Sprawdź nas też tutaj

News

20 urodziny Bedoesa w świetle kamer

Zobaczcie co raper dostał w prezencie od SB Maffiji.

Opublikowany

 

21 kwietnia w rodzinnej Bydgoszczy Bedoes świętował swoje 20 urodziny. Na imprezie pojawili się mama i znajomi rapera, ekipa 2115 a także Solar, który w imieniu SB Maffiji wręczył swojemu najmłodszemu podopiecznemu prezenty w postaci m.in. mikrofonu i osobistego inżyniera dźwięku. – W końcu będę mógł przeklinać w bardzo wysokiej jakości – powiedział Młody Borek ze sceny.

Solar, założyciel SB rodziny podsumował urodziny Bedoesa takimi słowami: – Jest to namłodszy raper w SB Maffiji, który osiąga takie wyp**e liczby, więc trzymamy za niego kciuki.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

ja pierdolę, jaki obleśny ryj

Dawid

Ale Solar w opini sam się przypucował że najważniejsze są liczby

cardiv

Tam zamiast bydgoszcz powinno byc horoszcz XDDDDDD

cardiv

Wpiszcie w google choroszcz jak nie wiecie co to

Phife Dawg96

Tylko kumaci wiedzą. PZDR MAJ00R to kajor

Kopciuszek

taka impreza dla grzecznych licealistow co ich rodzice przywoza i odwoza do domu po wszystkim nie ma w tym nic zlego tylko tak mowie w sumie fajna imprezka masz gwarancje ze nikt cie zaczepi i pobije czy skroi nawet mozesz z babcia przyjsc

EloMordo

Przynajmniej schudł ale dalej rap dla łaków XD

Gumowiec

Najbardziej elastyczna jest guma. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie może uzdrowić ten kraj. Ja non-stop postuluję aby przegumować cała Polskę – od morza do Tatr. Każdy Polak/Polka musi poznać smak gumy. Guma czyni cuda. …. Tylko Dobra Guma.

Kutas

Bedopies

WaruniaMS

nieźłe, wyskoczył na scenę i krzyknął, każdy kto nie jest w SB maffiji to robi laske, a później mówił „ej ale chwile potem z mamą na scenę wyszedłem, to był piękny gest”, a prawda była taka, że opluł złotą płytę Dixon 37 i powiedział „jebane kurwy” a jak Resto do niego podszedł z Kafarem to powiedział „spadać, ja z mamą jestem więc wyjazd stąd” i go ochrona osłaniała.
Wiem, że to brzmi jak jakiś żart, ale właśnie wczoraj był filmik wstawiony z tamtego roku z 19 urodzin, więc to wszystko teraz wychodzi na jaw, proszę bardzo. https://www.youtube.com/watch?v=gsTFOxshoJU

Popularne