Sprawdź nas też tutaj

News

Adrian MTK o konflikcie z Dudkiem P56: „Nikogo nie sprzedałem”

Raper pogodził się już z Bonusem RPK.

Opublikowany

 

Były reprezentant Ciemnej Strefy Adrian MTK, który został wyrzucony z ekipy przez Bonusa i Dudka wyzwał tego drugiego na galę Fame MMA. Chociaż raper był przez lata dissowany przez Dudka w najnowszym filmie wypowiada się na jego temat pozytywnie.

Dudek nie odniósł się do propozycji walki, ale zrobił to za niego Warunia. – Pruje się k*rwa j*bana. Nie dość, że naodpi*rdalała, to jeszcze ma czelność się pokazywać publicznie. Zwykły fake MC. J*bać cię ruro. – napisał na fanpage’u reprezentant P56 Labelu. Adrian MTK zdecydował się wyjaśnić wszystkie wątpliwości wokół swojej osoby w nowym nagraniu. – Ludzie różnie zareagowali na ten filmik i nie umieją oglądać oraz słuchać tego ze zrozumieniem. Myślą, że ja chcę pieniążki za walkę. W tym oświadczeniu otwarcie mówię, że pieniążki za walkę przeznaczę na cele charytatywne. Nie rozumiem czemu są takie dziwne i głupie komentarze. –mówi Adrian MTK.

Dudek P56 dissował byłego kolegę na płycie „Od serca”. Po latach Adrian wypowiada się na jego temat bardzo zachowawczo. – Jeżeli chodzi o mój konflikt z Dudkiem, to tak naprawdę go nie ma. On musiał się nasłuchać jakichś dziwnych opowieści i na podstawie tego nagrał swój kawałek, który ja uważam, że to wszystko jest kłamstwo. Jeżeli nie był tego świadomy, pewny i nie byłoby to kłamstwo to, co jest mi zarzucane, to bym się nigdy w życiu nie odzywał ani nie ujawniał. – mówi.Adrian MTK bardzo pozytywnie wypowiada się też na temat Bonusa RPK, z którym ponownie nawiązał współpracę. – To bardzo porządny człowiek i mega dużo pomagał skurwi*lom, którzy na jego plecach zarobili, wybili się i nie dość, że nie mieli wdzięczności, to jeszcze robili pod górkę i dużo, dużo więcej. – mówi. – Chciał kiedyś, żeby tę sytuację odkręcić, ale ja po wyjściu byłem świeżo narwany i nie chciałem. Uniosłem się honorem itd. Po prostu nie pozwolę sobie na to, żeby ktoś szargał moje imię skoro tak nie jest. Nie ma żadnego kłamstwa, nie ma żadnych konfidentów. – dodaje.

Warto odnotować, że Adrian MTK zapowiedział przy okazji nową płytę „W podróży do nikąd”. Mają się na niej pojawić Daniel Gun, Pusher, Wojtan, Kizo oraz Bonus RPK.

 


27 komentarzy
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
3 lat temu

Chuj to kogo obchodzi, jakieś osiedlowe sebixy pokłóciły się o mefę

Brazzers
3 lat temu
Reply to  Sentino

Jak ty się szarpiesz z Profesoroem o to kto przyjmie następny spust na mordę to jest gitara tak? U sebixów to nie przejdzie hipokryto z serem na brodzie.

DJDJDJ
3 lat temu

DUDEK TO HEROINISTA, POPYTAJCIE NA PRADZE. BONUS BYŁ JEDYNYM W PORZĄDKU GOŚCIEM Z EKIPY CS I TAKA JEST PRAWDA.

Zawodnik
3 lat temu
Reply to  DJDJDJ

WIADOMO, ŻE DUDEK TO STARY HELUPIARZ, DLATEGO BONUS SIĘ OD NIEGO ODCIĄŁ, I CO WALĄ PO KABLACH TO ŚCIERY NAJGORSZE.

*KANALARZ PO PRZEJSCIACH*
3 lat temu
Reply to  DJDJDJ

WSZYSCY WIEDZĄ ŻE TO HERO-HENIEK TAK SAMO JAK WSZYSCY WIEDZĄ ŻE MAŁOLAT UKEJ2 TO CWEL SCHOWANY DO WORA. JEBANE ĆPUNY I KONFITURY.TA STARA KURWA WARSZAWA TRZEBA JĄ NAPRAWIĆ BO JAK PATRZE CO TU SIE DZIEJE TO MAM OCHOTE UCIEC NA WIOSKE

Naśladowca Odb
3 lat temu
Reply to  DJDJDJ

Konflikt MTK o sprzedaniu z Adrianem P56: „Nikogo nie dudkowałem”

Dodaj komentarz
3 lat temu
Reply to  DJDJDJ

Maupa zamknij dupę.

Odb
3 lat temu
Reply to  DJDJDJ

Analian MTK o konflikcie z Dupkiem P69: „Wanny nie sprzedałem”

Symon wpr
3 lat temu
Reply to  DJDJDJ

Kogo kurwooooooooooooooooooooo jebana.pytać na.tej pradze?

antynigger
3 lat temu

Kiedyś na narkomanów się pluło, a teraz czyta w internecie o ich kłótniach.

Darios
3 lat temu

6lat po disie a ten się teraz obudził dopiero

Ustka
3 lat temu
Reply to  Darios

obudź zajebany gównem umysł i obejrzyj film.

Darios
3 lat temu
Reply to  Ustka

Nie ogladam gówna elo

Najlepszy zawodnik
3 lat temu

Ahahha adrianek z mojego pieknego mista jest i ja powiem wam jaki to plotki ma na mysli: cs wzielo tego kolezke na fjuturing i zaproszili go do warszawy gdzie adriano dzielnie pil i cpal, dostal (podobno) hajsy na promo i niby jakis udzial w ciuchach itp i…WYJEBAL na hajs swoich dobroczyncow, spierdalajac potem do swojego rodzinnego miasteczka. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak bylo.

Ustka
3 lat temu

Co ty pierdoisz Analfabeto. To raczej on dawałby im kasę. Ma tyle siana, że mógłby kupić twojego ojca i sprzedać go na rynku za darmo, więc kto tu kradnie i pierdoli? Znam go od 20 lat i wiem jaki jest. Właśnie przez takie pierdolenie jak twoje są plotki przez co ma złą opinię. Chuj ci w dupe. Adik jest ok.

Fyort
3 lat temu
Reply to  Ustka

Ja natomiast znam adika od 25 lat i z pewnością mogę stwierdzić, że to dobry człowiek czynu, który pomaga ludziom w hospicjach i domach starców.

WKS
3 lat temu

Wszyscy wiedzą, że posprzedawales ziomków że swojej ekipy jak rozjebałeś się na psach i wszyscy mają cię za frajera

Carolus Rex
3 lat temu

A co to za młotki?

WWA
3 lat temu

Prujdupo z Ustki z bogatego domu…przyjedz na Pragę południe i pośmigaj po niej wtedy zobaczymy…Ty sam wiesz ile ludzi przewaliłeś w Wwa na kwit…a Ile ludzi wyjebałeś na hajs z koszulek…Łukasz nigdy w życiu nie zniży się twojego poziomu…jesteś waga 70kg aka jednostrzałowiec.Jesteś kozak mocny w gębie a niewygodne komentarze usuwasz….Posłuchaj sobie numerów które ludzie w Polsce nagrali na ciebie.

BLACH KAMORA
3 lat temu
Reply to  WWA

nie ma czegoś takiego jak praga południe poza papierem, praga to północ, nie cpuny z grochowa i banany z goclawia

Łukasz
3 lat temu

Pajacerka odpierdalana na pokaz i dla siana jak coś jest na zeczy to ustawka solo po cichu i po temacie w dupe jebana mać. Jajko trza mieć.

testp
3 lat temu

kiedy wywiad z Szymkiem PPR, Waldemarem KKBW i RADOSŁAWEM LGBT?

Symon wpr
3 lat temu

Pędzle jebane znam ddk-od małolat ..I nigdy nie,cpal Hery.. skoro mówicie po pytajcie na pradze.. To oficjalnie podajcie kogo zapytać?

Dudek się osrał
2 lat temu

Dudek rpk to ciota, jakby miał honor to by wyszedł na famme mma z mtk. Jebać Dudka Rpk kurwe co się do gitów próje!!!

Miczi
3 lat temu

czekam na produkcje adrian mtk bo napierdalałeś dobrze 🙂

Darios
3 lat temu
Reply to  Miczi

Chyba w nos

Tom Varsovia *K*S*G*
3 lat temu
Reply to  Darios

Hahahaha

Popularne