Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Nowa płyta Adiego Nowaka. “Kosh” trafił właśnie do oficjalnej sprzedaży. Album dostępny jest w formie fizycznej oraz cyfrowej. Premierze albumu towarzyszy szalony teledysk do tytułowego utworu nakręcony w 360 stopniach.

Po świetnym przyjęciu koncepcyjnego albumu „Ćvir” – stworzonego wspólnie z barvinskym – Adi na dobre zadomowił się na scenie, potwierdzając nieprzypadkowość jego poprzednich, wydawałoby się, nieco chaotycznych wybryków. Unikalna charyzma, bezpruderyjność w wyrażaniu swoich myśli, artystyczna dojrzałość i nieprzewidywalność, perspektywa uczestnika życia – zawadiackiego młodzieniaszka płynnie wchodzącego w dorosłość – i jego obserwacje ubrane w najwyższej jakości gry słowne zostają wyrzucone do “Kosha”.“Kosh” to 12 premierowych utworów, w tym m.in. nagrane wspólnie z Agatą “DZIARMĄ” Dziarmagowską “Placebo”, które aktualnie podbija Internet. Płyta jest zarazem głębokim oddechem po poprzednim albumie, miejscem dla muzycznej i lirycznej zabawy, jednocześnie zabiegiem badającym grunt i reakcje słuchaczy na schizofreniczną postawę artysty – balansującą między niskowibracyjnie myślącym i postępującym hedonistą a dojrzałym – trzeźwo, ambitnie i skutecznie myślącym nauczycielem życia dla ogłupianych mas w dobie Internetu oraz dostępu do wszelkich dóbr i zeł.

Dostępna w przedsprzedaży wzbogacona o dwa premierowe numery i jakieś śmieci wersja limitowana płyty została już wyprzedana. Aktualnie w sprzedaży pozostała wersja podstawowa albumu. Poniżej prezentujemy jego tracklistę. I coś jeszcze!

Z okazji premiery “Kosha” Adi przygotował elektryzujący klip do tytułowego utworu. Video zostało zrealizowane w 360 stopniach dzięki wsparciu CAM3RA.PL, Pszczoła UV oraz fotografa Michała Podkowy. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!W produkcji płyty po raz kolejny maczał palce barvinsky. Tym razem jednak do spółki z chłopakami z Up & Down. Wszystkie teksty są autorstwa Adiego, poligrafię przygotowała Wiktoria Chachaj.

Tracklista

1. Kosh – prod. barvinsky, Up & Down
2. Songi i fotki – prod. Up & Down
3. Tańczyć czy patrzeć? – prod. barvinsky, Up & Down
4. PROmises – prod. barvinsky
5. Placebo feat. Dziarma – prod. barvinsky, Up & Down
6. Żółty czepek – prod. barvinsky, Up & Down
7. Luka – prod. barvinsky
8. Muah – prod. barvinsky, Up & Down
9. Dzieci we mgle – prod. barvinsky
10. C.H.W.A.Ł.A. – prod. barvinsky, Up & Down
11. Ultrafiolet feat. barvinsky
12. Buzzer beater – prod. barvinsky

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
MIRAS X
4 lat temu

Tak dla ciekawości propozycja https://youtu.be/Tw-3sLQZfis INŻYNIERIA projekt 140

Tommy Polley
4 lat temu

Totalnie asłuchalna płyta, po dwóch numerach wyłączyłem i dałem sobie spokój. Bezwartościowe, tandetne, poziom intelektualny i tekstowy szura dupskiem po dnie. Nie wiem kto tego słucha, ale musi mieć niezły bajzel na bani. Nie wróżę sukcesu nawet wśród gimbazy.

GÓ₩IENKO♡
4 lat temu

JAK TO KURWA WYGLĄDA TEN ADI I TEN JEGO PRODUCENT. KURWA ROBI MILIONY WYŚWIETLEŃ A DALEJ NAPIERDALA W CIUCHACH JAK MENEL JESZCZE GO NIE STAĆ? TO MOŻE DO CARITASU DADZĄ MU JAKAŚ BLUZĘ I SPODNIE BO TEN SWETER ŻÓŁTY TO JUŻ KURWA WYGLĄDA JAK BY GO OBESRAŁ PTAK.

abnegat
4 lat temu
Reply to  GÓ₩IENKO♡

adi ma wyjeb*** w twój dress code

cydży
4 lat temu

discopolowy hipster mysli ze jest raperem a jest zwyklym popowym grajkiem i tak w polaczkolandii bedzie

ProfesorNauk
4 lat temu

Adi Łak? No coś tam kojarzę

Popularne