Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

30X15X10 to pierwszy teledysk promujący nowy album 3p – „Logan”. Jest to długo wyczekiwany utwór reprezentanta Soul Records, który twardo, emocjonalnie i bezkompromisowo rozlicza się z przeszłością.

Czas leci, a numer ten jest uwieńczeniem potrójnego jubileuszu rapera jaki miał miejsce w 2018 roku. Na piętnastolecie twórczości artysty od pisania pierwszych tekstów i sytuacji rodzinnej, przez komponowanie pierwszych bitów dla innych podziemnych artystów, aż po 2018 rok i pracę nad nowym albumem 3p – „Logan”. Dodatkowo autor obchodził dziesięciolecie twórczości scenicznej. Otóż w 2008 roku pojawił się pierwszy utwór rapera „Nowy rok” na różnych platformach przed Youtube, niedługo potem zaczęły się pierwsze koncerty. Żeby tego było mało „30X15X10” jest swoistą kartką z kalendarza na trzydzieste urodziny rapera, które obchodził właśnie w 2018 roku. Teledysk jest uwieńczeniem owego singla i zwiastunem tego co czeka nas na nadchodzącym albumie „Logan”.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Reel
3 lat temu

No pierwszy raz słucham gościa no i jest w porzo wchodzi w

Odb
3 lat temu
Reply to  Reel

3010153pxxx

Monar king
3 lat temu

Soul records wszystko jasne, pedaly pierdolone

Bolek
3 lat temu
Reply to  Monar king

Hahahaha on ma 3o lat rap robi 15 lat ale od dekady czyli od 10 lat robi rap?gdzie tu logika u tego zyzola z zawszona broda

Foksikokszroksi
3 lat temu
Reply to  Bolek

A ty masz małego gadała mi twoja ex grubaska:)

Bolek
3 lat temu

A mii twoja stara po tym jak nasrałem jej na łeb

Barbosa
3 lat temu
Reply to  Bolek

Widzę, że słuchanie ze zrozumieniem wyjąłeś z klasy od 1-3 ? Może nie jest to najlepszy kawałek, ale szanujmy się, 30 zycia, 15 rapy, 10 koncertów i kawałka krążacego po internetach. Aaaa nie no taaaak bo dzisiaj każdy łak jak Pati wali byle gówna na Youtube i to jest wyznacznikiem bycia raperam hahaha

Bolek
3 lat temu
Reply to  Barbosa

Minus za zeza i brodę

Foksikokszroksi
3 lat temu
Reply to  Monar king

Swój swojego pozna:)

Patmon
3 lat temu

Sama przyjemność

Foksikokszroksi
3 lat temu

Słyszałem jak dziewczyny mdlały na widok tego papy

Jasiu
3 lat temu

Nic sie w tym kawałku nie zgadza.
Ma 30 lat, robi rap pół życia, czyli od 15 lat, ale jednak od 10 lat.
Jak zaczynał, czyli 10 lat temu, to nie było youtuba, ale youtube istnieje od 2005, czyli od 14 lat.
Te „dośpiewywane” kwestie (dałem waaam) w tle są w zupełnie innej tonacji niż bit.

matematyk
3 lat temu
Reply to  Jasiu

yyy „kiedy zacząłem tam pisać te wersy” nie było youtuba – 15 lat przed numerem, a jak jest napisane w info – utwór jest nagrany w 2018 roku czyli -> 2003 rok zaczyna przygodę -> YT powstaje 2 lata później. Pięć lat później od zaczynania, pisania i srania wstawia na jakąś tam platformę numer jakiś tam, czyli 10 lat przed 2018 rokiem = 2008, nie jaram się jakoś, ale kurde… umiecie liczyć 🙂 ?

Czysty Anal
3 lat temu

chuj05tw0

Kamilszon
3 lat temu

30 lat ma, od pół roku robi rap (bity, teksty, kawałki całe – tak wynika ze zwrotek), 10 lat temu w internecie zaczął krążyć pierwszy już oficjalny numer 🙂 no jest logika. Kiedyś jie było jugjubóff i nie waliło się wszystkiego w nety. Rap robi się nie koniecznie będąc gwiazdą i ternetów. 15 lat temu pisał teksty, robił bity jakimś ziomom, miał swoją twórczość jakąś tam, a 5 lat potem wjebał jakąś nutę na coś, co by to było bo mówi, że nie było YT – co by się zgadzało.

Kamilszon
3 lat temu

30 lat ma, pół życia robi rap (bity, teksty, kawałki całe – tak wynika ze zwrotek), 10 lat temu w internecie zaczął krążyć pierwszy już oficjalny numer no jest logika. Kiedyś nie było jutjubóff i nie waliło się wszystkiego w nety. Rap robi się nie koniecznie będąc gwiazdą internetów. 15 lat temu pisał teksty, robił bity jakimś ziomom, miał swoją twórczość jakąś tam, a 5 lat potem wjebał jakąś nutę na coś, co by to było bo mówi, że nie było YT – co by się zgadzało.

Popularne