Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Abu Dhabi” według polskich raperów: Rapacci i Pablo Novacci

Na ekranie pojawia się Książę Kapota.

Opublikowany

 

„Abu Dhabi” w kilku słowach, to przepych jakich mało. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że to najbogatsze miasto świata, drogie auta, gorące kobiety i biliony dolarów w aktywach. Klip odzwierciedla tamtejszy styl, w który wprowadzają nas Rapacci i Pablo Novacci i Jay Safari. Artyści chcą nowym kawałkiem wnieść trochę świeżości na polską scenę rapową, a do popełnienia tego czynu przyczyniła się również wytwórnia Soul Records spinająca i nadzorująca cały projekt.

Kawałek to typowa bragga do pobujania. W klipie udzieliły się takie osoby jak: Klaudia „Moon” Chojnacka, Wiktoria Sypucinska, Patryk Kosmala czy też Książę Kapota pokazując jak się bawią w Abu Dhabi.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Piewca prawdy
2 lat temu

Hahahahahha jebane menele : Kapota kurwa gość składający sushi, Novacci czyli pedał z Jeleniej góry który wrócił ze zmywaka w Anglii i bycia tam lady botem, teraz szpanuje końcówkami serii z outletów po 5funtow. A to Rapacci to nawet nie wiem.

Jedyne co możecie kurwy to drapacci po dupacci

Profesor Nauk
2 lat temu
Reply to  Piewca prawdy

Chciał bym oficjalnie przeprosić wszyatkich glamrapowiczów za moje zachowanie. Wybaczcie, ale jestem małą pschicznie chorą kurwą. Odreagowuje tutaj swoją kurewską niedolę oraz ładuję się emocjonalnie. Wykażcie poroszę trochę zrozumienia i pomyślcie że za każdym razem gdy wypisuję te farmazony to pewnikiem dopiero skończyłem ssać fiuta, albo będę go za chwilę miał w swoim parchatym ryju.
Zastanawiacie się pewnie czemu wybrałem taki los. Jak już zaznaczyłem na wstępie, jestem psychicznie chorą kurwą i w sumie lubię jak mnie boli. Najbardziej jak przyjeżdża Abdul i wkłada mi do dupy kopyto swojego wielbłąda. Resztki piasku z śierścią trą i trą, a Kochany Abi ani myśli nawet splunąć. Zwieracz mi krwawi i piecze po tym bardzo długo, a ja siedzę na glamrapie i wypisuję te pożałowania godne pierdoły.
Więc wybaczcie, ale tak długo jak będę się prostytuować, tak te moje wysrywy będą się tu pojawiać.

Bezzębna, psychicznie chora kurwa
Profesor Nauk

Eldo 2117
2 lat temu

„Artyści chcą nowym kawałkiem wnieść trochę świeżości”.
Wow. Kawałkiem o hajsie i lansie? Tego naprawdę nam brakowało.

Odb
2 lat temu

„Abra Kadabra” według polskich jęczących hiphopolowców: Dupacci i Pizdo Chujacci

jorgen
2 lat temu
Reply to  Odb

wyprzedziłeś mnie a szkoda hehe

Zdupy
2 lat temu

Co to ku. Rwa ma być

Stary herbatnik
2 lat temu

Co to za ksywki? To Włosi, czy o co chodzi? Narobiło się tych rymiarzy, każdy o karierze marzy.

Stary herbatnik
2 lat temu

Prawda boly, c’nie?
Szczęść Boże!

Dr. Hans Muller
2 lat temu

Jaki kraj takie abu zabi. Tak sie kończy jak wieśniaki naoglądają się klipow na youtubie i im sie zaczynają tworzyć w głowach alternatywne wersje rzeczywistości

BeImondo Informator
2 lat temu

Ten teledysk podkład tekst rap ci kolesie i laski i ogólnie całokształt tego czegoś jest gorsze pod każdym względem niż to co kiedys puszczali w disco relaxie.
A tamto było śmieszne nawet jak na tamte czasy.

Więcej samokrytyki i wyobraźni gdy podejmujące jakieś decyzje w zyciu ludzie bo wasze dzieci będą się kiedyś musiały za Was wstydzić.
Elo

jorgen
2 lat temu

purtaci wy chujaci mega ciulaci al dente sie szmaci tylko kumaci gambion mafia dla braci

Piewca prawdy
2 lat temu

Najbogatsza to jest Genewa jebane nieuki

Popularne