Sprawdź nas też tutaj

News

Adek WWA nie żyje

Raper zmarł w swoim mieszkaniu.

Opublikowany

 

Tragiczne wieści dochodzą do nas z Warszawy. Nie żyje podziemny raper Adek WWA. O jego śmierci informują bliskie mu osoby. Raper zmarł 18 marca ok. godz. 12 w swoim mieszkaniu. Przyczyny śmierci nie są znane.

Adek WWA znaleziony martwy

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o wyczekiwanym klipie Adka WWA „Bad 4”, który opowiada o jego licznych demonach. Niestety, jeden z nich go dopadł. Raper został znaleziony martwy 18 marca ok. godz. 12 w swoim mieszkaniu. Przyczyny śmierci nie są na razie znane.

Bliscy żegnają rapera

Bliscy rapera nie mogą uwierzyć w jego śmierć. Składają oni kondolencje rodzinie artysty i wspominają wspólne projekty.– Adek Wwa (*) żegnaj kumplu jeszcze się spotkamy – Krzysiu Adam Grochala.

– Gdziekolwiek jesteś, nich Bóg ma Cię w swojej opiece. [*] Miał być nasz wspólny, kolejny utwór tym razem z teledyskiem, lecz los ułożył inny scenariusz. Dlatego już w mojej pamięci na zawsze pozostanie „Bądź zawsze sobą”. Dziękuję. Aduś, cokolwiek się wydarzyło, za wcześnie i po ludzku trudno mi w to uwierzyć. Nawijaj z Aniołami w niebie, widocznie tam potrzebują najlepszych…? „Bądź zawsze sobą patrz ludziom w oczy i nie ukrywaj niewinnych łez, gdy los przewrotny znów Cię zaskoczy, będą widoczne na białym tle” – Paweł Mosiołek.

– Spoczywaj w pokoju stary. Zdążyliśmy nakręcić tylko wspólne dwa klipy, trzymaj się Adek tam na górze Wandal Label – CFK Mateusz.

– Bardzo prosze o nie pisanie na razie do mnie wiadomosci prywatnch jest mi poprostu cięzko ,jestem poprostu zmęczony . Tak Adi zmarł dzisiaj kolo południa , w swoim mieszkaniu..jest mi poprostu cięzko – Sebastian Misztal.

Problemy zdrowotne Adka

Pod koniec 2021 roku Adek WWA informował swoich fanów o problemach zdrowotnych spowodowanych m.in. alkoholem i używkami, które pochłaniał w ogromnych ilościach. – Obecnie zdrowie mi się posypało i przebywam w szpitalu. Za jakiś czas z niego wyjdę i idę dalej po zmianę swojego życia – informował artysta.

*Możliwość komentowania artykułu została wyłączona.

Popularne