Sprawdź nas też tutaj

News

50 Cent: „6ix9ine to mój syn. Zrobiłem testy krwi”

Dziadek Fifty zacieśnia współpracę z młodym raperem.

Opublikowany

 

Jeżeli nie chcesz, żeby o tobie zapomnieli i pragniesz być ciągle na topie musisz kooperować z nowym pokoleniem raperów. Na naszym podwórku idealnie udaje się to Borixonowi, który jest w bliskich muzycznych relacjach z obecną czołówką młodych graczy Żabsonem i Reto. Zaowocowało to ostatnio nawet pierwszą w karierze jedynką na OLiS-ie kieleckiego Rekina.

Za oceanem raperem, który również nie chce pozostać w cieniu jest 50 Cent. Nawiązał on współpracę z młodym, lecz mocno kontrowersyjnym raperem 6ix9ine, który jest ciągle na nagłówkach gazet nie tylko dzięki muzycznym dokonaniom, ale także dzięki obrażaniu każdego dookoła.

50 Cent zacieśnia współpracę z młodym raperem m.in. poprzez takie wpisy jak ten poniżej. – Zrobiłem testy krwi i dowiedziałem się, że 69 to mój syn. Nic dziwnego, że tak się zachowuje – napisał Fifty.

Na reakcję 6ix9ine nie trzeba było długo czekać. Oto co odpisał on mu na Instagramie:

„50: Myślę, że jesteś moim synem
69: Mój tata zostawił mnie, gdy byłem młody, powiedział mi, że wróci i nigdy tego nie zrobił …
50: Przykro mi
69: No, teraz jest fajnie”

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Janusz w klapkach

50 już dawno ma pozamiatane jak większość raperów kojarzona ze złymi samcami aplha. Jeszcze czeka nas super grupa transów i cały rapowy mainstream, można zamieść pod dywan.

Tomasz

Wlasnie a szkoda to wszystko pokazuje ze czym wiekszym cwelem jestes tym bardziej popularny jestes.Czasy prawdziwosci sie koncza teraz popularne jest jakies gowno typu tego chujostwa nawet nie ma nazwy bo to jest bez pluciowe bez charakteru ale sie sprzedaje i naprawde nie wiem kto tego slucha i placi za to gowno.Ale niestety taki jest ten swiat pedaly chodza i manifestuja ulicami ze im zle a ludzie to kupuja.

HRABIA ŚWIĘTOKRZYSKI

NIE SRAJTA SIĘ SIUSIUMAJTKI.
SĄ JESZCZE PRAWDZIWI RAPERZY.
-NAS ZARAZ WYDA PLYTE.
-ICE CUBE DAL JAMIS CZAS TEMU DOBRY KRĄŻEK
-SNOOP PRZECIEZ WYPUŚCIŁ TOK TEMU NEVA LEFT.

TO BEZ JAJECZNE OSRAJMAJTKI OWSZEM ZALEWAJĄ RYNEK ALE NALEZY DOBRZE ODSIAĆ SHIT

Janusz w klapkach

Nas to się może zesrać na super-hiper bitach i tak go wychowane na facebooku, gimby amerykańskie nie kupią. Chyba, że się przefarbuje, zacznie zachowywać jak małpiszon, wydając wyrazopodobne dźwięki.

Gość

Nie wymagaj znajomości angielskiego u redaktorów, którzy ledwo posługują się swoim ojczystym językiem XD

EJKEJ

Ja nie wierze bawia sie w jakies nagrywki i pucowanie mlodych, nagrac rap plyte w stylu 2000’s wziasc Ema, Dre niech to zmiksuje, kurwa i przypomniec na czym polega rapgra dorzucic D12 w starym stylu tego nie bedzie oodejrzewam ale fajnie by bylo zobaczyc Ema w luznych dresach dlugiej koszulce i starym loozie to byly czasy mega w huj a nie te jebane transy dzis.

HRABIA ŚWIĘTOKRZYSKI

NIE ZAPOMINAJĄC O PLYCIE DJ PREMIERA.

AVE !

dupa

dupa gowon

Ann

Co to jest !?!?

MIRAS X

Wklej PROSZĘ na Y.T. klipek Z MOJEGO OKNA projekt 134

Anty SB

Sram na tego 69 homasa

Popularne