video
Bolec – Żeby było miło (1997r.) – Rocznica śmierci (KLIP)
Utwór pochodzi z jedynej studyjnej płyty Bolca – jednego z pionierów Polskiego Hip Hopu.
Płyta „Żeby było miło” została wydana w 1997r. nakładem EMI Music Poland. Utwór „Żeby było miło” pojawił się na ścieżce dźwiękowej do takich filmów jak: „Poniedziałek”, „Wtorek” czy „U Pana Boga za miedzą”.
Bolec wycofał się z hip hopu po kompromitacji, którą odkrył Dj 600V. Producent skrytykował płytę Bolca, że jest zbyt podobna do płyty Liroya. Jak się później okazalo Liroy i Bolec kopiowali sample z tej samej składanki LA Riots.
Grzegorz „Bolec” Borek zmarł śmiercią tragiczną 27 lutgo 2009r. Nieoficjalnie mówi się, że popelnił samobójstwo.
Materiał video:



przesłał: BORYSEK
-
News4 dni temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News1 dzień temuTede pocisnął z Sokołem. Beef weteranów wisi w powietrzu?
-
News3 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News2 dni temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News3 dni temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
News12 godzin temuTede składa przeprosiny w sprawie Sokoła i promptera
-
News3 dni temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”
-
News3 dni temuMalik Montana pochwalił się 3 swoich dzieci. „Chcę przynajmniej siódemkę”