teledysk
Tede zaprasza w nowym singlu do swojej szafy
„Co jest koleś? To real-talk pana Tede”.
„Ta szafa” to kolejny singiel Tedego promujący jego najnowszą płytę „Kasablanca Real”. W nowym numerze raper pokazuje swoją szafę, a nowy krążek właśnie dzisiaj ukazuje się w sklepach.
Dziś, 18 czerwca 2021 roku, ma miejsce premiera najnowszego albumu duetu producenckiego TEDE & SIR MICH zatytułowanego “KA$ABLANCA REAL”. Z tej okazji, artyści prezentują klip do utworu “TA SZAFA”. Album ukazał się premierowo jednocześnie na 3 nośnikach: płycie CD, winylu LP oraz kasecie magnetofonowej. Dostępny jest także we wszystkich serwisach streamingowych.
Czym byłby album szefa NWJ, gdyby zabrakło na nim kawałka o butach? Wielka miłość rapera do kicksów została przekuta na bangerowy singiel “Ta szafa” promujący dzisiejszą premierę. Nie zabrakło stylowej braggi na najwyższym poziomie ani palenia Jordanów. Cały klip został stworzony przez ML FILMZ.
Te to wypierdolę, te to wypierdolę, te też
Co jest koleś? To real-talk pana Tede
Ty, licz to na monеtę
Kurwa głupio wyszło to mógł być twój mercedes
Tе to wypierdolę, te to wypierdolę, te też
Co jest koleś? To real-talk pana Tede
Ty, licz to na monetę
Kurwa głupio wyszło to mógł być twój mercedes – rapuje Tede.
teledysk
Gianni „Spartanin” – 17-latek z Zielonej Góry łączy rap z deskorolką
Kolejna premiera spod szyldu BE33.
Po premierach ,,Business Tour” Owoca oraz ,,Kolce” DJ MłodyJara przyszedł czas na kolejną premierę spod szyldu BE33. Gianni prezentuje swój debiutancki singiel ,,SPARTANIN”, który jest jego pierwszym oficjalnym wydaniem spod szyldu BE33.
Gianni pochodzi z Zielonej Góry, ma 17 lat i od dłuższego czasu pracuje nad autorskim materiałem. Poza muzyką jego dużą pasją jest jazda na deskorolce, która od lat towarzyszy mu na co dzień. Jego największą inspiracją artystyczną jest Bob Marley, którego twórczość miała duży wpływ na kształtowanie jego muzycznego stylu i podejścia do tworzenia.
Za produkcję muzyczną utworu odpowiada DJ Pete z STOPROCENT STUDIO, natomiast za realizację teledysku Alexander Pieniążek.
,,SPARTANIN” to już trzecia oficjalna premiera spod szyldu BE33. Label konsekwentnie rozwija swój katalog, regularnie prezentując nowych artystów oraz kolejne autorskie produkcje. Równolegle powstają następne single i wspólne projekty całej ekipy. Singiel dostępny jest na platformach streamingowych, a oficjalny teledysk będzie można obejrzeć na kanale Youtube BE33Studio.
BE33 nie zwalnia tempa. Po premierze ,,Spartanina” trwają już przygotowania do wydania wspólnego utworu Owoca, DJ MłodyJara i Gianniego. To kolejny krok w rozwoju ekipy BE33, która stawia na regularne premiery, autorską muzykę i długofalowe budowanie marki oraz swoich artystów.
teledysk
Malik Montana: „Latam nocą po mieście, żeby zarobić cash”
Szef GM2L w klimacie afro-drillowym.
Konsekwentnie, jak co piątek – nowy singiel. Kolejna odsłona rapera, który prezentuje swoje bardziej wyważone oblicze.
Nowoczesny afro-drillowy beat od holenderskiego producenta SRNO to idealny podkład dla romantycznego Malika.
Utwór to dojrzała relacja z budowania związku z idealną partnerką. Malik w charakterystyczny dla siebie sposób rapuje o zaletach partnerki. Wsparcie, poczucie humoru, seksapil i styl – to wszystko składa się na to, że jest 10/10. Singiel dedykowany jest realacjom opartym na chemii i autentyczności.
Życzymy, aby wszyscy znaleźli swoje 10/10.
Fagata zaliczyła występ u boku jednego z największych raperów na świecie. Influencerka pojawiła się w najnowszym teledysku Future’a do utworu „No Misery”.
Już w kwietniu Fagata zdradziła, że wzięła udział w nagraniach do klipu znanego amerykańskiego rapera. Wtedy nie ujawniła jego tożsamości, ale wiele wskazywało na Future’a. Nie było to przypadkowe przypuszczenie, oboje przebywali w tym samym czasie w Tokio, gdzie realizowano zdjęcia.
Dzisiaj wszystko stało się jasne. Wraz z premierą teledysku „No Misery” potwierdziło się, że to właśnie Future zaprosił polską influencerkę do swojego projektu.
Fagata pojawia się w klipie kilkukrotnie i można ją zobaczyć w kilku różnych ujęciach nagranych w stolicy Japonii.
„BODY COUNT” to spotkanie dwóch perspektyw na relacje damsko-męskie, PlanBe i Dziarma opowiadają o nich każde ze swojej strony, tworząc lekki, bezpośredni dialog między kobiecym i męskim punktem widzenia. Jest tu flirt, chemia i emocje, ale bez zbędnego romantyzowania rzeczywistości.
Muzycznie numer sięga po brzmienie Y2K i R&B inspirowane początkiem lat 2000., łącząc je ze współczesnym rapowym charakterem. Melodyjne, rytmiczne flow PlanBe i Dziarmy naturalnie wpisuje się w pulsujący bit, dzięki czemu „BODY COUNT” szybko wpada w ucho i równie łatwo zostaje w głowie.
To numer lekki w formie, ale oparty na czymś bardzo znajomym- różnicach w tym, jak patrzymy na relacje, bliskość i siebie nawzajem. „BODY COUNT” pokazuje tę samą grę z dwóch stron.
teledysk
Louis Villain „Cartier Love” – letni, melodyjny singiel z nadchodzącej płyty „24K”
„Wpadłaś mi w oko, nie odzobaczę”.
Po serii zróżnicowanych i świetnie przyjętych singli, Louis Villain puszcza kolejny promujący nadchodzący album „24K”.
„Cartier Love” to melodyjny, letni numer, którego motywem stała się kultowa bransoletka od francuskiej marki, do której założenia niezbędny jest klucz.
Album „24K” ukaże się we wrześniu nakładem Moya Label. Preorder dostępny jest na stronie moyalabel.pl
-
News4 dni temuFabjański wykonał „Jestem Bogiem” Paktofoniki – poradził sobie lepiej, niż przypuszczaliśmy
-
News2 dni temuRolex od Bedoesa. Fanka może zapłacić nawet kilka tys. zł
-
News2 dni temuFagata w klipie Future’a. Polska infleuncerka u boku topowego rapera
-
News1 dzień temuEldo wystąpił dla Karola Nawrockiego. Raper zaśpiewał przed Pałacem Prezydenckim
-
News3 dni temuStep Records chce reaktywować Gang Albanii
-
News2 dni temu„Za Belmondo stoi matka pracująca w TVN”. GSP dołącza do kłótni o Mobbyn
-
News13 godzin temuSokół nie odpowiedział Tedemu, bo nagrywał numer dla marki Lech?
-
News1 dzień temuBedoes 2115 reklamuje kefir francuskiej marki i znów się tłumaczy