GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

O nas

GlamRap – polski portal internetowy założony w 2011 roku przez Łukasza Kazka. Strona od razu po starcie zyskała sympatię i popularność wśród odbiorców muzyki i jest obecnie najpopularniejszą witryną w kategorii muzyka Hip-Hop/Rap. Każdego dnia na portalu pojawiają się dziesiątki aktualności z muzycznego świata: wywiady, recenzje, newsy, relacje z koncertów, felietony, teledyski i single. Każdego roku serwis odwiedza kilka milionów użytkowników.

W maju 2018 roku została zaprezentowana całkiem nowa odsłona portalu. Pierwsza tak gruntowna. Zmieniono logo i szatę graficzną oraz rozbudowano część działów tematycznych. Postawiono na dużą funkcjonalność i dopasowanie strony do urządzeń mobilnych. Za wszystkimi zmianami od grafiki po kod strony znów stał założyciel serwisu Łukasz Kazek.

Portal miesięcznie odwiedza od 700 tysięcy do 1 miliona unikalnych użytkowników, którzy generują od 3 do 5 milionów odsłon. Według Google Analytics, tylko w marcu 2021 roku odwiedził nas ponad 1 milion odbiorców.

Kontakt z redakcją jest możliwy za pośrednictwem adresu: kontakt@glamrap.pl. 

Redaktor naczelny:

Łukasz Kazek

Newsy:

Mariusz Jop
Maxymilian Hozer

Wywiady/Felietony/Recenzje:

Bartłomiej Ciepłota
Jarosław Janusz

Specjalista ds. social mediów i promocji:

Sebastian Skajnowski

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona redakcyjnego, napisz do nas prezentując krótko opis swojej osoby, muzycznej zajawki i doświadczenia. (Odpowiadamy tylko na wybrane wiadomości.)

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)