Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Justin Bieber i Quavo dzielą się dobrem w „Intentions”

Wokalista promuje płytę „Changes”.

Opublikowany

 

Justin Bieber prezentuje kolejną zapowiedź nowej płyty „Changes” – singiel „Intentions” w duecie z Quavo. Utwór powstał we współpracy z fundacją Alexandria House, która wspiera kobiety i dzieci w drodze do stabilizacji finansowej oraz odnalezienia stałego miejsca zamieszkania. W klipie do kawałka możemy oglądać historie kobiet, które skorzystały z pomocy organizacji.

Justin Bieber od samego początku kariery dba o działalność charytatywną. Słynie ze stałej współpracy z fundacją Make-a-Wish, z którą spełnił już ponad 350 marzeń. Artysta wspiera także Pencils of Promise, organizację wspierającą edukację w biednych obszarach na całym świecie. W 2010, 2012 i 2016 gwiazdor przeznaczył dolara ze sprzedaży każdego biletu z tras „My World”, „Believe” i „Purpose” na rzecz Pencils of Promise. W grudniu 2019 Justin i Hailey Bieber poprowadzili aukcję, z której dochody przekazano na rzecz dwóch organizacji: LIFT Los Angeles i Inner-City Arts. W ubiegłym roku artysta połączył siły z Active Minds, działającą na rzecz zmiany narracji dotyczącej zdrowia psychicznego.

Również przy okazji trasy promującej album „Changes”, Bieber zamierza przeznaczyć dolara z każdego biletu na cele charytatywne – tym razem na konto Bieber Foundation, która wspiera walkę z chorobami psychicznymi.  

Album „Changes” ukaże się 14 lutego 2020, a oficjalna tracklista prezentuje się następująco:

1. All Around Me
2. Habitual
3. Come Around Me
4. Intentions (ft. Quavo)
5. Yummy
6. Available
7. Forever (ft. Post Malone & Clever)
8. Running Over (ft. Lil Dicky)
9. Take It Out On Me
10. Second Emotion (ft. Travis Scott)
11. Get Me (ft. Kehlani)
12. ETA
13. Changes
14. Confirmation
15. That’s What Love Is
16. At Least For Now
17. Yummy (Summer Walker Remix) – Digital album only


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

teledysk

TwoFace „Ain Eingarp” – lovesong z ciężkimi emocjami w tle 

„Przed oczami migają klisze, chwila – Twoje serce obok wszywał Religa”.

Opublikowany

 

Przez

twoface

Emocjonalny numer TwoFace’a to storytelling dotyczący jego trudnego rozstania i wejścia w nowy szczęśliwy i zdrowy związek.

– Tytuł „Ain Eingarp” to alegoria do I części Harrego Pottera – zwierciadła, które pokazywało tylko najgłębsze pragnienia serca

Za klimatyczny bit mix master i realizację odpowiada Adash, a klip wykonał Dawid Ludowicz.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Destro – finalista „Rap Generation” z nowym klipem i materiałem

23-letni raper wypuścił EP-kę.

Opublikowany

 

Przez

destro
fot. @troche_pokory

Destro to 23-letni raper z Gniezna, który wiosną tego roku dzięki niesamowitej charyzmie i rapowym umiejętnościom zjednał sobie jurorów oraz widzów Rap Generation, docierając do finału i wygrywając show.

Raper postanowił zamknąć rok krótkim materiałem opublikowanym wraz z teledyskiem do utworu “NIEMIŁO(ść)”. Mini-album “Oprócz błękitnego nieba” to zapis na temat szczerych, silnych emocji, trudnych relacji i walki z własnymi demonami.

Utwór „NIEMIŁO(ść)” z projektu, wyprodukowany przez OER’a, to gorzki, ale jednocześnie energetyczny rapowy numer w stylu UK Garage, w której to mieszance gatunków raper z Gniezna czuje się coraz mocniej – co pokazuje na całym projekcie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Berson i Bonus RPK z warszawską jakością

Niespodziewana kooperacja Spółki Zoo i Ciemnej Strefy.

Opublikowany

 

Przez

berson bonus rpk

Berson w ostatnim czasie ciśnie coraz mocniej i zalewa nas nowymi kawałkami. Tym razem połączył siły z Bonusem RPK.

Reprezentanci Spółki Zoo i Ciemnej Strefy zaprezentowali wspólny numer „Daję jakość”. To surowy, uliczny rap, do którego przyzwyczaili nas raperzy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Sztoss „kochać” – pionier polskiego r&b w klimacie afro

Sztoss z klimatem, w którym czuje się niewiarygodnie swobodnie.

Opublikowany

 

Przez

sztoss

Pionier polskiego r&b sięga po brzmienia afro i tworzy doskonały numer, żeby ocieplić zimowe wieczory swoim pulsującym rytmem. Utwór tworzy doskonały balans między emocjonalną balladą, a nowoczesnym brzmieniem.

“kochać” to kolejny dowód na to, że Sztoss jest absolutnie wszechstronnym artystą, który nie uznaje szufladek i granic. Artysta po raz kolejny pokazuje, że ma niezwykły dar do tworzenia melodii, które zaczynają żyć własnym życiem w świadomości słuchaczy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Nowy Polak: „Macha nogami, robi butterfly”

Premierowy numer „Butterfly”.

Opublikowany

 

nowy polak
fot. Konrad.wele

Nowy Polak wchodzi ze świeżym brzmieniem w „Butterfly”.

Nowy singiel rapera został okraszony teledyskiem, w którym pojawia się zawodowa striptizerka. Nowy Polak chciał bowiem w pełni oddać przekaz kawałka, w którego refrenie słyszymy:

Między nami jest synergia, ej!. Macha nogami, robi butterfly. Długi tips, świeża rzęsa. Przyszła do mnie w kabaretkach i nowych Martensach„.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2025.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: