Sprawdź nas też tutaj

News

Adi Nowak z proekologicznym klipem „Słój na pety”

Raper zapowiada nowy album.

Opublikowany

 

Adi Nowak / fot. materiały prasowe.

Autor zeszłorocznego Kosha, z hitowym Placebo na czele, przedstawia klip do proekologicznego numeru o tytule “Słój na pety”. Za jego produkcję odpowiada ekipa Eye One Studio, a sam Adi, oprócz wykonania utworu, przygotował scenariusz teledysku oraz jest jego współreżyserem. Warstwą muzyczną zajął się Sarnvla.

“Słój na Pety” jest singlem zapowiadającym czwarty legalny krążek Adiego. Utwór na platformie YouTube został przetłumaczony na wiele języków. Dopełniony barwnym wideo, porusza istotną kwestię zaśmiecania nadwarciańskich terenów przez Poznaniaków. Z uwagi na społeczeństwo (niestety) pełne ignorancji, wydaje się nie być wyłącznie lokalnym problemem.

Sam Adi mówi o singlu: – „To najważniejsza piosenka historii współczesnej i z taką świadomością należy się w niej zasłuchiwać”. Mocna deklaracja odpowiada treści utworu, okraszonego humorystyczną i jednocześnie gorzką formą. W obrazku Adi wraz z agentem specjalnym ds. światowego porządku dokonują zatrzymania oraz samosądu nad osobami zaśmiecającymi środowisko. Jaki zapada wyrok? Przekonajcie się oglądając teledysk.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
sada

co wypierdolicie smutnie przegrywy. Dzięki takim osobom jak adi nowak czy gospel w polskim rapie sie coś dzieje poza kopiowaniem 1:1 niemiec czy francji. Muzyka to zabawa i smutne jest to, że dla niektórych rap zamyka się w jebaniu policji i pozdrowień do więzienia.

wkurwiony huj

Rzeczywiście coś się dzieje. Kolejny kolorowy cwel bełkoczący o jakichś ekohisteriach no, ale cóż jakie pokolenie tacy idole. Stfu wam na ryj upośledzone kurwy.

mordziaty

Slojem jest bedoes a adi jest petem co daje nam wyjasnienie zagadkowego tytolu tej piosenki, sloj na pety to swojego rodzaju gra slowna ktora posloguje sie ta para a opisuje ona ich seksualne igraszki.

baz kalagane

piosenki dla ludzi z obcietymi jajami

wkurwiony huj

Odbyt PNauk to słój na spermę

Odb

Heidi Nowak z patologicznym klipem „Poluję z petem na słoiki”

Rap is dead

Masakra…..adi nowak z letnim hitem do remizy!

Popkillery 2019

O prosze. Gość wyglądający na jednostrzałowego transa – miał odwagę poruszyć temat „o czymś” i zaryzykować gniew Poznaniaków (to z dużej się pisze?)

Wacek

Tęczowo-zielona bolszewia w natarciu. Jak widać „globalne zdebilenie” zbiera żniwo a Adi mógłby zrobić karierę, ale jako pensjonariusz pewnego ośrodka w Tworkach.

Popularne