teledysk
Bonus RPK dissuje Grande Connection, ale słuchacze się od niego odwracają
Bonus odpowiada jak na rapera przystało, ale zbiera falę negatywnych komentarzy.
Po dłuższej ciszy Grande Connection wrócił z ponad 20-minutowym materiałem uderzającym w Bonus RPK, a raper z Warszawy odpowiedział pełnoprawnym dissem „#Antygrande”.
Grande w swoim filmie zarzucał Bonusowi przede wszystkim hipokryzję i odejście od dawnych deklarowanych wartości. Wskazywał na współprace z artystami, którzy – jego zdaniem – stoją w sprzeczności z wcześniejszym wizerunkiem rapera.
Bonus RPK najpierw odniósł się do sprawy krótkim oświadczeniem, ale szybko podbił stawkę. Opublikował diss „#Antygrande”, trwający ponad cztery minuty, w którym właściwie nie odpowiedział na żaden argument z filmu.
Kawałek spotkał się jednak z negatywnym odbiorem słuchaczy:

W opisie do dissu Bonus napisał: „Hej twardzielu @grandeconnection. Ja to cię pi*rdolę i się ciebie nie boję, także łap ode mnie kilka słów prawdy. Teraz ja o tobie!”.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
„Nic straconego” Polskiej Wersji z udziałem Słonia jest piątym singlem promującym album „PW4EVER”.
Premiera całego albumu została zaplanowana na 13 marca. Płyta będzie liczyć 14 numerów, a całość materiału powstała w jednym procesie studyjnym, wspólnie z PSR-em, który odpowiada za wszystkie bity.
Przedsprzedaż płyty jest dostępna na polskawersja.pl
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
teledysk
NAV ft. Young Thug „Trimski” – numer inspirowany slangiem Atlanty
Artyści łączą siły po 6 latach.
To pierwsza współpraca artystów od czasu wydania „Emergency Tsunami” z 2020 roku.
Po niemal sześciu latach od premiery albumu „Emergency Tsunami” NAV i Young Thug ponownie spotykają się w jednym utworze „Trimski”. Za produkcję odpowiadają Ty Gotem, Elementry, Rel oraz Rodrigo Barahona. Współautorem kompozycji jest Frost.
Przed laty Young Thug był jednym z pierwszych znaczących artystów, który publicznie wspierał NAV-a. Od tego czasu panowie spotkali się w kilku utworach, m.in. „Boy Back”, „Spend It”, „No Debate”, czy wreszcie w „Reprecussions” ze wspomnianego albumu albumu NAV-a „Emergency Tsunami” z 2020 r.
Zainspirowany slangiem i kulturą Atlanty „Trimski” to interpretacja słowa „trim” w wydaniu NAV-a, a jednocześnie ukłon w stronę slangu z Toronto, w którym do różnych wyrażeń często dodaje się końcówkę „-ski”. Określenie to można rozumieć jako bycie wyjątkowo dopracowanym, prezentującym przesadnie wysoki poziom czy – jak czasem się mówi – „przesadnie dopieszczony”.
Po tym, jak w 2016 r. NAV został pierwszym oficjalnym artystą podpisanym przez XO, stworzył on katalog, który zgromadził ponad 11 mld streamów na całym świecie. NAV ma na koncie 11 mln sprzedanych płyt, kilka numerów 1 na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych, cztery złote albumy w USA, a także sporo platynowych i multiplatynowych singli. Jego album „Demons Protected By Angels” z 2022 r. zadebiutował na pierwszym miejscu list Billboardu w kategoriach R&B/Hip-Hop i Rap, stając się trzecim numerem jeden w jego dorobku oraz piątym z rzędu wydawnictwem w Top 10 w USA. Krążki „Bad Habits” i „Good Intentions” debiutowały na szczycie zestawienia Billboard 200.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
teledysk
ERASPE i Familia Zawsze Razem z numerem „Siła wiara motywacja 2”
„Chwila zwątpienia przychodzi tak łatwo”.
Wytwórnia Zion Records opublikowała premierowy kawałek ERASPE „Siła wiara motywacja 2”.
Gościnnie w numerze pojawia się Familia Zawsze Razem. Za produkcję odpowiada Webster.
– Zmarnowałem tyle szans, nie przepuszczę żadnej teraz, ty mi nie mów jak mam żyć błędy też popełniam nie raz – komentuje ERASPE.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
teledysk
Beteo “Puste miasto” – hymn dla ludzi, którzy dorastali w małych miastach
Za tydzień premiera nowego albumu rapera.
“Puste miasto” to hymn wszystkich mieszkańców wielkich miast, którzy dorastali w tych mniejszych.
Numer pokazuje niecodzienną stronę Beteo. To najbardziej nostalgiczny singiel z nadchodzącego projektu – sentymentalna podróż do czasów małolackiej beztroski, wspomnień i dorastania w rodzinnych stronach, które zawsze przywitają nas z otwartymi ramionami.
Za unikalne, gitarowe brzmienie odpowiada ekipa młodych producentów, która nadała utworowi niezwykłej świeżości. „Puste miasto” jest ostatnim zwiastunem długo oczekiwanego albumu „FA2 MIXTAPE”, który ukaże się 27 lutego – dokładnie tydzień po premierze singla.
Na stronie fa2.online można jeszcze zamówić preorder oraz specjalny limitowany merch wyprodukowany we współpracy z marką @2005.global.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
teledysk
TwoFace „Żadnych pokus” – numer dla tych, którzy mają „motyle w brzuchu”
„Miałem tylko sen, że przy tobie śpię”.
TwoFace przedstawia drugi w tym roku mocno melodyjny singiel. „Żadnych pokus” to wznoszący numer o miłości, która wyleczyła dawne rany i zostawiła z tyłu inne pokusy.
To produkcja, z którą można się mocno utożsamiać ze względu na treść przypominając sobie własne „motyle w brzuchu”. Za bit i mix master oparty na żywych instrumentach odpowiada Koder. Nagranie zrealizował Saburakap z Natury 2000, a klip nagrał i zmontował Dawid Ludowicz.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
-
News4 dni temuPopek pokazał za dużo. Kick zbanował transmisję
-
News3 dni temuPopek upadla się na Cyprze – Kubańczyk reaguje
-
News2 dni temuMes wystroił się na randkę z amerykańską modelką
-
News4 dni temuFagata puściła Blueface’owi Sentino. „On jest legendą”
-
News1 dzień temuSentino zagra na PGE Narodowym. To jedyny koncert rapera w Warszawie w tym roku
-
News1 dzień temuDramat Miśka z Nadarzyna. Koledzy go olali, gdy trafił do aresztu
-
News2 dni temuBedoes przeprasza Posta Malone’a, ale dogra mu się później, bo teraz jest chory.
-
News3 dni temuKara: cenzura Netflixa, bitwa z Jazzy, odwyki i ośrodki. „Polskie kobiety są na słabym poziomie rapowania”