Sprawdź nas też tutaj

Wideo

6 milionów w 4 tygodnie. White 2115 zapowiada kolejny singiel

Nadchodzi nowy album reprezentanta SB Maffiji.

Opublikowany

 

White 2115 szykuje się do premiery solowej płyty „D.Evil”. Kilka tygodni temu otrzymaliśmy bijący rekordy popularności numer „California”, który może pochwalić się już ponad sześcioma milionami odsłon. Teraz raper zapowiada kolejny numer „Jim Morrison”.

Na razie nie znamy daty premiery singla, ani płyty.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Kurwa ja pierdole dosyć mam tych nowoszkolnych pederastów. Już mnie chuj strzela jak słyszę sb que zabson cipson i inne gejozy. Przez tych jebanych gimbograjkow Rap przybrał postać beznadziejnego marketingowego chlamu. Jebac. Tfuuu

Gość

pierdolona kopia, zero oryginalności, tfu

jeebac

chyba kurwa D.Ebil niech spierdala pajac

jebachomoseksualnyrap

Po pierwsze glamrap zeszedl na psy odkąd te pedały pokroju 2115szot zaczeły wam wchodzić w dupe i dodają wasze logo w ich filmikach tylko po to by czuć się bardziej fejmowo bo dla nich bycie na glamrapie to jak kroczenie po czerwonym dywanie. Jebac tych homoseksualistów.

A po drugie to był zwykły snippet i chuja wiecie o tym czy to jest kolejny singiel więc ogarnijcie sie bo przez takie akcje już wolę popkillera od was.

Kociemba

W DZISIEJSZYCH CZASACH JEŚLI RAPER MA 6 7 8 MILIONÓW TO JUŻ JEST ZAJEBISTY AAAA TO GÓWNO PRAWDA!!! WHITE JESTEŚ MARNYM RAPEREM NIESTETY I TEGO NIE ZMIENIA ŻADNE LICZBY MOŻESZ MIEĆ I 300000000 MIL WYŚWIETLEŃ AAAAA I TAK NIE ZMIENI TO TEGO ZE RAPEREM JESTEŚ MARNYM JESTEŚ RAPEREM Z POKOLENIA AUTOTUNE III PLYNIECIU NA FEJMIE Z PODSTAWÓWKI! !!!!

Duży mis91

Kto tego słucha?

Eeem

To jest ten cały Gustaw?

MIRAS X

Może sprawdź to: https://www.youtube.com/edit?o=U&ar=1&video_id=KRdW8oi3GLA DEKONSTRUKCJA projekt 136

Popularne