Sprawdź nas też tutaj

News

Red Bull BC One World Final – najlepsze momenty z polskim komentarzem

Za nami światowy finał turniejów breakdance, który odbył się w Gdańsku.

Opublikowany

 

Światowy finał jednego z największych turniejów breakdance na świecie, Red Bull BC One, już za nami. Po raz pierwszy w historii wydarzenie odbyło się w Polsce, a dokładniej – w Gdańsku. Zwycięzcami zostali, pochodząca z USA b-girl Logistx – najmłodsza zwyciężczyni w historii oraz pochodzący z Kazahstanu b-boy Amir.

Wśród startujących w finale zawodników było też dwoje Polaków: b-girl Paulina i b-boy Thomaz. Pełna retransmisja światowego finału Red Bull BC One jest dostępna na stronie www.redbull.pl/bcone.

Właśnie opublikowany został blisko 30-minutowy skrót z wydarzenia. Najwyższej jakości produkcja (z polskim lektorem) przedstawia najciekawsze momenty Red Bull BC One World Final 2021.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

News

Nicki Minaj: „Podziwiam Donalda Trumpa”

Raperka coraz mocniej udziela się politycznie.

Opublikowany

 

nicki minaj donald trump

Nicki Minaj niespodziewanie pojawiła się na wydarzeniu AmericaFest organizowanym przez Turning Point USA w Phoenix. Raperka wzięła udział w publicznej sesji pytań i odpowiedzi, gdzie otwarcie weszła w politykę, zaatakowała Gavina Newsoma i jasno opowiedziała się po stronie Donalda Trumpa oraz J.D. Vance’a.

Występ Nicki Minaj odbył się w niedzielę, 21 grudnia, podczas AmericaFest w Arizonie. Najwięcej emocji wzbudziły jednak jej wypowiedzi o prezydencie USA i jego zastępcy. Minaj nie kryła sympatii do Donald Trump i J.D. Vance’a:

– Mam najwyższy szacunek i podziw dla naszego prezydenta. Nie wiem nawet, czy on o tym wie, ale dał tak wielu ludziom nadzieję, że można pokonać złych gości, wygrać i zrobić to z podniesioną głową, zachowując integralność.

Dodała też: – Nawet w najgorszych momentach życia, gdy wydaje ci się, że już się nie podniesiesz, jednak to robisz. Nasz prezydent to pokazuje.

Zapytana o krytykę ze strony branży na jej działalność polityczną, stwierdziła krótko: „Nie zauważyłam”.

W trakcie wystąpienia raperka nawiązała również do swojego niedawnego przemówienia na forum United Nations, gdzie mówiła o prześladowaniach chrześcijan w Nigerii, zaznaczając, że nie zamierza już milczeć w sprawach, które uważa za kluczowe.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

21 Savage stworzył akcję „Pi*rdolić ulicę”. Blueface i Boosie Badazz ją krytykują

Przypadkowa akcja, o której nagle wszyscy zaczęli mówić.

Opublikowany

 

blueface 21 savage fuck streets

Blueface otwarcie odciął się od hasła „F*ck The Streets”, które w ostatnich dniach zaczęło krążyć za sprawą 21 Savage. Kalifornijczyk stwierdził wprost, że cała akcja to pozowanie pod featy i hype.

Blueface dodał na X mocny wpis:

– Następnym razem powiedzcie „pier*olcie swoje ulice” lol. Nie będę już ściskał nikomu z was ręki za kulisami. Nigdy nie myślałem, że dożyję dnia, w którym ludzie mówią „pi*rdolę ulicę” tylko po to, żeby dostać zwrotkę od 21 Savage’a. „Pier*olę branżę!”.

Wcześniej raper dorzucił jeszcze ironiczny wpis „Kocham ulice”, komentując fakt, że akcja zaczęła zbierać poparcie m.in. od G Herbo i Pooh Shiesty.

Cała dyskusja i akcja „F*ck the streets” zaczęła się od wpisu 21 Savage’a skierowanego do Young Thuga i Gunny, w którym chciał pogodzić obu raperów. – Pier*olę ulice, nie dostałem z niej nic poza traumą – brzmiała część jego wpisu. Gdy Thug odpowiedział krótkim „F*ck the streets”, hasło zaczęło żyć własnym życiem, a kolejni artyści publicznie je podchwycili, symbolicznie odcinając się od swoich korzeni.

Tymczasem głos sprzeciwu zabrał też Boosie Badazz, który w długim poście nie zostawił na tej akcji suchej nitki:

– Jeśli raperzy mówią „pi*rdolę ulicę”, to powinni przestać o niej rapować. Przestańcie grać na dwa fronty. Rapujcie o owocach, studiach i trzymaniu się z dala od ulicy. Jeśli pochodzisz z ulicy, to ona ukształtowała cię na człowieka, którym jesteś. Twój mindset, hustle, instynkt. Tak, każdy chce, żeby dzieci się z niej wyrwały, ale nigdy nie powiem „pi*rdole ulicę”. To ona odpowiada za nasz sukces.

Dyskusja wokół „F*ck The Streets” obnażyła stary konflikt w rapie: między autentycznością a kalkulacją. Scena znów została zmuszona do odpowiedzi na pytanie, czy ulica to tylko marketing, czy fundament całej kultury.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Drake odda fanom 10% swoich wygranych

Raper chce zakończyć fatalny rok z przytupem.

Opublikowany

 

drake

Drake zamierza zakończyć fatalny dla siebie rok hazardowy mocnym ruchem. Raper zapowiedział trzydniowy livestream na Kicku, podczas którego będzie grał na żywo i odda fanowi 10 procent swoich ewentualnych wygranych ze Stake.

Kanadyjczyk ogłosił w mediach społecznościowych, że w dniach 21-23 grudnia będzie prowadził transmisje dzień po dniu, pokazując swoje sesje hazardowe online. Jeden z widzów zgarnie 10 procent tego, co Drake wygra w trakcie streamów.

– Czy możemy zakończyć mój najgorszy hazardowy rok czymś dobrym?” Chcę trafić MAXWIN i podzielić się z wami 10% wygranej.

To nieprzypadkowy moment. Drake sam przyznał, że 2025 rok jest dla niego wyjątkowo nieudany pod względem zakładów. Niedawno postawił 200 tysięcy dolarów na zwycięstwo Jake’a Paula w walce z Anthony Joshuaą. Sensacyjna wygrana Paula dałaby mu 1,64 miliona dolarów, ale zakład spalił na panewce, a internet znów zaczął kpić z tzw. „klątwy Drake’a”.

Kilka godzin temu zakończyła się jedna z transmisji Drake’a, podczas której grał na automatach, w ruletkę oraz Blackjacka.

Drake prowadzi na Kicku transmisje, podczas których gra w gry hazardowe


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Żabson: „2025 to najlepszy rok w moim życiu”

6-godzinne show na 10-leciu szefa Internaziomali.

Opublikowany

 

Przez

żabson raper w wannie

Żabson podsumował mijający 2025 rok motywacyjnym wpisem dotyczącym całej swojej kariery, której 10-lecie świętował w niedzielę w Warszawie.

– To był najlepszy rok w mojej karierze ale też najlepszy rok w moim życiu. Dzisiaj gram największy solowy koncert, który wyprzedałem i myślę o tym jak na ostatniej trasie wtopiłem w ch*j hajsu. Życie nieraz mnie testowało i poddawało próbie mimo tego nadal tu jestem. Nigdy nie byłem nikogo faworytem ani ulubieńcem a mimo to udało mi się osiągnąć tak wiele. Chcę być przykładem i bohaterem tych ludzi, którzy nie mają wsparcia, dopingu i nigdy nie są wybierani jako pierwsi do drużyny.

Przez całe życie próbowano mnie pomijać i umniejszać moim osiągnieciom, ale ja zamiast prosić o uznanie po prostu robiłem swoje i pokazywałem swoją ciężką pracą, że tak łatwo się mnie nie pozbędą. Płaczę jak to pisze pamiętając każdą ścianę, którą musiałem zburzyć a stawiali mi ją ludzie, którzy nie mogli znieść widoku kogoś takiego jak ja odnoszącego sukces. Ale to łzy szczęścia bo dzisiaj mam tysiące fanów, którzy są dla mnie największym dopingiem i czytając wasze wiadomości do mnie wiem, że dałem wam czasem kopa, którego tak potrzebowaliście. Jesteście moją pewnością i wsparciem którego tak zawsze potrzebowałem, a ja oddaje wam energię i wiarę w siebie, której czasem wam brakuje.

Pamiętajcie czasem, żeby los się do was uśmiechnął trzeba go rozśmieszyć, a ja całe życie mimo wielu smutków dalej z niego żartuje. 10 lat razem Kocham Was! Kocham życie! Jestem wdzięczny <3 – napisał raper.

W niedzielę Żabson zagrał w warszawskim EXPO XXI. Koncert trwał wiele godzin i pojawiło się na nim wielu gości. Reaktywowano m.in. skład Chillwagon. Podczas 6-godzinnego show pojawili się m.in. Mata, Borixon, Młody West, ReTo, Young Igi, Kizo, Boron, Asster, Zetha, Fresh czy Spazma.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Poseł Zembaczyński wielkim fanem Kaza Bałagane – pokazał na to nawet dowody

Niedawno mówił, że słucha hip-hopu. Wiemy już kogo dokładnie.

Opublikowany

 

Przez

zembaczyński bałagane

Witold Zembaczyński jakiś czas temu pozdrowił „miłośników hip-hopu”, a teraz okazało się, że jest wielkim fanem Kaza Bałagane.

Poseł Koalicji Obywatelskiej został zapytany na sejmowym korytarzu, skąd jego fascynacja Kazkiem?

– Widziałem go na wielu koncertach na żywo i za każdym razem naprawdę świetnie wypadał. Zaraz mi puścicie tutaj jakieś tam fragmenty z jego nut, gdzie np. „wkłada coś tam między coś tam”. Ale no sorry – to jest tylko muzyka. Trzeba ją kochać – odparł w rozmowie z kanałem na.wiejskiej.

Zembaczyński odpalił też swoje Spotify Wrapped i pokazał, że faktycznie jego ulubionym numerem minionego roku są „Strzały” Kaza Bałagane.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2025.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: