Sprawdź nas też tutaj

News

Adi Nowak z proekologicznym klipem „Słój na pety”

Raper zapowiada nowy album.

Opublikowany

 

Adi Nowak / fot. materiały prasowe.

Autor zeszłorocznego Kosha, z hitowym Placebo na czele, przedstawia klip do proekologicznego numeru o tytule “Słój na pety”. Za jego produkcję odpowiada ekipa Eye One Studio, a sam Adi, oprócz wykonania utworu, przygotował scenariusz teledysku oraz jest jego współreżyserem. Warstwą muzyczną zajął się Sarnvla.

“Słój na Pety” jest singlem zapowiadającym czwarty legalny krążek Adiego. Utwór na platformie YouTube został przetłumaczony na wiele języków. Dopełniony barwnym wideo, porusza istotną kwestię zaśmiecania nadwarciańskich terenów przez Poznaniaków. Z uwagi na społeczeństwo (niestety) pełne ignorancji, wydaje się nie być wyłącznie lokalnym problemem.Sam Adi mówi o singlu: – „To najważniejsza piosenka historii współczesnej i z taką świadomością należy się w niej zasłuchiwać”. Mocna deklaracja odpowiada treści utworu, okraszonego humorystyczną i jednocześnie gorzką formą. W obrazku Adi wraz z agentem specjalnym ds. światowego porządku dokonują zatrzymania oraz samosądu nad osobami zaśmiecającymi środowisko. Jaki zapada wyrok? Przekonajcie się oglądając teledysk.12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mordziaty
3 lat temu

Slojem jest bedoes a adi jest petem co daje nam wyjasnienie zagadkowego tytolu tej piosenki, sloj na pety to swojego rodzaju gra slowna ktora posloguje sie ta para a opisuje ona ich seksualne igraszki.

ProfesorNauk
3 lat temu

Chuj ci w oko złodzieju cudzych nicków.

EJ TY KOLO
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

ZNOWU PISZESZ SAM DO SIEBIE CWELU ?

cydży
3 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO

Ach mój profesorku marzę by pogrzebać ci w rozporku.

baz kalagane
3 lat temu

piosenki dla ludzi z obcietymi jajami

sada
3 lat temu

co wypierdolicie smutnie przegrywy. Dzięki takim osobom jak adi nowak czy gospel w polskim rapie sie coś dzieje poza kopiowaniem 1:1 niemiec czy francji. Muzyka to zabawa i smutne jest to, że dla niektórych rap zamyka się w jebaniu policji i pozdrowień do więzienia.

wkurwiony huj
3 lat temu
Reply to  sada

Rzeczywiście coś się dzieje. Kolejny kolorowy cwel bełkoczący o jakichś ekohisteriach no, ale cóż jakie pokolenie tacy idole. Stfu wam na ryj upośledzone kurwy.

wkurwiony huj
3 lat temu

Odbyt PNauk to słój na spermę

Odb
3 lat temu

Heidi Nowak z patologicznym klipem „Poluję z petem na słoiki”

Rap is dead
3 lat temu

Masakra…..adi nowak z letnim hitem do remizy!

Popkillery 2019
3 lat temu

O prosze. Gość wyglądający na jednostrzałowego transa – miał odwagę poruszyć temat „o czymś” i zaryzykować gniew Poznaniaków (to z dużej się pisze?)

Wacek
3 lat temu

Tęczowo-zielona bolszewia w natarciu. Jak widać „globalne zdebilenie” zbiera żniwo a Adi mógłby zrobić karierę, ale jako pensjonariusz pewnego ośrodka w Tworkach.

Popularne