Sprawdź nas też tutaj

O nas

GlamRap – polski portal internetowy założony w 2011 roku przez Łukasza Kazka. Strona od razu po starcie zyskała sympatię i popularność wśród odbiorców muzyki i jest obecnie najpopularniejszą witryną w kategorii muzyka Hip-Hop/Rap. Każdego dnia na portalu pojawiają się dziesiątki aktualności z muzycznego świata: wywiady, recenzje, newsy, relacje z koncertów, felietony, teledyski i single. Każdego roku serwis odwiedza ok. 9 milionów użytkowników.

W maju 2018 roku została zaprezentowana całkiem nowa odsłona portalu. Pierwsza tak gruntowna. Zmieniono logo i szatę graficzną oraz rozbudowano część działów tematycznych. Postawiono na dużą funkcjonalność i dopasowanie strony do urządzeń mobilnych. Za wszystkimi zmianami od grafiki po kod strony znów stał założyciel serwisu Łukasz Kazek.

Portal miesięcznie odwiedza od 1 do 1.5 miliona rzeczywistych użytkowników, którzy generują wielomilionowe wyświetlenia. Według Google Analytics w 2022 roku portal GlamRap.pl odwiedziło 8.7 mln unikalnych użytkowników.

Kontakt z redakcją jest możliwy za pośrednictwem adresu: kontakt@glamrap.pl

Redaktor naczelny:

Łukasz Kazek

Newsy:

Mariusz Jop
Maxymilian Hozer

Wywiady/Felietony/Recenzje:

Bartłomiej Ciepłota
Oskar Brzostowski

Specjalista ds. social mediów i promocji:

Sebastian Skajnowski

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona redakcyjnego, napisz do nas prezentując krótko opis swojej osoby, muzycznej zajawki i doświadczenia. (Odpowiadamy tylko na wybrane wiadomości.)

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: