Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Gus Dapperton, Lil Yachty i Joey Bada$$ łączą siły

Posłuchajcie „Fallout”.

Opublikowany

 

Uznany reżyser i twórca, wielokrotnie nagradzany Cole Bennett, prezentuje nowy utwór w ramach uznanego multimedialnego projektu Lyrical Lemonade – singiel „Fallout” nagrany przez Gusa Dappertona, Lil Yachty’ego feat. Joey Bada$$.

„Fallout” łączy trzy niezwykle dynamiczne głosy. Dapperton zachwyca nieprzewidywalną energią oraz teatralną intonacją, Yachty dostarcza nieziemskie zwrotki, a Bada$$ zapewnia liryzm na najwyższym poziomie. Klip do utworu przenosi widzów do świata All Yellow:

„Fallout” to następca „Stop Giving Me Adice” ft. Jack Harlow & Dave. Utwór został doceniony m.in. przez Complex, „The Rolling Stone”, HYPEBEAST czy REVOLT. Wcześniej ukazał się utwór „Hello There” ft. Corbin, Lil Tracy & Black Kray. Lyrical Lemonade rozpoczęło partnerstwo z Def Jam Recordings wydaniem „Doomsday” Juice WRLD i Cordae, następnie ukazało się „Guitar in my Room” Lil Durk & Kid Cudi.

Singiel „Fallout” zapowiada album projektu, „All Is Yellow”, który ukaże się 26 stycznia.

Album „All Is Yellow” ma wszelkie zadatki na blockbustera tego roku, a to dopiero początek. Lyrical Lemonade już wkrótce ujawni kolejne gwiazdorskie współprace.

Cole Bennett założył blog i markę Lyrical Lemonade w 2013 i rozpoczął własną rewolucję. Od tego czasu LL stało się jedną z najbardziej liczących się i wpływowych nazw w biznesie. Kanał YouTube liczy niemal 21 mln subskrypcji oraz prawie 11 miliardów wyświetleń. Lyrical Lemonade organizuje także wydarzenia na żywo i sprzedaje merch.

Bennett odpowiada za jedne z najbardziej głośnych teledysków ostatniej dekady, w tym „Lucid Dreams” Juice WRLD i „Godzilla” Eminema z udziałem Mike’a Tysona i Dr. Dre. Cole reżyserował klipy między innymi dla takich artystów jak Justin Bieber, The KID LAROI, Lil Durk, Machine Gun Kelly i blink-182. Pitchfork nazwał klip Ski Mask The Slump God „Catch Me Outside” jednym z lepszych w latach 2010-2019. Szef Lyrical Lemonade odpowiada też za „Peaches” Jacka Blacka z „Super Mario Bros. Film”.

Cole Bennett otrzymał dwie nominacje do BET Hip-Hop Awards za Klip roku oraz otrzymał Streamy Awards za Najlepsze zdjęcia. Do innych przedsięwzięć Lyrical Lemonade należy m.in. Summer Smash Festival oraz współprace z wieloma markami, w tym JORDAN.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

teledysk

Nas & DJ Premier „GiT Ready” – pokaz klasy i rapowej długowieczności

Kolejny klip ze wspólnego albumu.

Opublikowany

 

nas

Nas i DJ Premier wypuścili teledysk do „GiT Ready”, numeru z ich wspólnego projektu „Light Years”. Klip nagrany w Nowym Jorku podkreśla ich status legend i pokazuje rap w najbardziej dopracowanej formie.

Do sieci trafił klip do „GiT Ready”, który promuje projekt „Light Years” i od pierwszych sekund pokazuje, że to nie jest przypadkowa współpraca, tylko chemia budowana latami.

Za kamerą stanął Jean-Charles Charavin, a całość została osadzona w Nowym Jorku. Ten klip nie krzyczy. On mówi spokojnie: „zobacz, gdzie jesteśmy po tylu latach”.

Premiera wizuala zbiegła się z kolejnym ruchem Nasa wokół jego dorobku. Raper niedawno wypuścił „Legend Has It… Nas Feature Presentation” – projekt zbierający jego najważniejsze gościnne zwrotki, wzbogacony o komentarze i rzadkie materiały, w tym oryginalną wersję „Omerta”. To kolejny sygnał, że Queensbridge dalej rozdaje karty, tylko na swoich zasadach.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

młody dymas jest na „Piętrze Zer0”

Młody gracz zaczyna robić dobre liczby.

Opublikowany

 

Przez

młody dymas

Sprawdzanie undergroundu staje się ostatnio coraz bardziej modne. Przykładem rapera, który najlepiej to obrazuje, jest młody dymas, który od jakiegoś czasu coraz mocniej rozpycha się na scenie.

Niedawno wydał EP-ke „PIĘTRO ZER0″. Od czasu premiery pierwszego singla z tracklisty, który ukazał się na początku roku, uzbierał na Spotify ponad 250 tys. streamów.

Singiel „PARĘ MIAST”, który wyszedł tydzień przed dropem EPki, aktualnie ma blisko 100 tys. odtworzeń, a dymas dobił do 37 tys. miesięcznych słuchaczy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Kubańczyk lubi zatańczyć. Dzisiaj będzie tańczył w klatce

„Coś tam piszą, że ich wku***ia ten Kubańczyk”.

Opublikowany

 

Przez

kubańczyk

Kubańczyk wraca z nowym numerem „Lubię zatańczyć” – lekko, imprezowo, afterowo i z przymrużeniem oka.

Premierowo nowy utwór od Kubańczyka, który udowadnia, że potrafi połączyć muzykę z humorem i dystansem do siebie. „Lubię zatańczyć” to numer, który idealnie wpisuje się w klimat imprezowego luzu – bez spiny, opisuje to z czym spotkał się chyba każdy z nas, czyli przedłużony melanż.

,,,’znów ląduje na afterach w czarnych okularach, nawet nie wiem w jakim mieście jestem bejbe, chyba przesadziłem troszeczkę, klasyczne nigdy więcej…” – te wersy opisują idealnie każdego kto lubi zatańczyć.

Bit wyprodukował KacperSuperSwag, która odpowiada, także za brzemię ostatnich singli.

Premiera wypada w idealnym momencie, bo już w sobotę Kubańczyk wejdzie do klatki.
Na gali FAME 30 zmierzy się z Akopem Szostakiem. Wokół walki robi się coraz głośniej ale jak wiadomo ‘oktagon zweryfikuje’.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Gural nawija o blaskach i cieniach rapu na berlińskiej wycieczce

Grafficiarski klimat.

Opublikowany

 

Przez

gural

Klasyczne połączenie – Gural i Returnersi znowu razem. Numer „Baski i cienie rapu” został zilustrowany berlińską wycieczką z grafficiarskim klimatem.

Kolejna wiosna i kolejny album Dziadziora „Stromo”. Kolejne kilkadziesiąt minut rapowego rzemiosła najwyższej próby, dla wszystkich fanatyków rasowego rapu. donGURALekso mimo 30 lat na scenie, nie zwalnia tempa i zrzuca kolejną porcje rymów na miasto.

Album „Stromo” ukaże się 15 maja 2026 roku.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Dla Małacha i Rufuza braterstwo jest ponad wszystko

Nowy singiel „Familia”.

Opublikowany

 

Przez

małach rufuz

„Familia” to najnowszy singiel Rufuza i Małacha, powstały na produkcji Szweda SWD. Artyści łączą w nim szczery realtalk prosto z warszawskich bloków z nowoczesnym, melodyjnym brzmieniem inspirowanym afrotrapowym vibem.

Utwór niesie ze sobą wyjątkową energię – refren powstał w Barcelonie, co wprowadza do numeru słoneczny, południowy klimat, kontrastujący z surową narracją zwrotek. To połączenie ulicznej autentyczności z lekkością i rytmiczną dynamiką współczesnej produkcji.

„Familia” to przede wszystkim opowieść o lojalności, rodzinnych więziach i braterstwie. Rufuz i Małach przypominają o wartościach, które w dzisiejszym świecie coraz rzadziej wybrzmiewają wprost, podając je w nowoczesnej, chwytliwej formie, która łączy emocje z energią.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2026.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: