Sprawdź nas też tutaj

Wideo

10 lat Smoke Story Group – trailer relacji

Na scenie pojawili się m.in. Zipera, Paluch, Polska Wersja i Gural.

Opublikowany

 

6 października w warszawskiej Progresji odbyły się dziesiąte urodziny marki Smoke Story Group. – Przez dekadę pracowaliśmy z czołówką polskiej sceny Hip-Hopowej oraz licznymi osobami związanymi z kulturą Hip-Hop, deskorolką, bmx, breakdance. Przez lata wspieraliśmy całą kulturą ponieważ sami się z niej wywodzimy. Byliśmy, jesteśmy i będziemy dla Was!

Na scenie pojawili się:

1. JWP/BC
2. donGURALesko
3. Małach & Rufuz
4. Kaczor
5. Pih
6. Eldo
7. Polska Wersja
8. Zipera
9. MRPW
10. Paluch

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Analna Szeptucha

Styl Szalonego Gimba

Jaro szparo

Kurwa, Eldo wygląda coraz gorzej…

Kijanu Rifs

a kto z nich wygląda coraz lepiej? Ibisz? moze sokołowi japa dorosła do uszu jedynie. jakby z takimi ryjami zaczynali to ludzie strzelaliby do telewizorów jak leciała viva.

massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

Tuptuś inaczej wal mi konia głową

Ja pierdole za wysyp tylu wacków nie dałbym złamanego grosza. Jedynie Kciuk jest słuchalny i jeszcze Gural reszta to jebana truskuloza. Matko myślałem, że o takich dzbanach jak kaczor to już każdy zapomniał. Na pomoc, współczuję ludziom, którzy to słuchają, ja porzuciłem dawno ten syf odkąd padły słowa to nie jest hib hob

Popularne