Sprawdź nas też tutaj

News

12-letni raper w sądzie za sprzedaż własnych płyt

Nastolatek miał handlować mixtape’em w centrum handlowym.

Opublikowany

 

Lil C-Note

Młody raper Corey J, znany też jako Lil C-Note został aresztowany w ubiegłym roku za rzekome sprzedawanie własnych płyt w centrum handlowym, co wywołało ogromne emocje w środowisku. Za 12-latkiem jest już pierwsza rozprawa.

Adwokat wszystkiemu zaprzecza

We wtorek 26 lutego odbyła się pierwsza rozprawa. Corey J został oskarżony m.in. o wtargnięcie do centrum handlowego i stawianie oporu podczas aresztowania. Adwokat rapera wszystkiemu jednak zaprzecza. – Mój klient nie sprzedawał żądnych płyt CD i nie robił nic, co byłoby zabronione przez prawo. Po prostu spotkał się z innymi artystami – powiedział Mawuli Davis.

Młody raper zanim został aresztowany miał zostać dwukrotnie poproszony przez funkcjonariuszy, aby przestał sprzedawać swój mixtape. Ciotka chłopaka zarejestrowała całą akcję telefonem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I wanna thank Jackson Atlanta for this special piece they did. I would love for everyone to see this & understand what happen to me is big but what’s much bigger than that is it’s happing everyday & ppl are losing there lives to cops.. That should not be the way our young & youth should have to leave this earth, I was always raised to honor & respect the law for they are to protect & serve us. But unfortunately now today I think about avoiding the police scared of what they may do to me just because maybe lack of training or because maybe he or she is having a bad day today or because I’m stereotyped in this world and looked at as a threat when clearly I’m not any threat… I have started a movement called #EndJustUs which I just dropped a New Ep out called #EndJustUs #Please Go Get It!! Download it now #LinkInMyBio it’s strictly about #empowerment & never giving up on your #dreams Thanks to @officialboosieig he also stands fully behind my movement & I look to have plenty more with the voice to speak to step up & let’s make a change… I’m standing & speaking for all that unfortunately not here with us on this earth due to some type of #Injustice #Repost✊🏾💪🏾💯 #ThaYouthMatters✊🏾💪🏾 #coreyj #jjacksonliveinatlantashow #thejasminebrand

Post udostępniony przez Corey J. (@coreyjakalilcnote)

15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA
3 lat temu

GÓWNIARZ SIĘ PRZYNAJMNIEJ STAWIAŁ
NASZE RAPERKI OD RAZU ZACZĘLIBY PRZEPRASZAĆ I WPIERDALAĆ MAKOWCA Z NACZELNIKIEM

ProfesorNauk
3 lat temu

A co jest złego w spożywaniu makowca z naczelnikiem? Lepiej udawać prawilniaka po wyjściu a do końca życia żyć ze świadomością że ma się rozdziewiczone kapsko? Połowa tych wszystkich wielkich kozaków osiedlowych po odsiadce ma za sobą miłosną przygodę z współwięźniem. Powinni strzelać do złodziei i innych zboczeńców. Narkomanów i dilerów to kurwa jakimś promieniem śmierci od razu razić. Brzydzę się plebsem

Luis
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Profesor Zgwalcony był na pewno! Pewnie konfident!

ProfesorNauk
3 lat temu

Malinka z całym szacunkiem ale wklejasz to tu od paru tygodni i dalej nic..Wychodzi na to że musisz być bazylem

skarpetkazdrowanieuciskowa
3 lat temu

to jest urodzony przedsiebiorca… biznesmen od pieluch ! jebac wujka sama i jego haracz czyli podatki !

coco
3 lat temu

kogo to kurwa obchodzi

Odb
3 lat temu
Reply to  coco

Raper sprzedał 12 płyt we własnym letnim sądzie

Oskar PAM PAM Wiśniewski
3 lat temu

tak ja go sprzedałem wy kurwy zaprute! razem z moim ziomeczkiem tekashim! a to jeszcze nie koniec zaprute kurwy czekają całkowite czystki w rap scenie pozdrawiam PAM PAM! #KonfidenciTeam!

Cialkareweer
3 lat temu

Ja tez jestem kronfidantem i bardzo to sobie chwale.

Cosa
3 lat temu

HE DIDNDU NUFFIN!!!

Deel
3 lat temu

12letni raper

QWERTYUI
3 lat temu

XXXTentacion ostrzegał przed kontrolą umysłów za pomocą częstotliwości muzyki .
Raper przed swoją śmiercią ostrzegał fanów, że muzyka jest używania do programowania umysłów za pomocą odpowiednio dobranych częstotliwości. On wiedział, że za te słowa oraz za próby odwrócenia tego programowania w dobre, pozytywne dźwięki zostanie uciszony na zawsze przez iluminatów, którzy mają nad tym kontrole.
https://www.youtube.com/watch?v=Vqyuz6isN8M

Cialkareweer
3 lat temu
Reply to  QWERTYUI

True, true.

lodowa kra
3 lat temu

a powinnie mu wjebac kulke miedzy oczy tak zawczasu

ProfesorNauk
3 lat temu

Typowy czarnuch. Już od najmłodszych lat wychodzi szydło z worka. Poświęcić z 10 statków marynarki wojennej i wywieźć ich wszystkich do afryki. Poświęcić bo po takim rejsie z samymi murzynami na pokładzie smród byłby już niemożliwy do przewietrzenia

Popularne