. Kobiety udowodnily po raz kolejny ze sa glupie a faceci .. wspierajac ich glupie pomysly ze sa niestety jeszcze glupsi i sa pantoflami w wiekszosci przypadkow. Zachecam do zdrowego rozsadku i jebania mody i komunizmu jaki wprowadzono na calym swiecie. #Wylaczinternetwlaczmyslenie

Pimp
7 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

Wlasnie debilu nie mozna usunac jak jest wada genetyczna ktora nie zagraza zyciu matki i laska musi nosic np plod ktory wiadomo ze umrze po urodzeniu bo nie ma np 3/4 mozgu ktory wie ze zginie po urodzeniu i nie moze go usunac co jest pojebane, jebac PIS i ignirantow, peace

Jan Paweł III
7 miesięcy temu
Reply to  Pimp

Właśnie ty głupia kurwo niedouczona można usunąć jak są takie sprawy,mnie można usunąć Downa takiego jak ty śmieciu.

Jan Paweł IV
7 miesięcy temu
Reply to  Jan Paweł III

Miało być * nie… Ale się wkurwiłem na tą spierdoline i wyszło mnie.tak czy owak chuj ci w dupę.

Ojciec
7 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

Właśnie takie tępaki jak ty pokazują, że nawet nie wiecie o co chodzi w proteście, a wyzywacie kobiety od kurew które chcą się skrobać bez opamiętania. A chodzi właśnie o to, że jeżeli twoja panna zajdzie w ciążę i usłyszy informację od lekarza, że dziecko nie ma rąk, nóg, ma rozszczepienie kręgosłupa i wodogłowie oraz zespół innych wad psychofizycznych – to ma cicho zapiszczeć z radości i spierdolić dożywotnio życie swoje, twoje oraz skazać na męczarnie płód który wydał na świat. Jesteście popierdoleni wy zajebani stulejarze, że chcecie fundować taki koszmar waszym kobietom, sobie i waszym płodom. Przecież coś takiego może spotkać każdego w was.

Ojciec
7 miesięcy temu
Reply to  Ojciec

Ja urodziłem się bez chuja ale jestem najszczęśliwszą osobą gdy mogę sobie wsadzić dildo w dupe

Prawdziwy Ojciec
7 miesięcy temu
Reply to  Ojciec

To sobie wsadź to dildo w dupę, przynajmniej zatkasz ryja, podszywie bez własnej osobowości.

Prawdziwy Ojciec
7 miesięcy temu

Ja sobie lubię zatykać ryja gorącym kałem

Pusia
7 miesięcy temu
Reply to  Ojciec

pozdrawiam cie jako kobieta rozumiem cie

Pusia
7 miesięcy temu
Reply to  Pusia

Oczywiście kobieta po zmianie płci, która z chęcią wydrążyła by ci rowa

Jebać_leszczy
7 miesięcy temu

Bigoes, gdzie twoje „ja jestem w Wadowicach, modlę się przed Janem Pawłem” jak te suki za które ci ostatnio wklepali dewastują pomniki JP2?

KlulGlamlapu
7 miesięcy temu

Dlatego aborcja powinna byc legalna…..

Spr
7 miesięcy temu

Kogo obchodzi zdanie debila który myśli o kasie a nie wie gdzie żyje ? Ps. Lubię jego wokal i te puste teksty co wchodzą w bit ale przecież to głąb co teraz mi pokazal

Twój kat
6 miesięcy temu

O chuj wam chodzi pierdol one zjeby?
Protest nie jest po to żeby wywalczyć aborcję żeby się puszczać już nawet nie chodzi o aborcję tylko o prawa kobiet i prawa człowieka które w naszym kraju są nagminnie łamane. A wy kurwy jeszcze hejtujecie tych co mają coś do powiedzenia i się bronią. Wy kurwy pisowskie. Zamiast siedzieć na zasiłku to zapierdalać do pracy nieroby ja nie mam zamiaru płacić podatków żeby takie ścierwa jak wy mogły mieć za co żyć. Zdechnac powinniście śmiecie jebane.
Wasze matki jak chuj miały skrobanki ale was nie wyskrobaly bo się limit wyczerpał.
Kurwa jak ja się wami brzydze

Pusia
7 miesięcy temu

ja tez bylam na protescie mialam Haslo ,, Tampon -Pizda – Onanista i nie ma mnie wy huje na zdjeciu Glam Rapu dlaczego mnie nie ma ,jebane Ruchacze bo jestem piekna dziewczyna ktora wie do czego sluzy pochwa i odbyt ,,,gniewam sie na was nara

Nowa definicja psa
7 miesięcy temu

Kibice tyle pierdolą o jebaniu psów. Skąd się wzięło to określenie? Stąd że policjant jak pies zawsze broni swojego pana czyli rządu nieważne jak ten go kopie po dupie. Kibice są niby tacy antysystemowi ale to co teraz widzimy to służalczość wobec systemu. W Polsce nie będzie żadnej rewolucji bo wkrocza kibice i już zadbają o zachowanie statusu quo. Będą bronić tego skurwiałego systemu w imię obrony tradycji. Jak psy. To kto tu się okazuje psem? Policjant który dołącza do protestujących czy kibic w którym obudził się instynkt strażnika Teksasu który będzie bronił swoich ciemiężycieli. Możecie sobie w dupę wsadzić to swoje pierdolenie o jebaniu psów i byciu antysystemowym. Sami staliście się psami a system was przedstawia jako przykładnych obywateli broniących katolickie wartości. Możecie sobie przybić piątkę z karakanem.

***** ***
7 miesięcy temu

Dobrze mówi.
Ale prawilnito, fani pisu i katole tego nie zrozumieją. Nie widzą, że rząd łamie konstytucje, nasze prawa i sprzedaje nas kościołowi katolickiemu.
Będą tylko mówić, że wandalizm. Ale że dostają ziemie za darmo, nie płacą podatków, tuszują gwałty, nie skazują winnych tylko gdzieś przenoszą to nikt nic nie powie.
Cały pis, rydzyki i prawilniacy wycierający sobie mordy patriotyzmem powinni siedzieć w więzieniu.

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat
7 miesięcy temu
Reply to  ***** ***

tak technicznie rzecz biorąc to rząd potwierdził tylko, że zdaniem Trybunału Konstytucyjnego aborcja w Polsce jest nielegalna.

synku,,, miałeś w ty w ogóle konstytucję w rękach? To taka ksiązeczka, może kiedys rodzice w 1997 przyniesli do domu?

Gaba
7 miesięcy temu

Jakim kurwa 97? Jak ten zapis jest w konstytucji od 2008 xDD Jeśli już chcesz się wypowiadać na jakiś temat to z konkretami.

Czarmander
7 miesięcy temu
Reply to  Gaba

Pani Dago, do dziś tylko dwukrotnie dochodzilo do nowelizacji uchwalonej w 1997 i aktualnie obowiązującej w Polsce konstytucji; za pierwszym razem zmiany dotyczyly przepisow o ekstradycji, za drugim razem posła na Sejm. Jak Pani widzi, nie ma wśród wyżej wymienionych przepisów dotyczących prawa do aborcji. A zatem brudna kurwo wypierdalaj obciągnąć kutasy antifiarzom, raperom i innym pedalom.

Donalt Tósck
7 miesięcy temu

Jego rodzice przynieśli, ale nie w 1997 tylko w 2019 razem z koszulķą i kubkiem KONSTYTUCJA, tylko do dziś nie zdążyli przeczytać.

JurnyStefan
7 miesięcy temu
Reply to  ***** ***

Wypierdalaj się popłakać lewaku. Przyjdzie islam, to się skończy dzień dziecka. Was niestety trzeba traktować jak roszczeniowe dzieci, mama kup, bo będę krzyczał. Chuja rozumita, chuja macie wiedzę, aktualna konstytucję, która nie pozwala na aborcje stworzyła lewica, a podpisał ja El Esperal Kwaśniewski. Ale nie, rozwydrzone kobietki, czyli mentalnie tez dzieci, tylko ze wyposażone w rekaw na spermę i stado miękkich siurkow bez własnego zdania szukających popularności niszczy świętości, przekracza kolejne tabu i drze pizde: „jebaaaaaac Pis, Jebac kleeechy”. Taki wasz obraz. Ali, Mustafa, koledzy, przyjeżdżajcie, pora oczyścić miasto jak kop robo prezidento.

JurnyStefan
7 miesięcy temu
Reply to  JurnyStefan

Jakaś książeczka, ty jebany smieciu pierdolony? przypominam, ze wy lewackie brudasy na strzała jeszcze kilka miesiecy temu darlyscie pizde i plakalyscie na cały świat, ze „KONSTYTUCJĘ GWAŁCĄ, ŁATUUUUUNKU!!!!!!!” Śmiecie pierdolone, hatfuuuuuuu na te wasze niedojebane mordy.

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat
7 miesięcy temu
Reply to  JurnyStefan

Aha czyli mamy pozwolić na to aby ruchali nas nasi, bo śniadzi książęta orientu mogą być gorsi?
Oni do nas nie przyjeżdżają w takich ilościach nie dlatego, że PIS chroni, ale dlatego, że im się nie opłaca 😀

JurnyStefan
7 miesięcy temu

Ryju nie mowie, ze PiS jest spoko, tylko nie kumam, jak można być tak upośledzonym, żeby jebac po nim akurat w takiej sprawie, za która nie jest odpowiedzialny, mając do dyspozycji 100 innych powodów. A jakby protestujący przez jakis czas poczuli smak berła rycerzy orientu to miałoby to swoje plusy, np taki, ze nauczyłyby się zwierzęta pierdolone szacunku do świętości.

Pimp
7 miesięcy temu
Reply to  JurnyStefan

Morda katolku hahahahahhaha wracaj do jaskini

Jebać_leszczy_z_lamusami_się_nie_pieścić
7 miesięcy temu
Reply to  Pimp

Katolik Cię robił.

Zgadłem?

Lolek
7 miesięcy temu
Reply to  JurnyStefan

Niedługo możesz się obudzić w świecie gdzie chlanie taterek i robota na magazynie to przywilej a roszczeniowym Julka pozostaną kupony na żarcie i pieluchy bo przyrost ludności jest niski. A praca na magazynie zawsze będzie potrzebna

Jebać_leszczy
7 miesięcy temu
Reply to  JurnyStefan

Płód arlekina to masz jak se w dupę kukurydzę ładujesz.

Popularne