Sprawdź nas też tutaj

News

52 Dębiec wracają na scenę po 4 latach

Grupa zaprezentowała pierwszy singiel.

Opublikowany

 

Po solowych albumach Hansa i Deepa przyszedł czas na kolejny wspólny materiał. Legendarna poznańska grupa 52 Dębiec, która ostatnimi czasy tytułuje się jako Pięć Dwa zapowiedziała kolejną płytę.

„5-2 Dwa (demo)” to pierwszy numer z nadchodzącego krążka zatytułowanego „Czyste szumienie”, który ma się ukazać w tym roku. Więcej szczegółów mamy poznać niebawem.Dyskografię Pięć Dwa zamyka album „N.E.O.” z czerwca 2014 roku. 


5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Babulec
5 lat temu

Co za dzban to pisal, jaki solowy album Hansa, on zrazu wyszedl przed NEO. Deep wydal 1 solo i 1 kolabo. A sklad od zawsze nazywa sie Pięć Dwa, 52 Dębiec to solowa plyta Hansa wydana pod tym szyldem.

Janusz
5 lat temu
Reply to  Babulec

Dzbanem jesteś Ty, początkowo skład nazywał się 52 Dębiec, dopiero później zmienili nazwę na Pięć Dwa. A solowa płyta, którą wydał Hans pod szyldem 52 Dębiec nazywa się P-ń VI. Hans jako Hans Solo wydał płytę w 2011 (dopiero reedycję w 2014), czyli grubo przed NEO, bo wyszło w 2014. Jak chcesz wytykać komuś błędy, to najpierw sam się wykuj na ten temat, zamiast pisać głupoty.

babulec
5 lat temu
Reply to  Janusz

Janusz weź nie pierdol i naucz się czytać ze zrozumieniem. Wiem, jak się ta płyta nazywała, a wtedy skład, a raczej projekt, nazywał się 52 Dębiec, zobacz jakie są okładki, jak je masz, płyt Deep Hans i kolejnych (nawet na demówie), gdzie tam widzisz Dębiec?
Hans SOlo, zgadza się, przed przed NEO to według dzbana i ciebie flaku „jak Po solowych albumach Hansa i Deepa przyszedł czas na kolejny wspólny materiał”, ktoś jak nie umie ubierać słów, niech cofnie się do gimnazjonu.

fanatyk
5 lat temu

To jest kurwa oldschool, a nie kurwa oral pezeł i bilon IG

slpx0
5 lat temu

Popularne