Sprawdź nas też tutaj

News

6ix9ine chodzi po mieście bez ochroniarzy

Raper określa się mianem „Króla Nowego Jorku”.

Opublikowany

 

Wydawać by się mogło, że Stany Zjednoczone są państwem, w którym świadkowie koronni i wszelkiego rodzaju osoby, które kooperowały ze służbami, nie powinny mieć łatwego życia. W końcu to kraj, gdzie strzela się nie tylko z palców w teledyskach. Jednak nie jest to do końca prawdą – wielu kapusiów ma tam status większych celebrytów niż np. Masa w Polsce w szczycie popularności. Jednym z nich jest Tekashi, który wedle ujawnionego właśnie nagrania porusza się po mieście bez goryli.

Niecały rok temu szeroko pisano o odpaleniu Alpo Martineza. Nie był to, co prawda raper, ale jego postać przewijała się w kilkudziesięciu piosenkach kotów z samej topki, jak: Big L, Nas i Jay Z. Martinez został informatorem, dzięki czemu uniknął dożywocia. Po odbyciu długiej kary był w programie ochrony świadków, ale jak gdyby nigdy nic, przyjechał do Nowego Jorku i skończył swój żywot, umierając na „ołowicę”.

Z drugiej strony są też przypadki, kiedy zorganizowane grupy przestępcze wydawały wyroki na nielojalnych członków z tego miasta, a do tej pory włos im z głowy nie spadł. Sammy Gravano, czy Michael Franzese żyją z piętnem kary śmierci już wiele lat, są celebrytami, nie ukrywają swojej tożsamości i nic się nie dzieje. Jednak mają oni na tyle oleju w głowie, iż wyprowadzili się z Wielkiego Jabłka i nie pokazują się tam publicznie (Franzese nie pojechał nawet na pogrzeb własnego ojca), mając świadomość, że jakaś gorąca głowa może zechcieć podnieść swój street credit ich kosztem.Dużo bardziej prowokacyjnie zachowuje się 6ix9ine, który publikuje filmy, gdzie określa się „królem Nowego Jorku”. Niewątpliwie jest też wartościowym tematem na „dziesionę”. Biżuteria, którą zazwyczaj nosi, kosztuje sporo (na jego IG znajdziecie filmik, gdzie określa cenę swoich klejnotów: „1 dom, może 2 domy”, wymienia kolejno, a takich rzeczy ma na sobie z 10). W sieci pojawiło się właśnie nagranie, gdzie uwieczniono go samego na stacji benzynowej. Trudno go nie poznać, jest on wyjątkowo charakterystyczny. Raczej niewiele osób na świecie porusza się podobnym pstrokatym i oczojebnym Lambo. Z jednej strony, może to być ustawka. Ale z drugiej, po co miałby to robić? Przecież to tylko proszenie się o problemy i wskakiwanie na potencjalny celownik. Z resztą – sami oceńcie.

@glamrap.pl

6ix9ine bez ochrony na stacji♬ original sound – glamrap.pl

34 komentarze
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
uliczny wojownik hahamil kakanczar
15 dni temu

W polsce by został szybko wyjaśniony na instagramie i youtubie przez roberta rts żuroma i innych

Bolec na boku
15 dni temu

Przez Polski Związek Gitów na Wolności

bekka
12 dni temu

padłyby strzały z palców i wiązka brzydkich słów (ale nie za brzydkich żeby radio ewentualnie chciało puścić a jutube nie przylepił ograniczenia +18).

Misiek
10 dni temu

I miska z Kędzierzyna

Thebill
15 dni temu

Punkt 6:00 wszyscy glamrapowi programiści, inżynierowie i pracownicy korpo odbiją się na bramie zakładu JANUSZEKS S.A. po to, aby z uśmiechem na ustach po raz kolejny móc dzielnie zapierdaIać w pocie czoła na nowe BMW janusza dobrodzieja, 13stki, 14stki dla emerytów, braci Ukraińców, 500 plusy dla bombelków samotnych matek pOlek zalanych przez Króla Dżungli, oraz co cieszy najbardziej na świadczenia dla neetowców takie jak zwolnienia lekarskie, renty, zasiłki dla bezrobotnych, a w przyszłości bezwarunkowy dochód podstawowy. Aż serce rośnie jak się pomyśli o tym, że 30% społeczeństwa musi ostro j3bać w rytmie głośno napierdaIających maszyn na pozostałe 70% tylko po to żeby zdobyć potężną wypłatę w postaci 3000 cebul polskich za którą guwno kupią. Niestety nie będę mógł was tam wspomóc i bardzo nad tym faktem nie ubolewam, ponieważ to pierdoIę i będę w tym czasie spał – Natura.

Andrzej
15 dni temu
Reply to  Thebill

Dla przykładu w Holandi żeby dostać jakiś zasiłek musisz przepracować x czasu i zasiłek jest na pół roku a na bombelka zasiłek wtedy gdy sam pracujesz inaczej zapomnij. Wiem, że to nie Handia, ale może jakiś programista to przeczyta i zrozumie w jakim chorym kraju żyje 😀

Heniek
15 dni temu
Reply to  Andrzej

Dlatego mieszkam w UK. Trzeba umieć sobie radzić

Obd
15 dni temu
Reply to  Thebill

6ix9ine chodzi po mieście bez majtek

Żulia Wieniawa
14 dni temu
Reply to  Thebill

Zaprdalasz tak naprawdę na braci p0lakow którzy narobili bachorkow i nie chce im się ich utrzymywać (wszyscy dobrze wiemy że dzieci z tymi mitycznymi mokebe ma może 20 kobiet na cały kraj, chyba za dużo siedzisz na incelskich forach z UK) i na te bombelki, lewe renty cwanych p0lakow, odpisy podatkowe Januszy (znowu menszczyzni) ustawione przetargi panów marianów zaprdlaja głównie polskie pielęgniarki, lekarki, nauczycielki, sprzątaczki, kasjerki. A p0lak w tym czasie co? Pierdzi w fotel jako bieda-IT (w większości firm działy it są sztucznie rozdęte i często niepotrzebne) albo wielki kierowca od dowożenia chińskich klapek i toksycznych chipsów (artykuły pierwszej potrzeby!) albo przysypia w koparce albo spamuje wypook z piwnicy na utrzymaniu mamusi
Ha tfu na was podzwierzęta!

Julia Gimbawa
11 dni temu

A to ci jego bracia tak sami wydalili te bachorki na świat? Poza tym „wszyscy dobrze wiemy że dzieci z tymi mitycznymi mokebe ma może 20 kobiet na cały kraj” eh. Czy nie można mieć zbalansowanego podejścia? Albo w jedną albo w drugą stronę. Wylewa się z ciebie głupota na tym forum julk0. Normalnym jest, że w dużej mierze zapierdzielamy na świadczenia. W ostatnich latach przede wszystkim na 500+ z których w szczególności korzystają całe rodziny i samotne matki. Od niedawna również Ukraińskie matki. Lewe renty, odpisy czy przetargi robią wszyscy. Na pytanie dlaczego więcej mężczyzn, niż kobiet prowadzi firmy to musisz sobie sama odpowiedzieć. Prócz grup, które wymieniłaś to do podatków dokładają się także polscy górnicy, lekarze, nauczyciele, pracownicy budowlani, pracownicy taśm produkcyjnych, Skoro bieda-IT istnieje to najwidoczniej jest potrzebne. Tak samo jak kierowcy tirów są potrzebni, abyś mogła jeść rano lunche w korpo. Wiem, że trochę trollujesz, ale czuje też ten ból dupki ;*

Fazi
15 dni temu

Nie wiem kawę dopiero pije

fff
15 dni temu
Reply to  Fazi

facet ma być silny, męski, wysoki, wysportowany, pewny siebie i bogaty – każda kobieta ma prawo do kogoś na poziomie, czego oczekujesz, że zastąpi twoją matkę?
Incelu
k0bieta ma być miła, ładna, uległa, potrafiąca ugotować – REEE patriarchat jak śmiesz czegokolwiek oczekiwać, za samą tzipę masz dać się pokroić
żyjemy jednocześnie w jaskini i w nowoczesnym społeczeństwie w zależności co pasuje p0lce, kisnę za każdym razem z tego XD

Fazi
15 dni temu
Reply to  fff

Nie wiem jeszcze pije druga kawe

Fazi
15 dni temu
Reply to  Fazi

Chjua dają te kawy, sypię szczura.

Fazi
15 dni temu
Reply to  Fazi

Szczury slabe dawaj syrop

FLAKOZAUR
15 dni temu

Po ustach widać, że robota się kręci.

Niéllé Sobolewska-Diarra
15 dni temu

Zwykła sprawa.
Jak podjeżdżamy z Michałem na Orlen w Szczecinie to nie kitramy się gdzieś po obrzeżach aby zatankować LPG w naszej astrze, tylko centrum, grunwald, wojska polskiego, trójkąta bermudzkiego region.
W USA wiadomo że cyrk na kółkach i cyganeria na miarę Ciągmena.

Essa

Ziomek SPR SPZ XLS.pdf
15 dni temu

Wojska Polskiego to teraz remontowane, zakaz wjazdu jest i grozi mandat. Świry prawdziwe z Was!

Szczecin to gòwno
12 dni temu

A propos, to sieć dróg w tym chvjowym mieście jest popisem idiotów siedzących w projektach po znajomościach, a jakby tego było mało, to oprócz trasy zamkowej chyba nie ma tam ani jednej ulicy, na której nie trzeba by było odpjerdalać jakichś dzikich akrobacji na drodze w celu ominięcia wybojów. Drogi to chyba tylko w Wałbrzychu mają gorsze. Zmotoryzowanym nie polecam.

Kac Burdelmame
15 dni temu

6ix0ero chodzi po mieście bez ochroniaczy na kolana, żigolak określa się mianem „Króla Robienia Laski w Nowym Jorku”.

twoja matka
15 dni temu
Reply to  Kac Burdelmame

tez zart ssie w hvj ale pewnie odziedziczyłeś to po swojej starej lampucerze

Kolorowych Jarmarków
15 dni temu

Przecież to ustawka. Z nim cały czas bujają sie ochroniarze.

Profaci jr
15 dni temu

Also, artykuł napisał jakiś cymbał. Albo został odpalony nie przez bycie konfidentem, a przez podrywanie nieswoich dziewczyn. A kolorowy 69 może i jest bez ochrony, ale nie w NJ a w innym miesicie.

diabloo
15 dni temu

Obrzydliwa, pedofilskaa małpa. Jego miejsce jest w ziemi albo w cyrku…

Tajki
14 dni temu

W związku z niebezpieczeństwem związanym z szerzącymi się wśród p0lskiego zakolactwa pogłoskami na temat
uległości i domnienamej „łatwości” tajskich kobiet zdecydowalysmy się wydać oficjalne pismo,
Z dniem dzisiejszym Tajski Związek Tajek stanowczo dementuje pogłoski jakoby p0lak był w Azji mile widziany, wręcz przeciwnie, jest widziany niemile i od października dzięki staraniom naszego kolektywu wchodzi nowe prawo, mianowicie każdy może p0laka opluć i obić mu mordę a także okraść i wrzucic do gniazda grzechotników.
W 2023 roku to będzie nawet nakazane a kto w Tajlandii zaniecha znieważenia p0laka będzie poddany karze do 10 lat ciężkich robót

fff
15 dni temu

Jaki niedoyeb … ech.

Thebill
15 dni temu
Reply to  fff

ładna samoocena, trzeba przyznać 🙂

Profaci jr
15 dni temu

Franzese nie był konfidentem, odszedł z rodziny Cololmbo, ale na nikogo nie zeznał.

ZADOWOLONY
15 dni temu

NIECH BOG MA GO W OPIECE

Vnbbhf
14 dni temu

Żeby wmieszać się w tłum zrobił sobie z mordy kolorowankę, a potem ukrył się w lokalnej księgarni.

Halal masarny
14 dni temu

I CO TO DLA MNIE OBCHODZI

Hgre2r579ooijhhgfddrrrtiuuytg
11 dni temu

Narkomani! Alkoholicy! Ćpuni! Ćpuny!

Hgre2r579ooijhhgfddrrrtiuuytg
11 dni temu

Zastrzeli go policja pewnie? Xbox Series X!

true OG
15 dni temu

to jest raper a nie

Popularne