Sprawdź nas też tutaj

News

Ak-47 odpowiada na krytykę odnośnie płaskiej Ziemi

„Od lat wychodzę poza oficjalną narrację”.

Opublikowany

 

ak47

Teoria o płaskiej Ziemi, którą stara się rozpowszechniać AK-47 spotkała się z dużym niezrozumieniem wśród odbiorców rapu. Sam artysta uważa, że został wystawiony na pośmiewisko, ale jest do tego już przyzwyczajony, bo od lat wychodzi poza oficjalną narrację.

AK-47 opublikował dzisiaj rozległy komentarz, w którym odnosi się do zamieszania wokół jego osoby w związku z głoszonymi przez niego teoriami, że nasza planeta nie jest okrągła. Na temat jego „filozofii” śmieszkują nie tylko słuchacze, ale także artyści np. Pawbeats. Co na to Akacz?

AK-47: „Zostałem wystawiony na pośmiewisko”

– Jak pewnie wielu z Was zauważyło, od kilku dni zostałem wystawiony na masowe pośmiewisko pod kątem swoich przemyśleń czy poglądów. Nie jest mi to obce, zderzam się z wyparciem i wyśmianiem od 2014 roku, kiedy to pierwszy raz poruszyłem kwestie „teorii spiskowych”. Najbardziej przerażające jest to, dlaczego temat „płaskiej ziemi” jest tak kontrowersyjny i wzbudza tyle emocji? „Teorie spiskowe” dotyczące Illuminati, pedofilii w Hollywood i strukturach politycznych czy CovID 19 nie wzbudzają tyle kontrowersji, gniewu i nienawiści w ludziach co teoria, która sugeruje, że nie jest tak jak Nam wmawiano od najmłodszych lat. Dyskusja na temat modelu rzeczywistości może dać obopólne korzyści dla wszystkich, jednak jakakolwiek próba poddania w wątpliwość przyjętego modelu rzeczywistości o wymownej nazwie heliocentryzm jest z góry wypierana, niszczona i mieszana z błotem – napisał raper na FB.– Każdy z Was, bazując na własnych zmysłach nie odczuwa potężnej prędkości ziemi (w modelu heliocentrycznym) wokół własnej osi (1600 km/h) ani prędkości wokół słońca (107 000 km/h), nie mówiąc o prędkości układu słonecznego, która wynosi 792 000 km, mimo to większość upiera się przy tym choć zmysły mu mówią co innego – stoisz w pionie na poziomej, statycznej ziemi – dodał.

„Przejaw odmienności wiąże się z brakiem akceptacji”

W dalszej części wypowiedzi Akacz tłumaczy, że kiedyś również śmiał się z tzw. „płaskoziemców”, ale od lat wychodzi poza oficjalną narrację, którą serwują nam władcy tego świata.– „Prawda jest ukryta w liczbach”, które przerastają w swojej mierze większość społeczną, która nigdy nie kwestionowała nauk przyjętych w szkole, przyjmując te nauki za prawdę. System edukacji dba o to, by wszystkie umysły były jednakowe. Jakikolwiek przejaw odmienności wiąże się z brakiem akceptacji w kontekście ogółu. Zmysły są po to, aby z nich korzystać i odbierać rzeczywistość taką jaką jest. Zamiast zgłębić temat bez sugerowania się reakcją tłumu czy podsuwanymi i pozycjonowanymi przed media materiałami wideo, które mają poniżyć i wyśmiać teorie „płaskiej ziemi”, większość podąża za baranami, a te podążają za swymi pasterzami – czyt. „Naukowcy”, „politycy”, „celebryci” itd. Nie muszę wspominać o cenzurze i „wolności słowa” w mediach, jak również mediach społecznościowych.

Od lat wychodzę poza oficjalną narracje i odkrywam to, co zostało celowo zakryte. Po wielu inicjacjach duchowych zrozumiałem, że wymiar ziemski to wielowymiarowa czasoprzestrzeń, a postrzeganie czasu zależy od gęstości, w której się znajdujesz. Już sama ta myśl skłoniła mnie do zgłębiania filozofii czasu i po pewnym czasie byłem pewien, że czasoprzestrzeń to kreacja czystej świadomości, a narzędziem jej manifestacji jest elektromagnetyzm – Torus. Na hasło „płaska ziemia” reagowałem wcześniej jak większość: „Hahaha, poj*bało ich”. Dziś moja perspektywa jest inna, bazując na własnych doświadczeniach, obserwacjach i odkryciach związanych z rzeczywistością, psyche i miejscem zwanym Atman.

Akacz: „Nikomu nic nie narzucam”

Na koniec raper zwrócił się do hejterów i osób, które go obrażają:

– I k*rwa żeby było jasne, nikomu nic nie narzucam i nie przekonuje do własnych przekonań. Jeśli się nie zgadzasz, a moje poglądy ranią Twój światopogląd – przestań obserwować moją stronę, nikt Ci nie każe być tu na siłę. Do wszystkich tych, którzy znają prawdę – miejcie jaja o tym mówić, nie bójcie się opinii osób trzecich. Do tych, którzy potrafią jedynie mi ubliżać i wyśmiewać: Co mówisz o mnie dużo mówi o Tobie. Wasze kompleksy i słabości, aż wylewają się z naczynia. Na pytanie „po cholerę mieliby oszukiwać w tak fundamentalnej kwestii?”:
Trzymają ludzkość w niewiedzy, aby Ci nie mogli duchowo wzrastać. Gdyby ludzkość dowiedziała się czym jest wymiar ziemski i że nie jest możliwym by opuścić ziemię, zadaliby sobie pytanie, po co się urodzili i skierowałyby swoją uwagę w głąb siebie. To fundamentalne kłamstwo popiera teorie przypadku. Nie wiesz skąd pochodzisz, nie wiesz po co się urodziłeś, nie wiesz po co umierasz. „Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że jest oszukiwany” M. Twain.

123 komentarze
123 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcinek28
29 dni temu

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

LaCoxaNostra
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

Tak to jest jak kretyn spod bloku nagle się odpala i po całym życiu nieuctwa i spier.dalania ze szkoły postanawia zostać naukowcem, a z pomocą przychodzi mu internet i jego „źródła”

Profesor_Nauk
29 dni temu
Reply to  LaCoxaNostra

Miałem takiego w klasie w technikum. Najpierw wielki watażka przy okazji największy głąb, nie zdał. Potem lokalny patriota (nie wiedział co znaczą daty na jego ubraniach ale ch.uj, miał całe kolekcje), potem ćpanie, motywacyjne gadki i urojenia na temat świata i teorii spiskowych. Aktualnie psychiatryk i ciężka schiza.

W ogóle to zauważyłem że skłonność do teorii spiskowych i knucia mają osoby, mające braki w edukacji. Tak jakby oni muszą mieć zawsze jakiegoś wroga. Elon Musk, kosmici, masoni. Zawsze coś się znajdzie.

Zygfryd
29 dni temu
Reply to  Profesor_Nauk

Zgadza się, a wiesz dlaczego? Bo są mniej zindoktrynowane.

Kowid
25 dni temu
Reply to  Profesor_Nauk

I co z tym Twoim strasznym wirusem się stało w takim razie?

Uniwersytet żubrosarny w Choroszczy
23 dni temu
Reply to  Profesor_Nauk

W moim miasteczku również niedawno był przypadek zamknięcia kolesia w psychiatryku. Wielki gieroj myślący, że jest mądrzejszy od innych.. Prosty łeb + ćpanie i teorie spiskowe również zakończyły jego karierę.

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
29 dni temu
Reply to  LaCoxaNostra

Brakuje jeszcze objawienia o otwieraniu czakry analnej, trzeciego oka kakaowego. Wkrótce rafalala ujawni się jako duchowy guru polskich raperów, który tylko pomagał im się wznosić na wyżyny jestestwa.

Mati
29 dni temu
Reply to  LaCoxaNostra

Wracaj na taśme produkcyjną, nieudaczniku

LaCoxaNostra
29 dni temu
Reply to  Mati

Po pierwsze żadna praca nie hańbi, po drugie bardzo się pomyliłeś

Mati
28 dni temu
Reply to  LaCoxaNostra

Magazyn? XD

Odb
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

ANAL-69 odpowiada na krytykę odnośnie płytkiego odbytu

Roy
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

Beka z idioty jeabnego

Sentino
29 dni temu
Reply to  Roy

Wracaj na taśme produkcyjną, nieudaczniku

żENADA (GIMBAO33)
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

p3dał p3dał w zakopanem,
tym ty rym
co dotyka cię swym ciałem
tym ty rym
kobietą jesteś tak a ja
ogierem tej nocy,
kootas wejdzie w twoje pośladki
jeszcze nie raz cie zaskoczy,
wyyyypijemy całą szpermę aż do dnaaaaa!

Forty cent gangster daj ognia
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

Prędkość kątowa Ziemii to 1obrot/24h , dlatego nie wyrzuca nas z butów

Pablos
28 dni temu

A co ty opowiadasz o prędkości kątowej człowiekowi, który prawdę o astronomii czerpie z inicjacji duchowych xDDD

W PIONIE NA POZIOMIE by real Akaa 47
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

Pfffffff!!!!!!!

I WIDZICIE JAK WAS ZROBIONO W BALONA?!??

PRZECIEŻ – STOISZ W PIONIE NA POZIOMIE STATYCZNEJ ZIEMI???!!!!?

CZEGO PATO-OKRĄGŁO ZACOFAŃCY JESZCZE NIE KUMACIE????

#Płaskienieokrągłe
#OrbitatoLinijka
#kulkiwtyłkiniedowiarkom

Cake-Boy
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

CHLOPAKI DOBRE WIESCI HOODIE ZAMIESCIL NA YT NOWY NUMER „CALL ME NEVER” I BEDZIE TEGO WIECEJ.
KTO NIE MOZE DOCZEKAC SIE ODSLUCHU ŁAPA W GÓRE.

Sekator
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

IDIOTA

AK47
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

Gdyby ziemia była kulista, to chińczycy, kturzy byliby po drugiej stronie ziemi musieliby chodzić do gury nogami względem nas, więc jusz by nie żyli, bo krew odpłynęła im do muzguw

Skarbnik z Judei
29 dni temu

Propsy AK, kolejny czlowiek, ktory zostal orbitem. Do zobaczenia w lesie zwierzynieckim, vedziemy testowac ayahuasce na dzien dzisiejszy, o wlasnie

Pajor z Mombasu
29 dni temu

t00k

Wnuk Tedego
29 dni temu

Ogułem to niedługo przez te fiksje ktoś może chcieć akacza ubezwologdxić do Choroszczy oddać. O kotek

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
28 dni temu

Czegoś takiego nie było to komputerowo przerabiają

Mati HWDP
29 dni temu

Bazujesz na własnych odkryciach i obserwacjach? To pokaż wariacie swoje publikacje naukowe i z jakim instytutem współpracowałeś przy tych badaniach

srata tata
29 dni temu
Reply to  Mati HWDP

napewno bardziej wiarygodne sa badania nie zalezne niz te z instytutow fundowanych przez rockefelerow ty wytresowana malpko na baterie

Mati HWDP
29 dni temu
Reply to  srata tata

Ty nawet nie wiesz jak poprawnie napisać „niezależne” a będziesz mi tu zgrywać jakiegoś ogarniętego w temacie finansowania badań. Szare łebki, skręca ich na sama myśl o ukończeniu semestru na ścisłym kierunku ale teraz będą na nowo koło wymyślać bo otworzyli oczy.

Nawijka z kibla
29 dni temu
Reply to  Mati HWDP

Z chłopakami ze Sport Plus współpracował samę tęgie głowy tam są , jongman pracę naukową pisał o latających dywanach

Czuczu
29 dni temu

Co ty gadasz Jongman kosmetologie kończył z moją siostrą chodził na zajęcia zawsze mu szystkie laski zazdrościły dobrze dobranych torebek LV

EloEloZtychcosiesmieja
29 dni temu

Czytałem ostatnio doktorat Jongmena, bardzo elokwentny i oczytany człowiek z szeroką wiedzą.

Veris
29 dni temu

Studiowali razem z felietonistą GSP.

Ak-46
29 dni temu

I żeby była jasność my chodzimy po Ziemi do góry nogami, po prostu rządy wszystkich państw nakazują zakładom produkującym obuwie, żeby pakowali do podeszw magnes. A w Ziemi jak wiemy jest sporo rud żelaza i dlatego nie spadamy na dół i się jakoś trzymamy. Ale komu ja to tłumaczę, śmiejcie się dalej, kiedyś zobaczycie kto miał rację.

Kiela
29 dni temu
Reply to  Ak-46

Jprd

Padaka
28 dni temu
Reply to  Ak-46

To jakim cudem Cejrowski jeszcze żyje?

Madafak
28 dni temu
Reply to  Padaka

On ma magnesy bezposrednio w piętach

Kupiłem czarny ciągnik
24 dni temu
Reply to  Padaka

Cejrowski jadł dużo papryki, pomidorów i truskawek a te zawierają dużo żelaza więc można powiedzieć, że to człowiek, który twardo stąpa po Ziemii xD

Ak74
29 dni temu

Jaka ziemia przeciez mieszkamy w polsce

Fajter
29 dni temu

Lubię jego hip hop,ale niech se kupi globus Polski

Sentino
29 dni temu
Reply to  Fajter

Chyba globus ziemi, lamusie

Imie
29 dni temu
Reply to  Fajter

Globus Polski hahahah nie wiem czy to troll ale komentarz ostry.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
28 dni temu
Reply to  Imie

Był parę lat temu taki globus do kupienia to była beka z Jarosława

Robert Biedroń
29 dni temu

„Nie płacz z braku więzi, trzymaj się gałęzi, niczym dłoni ona pozwoli przetrwać chwile melancholii, chwile melancholii”

Jak to słyszę Adamie, wzrastam. A moja kakaowa czakra staje się jeszcze bardziej otwarta!

Ak-47 (ziemia jest płaska)
29 dni temu

Pytacie o zdjęcia satelitarne.Ziemia jest płaska. Po prostu kręci się tworząc iluzję kuli.

Basta
29 dni temu

„Każdy z Was, bazując na własnych zmysłach nie odczuwa potężnej prędkości ziemi (w modelu heliocentrycznym) wokół własnej osi (1600 km/h) ani prędkości wokół słońca (107 000 km/h), nie mówiąc o prędkości układu słonecznego, która wynosi 792 000 km, mimo to większość upiera się przy tym choć zmysły mu mówią co innego”.

Pier.dolony jak się zamotał. Nie idzie zrozumieć co ma na myśli. Jeśli chodziło mu o to, że poruszając się z taką prędkością w kosmosie powinno nas wywiać z planety, to ja nie mam więcej pytań.

Dżeta
28 dni temu
Reply to  Basta

Jaka prędkość układu słonecznego co wy mi tu

Katol
29 dni temu

Przynajmniej wiadomo z kim mamy do czynienia xD

Ukulele
29 dni temu
Reply to  Katol

To kara za grzechy z poprzednich wcielen.

Hahamil Kakanczar
29 dni temu

Po prostu chłop znalazł swoją nisze i zarabia na tym ,wcześniej organizował jakieś spotkania w lesie gdzie przy ognisku opowiadał ludziom takie właśnie brednie i trzepał na tym hajs, każdy sposób dobry żeby zarobic pare zł na głupkach ,essssa

Maciej Cieślik
29 dni temu

Dlaczego nie odczuwamy tej duzje prędkości z jaka porusza się kula ziemska? Dlatego ze nasza prędkość względem ziemi jest rowna 0. Tak samo gdy lecimy samolotem powiedzmy 800km/h to nie odczuwamy tego poniewaz samolot porusza sie z ta sama prędkością i jesteśmy wzgledem neigo w spoczynku. Zamiast rozpowszechniać głupoty gość moglby pouczyć sie trochę fizyki.

Pomidor
29 dni temu

Ten !d!ota nie zna podstawowych praw fizyki. Zadaje zagadki, które można rozwiać po 3 minutowym researchu w googlach.

Akacz
29 dni temu
Reply to  Pomidor

To to rozwiąż

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
29 dni temu

Zdecydowana większość bredni, które ten człowiek wymyśla ma źródło w założeniu, że mainstreamowa nauka musi być be i liczy się tylko „chłopski rozum” i własne obserwacje. ch u j z latami osiągnięć nauki, koleś zarzucił kwasa raz czy dwa, doznał jakichś wizji i uważa, że odkrył prawdę. Prosty człowiek ma większy kontakt z naturą, a szkiełko oko na pewno dąży do tego, żeby oszukiwać wszystkich wokół. Takie podejście jest zwłaszcza popularne w USA. Jak widać już dawno dotarło do Europy.

Codeina
29 dni temu

Ja bazując na własnych obserwacjach stwierdzam, że jednak Ziemia jest okrągła. Wydedukowałam to kiedyś po tym jak wypiłam o 2 drinki za dużo. Odczułam wtedy mocno prędkość obrotową, każdy może to sprawdzić, wystarczy się nawalić „)

Ga gu gi, a oczy wielkie
29 dni temu
Reply to  Codeina

Jak kodeina dobrze klepnie, to nie za bardzo mnie obchodzi, czy ziemia jest płaska czy kulista. Co się wtedy liczy to towarzystwo kochanych osób i przebywanie ze sobą.

Jajas
29 dni temu

„Teorie spiskowe” dotyczące Illuminati, pedofilii w Hollywood i strukturach politycznych czy CovID 19 nie wzbudzają tyle kontrowersji, gniewu i nienawiści w ludziach co teoria, która sugeruje, że nie jest tak jak Nam wmawiano od najmłodszych lat.”

Może dlatego, że co do pedofilii w Hollywood i strukturach politycznych to akurat nie jest teoria spiskowa tylko wypływająca od czasu do czasu prawda, o czym doskonale wiedzą takie nazwiska jak Harvey Weinstein, nasz rodzimy pedofil Roman Polański, Dan Schneider czy nastoletnie gwiazdy kanałów Nickelodeon i Disney Channel. A to, że na prywatna wyspę Jeffreya Epsteina latali Bill Clinton, Donald Trump, Bill Gates, książe Andrzej z rodziny królewskiej i syn Kennediego, to nie jest teoria spiskowa tylko fakt. Zatuszowany proces Marca Dutroux i jego powiązania z belgijskimi elitami politycznymi, albo Jimmiego Savilla z brytyjską rodziną królewską to jest szczyt góry lodowej, który czasem wychyli swój ohydny łeb spod powierzchni wody.

Jajas
29 dni temu
Reply to  Jajas

A teoria o płaskiej ziemi to jest właśnie zapychacz i ściana dymna, który ma robić z „teoretyków spiskowych” łatwych do wyśmiania pożytecznych idiotów, bo nikt nie będzie takich ludzi trakował poważnie. 6 lat temu w Panama Papers wyszło na jaw, że obrzydliwie bogaci ludzie, w tym członkowie rządów europejskich, azjatyckich i amerykańskich płacą równe zero w podatkach, bo wysyłają pieniądze przez malutkie kraje Ameryki Środkowej, podczas gdy z przeciętnego Jana Kowalskiego czy Johna Smithsa jest zdzierane ile tylko się da przy każej wypłacie, budowie, spadku, kupnie i sprzedaży. Reporterkę odpowiedzialną za dużą część śledztwa wypier_dolili w powietrze bombą samochodową (Daphne Caruana Galizia dla zainteresowanych), jak w jakimś filmie.
Jaką to kur_wa robi różnicę czy ziemia jest płaska, co to zmieni, na co to będzie miało wpływ? Myślisz, że z kogo pieniędzy zostało zapłacone 45 mln za Turów, albo 70 mln za wybory, które się nie odbyły? Za respiratory od handlarza bronią?

Eve
29 dni temu

Malolat a może pochwalisz się jak ci spiepszyli operacje powiększania penisa? Ruchales dziewczyny koleguw jak oni siedzieli. Jeździłeś do nich z kwiatami a ich faceci siedzieli

Luken Kuken
29 dni temu
Reply to  Eve

Ciekawe czy wszystkie te laski były cycate czy któraś może była płaska jak ziemia

SciFun
29 dni temu

Debil do sześcianu.

Profesor_Nauk
29 dni temu

Jeśli ziemia jest płaska, to musiałaby być awruk wielka jak jego czoło

nitro
29 dni temu

NIECH ZAMIENI GRZYBY NA TOLUEN, TO SIĘ OKAŻE, ŻE ZIEMIA JEST KULOODPORNA OD PŁASKIEGO

AXDS
29 dni temu

XD

Figo
29 dni temu

O co hodzi z ta ziemiom

Ziominho
29 dni temu
Reply to  Figo

O to ze jest plaska fhój. I nawet z tym nie dyskutuj

Malolat k2
29 dni temu

Zatańczysz ze mną jeszcze raz ostatni raz.

Nonie
29 dni temu

Wielki A’Tuin jest olbrzymim gwiezdnym żółwiem (gatunek Chelys galactica)[1] ze Świata Dysku Terry’ego Pratchetta. Płynie on przez przestrzeń kosmiczną, niosąc na swym grzbiecie cztery ogromne słonie (Berilia, Tubul, Great T’Phon i Jerakee), które podtrzymują Świat Dysku. Siadaj pała.

XDDD
29 dni temu

COOOO XDDD

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
29 dni temu

Od lat pokazujesz, że nie skończyłeś żadnej szkoły i że nie posiadasz nawet dwóch szarych komórek. AKACZ69

Sentino
29 dni temu

A ty jakom szkołę skończyles?

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
29 dni temu
Reply to  Sentino

Wyższą Szkołę Pozerstwa i Borderlajństwa im. Sentina w Berlinie

Sentino
29 dni temu

Tak jak myślałem. Skończyłeś na trójach liceum, teraz robisz na jakimś magazynie i myślisz że jesteś mądrzejszy od Akacza?

Felek
29 dni temu
Reply to  Sentino

„Jaką” się pisze. Pajacu!!!

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
29 dni temu

Sanjaya Król Lechii > AKACZ69

Sentino
29 dni temu

ILE JESZCZE KOMENTARZY NAPISZESZ PRZEGRYWIE?

Polski zakol
29 dni temu

Takie są właśnie skutki uboczne jarania zielska przez pół życia czekam jeszcze na opinie kaliego gandziora i kaspla hta i ewentualnie kefira z szmatą na pysku niech się wypowiedzą znawcy z pod czepaka

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
29 dni temu

– Jak pewnie wielu z Was zauważyło, od kilku dni zostałem wystawiony na masowe pośmiewisko pod kątem swoich przemyśleń czy poglądów.

Sorry, pacanie, ale sam się wystawiłeś, więc do kogo masz głąbie pretensje? LOL

Ak47
29 dni temu

Lol, co to za słowo

Profesor_Nauk
29 dni temu
Reply to  Ak47

Lucifer our lord

Elooom
29 dni temu

Ak47 ja jak sie najadlem grzybów to też skumałem że czasu nie ma, że teraz jest wieczne, że czas jest w naszej glowie i odczuwanie go dyktują go tak naprawde wydarzenia, ze jest piatek, ze jest rano, ze idziesz do szkoly, ze jest zima i tak dalej. Ale z ta płaską ziemią to po prostu nie masz racji i tyle. Mimo wszystko pozdrawiam

YNO RUCH
29 dni temu

Co tu wchodza na tyn portal to niemoga sie nadziwić jakie ludzie są gupcy

Ak47
29 dni temu
Reply to  YNO RUCH

Dokładnie

jhonn Tompson GGG
28 dni temu
Reply to  YNO RUCH

ŚMIERDZIELE wszyscy skończycie w mojej berlińskiej dywizji GGG 666

Emfazy Parówka
29 dni temu

Ej, a jak się jest incelem, to walić konia czy nie ? Bo sie boję, że organ nieużywany mi zanika.

Karol W bo rodo
29 dni temu

Wal albo dawaj crossdresserom do obciagniecia badoo datezone jak ktos zna jakies inne to wpisujcie :Dhahah

Łukasz
29 dni temu

Nie „zostałem wystawiony” boś nie powiedział tego komuś w sekrecie tylko publicznie więc nie rozumiem Cię gościu

never
29 dni temu

Przecież to jest narkoman, który ma wizje po grzybach i dmt.

Szwejk
29 dni temu

Ale jednak czapeczka uwiera w główkę !!!

Wojtek
28 dni temu

1.Nie został wystawiony tylko sam się wystawił na pośmiewisko.
2. Żeby zauważyć kulistość ziemi wystarczy lecieć samolotem w kierunku wschodnim podczas zachodu słońca. W wyższych partiach chmur idealnie widać jak cień się zaokrągla.

Bracki
27 dni temu
Reply to  Wojtek

Dwa kijki do planszy z plastiku (Klisza rtg sie nada) pomalować na biało w słoneczny dzień o 12 na dworze zagnij to i zobacz że kijki rzucają cień o innej długości

Artur
27 dni temu

Jeżeli Ziemia jest płaska, to dlaczego nie można dojść do jej krawędzi? To jedno pytanie do kalacha. Drugie – Jeżeli jest płaska, to dlaczego jest na niej woda? Przecież powinna się wylać! No chyba że Ziemia jest wklęsła? No może tak?

Ak47
29 dni temu

Ak47 nie ma siurka to fakt przecież nie pokazał dowodów

Tadam
29 dni temu

Jaka beka z tego przegrywa wogule tego nie czytołem a i tak wiem że same głupoty on napisoł. Wyebongo w jego i jymu podobnym

Stefan
29 dni temu

Mi tam bez różnicy

Codeina
29 dni temu

Z drugiej strony fajnie, że przynajmniej na jakieś własne rozkminy, potrafi się elokwentnie wypowiedzieć i bronić swojego zdania. Lepsze to niż większość tępogłowych jełopów co potrafią tylko recytować teksty typu 'elo morrrdy, wjeżdża mój baton, kupujcie go i pamiętajcie, yebać kapusi’!

Z Ak przynajmniej byłoby o czym debatować, bez względu na to, że po prostu się myli w swoich tezach.

Szwejk
29 dni temu

– Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania.
– Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Misiek
29 dni temu

No kretyn.

sprite700
28 dni temu

Ja nawet nie wiem jak takich ludzi się powinno leczyć bo poziom degradacji mózgu jest naprawdę ogromny. Chyba się nie da, trzeba się po prostu odizolować xD

Michaelooo
28 dni temu

Disco polo idź promować ……zastanów się czemu jak u nas jest ciemno to w USA jest dzień…to będziesz miał odpowiedź jak na płaskiej dłoni

Bora
26 dni temu

„Najbardziej przerażające jest to, dlaczego temat „płaskiej ziemi” jest tak kontrowersyjny i wzbudza tyle emocji?” K….wa, serio?

Uniwersytet żubrosarny w Choroszczy
23 dni temu

Tym światem rządzi wielki Yeti z armią Reptizordonunaków, którzy mają swoje bazy na krawędziach Ziemi i atakują nas codziennie niewidzialnymi mikroczipami, które unoszą się w powietrzu na częstotliwości 5G i w których są szczepionki wytwarzane z małpiej ospy. I to wszystko zdalnie z niewidzialnej strony księżyca..

Goondi Goonda
29 dni temu

Smieszne są te jego tłumaczenia, które w ogóle nie mają żadnej logiki ani indukcyjnej ani dedukcyjnej.
Oczywiście pomijam te przemyślenia 4-latka o tym, że nie czujesz prędkości kuli ziemskiej, bo to szkoda w ogóle się odzywać, ale
 Na pytanie „po cholerę mieliby oszukiwać w tak fundamentalnej kwestii?”:
Trzymają ludzkość w niewiedzy, aby Ci nie mogli duchowo wzrastać. Gdyby ludzkość dowiedziała się czym jest wymiar ziemski i że nie jest możliwym by opuścić ziemię, zadaliby sobie pytanie, po co się urodzili i skierowałyby swoją uwagę w głąb siebie”

Co xD
Równie dobrze można powiedzieć
 Na pytanie „po cholerę mieliby oszukiwać w tak fundamentalnej kwestii?”:
Trzymają ludzkość w niewiedzy, aby Ci nie zaczęli produkować chipsów o smaku jagodowym”
Czego tu nie wpiszesz, to ma taki sam, zerowy sens.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
29 dni temu
Reply to  Goondi Goonda

Wracaj na taśme produkcyjną, nieudaczniku

Sowabezoka
29 dni temu

Za mocne

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
29 dni temu

Niby nikomu nic nie narzucasz, ale jednocześnie osoby, które nie podzielają twojego zdania nazywasz tubylcami, więc jak to jest, lachociągu z Ulycy Sezamkowej?

Goondi Goonda
29 dni temu

Wracaj na taśme produkcyjną, nieudaczniku

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
29 dni temu
Reply to  Goondi Goonda

Wracaj do wanny, szmato gundo głupia.

Bolo
29 dni temu

Dawno nie widziałem gorszego odklejeńca. Zamknijcie tego czubka!!!

Tfu
29 dni temu

Szuka atencji przed

Popularne