Sprawdź nas też tutaj

News

21 Savage opuścił areszt. Zostanie w kraju?

Raper przebywa w USA nielegalnie.

Opublikowany

 

21 Savage

Problemy prawne 21 Savage powoli się prostują. Urodzony w Londynie i wychowane w Atlancie raper został aresztowany przez amerykański urząd imigracyjny ICE 3 lutego za przebywanie w Stanach Zjednoczonych nielegalnie. Z jego aktu urodzenia wynika, że urodził się we wschodnim Londynie u brytyjskich rodziców, a do Atlanty przyjechał w 2005 roku. Artysta nie odnowił wizy i od 2006 roku przebywał w USA nielegalnie. Po ujawnieniu tych informacji zarzucono mu oszustwo ponieważ cały jego medialny wizerunek i to, o czym rapował opierało się na dzieciństwie spędzonym w Atlancie. – Cały jego wizerunek jest oszustwem. – powiedział rzecznik amerykańskiego urzędu ds. imigracji i kontroli celnej Bryan Cox dla CNN.

Już na wolności

21 Savage, którego prawdziwe nazwisko to She’yaa Bin Abraham-Joseph został zwolniony z aresztu śledczego imigracyjno-celnego w środę rano. – W związku z nagrodami Grammy, w których miał uczestniczyć nasz klient otrzymaliśmy informację, że dojdzie do przyspieszonego procesu. Dzisiaj 21 Savage opuścił areszt – poinformowali prawnicy artysty. – Poprosił on nas też o przesłanie wiadomości do swoich fanów. Mówi, że chociaż nie był na rozdaniu nagród, był tam obecny duchem i jest wdzięczny za wsparcie – dodali.

Specjalna wiza

Raper czeka od kilku lat na przyznanie specjalnej wizy dla ofiar przestępstw. W wieku 21 lat został sześciokrotnie postrzelony. W 2017 roku złożył wniosek o tzw. wizę U, która jest przyznawana osobom, które doznały uszczerbku na zdrowiu w wyniku przestępstwa. Jak informuje The Guardian, potwierdzenie tych wydarzeń i przyznanie wizy może zająć nawet dekadę, bo w kolejce są setki tysięcy wniosków o przyznanie podobnego dokumentu.

Jay-Z wynajął zespół prawników

Do pomocy 21 Savage włączył się kilka dni temu sam Jay-Z. Zatrudnił on jednego z najlepszych prawników w Stanach Alexa Sharpio wraz z jego zespołem. – Nie mamy tutaj do czynienia z przestępcą, ale ze wspaniała osobą, ojcem i muzykiem, który chociaż w przeszłości miał problemy z prawem, to te zostały wymazane z jego kartoteki – ogłosił przed kilkoma dniami prawnik.

Wytwórnia Roc Nation założona przez Jaya wydała oświadczenie po wyjściu na wolność 21. – Cieszymy się, że 21 Savage został zwolniony z więzienia i wrócił do swoich dzieci. Będziemy nadal walczyć ramię w ramię z raperem i wszystkimi rodzinami, które są prześladowane przez wątpliwa politykę imigracyjną naszego kraju.

Sprawa muzyka jest rozwojowa i na tym etapie nie ma mowy o żadnej deportacji.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Young Stuleja

Dobre koleś na nielegalu tyle lat i jeszcze jakiś tam sukces medialno finansowy osiągnął i nikt go nie wykrył. A nasi po skończeniu wizy gdzieś za zmywakiem całe życie się chowają tam w Stanach.

Odb

Areszt 21 opuścił kraju. Zostanie w savage?

Dob

Odb, jedz kupę.

Odb

Odpę, jeb kudz.

Pozdro

Erdziu EDK-pamiętacie tego wariata ? Sprawdzajcie jego najnowszy track ! https://www.youtube.com/watch?v=4OOXSb0x6ck

jan_raposranie

Tylko Erdziu EDK.. Dzieki za wrzutke.. Co za wspanialy track od Erdziwa!! I’m astonished, really

Biuro Opierdalania Rodzynek

„Nie mamy tutaj do czynienia z przestępcą, ale ze wspaniała osobą, ojcem i muzykiem, który chociaż w przeszłości miał problemy z prawem, to te zostały wymazane z jego kartoteki”

Beka z Dżeja Zi. Wymazane z kartoteki? To chyba musiał kogoś sprzedać, nie? Wielcy ulicznicy z szalupy. Hahaha.

Pan

Jay-Z za darmo pewnie tego nie robi.. kontrakt z ROC NATION pewnie już czeka Kupił go jak Suge Tupaca

Dzięcioł Proszę Was

9 długich dni, to stary kryminalista z niego

PS. Ktoś tam pisze, że mu się udało a Polacy kończą na zmywakach. A ilu udało się za granicą zrobić zajebiste kariery w pracach? I nie dziaraja zjebanie mordy. Skrajności.

Pozdrawiam myślących

Young Stuleja

Ale nie o to chodzi.
Gość był jakaś tam postacią medialna a i tak nie byli w stanie go wykryć.
Mało który obcokrajowiec robi karierę będąc nielegalnym imigrantem.
Pozdrawiam czytających ze zrozumieniem i tych co wala konia pod pornuchy z tranzolami.

Make a smellmitment

Pamietacie tamte reklamy? Uzywacie Old Spice’a? No to sonda – Lapka w gore – Swagger, lapka w dol – Bearglove

ProfesorNauk

Tylko czekam na tego miłośnika murzyńskich kutasów co tak broni ich praw! Do kamieniołomu czarnucha, złodzieja!

Young Stuleja

Jak oglądam te pornuchy z tranzolami to do murzynek najlepiej mi się wali te ich wielkie grube sterczące kutasy są wspaniałe.
A jeżeli chodzi o czarnuchów to w sumie mogą splanac.

cydży

Propunuje Natashe Dreams, Mimi Plastique i Iconic Sex tak na początek, piękne

Young Stuleja

Kiedyś oglądałem te znane aktorki teraz wolę nołnejmy z Brazyli i amatorki na kamerkach.

Popularne