Zakupy
ZAKUPY: Rover – „Odźwierny”

Znany fanom Rovera jest fakt, że bardzo lubi on czytać książki. Jednak nie wiedziałem, że da temu taki wyraz w formie wydania swojego legalnego debiutu.
Okładka przedstawia pęk kluczy (co jest oczywistym nawiązaniem do tytułu płyty – „Odźwierny”). Po otworzeniu digibooka(!) zobaczymy tackę z płytą. Jednak ważniejsze jest to co znajduje się w booklecie.
Jest to ponad trzydziestostronne opowiadanie. Wydaje mi się, że jest opisem zaniku relacji międzyludzkich, ale mogę się mylić. Tekst jest podzielony na 5 rozdziałów, z których każdy rozpoczyna się jakąś myślą lub cytatem. Jest to innowacja w kwestii polskiego przemysłu fonograficznego (tak mi się wydaje przynajmniej) i nie powiem, zrobiło to na mnie wrażenie. Oprócz tego z tyłu pudełka znajdują sie loga sponsorów.
Wydanie na pewno wyróżnia się na polskiej scenie.
Wykonawca: Rover
Tytuł: Odźwierny
Cena: 29,90 zł
Premiera: 25.10.13
Forma wydania: Digibook
Jakość wydania: 5/5 (kliknij na zdjęcie – powiększy się).
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

-
News1 dzień temu
Quebo na Narodowym: goście, brak Taco, bungee Okiego i dziwne zakończenie
-
News2 dni temu
Quebonafide z nową płytą. Goście: Sobel, Chivas i Oki
-
News4 dni temu
Ile zarabia Skolim? „Dwa miliony liczę w dniach”
-
News2 dni temu
Robert Lewandowski na „koncercie online” Quebonafide – urywki
-
News5 dni temu
Inpost i Quebonafide rozczarowali. „Bajerant z Ciechanowa znów to zrobił”
-
News4 dni temu
Sentino weryfikuje słowa Quebo: „Nagrał za darmo, zjadł za darmo”
-
News2 dni temu
Skolim uruchomi własne stacje benzynowe
-
News1 dzień temu
Ile kosztował musical Quebonafide? 4 lata pracy i 5,5 mln zł