Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Beata Kozidrak interpretuje „Bez ciśnień” Zipery

Popowa aranżacja hip-hopowego klasyka.

Opublikowany

 

beata kozidrak

„Gdyby dało się ciśnienie zmierzyć, naukowcy mogliby w to nie uwierzyć”. Niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej, na której piosenkach wychowywały się miliony, stawia kolejny krok w świecie hip-hopu! Beata Kozidrak angażuje się w projekt Lech Music: Festiwale Inaczej tworzony przez Lech Music i Albo Inaczej, poddając własnej interpretacji kultowy kawałek Zipery „Bez ciśnień”.

Po rapowaniu w #hot16challenge2, Beata Kozidrak po raz kolejny nie stroni od polskiego hip-hopu
i udowadnia, że może czerpać z każdej stylistyki, nawet tej pozornie jej obcej. Jedna
z najpopularniejszych wokalistek, znana ze swoich popowych piosenek i rockowych ballad, to ostatnia artystka, która zaangażowała się w projekt Lech Music oraz Albo Inaczej. Już dziś można usłyszeć jej interpretację „Bez Ciśnień” Zipery, która w wielkim stylu zamyka płytę winylową Albo Inaczej – Lech Music: Festiwale Inaczej. Kultowy utwór, który wśród fanów polskiego hip-hopu uznawany jest za letni klasyk, nabiera jeszcze bardziej wymownego znaczenia w wykonaniu Beaty Kozidrak. Utwór w odświeżonej wersji to opowieść o tym, aby ze spokojem ducha kroczyć własną ścieżką, nawet kiedy goni nas życie. Warto jest poświęcić chwilę, aby „poczuć blues, dać na luz”, bo tylko wtedy kiedy zaczniemy żyć spontanicznie i bez pośpiechu, będziemy w stu procentach szczęśliwi. Singiel jest już dostępny na kanale Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej oraz na stronie www.lech.pl/festiwaleinaczej.

Do popowej aranżacji Zipery, powstał również klimatyczny teledysk, nawiązujący do największego festiwalu rapowego w Polsce. Mowa o Polish Hip-Hop Festival, który nadwiślańską plażę w Płocku wypełnia dźwiękami hip-hopu. To właśnie w tym miejscu zbierają się co roku festiwalowicze, którzy pragną usłyszeć najlepszą muzykę tworzoną przez cenionych raperów, jak i młodych artystów, którzy dopiero dają się poznać szerszej publiczności. W premierowym klipie niepowtarzalna, sceniczna charyzma Beaty Kozidrak spotyka się z tą współczesną, przepełnioną hip-hopową formą, gwarantując mocne muzyczne przeżycia, zabierając nas w wideoklipie również na płocką plażę, na której odbywa się wspomniany wcześniej Polish Hip-Hop Festival. Teledysk do utworu można obejrzeć w całości na YouTube Alkopoligamii i na www.lech.pl/festiwaleinaczej.

Singiel Zipery zaśpiewany przez Beatę Kozidrak nie jest jednak ostatnią niespodzianką w ramach projektu! Już 27 sierpnia w samym centrum Warszawy odbędzie się zamknięty koncert, w którym wezmą udział wszyscy artyści Lech Music: Festiwale Inaczej – Natalia Przybysz, Ten Typ Mes, Łąki Łan, Otsochodzi, Kwiat Jabłoni, Eldo, Kamp!, Molesta Ewenement, Beata Kozidrak, Zipera. W jaki sposób można w nim uczestniczyć? Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez markę Lech Premium na wydarzeniu na Facebooku lub zawalczyć o bilet słuchając audycji prowadzonych m.in. na antenie newonce.radio. Ci, którym nie dopisze szczęście, nie muszą się martwić! Koncert będzie transmitowany na żywo na Facebooku, aby wszystkie osoby spragnione letnich koncertów, również i w tym roku mogły doświadczyć festiwalowego szaleństwa, nawet na odległość!

 

teledysk

Future wypuścił klip z Fagatą nagrany w Japonii

Polka pojawia się w kilku scenach.

Opublikowany

 

fagata future

Fagata zaliczyła występ u boku jednego z największych raperów na świecie. Influencerka pojawiła się w najnowszym teledysku Future’a do utworu „No Misery”.

Już w kwietniu Fagata zdradziła, że wzięła udział w nagraniach do klipu znanego amerykańskiego rapera. Wtedy nie ujawniła jego tożsamości, ale wiele wskazywało na Future’a. Nie było to przypadkowe przypuszczenie, oboje przebywali w tym samym czasie w Tokio, gdzie realizowano zdjęcia.

Dzisiaj wszystko stało się jasne. Wraz z premierą teledysku „No Misery” potwierdziło się, że to właśnie Future zaprosił polską influencerkę do swojego projektu.

Fagata pojawia się w klipie kilkukrotnie i można ją zobaczyć w kilku różnych ujęciach nagranych w stolicy Japonii.

Czytaj dalej

teledysk

PlanBe i Dziarma bez cenzury o relacjach damsko-męskich

„Body count” out now.

Opublikowany

 

Przez

planbe dziarma
fot. @realoskar

„BODY COUNT” to spotkanie dwóch perspektyw na relacje damsko-męskie, PlanBe i Dziarma opowiadają o nich każde ze swojej strony, tworząc lekki, bezpośredni dialog między kobiecym i męskim punktem widzenia. Jest tu flirt, chemia i emocje, ale bez zbędnego romantyzowania rzeczywistości.

Muzycznie numer sięga po brzmienie Y2K i R&B inspirowane początkiem lat 2000., łącząc je ze współczesnym rapowym charakterem. Melodyjne, rytmiczne flow PlanBe i Dziarmy naturalnie wpisuje się w pulsujący bit, dzięki czemu „BODY COUNT” szybko wpada w ucho i równie łatwo zostaje w głowie.

To numer lekki w formie, ale oparty na czymś bardzo znajomym- różnicach w tym, jak patrzymy na relacje, bliskość i siebie nawzajem. „BODY COUNT” pokazuje tę samą grę z dwóch stron.

Czytaj dalej

teledysk

Louis Villain „Cartier Love” – letni, melodyjny singiel z nadchodzącej płyty „24K”

„Wpadłaś mi w oko, nie odzobaczę”.

Opublikowany

 

Przez

louis villain

Po serii zróżnicowanych i świetnie przyjętych singli, Louis Villain puszcza kolejny promujący nadchodzący album „24K”.

„Cartier Love” to melodyjny, letni numer, którego motywem stała się kultowa bransoletka od francuskiej marki, do której założenia niezbędny jest klucz.

Album „24K” ukaże się we wrześniu nakładem Moya Label. Preorder dostępny jest na stronie moyalabel.pl

Czytaj dalej

teledysk

Malik Montana: „Zleakowany i znany w całej Europie”

Piątkowy banger od szefa GM2L.

Opublikowany

 

Przez

MALIK MONTANA

Piątek pod znakiem Malika Montany. Bangerowy “Abi Mosa” wylądował i buja od pierwszych sekund.

Malik Montana w czysto rapowej postaci. Spokojnie możemy powiedzieć, że dał zatęsknić swoim fanom za tego typu stylem, ale zdecydowanie – warto było czekać! Przewózka na najwyższym poziomie, do którego przyzwyczaił nas Mr. International.

Za produkcję odpowiada CUZCO$ i kolejny raz potwierdza, że jego bity idealnie trafiają w gust rapera.

Czytaj dalej

teledysk

Kobik wozi się pomału jak traktor. Krakowski raper anonsuje płytę „Małopolscy 2”

Ruszył preorder.

Opublikowany

 

Przez

kobik

Po roku od swojego ostatniego albumu, reprezentant Krakowa wraca z energicznym a zarazem refleksyjnym singlem o tytule „Traktor”, promującym jego nadchodzące wydawnictwo- „Małopolscy 2”.

Tytuł krążka nawiązuje do oficjalnego debiutu wydawniczego artysty, które ukazało się dokładnie dekadę temu przy współpracy z Bor Records. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest młody producent – ChappoBenz!, natomiast video wyprodukowała grupa filmowa Krizis, z którą Kobik współpracuje od swojego pierwszego teledysku.

„Małopolscy 2” – premiera i preorder

Premiera albumu „Małopolscy 2” planowana jest na pierwszą połowę października. Przedsprzedaż trwa na stronie kobikmalopolscy.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2026.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: