Sprawdź nas też tutaj

News

6ix9ine dostanie 5 mln dolarów za jeden koncert online

Miały być poważne problemy, a jest sława i ogromne pieniądze.

Opublikowany

 

Pójście na współpracę z policją miało być dla Tekashiego końcem kariery. Życie jednak pokazuje, że wcale tak być nie musi, bo raper złą sławę wykorzystuje do zarabiania. Z powodzeniem nagrywa kolejne kawałki, które osiągają świetne wyświetlenia oraz nawiązuje wielomilionowe współprace.

Firma GlobalStreamNow chce zorganizować koncert Tekashiego, który będzie transmitowany na żywo w formie streamu. Jak podaje serwis TMZ, w grę wchodzi 5 milionów dolarów. Godzinny występ ma się odbyć 5 września. Artysta ma zaprezentować 12 premierowych numerów z najnowszej płyty. Podczas transmisji raper ma też wchodzić w interakcje z fanami.

Z uwagi na własne bezpieczeństwo fizyczną lokalizację swojej transmisji 6ix9ine utrzymuje w tajemnicy, ponieważ wciąż istnieje obawa, że ktoś będzie chciał się na nim zemścić. W rozmowie z TMZ raper przyznał, że cały czas jest z nim ochrona i będzie ona także obecna podczas wrześniowego występu.

Poniżej przypominamy najnowsze numery 6ix9ine’a.

 
90 komentarzy

90
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Heja

powiedzcie mi co to kurwa za życie takie jakie on prowadzi

Czorizo

Nie wierzę, że typ nie ma sam myśli samobójczych. Ma dużo pieniędzy ale ma tylko pieniądze.

typowa p0lka

Dwa lata temu pracowałem w jednej firmie z laską po 30stce. Kilka lat starszą ode mnie. Kumplowalismy sie, chodziliśmy na piwo czy rower. Potem zmieniłem pracę i kontakt się urwał.
Odezwała się do mnie jak trzeba bylo przewieźć szafę bo wiedziala że mam auto dostawcze, ok nie ma problemu. Pojechalem i okazało sie ze jej niema za to jest jej chlopak xD i pomogl mi zapakować szafe do auta i ja wywieźć w pizdu do lasu.
Znów kontakt sie urwał.
Dopiero po jakims czasie znow sie do mnie odezwala czy nie pojde z nia na rower. Zdziwilem sie skad ja tak nagle naszlo na rower ze mną ale akurat tego dnia nie mogłem to powiedzialem ze kiedy indziej.
Nastepnego dnia napisala do mnie ze kupila mieszkanie i trzeba palete płytek wnieść do mieszkania bo w Obi nie wykupila tej uslugi i czy bym jej nie pomógł xD powiedziałem ze nie bo następnego dnia mialem wyjazd na drugi koniec Polski i chciałem być wypoczęty.

Tak właśnie koledzy postepuje prawdziwa #p0lka a ja jak ten #przegryw latalem za nią bo myślałem ze mogę na coś liczyć. Fajnie że ten temat jest poruszany na wykopie bo wielu mlodych mężczyzn wychowywana jest w przekonaniu ze kobiety to księżniczki i każdej trzeba pomagać. Otóż nie, pomagasz tylko: swojej kobiecie, mamie, siostrze i that’s all. No może jeszcze od czasu do czasu możesz pomóc jakiejś cioci która ma mieszanie własnościowe i jest szansa że je na Ciebie zapisze.

p0lska

Najgorsze co można zrobić dziecku to wpoić mu strach przed życiem.
Bądź pokorny
Ustępuj głupszemu
Nie wyróżniaj się
Musisz mieć dobre stopnie bo inaczej będziesz nikim
Potem w wieku 20 lat zdajesz sobie sprawę że 80% tego co mówią twoi starzy jest przepuszczone przez ich postkomunistyczny filtr.

Jak to się dzieje że niektórzy dziarają sobie łapy i mają wyjebane na to co reszta o nich pomyśli.
Jak to jest że niektórzy potrafią rzucić januszowi papierami w twarz i kazać mu spierdalać a inni boją się zapytać o urlop i całe życie łykają jego ślinę za 2200 brutto.

Polska mentalność niewolnika pańszczyźnianego, polska mentalność katolicka doprawiona jeszcze komunistyczną tresurą zniszczyła więcej żyć niż bomby w Dreźnie.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, BOY TO PO ANGIELSKU CHŁOPAK, A JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO. HAHAHA DOBRE CO NIE?

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, BOY TO PO ANGIELSKU CHŁOPAK, A JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO. HAHAHA DOBRE CO NIE?

CoZaDzban

Ale ty jesteś przyjebany z tymi komentarzami,nie ma ratunku dla ciebie dziwaku weź spierdalaj od tego komputera.

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat

Za friendzone to powiniene być kryminał. Też kiedyś padłem ofiarą takiej wykorzystywaczki, bo one doskonale wiedzą, że chce poruchać, ale dzięki temu wykorzystują Cię jak leszcza… a potem chłopaki garują za pobicia i zabójstwa bo taka dziunia dała zlecenie…. bo przecież nie ma policji są zasady…

To się zaczyna od małego – daj przepisać zadanie? Weź mi coś wytłumacz, daj zciągnąć… kiedy ja siedziałem w bibliotece to te kurwy popijały mrożoną herbatkę na balkonie. Potem wziąłbyś mi indeks do dziekanatu. Frajera szukają.

Nie pomaga się obcym kobietom. Jak laska nie jest rodziną (bliską – ale tu też trzeba dozować, bo się kurwa przyzwyczają.), ani nie daje dupy to jest niewidzialna. Proste. Najlepsza zasada chłopaku!

Chcesz dźwigania? Dawaj dupy, bo nie ruszę się chałupy.

Wiem o czy mówisz i to nie tyczy się tylko Polek, bo wiesz… bo Polce szkoda 50 pln ale niszczyc kręgosłupa typa obcego jakimś noszeniem bez celu to jest spoko.

Pan Paweł

Co to mieszanie własnościowe?

Profesoor Trapu

TE POLSKIE BIAŁE CZARNUCHY JUŻ SIĘ USTAWIAJĄ W KOLEJCE NA KOMENDZIE KOGO BY NIE PODKABLOWAC JAK USLYSZELI ZE 5 BANIEK ZA TO DAJA

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD 6IX9INE, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄░░6ix9ine░░░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

EJ TY KOLO!

-CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO! OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI!
-HAHAHAHAHAHA

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD 6IX9INE WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

hamil kakakanczar

lepsze niz wszystkich czytelników tego gówno-bloga

Multi = Gówno

Chuj nie żywot, gość chwilowo zniknął, ale zanim zniknął, to dla mnie już bardziej odjebywał żenue, niż dobry trolling. Pucowanie się do innych raperów na siłę, w dodatku sam sie zaorał propsując ś.p. Pop Smokea, który go pocisnął w kawałku. Błazenada dekady, jeżeli oczywiście pominiemy kwestie polskiej gównorap gry

EJ TY KOLO!

PRZECIEŻ TEN GOŚCIU NIE MA ŻADNYCH PERSPEKTYW A W JEGO TEKSTACH TRUDNO SIĘ DOSZUKAĆ JAKIŚ MĄDROŚCI PRZEKAZU CZY NAWET JAKIŚ ŻYCIOWYCH RAD TYLKO PIENIĄDZE I PIERDOLENIE TO JAKIM TO ON NIE JEST KURWA og A TAK NAPRAWDĘ JEST BITĄ KURWOM I PODEJRZEWAM ŻE GO ODJEBIĄ DO PIACHU ZA TO CO NAWYPIERDALAŁ NA POLICJI.

EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Jedni się rozpierdalaja a masoni rozpierdalaja się z tajemnic narodu polskiego za granice i ot tak takie fakty ,najgorzej być zdrajca narodu polskiego jak sokół i wynosic tajemnice państwowe za granice
Uuu lala ..ostro masz zrytą banie masońska trzodo w liczbie 600 sztuk świń w Polsce..haH !!
Rzuć czary na fanów by Cię podziwiano buahaha CZARY MARY HOKUS POCUS ABRACADABRA
ONI KURWA (masoni) ŻYJĄ W ŚWIECIE BAJEK CZAROWNIKA OZ BUAHAHA
Banda WYKOLEJEŃCÓW I POJEBÓW!!!
Sekta popierdolenców okultystyczna
Jak można mieć tak nasrane?
Weź to kurwa cofnij..

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Heja gorzej wynosić tajemnice państwa za granice jak sokół to jest dopiero główny sprzedawczyk 🙂

Mason wszystkich masonów

Zjem cię

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Przeciez to nieszczęście mieć tyle hajsu ale tylko dlatego że bedac tak nadzianym ludzie oceniają cię tylko przez pryzmat hajsu i nigdy się nie znajdzie prawdziwej miłości tylko baby które poleca na jego hajs,wszyscy za hajs będą udawali jego kumpli

Odb

6ix9ine dostanie 5 dolarów za zmianę płci

Aleksander Kwaśniewski

No a jaki jest problem

Ziutek Krynson

lepsze niz kazdego polaka

Wiesiu

Lepsze niż życie Soboty który sprzedał dilera i musiał z tego powodu zakończyć karierę

Porycka Porycka nam dokucza

Marzę o świecie w którym na widok Poryckiej nie muszę chować dziecka za plecami

CoolKról

Bardzo fajne.

Link do strema z koncertem
Obiektywny hejter

Kolejny dowód na skurwienie sie tego świata. Najgorsze że ten kondon teraz bedzie wzorem dla wielu innych pizd które zobaczą że rozpierdalanie sie jest ok i można na tym zarabiać

Beka

największa beka jest z tego Gangu w NY który go przygarnąl żeby robił kawałki gangsta kawałki reprezntując przy tym ich Gang największa

nie mieli tam u siebie jakiegoś rapera który by nawijał i reprezentował ich gang tylko wzieli kurwa 6ixNajna rozumiecie to ….

a teraz grube wyroki i wielkie gówno

Naprawdę kurwa w całym NY nie było żadnego rapera żadnego kurwa ….

bolok

Czasem warto jest donieść na byłych kumpli. Jak tego nie rozumiesz, to jesteś zwykłym frajerem dymanym przez bandę pawianów.

Rena

Sobuś nie szalej!

bolok

Renia, wyjmij koledze chuja z uszu, zanim mu się krzywda stanie.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Uważają się za gangsterów w rapie a tak naprawdę nie znają podstawowych zasad jak funkcjonują zasady w kryminale haha podział w pudle jest tylko na grypsujących i cweli ,nie ma osoby żadnej w półśrodku haha wszyscy pedofile zamykani w kryminale zostają cwelami i przejebane mają u wszystkich grypsujących,ja miałam kiedyś w przeszłości partnera grypsujacego i wiem jak to wygląda,w kryminale najbardziej dojeżdzane są osoby odbywające wyrok za pedofilię oraz przejebane mają wszystkie osoby które siedzą za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad kobietami i dziecmi ,to są zasady kryminału ,więc wy kurwy masońskie pedofilskie nie wyjeżdżajcie do mnie z żadnym konfidenctwem haha bo ty wy będziecie mieć przejebane,każdy grypsujacy zawsze potwierdzi że za pedofilię i znęcanie można zgłaszać bo takie kurwy jak wy nawet w kryminale są dojeżdzane,właśnie widać jacy z was śmieszni gangsterzy bo nawet o podstawowych prawach ulicy nie macie pojęcia
Pozdrawiam chujem w dupę Bonusa RPK ,Kizo,Jongmena,Majora SPZ,Palucha i TPS którzy są pedofilami
Najłatwiej wam kurwy jechać matkom i dzieciom dlatego w kryminale nikt was nie poprze haha

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wyznania-bylego-straznika-pedofile-maja-pieklo-za-kratami-pedofile-w-wiezieniach/khvh9s5

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Notatka uległa zmianie :
(Czasami notatka jest dopisywana),
Oto lista pedofilów (media już to powoli nadają)bada to szanowny pan Ziobro ,sprawa z zatoki sztuki i nie tylko :
TAXITA,DZIARMA,CLEO,MARGARET,GABI,ADMA,MARIANNE,WDOWA,KATARZYNA PORYCKA,MARYSIA STAROSTA
PALUCH,SPONS,BIAŁAS,JONGMAN,QUEBONAFIDE,TAQONFIDE,TACO HEMINGWAY,SŁOŃ który chciał mnie wywieść za granice,KARTKY,ŻABSON i wszyscy od Żabsona,BONUS RPK,MALIK MONTANA,BEDOES,SOKÓŁ I CAŁA WYTWÓRNIA PROSTO,KIZO,BORYGA, CHILLWAGON,wanna ogółem,Young Igi,KĘKĘ,PEZET,TEDE i wszyscy od Tedego z wytwórni,Marek Sobie,BORIXON,MAJOR SPZ Peja bezele i KaeN , TPS,Kaz Bałagane i Bonson !!!Belmondo to też jakiś dziwoląg hahaha Rafalala też …proszę o zapisanie IP koniecznie Doktor Frans G.,bo to prawdopodobnie jest jedna z osób kierujących pedofilią..
A jeszcze ten pierdolnięty Aleksander Olsen z Żoliborza podający się za dziennikarza chuj wie co ode mnie chciał się nie z liścia nie z chuja przypierdolil do mnie..Jeszcze Julka i Ej Ty Kolo i PIES FAFIK!,Wypierdalający Anioł ,Spawn,Sjee,kredensik,polkaSZMATA,typowaPOLKA,p0lki,polakROBAK,profesor,odb ytniczak,cydzy,Książę Ciemności ,Lucyfer,wkurwiony chuj i Wnuk Tedego/Norbi ,typ podający się za Roberta Lewandowskiego w komentarzach portalu glamrap strasznie bronią pedofili,wiadomo-pedofil broni pedofila…i pewnie inni jeszcze o których nie wiem a też są w TOKU !!!!
Innych osób nie ruszam z rap sceny,to jest siatka pedofilska,zoofilia i handel ludźmi i dziecmi
Odpierdolcie się

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD 6IX9INE, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Sokista z Rembertowa

Jego kariera, perypetie oraz wartość merytoryczna oraz muzyczna dobrze odzwierciedlają obecne czasy oraz wygenerowaną przez internet mentalność gówniarzy. Więc można powiedzieć, jakie życie taki rap, a czy to dobrze o czymkolwiek świadczy to już kwestia sporna

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD 6IX9INE, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

PejaTVN

Kilka dni nie było mnie na GR i po wbiciu tutaj coraz częściej odechciewa mi się komentowania czegokolwiek. Mam 27 lat bez kitu i chyba zaczynam rozumieć ile życia sobie spapralem interesując się rapem, a koledzy mówili nie słuchaj tego scierwa to są patologiczni ludzie itd. Ale nie słuchałem… teraz po latach rozumiem swój i błąd i szczerze będę przestrzegał każdego młodego słuchacza przed tym środowiskiem pełnym cwelostwa i wanien, wypierdalam z tego portalu.

Pato Hamingway

Blokuję te gej stronę glam rap, pozdro typie, szkoda życia na ten syf. Typy robią hajsy, dobre furki, domy żony a my tu siedzimy jak pojeby

Wasz ziom

To samo. Zaczynałem sluchac jak jeszcze żył 2 pac. Zaczałem wtedy robic rozpierdol w szkole. To ryje łeb. Sami pozerzy. Teraz patrzę na to z perspektywy dorosłego i mam bekę

no poprostu nie

komentarze na glamrapie zeszly na psy.
change my mind

Robert Lewandowski

Szczerze? Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Pio

Linkiewicz zna smak jego spermy jednyna polka jaka spotkał w życiu i spuścił się jej do papy hehe

Rafer Alston

Huj w dupe tej kolorowej kurwie

liror

A tede dalej żebrze żeby ludzie wpłacali mu hajs na klip XD

emsi

nas miał rację hip hop umarł. ;(

haha

Największa beka to jest z tego Gangu NY który dla którego właśnie 6inajn nagrywał gangsta rap kawałki a potem wiemy co się stało …

Nie mieli tam żadnego rapera od siebie w całym NY ….

Fufacz

DickFine dostanie 5 mln bolców za jeden koncert offline
Miały żyć odważne totemy, a jest zabawa i orgazmiczne miesiące.

Biały Murzyn

Faja na czoło KONFITURZE

Rafer Alston

Sperma chlupie siks najnowi w dupie

Scenariusz

Jego życie to jest dobry scenariusz na film pewnie ktoś kiedyś nakręci film o nim

Od sprzedawcy w sklepie czy huj wie go on tam pracował
Potem Trochę Gangsterkiego Życia był w Gangu reprezentował go kawałkami rapowymi
A teraz życie nie ma ale robi kasę …

WszystkieKraje

Jak już robicie newsy o rapie z USA to róbcie tez z innych krajów Włochy Niemcy ….

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Nie

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD 6IX9INE, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

pacino aldente

a chuj kogo obchodzi co robi hans z helga i jakis jebany makaroniarz ? jebac tych kurwow USA to kolebka rapu to mozna napisac cosik i chuj

Borygo

Kurwa IDIOKRACJA !

grubaz

najpopularniejszy raper to wygląda jak kobieta
choć ma dziary na facjacie to by pierwszy się …
PFF

Ram pampam

Jebcie się tepe suki i tak zostaniecie wyruchana i porzucone jak worek na śmieciza te wasze materialne selekcję i przeliczanie kto i za ile i z kim się opłaca.

tam gdzie kończy się dupa,a zaczynają jaja

Pierdolony,taki to nigdy nie zatonie.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

TRANSLATE
TŁUMACZ DLA SPOŁECZEŃSTWA
Wiecie dlaczego niektórzy z raperów podniecają się Wdową?Bo umowa stoi.To jest taka kobieta która dała im w łapę i dogadała się z niektórymi aby wypowiadali się o niej :”uuu jaka ty jesteś sexowna wylizylabym ci łokieć i rowa uu o kurwa . ”
To są ich właśnie pieniężne układy.”Ta pani”chcę by o niej się tak wypowiadano po prostu,to jest układ .NIC WIĘCEJ.
HAHAHA DLATEGO SIE Z NICH TAK ŚMIEJE ,ŻE NIE MUSZE NAWET SIĘGAĆ PO UŻYWKI,I NIE ĆPAM,BO NA TRZEŹWO I TAK JEST ŚMIECH..
Bo żaden facet o zdrowych zmysłach by nie podniecał się kobieta która jest koniem ..haha
Tupu tupu tuputaj wiooo !! hhah H!!

Jak kiedyś zobaczyłam ją w teledysku
To tak się przestraszyłam
Że musiałam zasłonić oczy !!
Nie mogłam patrzeć na ten horror
Więc oczy zaslaniałam !!!
haH !! hihu hihu

Bezel SLU

Hmmm dlatego od jakiegoś czasu każdy prawilniak rozpierdala się co tydzień na komendzie stołecznej i namawia „kumpli po fachu i życia starej szkole” na dissowanie go, aby sprzedaż płyt, biletów i prawilnej odzieży w/m-iejskiej była soczysta niczym konserwowy (tudzież zakwaszany) flak TDF’a.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Idę odpoczywać,przez jakiś czas będę siedziała w bezruchu żeby mi mięśnie odpoczęły nabiore wtedy relaksacji i sił..
Jak skończy się mój niedzielny odpoczynek to przyjdę kompromitować wszystkich masonów masonki i masono ono..
Innych nie ruszam

EJ TY KOLO!

TY KURWO OBSRANA PRZEZ TRZODĘ , CHUJU DO SZCZANIA Z KUTASEM SKOMPROMIRUJ JESZCZE MASONKIEWICZÓW, MASONKOWCÓW,MASONOWCÓW, MASONIERÓW, MASARNIĘ TY CHUJU DO SZCZANIA.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Przylazlam

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Czemu wszyscy gadają jak potłuczeni przecież to się kupy nie trzyma,ja to widzę że każdy monolog prowadzi do siebie to jest chaos

żENADA

sram na twojego synka

Socjopata

To wszystko ściema. Marketing. A wy to łykacie. Jak pelikany.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Ja pierdole jakie one mają blade i niezgrabne wielkie te dupy,
Nie ma to jak Polki

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Wy wiecie jakie to sranie jest
Okropne te murzynki

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Te murzynki zrobiły sobie na blado dupę
No i widzicie jakie mają kompleksy przed białymi kobietami

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Gdyby taka murzynka z wielką dupa wpadła do mnie na chatę to na pewno bym jej nie pozwoliła korzystać z sedesu w toalecie ,przecież to jest tak nieapetyczne,.mieszkałam na Brixton to wiem,jestem dumna z Polski bo to pracowity naród a murzyni to tylko cpaja tańczą i rozpierdalaja spoleczenstwo

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

No nie mam chwili spokoju ,spałam z 3-4 godziny to zamiast się wyspać to budzą mnie jakieś hałasy pod domem,o 3 w nocy,mnie to już naprawdę denerwuje,przecież teraz nie usnę w takiej sytuacji ,więc siedzę sobie bo muszę być przytomna przecież CIEKAWE CO ZA KURWA TO ZORGANIZOWAŁA :/

Ferdzio

a dzien przed niedziela dostanie HUJA

Vizo

Bity w stylu Tropical Vibe i Trap – 60zł

https://musicbreeze.com/VizoBeats

Marcel

A jebac tego cwela konfidenta

Obozowy kapo

rap=wanna rap=donosicielstwo

wanna-belmondo kaz bałagane ojcze doniz malik
donosicielstwo-borixon sixnajn sobota bedoes(już niedługo)

jebać was eurocwele

LirycznyRozpierdol

Wytłumaczy mi ktoś co przegapiłem i czemu tu tyle szamba z wykopu wyjebalo na glamrap?

joł em dijo em

Sam jesteś szambo

CZERSTWY

HAHAH DOJEBALES

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Haha. ..!! Hahaha masoneria jest i będzie zawsze pośmiewiskiem społecznym
Prawda a co a jak !
Wiecie jak Paluch i Prosto i ekipa nabijają sobie wyświetlenia i lajki na YouTube i Facebooku masońskim?
A ja wam powiem..
Oni naprawdę nie dostają tyle lajków i wyświetleń
Im to nabija specjalny program do sztucznych lajków
Więc ha ha ha
Sokół i KęKę tak na serio wcale nie są tacy popularni Cleo i taxita i żabson też ha ha ha
Wydało się idioci
U Sokoła zazwyczaj jest ciągle podobna liczba przy każdym poście na Fejsie czyli około 500 lajków
Ja nie wierzę
Żeby pod każdym postem prawie taka sama liczba osób go lajkowala
Dlatego tak samo robi z laskami i sztucznymi lajkami na FB i YouTube Bonus RPK i dlatego z punktu widzenia kobiety Bonusa nie szanuje
Czego tu się bać
Masonów jest około tylko 600 sztuk świń w Polsce
A Polska ma prawie 40 milionów ludzi i wszyscy rzygają na masonerię …
Tak samo pajac Taqonfide
On sam siebie lajkuje
A nie my jego Polacy
Taqonfidee jest okrzyknięty wielką gwiazdą tylko że nawet się zastanawiam
CZY NA PEWNO DOSTAŁ DIAMENTOWĄ PŁYTE
BO MASONERIA TO OSZUŚCI NA KAŻDYM ROGU ULICY

I DLATEGO DAŻE TAK DUŻĄ SYMPATIĄ OSOBY MAŁO LAJKOWANE NA FACEBOOKU(mimo,że ja ich mam więcej) I YOUTUBE
TAK SAMO ZAINSYNUJE DO MIĘSA DLA BOGATYCH PEWNEJ PANI
PRAWDA
Masoneria to okultystyczna sekta kłamców i oszustów
Ładnie ładnie
Nagrody i diamentowe płyty i sprzedawane egzemplarze płyt nie potwierdzają się nawet na paragonach ludzi kupujących

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dzisiaj Sokół Marysia Starosta i Katarzyna Porycka Julka Żabson Spons i jeszcze kilka osób straci cała moc okultystyczną,odbierze im to Bóg .Nawet jak będą próbować okultyzmu nie będą mogli na nikogo wpłynąć okultyzmem.Zobaczycie jak od tego dnia będą mieli co raz bardziej zjebana renomę,bo tak naprawdę nie są nikim wyjątkowym,tylko przeciętnym ,ja się nimi nie zachwycam.Kazdego dnia co raz więcej masonów ze sceny rap będą tracili moc wpływu okultyzmem na kogolwiek,aż do czasu aż potrącą ją wszyscy masoni..I bardzo dobrze.
Wy nawet nie wiecie ile te kurwy masońskie ze sceny rap- w Polsce doprowadzało ludzi prześladowaniem do samobójstw.Dlatego tym masońskim kurwom jadę i cisnę.Wy nawet nie wiecie ile małych dzieci z powodu tego że były molestowane przez masonów z rap sceny w Zatoce Sztuki ,ile z tych dzieci popełniło samobójstw.Media naradzie podały około trójki dzieci które z powodu ich pedofilii po prostu się zabiły przez nich .
Dlatego te kurwy tępie i chuj mnie obchodzi co o mnie myślicie nawet jak mnie obrażacie ,ja robię to w celu tych biednych ofiar,wykorzystanych upokarzanych molestowanych przez polskich masonów..
WY KURWY MASOŃSKIE !!!
HAŃBO NARODU POLSKIEGO !!!
ODPOWIECIE ZA NICH !!!

CZERSTWY

Z CAŁYM SZACUNKIEM ALE TO NIE MIAŁO BYĆ JUZ ZE DWA DNI TEMU?
TROCHĘ SIĘ TO PRZECIĄGA

Props

Malik nakręcił klip z LX (187 strassenbande)

…… kolejna koperacja rapowa polska niemcy ….

Kutanozaurus Rex

W chuju mam tego smietane

WarumTYLKOGZUZ

Własnie Słucham GZUZ

GZUZ „DONUTS”

TYlko GZUZ Codziennie !!!

Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą po 20 kg albo Quebo Srebo Taco Sraco haha

GZUZ ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi

Klipy GZUZA są na kanałe WORLDSTARHIPHOP Który ma Prawie 24 Miliony Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to GZUZ nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandi czy w Indiach czy na Bahamach czy Dominikana czy Puerto Rico

Obiektywny hejter

Zapomniałeś jeszcze o tej kurwie Maliku. Ten to dopiero na gangusa pozuje a jest wysuszonym ciapakiem bez talentu.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Żabson jest z Tajlandii
Bo ma to i to

Popularne