Sprawdź nas też tutaj

News

Adidas nie zerwie umowy z Kanye Westem

Prezes spółki nie podpisuje się jednak po wypowiedziami rapera.

Opublikowany

 

Kanye West

W ostatnich tygodniach Kanye West jest mocno rozchwiany emocjonalnie, a jego kolejne ruchy są nieprzewidywalne. Mimo tego Adidas nie ma zamiaru zrywać z raperem umowy reklamowej.

Kanye West spotkał się niedawno z Donaldem Trumpem, co uznano za wyraz jego poparcia dla prezydenta. Kilka dni później raper oświadczył, że został wykorzystany politycznie do głoszenia poglądów, z którymi nie jest mu po drodze. Otrzymaliśmy także oświadczenie artysty, że te kończy definitywnie z polityką. Zaraz potem przelał jednak 200 tys. dolarów na rzecz kampanii wyborczej kandydatki na burmistrza Chicago, Amara Enyia.

Nie podpisujemy się pod wszystkimi jego wypowiedziami – powiedział telewizji CNBC Kasper Rorsted, prezes Adidasa. Dodał on jednak, że wspiera wszystkie kreatywne pomysły muzyka.

Kanye West i Adidas stworzyli wspólnie markę Yeezy, która przynosi ogromne dochody.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
szczera prawda

bardzo fajne fajny obuw

Mam Bogatych Rodziców i mieszkam w Szwajcarii

Na który cię nie stać jebany polski biedaku

hahaha

nice try, gimbusie. tylko cydży umie tutaj trolowac w kwestii biedaków. tfu

QTAZ

Cydży opierdalał gałe wczoraj na marszu jakiemuś turkowi

Lamusy Dupa Cicho

#zawódsyn

prosTATA

spotkał sie z Trumpem by go ,,namaścić”, ale potem powiedział, że konczy z polityką. kumam. Napracował się 😀 CH… ci w Kanyon

Wikary Marcin

Ale co w kanion? Analny kanion? grota Nestle? Kakaowy raj i don’t want to cry? Dziurka radości, oko Saurona?

massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

Popularne