Sprawdź nas też tutaj

O nas

GlamRap – polski portal internetowy założony w 2011 roku przez Łukasza Kazka. Strona od razu po starcie zyskała sympatię i popularność wśród odbiorców muzyki i jest obecnie najpopularniejszą witryną w kategorii muzyka Hip-Hop/Rap. Każdego dnia na portalu pojawiają się dziesiątki aktualności z muzycznego świata: wywiady, recenzje, newsy, relacje z koncertów, felietony, teledyski i single. Każdego roku serwis odwiedza kilka milionów użytkowników.

W maju 2018 roku została zaprezentowana całkiem nowa odsłona portalu. Pierwsza tak gruntowna. Zmieniono logo i szatę graficzną oraz rozbudowano część działów tematycznych. Postawiono na dużą funkcjonalność i dopasowanie strony do urządzeń mobilnych. Za wszystkimi zmianami od grafiki po kod strony znów stał założyciel serwisu Łukasz Kazek.

Portal miesięcznie odwiedza 500-800 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generują od 3 do 5 milionów odsłon (dane z września 2019 roku).

Właścicielem portalu jest GLAM RAP sp. z o.o.

Kontakt z redakcją jest możliwy za pośrednictwem adresu: kontakt@glamrap.pl. 

Newsy:
Sebastian Skajnowski
Mariusz Jop

Newsy zagraniczne:
Maxymilian Hozer

Wywiady/Felietony/Recenzje:
Mateusz Matwijów
Mikołaj Kmiecik
Michał Michalak
Jarosław Janusz
Rudolf Bangerino
Bartłomiej Ciepłota

Social Media:
Kinga Mazurek

Fotografia:
Konrad Tułak
Kuba Jędryka

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona redakcyjnego, napisz do nas prezentując krótko opis swojej osoby, muzycznej zajawki i doświadczenia.