Sprawdź nas też tutaj

News

6ix9ine próbuje skrócić wyrok nie tylko współpracą z policją

Raperowi grozi nawet 47-lat więzienia.

Opublikowany

 

Tekashi69

Kariera Tekashiego runęła niczym domek z kart. Przebywający obecnie w więzieniu raper przyznał się do dziewięciu zarzutów i poszedł na pełną współpracę z policją. To m.in. dzięki jego zeznaniom kilka dni temu zatrzymano jego trzech wspólników, którzy zostali oskarżeni o nieudany zamach na Chiefa Keefa. Raper próbuje obniżyć sobie wyrok nie tylko współpracą z federalnymi, ale też opowieściami o trudnym dzieciństwie.

Problemy psychiczne?

Współpraca Tekashiego ze służbami na pewno zostanie doceniona przez prokuraturę i przełoży się to na niższy wymiar kary. Serwis Daily Beast dotarł do zapisu z rozprawy rapera, z którego wynika, że próbował się on bronić przed federalnym sędzią Paulem Engelmayerem m.in. trudnym dzieciństwem i chorobami psychicznymi.Ojczym 6ix9ine’a został zamordowany, co miało się odbić bardzo niekorzystnie na stanie psychicznym rapera. Wyznał on, że w latach 2011-2012 cierpiał na silną depresję i spędził też pewien okres w szpitalu psychiatrycznym. Muzyk zbuntował się i przerwał leczenie oddając się pod opiekę matki, która leczyła go meksykańskimi ziołami. Te z czasem pomogły mu wydostać się z choroby. Komentatorzy zauważają, że choroba psychiczna może być dobrą kartą przetargową do obniżenia wyroku.

Nieudane wyjście za kaucją

Mimo trudnej sytuacji i ilości zarzutów Tekashi otrzymał możliwość wyjścia z więzienia za kaucją i odpowiadania z wolnej stopy. Na koncie sądu musiałoby się jednak znaleźć 1,5 miliona dolarów. Wnioskiem o zwolnienie za kaucją miał się zająć jeden z dwóch adwokatów rapera Lance Lazzaro. Niestety, został on zwolniony, kiedy artysta dowiedział się, że reprezentuje on również jednego z jego wspólników. Nastąpił więc konflikt interesów. Drugi z adwokatów rapera Dawn Florio ma niedługo ujawnić, dlaczego jego klient nie wyjdzie za kaucją.Prywatna ochrona dla rodziny

Jak podaje serwis TMZ, od czasu aresztowania rapera, wydaje on tysiące dolarów na prywatną ochronę dla swojej matki. Z oczywistych powodów martwi się on o bezpieczeństwo najbliższych. Sytuacja pogorszyła się, kiedy na jaw wyszły informacje, że Tekashi podjął współpracę z policją. Obawia się on zemsty za składanie zeznań. – Mój klient ma środki na pokrycie prywatnej ochrony dla swojej rodziny, więc rząd oczekuje, że to on zapłaci za ochronę dla najbliższych – powiedział adwokat rapera Dawn Florio. Twierdzi on także, że jeżeli artyście zabraknie gotówki na ochronę, wtedy ma zapewnić ją policja.

 


35 komentarzy
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
6ix6ix9ine
4 lat temu

Przejebana sytuacja z jednej strony te skurwysyny go oszukiwaly i zerowaly na nim wiec chronic ich to zywiec ale z drugiej wspolpraca z psami tez nie sluzy.. Sam sie w to wpierdolil i sam z tym musi zyc! Ulica to zimna kurwa wiec uczcie sie na bledach zeby w podobnej sytuacji sie nie znalezc ancymony..

Astroworld
4 lat temu
Reply to  6ix6ix9ine

Najlepiej to po prostu trzymac sie od ulicy z daleka i prowadzic normalne zycie i miec fajna prace i rodzine.

fifek
4 lat temu
Reply to  Astroworld

pierwszy raz widzę człowiecze komentarze na glamrapie, pozdro chłopaki

Odb
4 lat temu
Reply to  6ix6ix9ine

Skrócić tylko 9ine6ix nie wyrok policją z próbuje współpracą

skarpetkazdrowanieuciskowa
4 lat temu

MNIE MATKA LECZYLA OBRZYDLIWYM SOKIEM Z CEBULI… A ON DOSTAWAL MEKSYKANSKIE ZIOLKA… TO MA BYC TRUDNE DZIECINSWO? MASZ BABO PLACEK,DLUGO NIE POZYJESZ…

Rich the uzi
4 lat temu

Sixnine rozjebusie. Jesteś idiotą a twoja matka robi lody

Hasztag
4 lat temu
Reply to  Rich the uzi

CIEKAWE CO TERAZ NA TO FIFTI, JESZCZE NIEDAWNO MIAL GO ZA „SYNA”

IJO IJO
4 lat temu
Reply to  Hasztag

Już kręcił z niego beke na tweecie :v

Killa Cam
4 lat temu
Reply to  Hasztag

Co to za różnica co myśli jak sam jest frajerem, wystarczy sięgnąć pamięcią do beffu z Cam’ron-em sprzed kilku lat, jest tam wszystko czarno na białym

Dvpablada
4 lat temu
Reply to  Killa Cam

Kilka Cam i Ty w to wierzysz?

Piec Hutniczy
4 lat temu

Hhahahahaha. Wielki kurwa gangster, a się rozpierdolił w try miga. Rozjebus, parówa, odpad, który nie nadaje się do recyklingu.

Każdy wie jak kończą Konfidenci! JBK.
2 lat temu
Reply to  Piec Hutniczy

Konfitura

ON Z WC
4 lat temu

CYRK ZALEWSKI KURWA Z KLAUNEM NA ZDJĘCIU

jebać
4 lat temu

ain’t no such thing as halfway crooks

ehhehehe
4 lat temu

„Najpopularniejszy raper to wygląda jak kobieta, choć ma dziary na facjacie, to by pierwszy się”

Max Heliger
4 lat temu

Typowy osiedlowy kogucik co bez kumpli spierdala. Pyskować potrafi i nic więcej. 1.50 w kapelutku latynoska sucz. Odrazu poznałem w nim cwela ale dla niektórych to odkrycie.

kurt_rolson
4 lat temu

I bardzo dobrze! Brawo 69 koniec z samowolką pseudo gangsterów po coś jest prawo żeby je przestrzegać. Mam nadzieję że Cię wypuszczą a wyłapią prawdziwych bandytów jak TPSy Dicksony i Oskary pam pam.

WHR
4 lat temu
Reply to  kurt_rolson

Ty jesteś jakiś pojebany jedz do tego kryminału i opierdol mu laskę bo do tego się nadajesz 🙂 chłopaki cie dojdą Śmieciu jebany 🙂

Albercik
4 lat temu

Kozak ksywa pod celą. 69

Martyniuk
4 lat temu

Co zabawne jeśli dostanie teraz 47 lat to wyjdzie jak będzie miał 69

LA123
3 lat temu

Jebać konfidenta Snitch nine

OskarRamPamPam
4 lat temu

Rozjebus jebany ebe ebe ebe b
Ebe

Maciek
4 lat temu

Jaki kraj, taki Masa. 🙂

Nieświadomi się śmiejo
4 lat temu

TO GUWNO JUSZ DŁÓGO NIE PORZYJE

v4v8
4 lat temu

MOŻE I NIE ALE TO NIE ONI MUSIELI SIE DOMYŚLAĆ CZYHŚ WYMOGÓW

sebb
4 lat temu

Wyjdzie i co? Dostanie kulę za sprzedawanie ziomków, kariery nie wznowi bo wszyscy o nim już zapomną a poza tym kto by chciał słuchać rozjebundy?

RtsbyMCM
3 lat temu

Współpracą z policją to może sobie skrócić życie a nie wyrok.

Patryk
4 lat temu

Tomek kurwa ja jestem pierwszy

ełgeniusz
4 lat temu

pierwszy kurwy

v4v8
4 lat temu

cześć to ja znajdz mnie na mieście uhh ale będzie cięzko bo oko już patrzeć nie będzie dla ciebie gdzie ja przebywam aktualnie

youngdamian
4 lat temu

jebac konfidenta chociaz i tak jest lepszy niz 2pac

Popularne