Sprawdź nas też tutaj

News

20-letni Bipolar nie żyje – sąd wydał wyrok dla sprawcy wypadku

Raper z Ostrołęki odszedł od nas 1,5 roku temu.

Opublikowany

 

bipolar wyrok

25 grudnia 2020 roku pochodzący z Ostrołęki raper Bipolar został śmiertelnie potrącony na przejściu dla pieszych. Sprawca wypadku 44-letni Arkadiusz K. usłyszał wyrok, od którego nie może się odwołać.

Bipolar śmiertelnie potrącony

Do tragicznych wydarzeń doszło w pierwszy dzień świąt. W centrum Ostrołęki Bipolar razem ze swoim bratem przechodzili przez przejście dla pieszych. Wtedy uderzyło w nich auto marki Audi. Przemek zginął na miejscu.

44-letni Arkadiusz K. nie udzielił mu pomocy. Uciekł z miejsca wypadku. Jego samochód znaleziono w lesie. On sam ukrywał się w nowo wybudowanym domu. – Arkadiusz K. usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku, którego skutkiem była śmierć młodego mężczyzny, a także ucieczki z miejsca zdarzenia. Przyznał się do winy – informowała wtedy Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Sprawca śmiertelnego wypadku nie trafił do aresztu. Po wpłaceniu 20 tys. zł kaucji wyszedł na wolność. Według prokuratury dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju to wystarczające środki.

bipolar auto
Policjanci znaleźli Audio 44-letniego sprawcy wypadku w lesie / fot. KMP w Ostrołęce

9 lat więzienia dla sprawcy wypadku

Prokuratura postawiła sprawcy wypadku zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczki z miejsca zdarzenia. Arkadiusz K. został skazany przez Sąd Rejonowy w Ostrołęce na 7 lat więzienia. Rodzina zmarłego rapera odwołała się od wyroku. Apelacja została rozpatrzona 15 czerwca. Wyrok dla sprawcy wypadku został podwyższony.

– Sąd Okręgowy w Ostrołęce częściowo podzielił argumentację przedstawioną w apelacjach oraz na rozprawie apelacyjnej przez Prokuraturę oraz pełnomocników oskarżycieli posiłkowych (brata i matki pokrzywdzonego) i zmienił wyrok Sądu Rejonowego w Ostrołęce podwyższając orzeczoną bezwzględną karę pozbawienia wolności z 7 do 9 lat. W pozostałym zakresie utrzymano wyrok Sądu I Instancji – poinformował adwokat Paweł Niewiadomski.

44-latek został także obciążony kosztami zastępstwa procesowego oskarżycieli posiłkowych oraz kosztami procesu. Wyrok jest prawomocny i nie przysługuje od niego kasacja do Sądu Najwyższego.

Tuż po wypadku Arkadiusz K. nie trafił do aresztu. Miał dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju / fot. Policja

Twórczość Bipolara

Bipolar był początkującym raperem. Działał nie tylko solowo. Wspólnie z vladem tworzył skład clusterfuck. Na swoim kanale Youtube zdążył zebrać dopiero kilkaset subskrybcji.

21 komentarzy
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
SKÓRWYSYN JĖBANY® Dominacja Genetyczna
7 dni temu

GROZIŁ SEBASTIANOWI ALVAREZOWI DON SENTINO I SIĘ DOIGRAŁ. DOBRZE ŻE ZDECHŁ, ŚMIEĆ J3BANY!!!

I phone 23pro max ultra turbo
7 dni temu

Tak się zdenerwowałeś, że salowa u ciebie w psychiatryku nie dobiegła z basenem.
Hahaha
Jesteś największym pośmiewiskiem ever.

SKÓRWYSYN JĖBANY® Dominacja Genetyczna
7 dni temu

NO NO, MOŻESZ TYLKO POPŁAKAĆ POD MOIM TOPOWYM KOMENTAŻEM, BEZSILNA KÛRWO – SRAM CI NA RYŁO I UTYKAM P|ZDĘ!

I phone 23pro ultra turbo
7 dni temu

Lubię jak się denerwujesz jesteś jak ci.ota buhahhahh

SKÓRWYSYN JĖBANY® Dominacja Genetyczna
7 dni temu

NO NO, MOŻESZ TYLKO POPŁAKAĆ POD MOIM TOPOWYM KOMENTAŻEM, BEZSILNA KÛRWO – SRAM CI NA RYŁO I UTYKAM P|ZDĘ!

Mefedron Bałuty
7 dni temu

Pewnie zacpal sie

And
7 dni temu

Prokuratura postawiła sprawcy wypadku zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, a Tomasz Hajto potrącił babe na pasach w 2014 i nie poniósł za to żadnych konsekwencji.

Naczelnik Barszczyk
7 dni temu

BiAnal.

Polaczek
7 dni temu

Poza „Korkiem” do gangsterów z „Mokotowa” zaliczany jest m.in. „Bajbus” zajmujący się kradzieżami i napadami. „”” W pewnym momencie poszedł on na współpracę z policją, za co zapłacił wysoką karę. Nieznani sprawcy w 2008 roku zastrzelili jego żonę i grozili zabiciem dzieci.””””
Chyba polscy raperki nawet w snach nie mieli styczności z gangsterską.. a wszyscy ura bura w tekstach ilu skazano? Zero… kizo czy Malik to bossowie

EJ TY SUKO!
7 dni temu

bipolarny 20-latek nie żyje – sprawca wypadku wydał wyrok dla sądu

Kosi
6 dni temu

Za malo!

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
7 dni temu

Szkoda małolata dlatego nie warto dawać dzieciakom jeździć tymi złomami bez poduszek itp na tych wsiach to jest jakiś dramat

SKÓRWYSYN JĖBANY® Dominacja Genetyczna
7 dni temu

JAK TO NIE ON PROWADZIŁ ANALFABETO XDDD

A TAK POZA TYM – NIECH SIĘ JEŹDZIĆ NAUCZĄ PATAFIANY ROBOLSKIE!

172cm
6 dni temu

To niezły dzieciak 44letni arkadiusz

Ice Cube
7 dni temu

Szkoda chłopaka. Ale to żaden raper

Nikt
7 dni temu

Szkoda, młody był może by mu się poustawiało w głowie.

Pushupek to ładny miś
7 dni temu
Reply to  Nikt

Jeden normalny komentarz.

SKURVVYSYN J3BANY® Dominacja Genetyczna
7 dni temu

JEEEJ BIPOLAR TO SŁODKI QTASEK BYŁ :3 CHODZILIBYŚMY NA SPACERY, NOSIŁBYM GO NA RENKACH, MASOWAŁBYM MU ODBYTEK, KIEDY SIEDZIELIBYŚMY NA ŁAWCE W PARKU, FAJNIE JAKBY SIĘ POSIUSIAŁ NA MOJE PALCE :DDD
MÓGŁBY SIĘ NAWET NA MNIE SPIERDZIEĆ JAKBYM GO NIÓSŁ, PEWNIE JEGO BĄKI MOCNO ŚMIERDZIAŁY, JAK TO U KAŻDEGO PIĘKNEGO CHŁOPCA :333

Rafal
7 dni temu

Takich informacji nie powinno sie publikowac na tym hejterskim portalu. Niewinny noname teraz bedzie mial cisniete po smierci przez bande konibijcow z przed monitora

SiadajNaRyj
6 dni temu
Reply to  Rafal

Kogo to stary obchodzi co na tym portalu i o kim sie pisze? Przeciez ten portal to dno. Wiekszosc komentarzy to sciek i przekrecanie tytulow. To wylegarnia gowniakow z gimbazy, albo doroslych o mentalnosci gimbazy. Ja tu wpadam tylko sie posmiac

Naczelnik Barszczyk
6 dni temu
Reply to  SiadajNaRyj

napisał gruby gimnazjalista ze stulejką…

Popularne