Sprawdź nas też tutaj

Singiel

AK47 z nowym singlem

Posłuchajcie „Światło nieś tam gdzie jest ciemno”.

Opublikowany

 

AK-47 udostępnił kolejny odsłuch z najnowszego albumu „Źródło” którego premiera przrewidziana jest na 8 maja. Album dostępny jest na ak47zrodlo.pl.

„Źródło” jest kolejnym rozdziałem w mojej twórczości.To opowieść o głębokim połączeniu z duchem, której towarzyszyło kilka lat mistycznych doświadczeń, wglądów, wiecznego umierania i narodzin by wyrazić Źródło.Wszystkie te doświadczenia tworzą wspólną całość, jaką jest ten album. – minimalistycznie, dobitnie, od autora.

 
49 komentarzy

49
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Goldstein

Druid wyskoczył z króliczej nory.
Swoją drogą czy on na tym zdjęciu trzyma jakiegoś antycznego kondona?

GoIdstein

Wcześniej trzymał go w dupsku twojej starej

WnukTedego

ProfesorNauk ty kurwo ubecka, znajdo i wywłoko legnicka.

ProofesorNauk

To dildo wyjęte z dupy WnukaTedego, tej pały z Wałbrzycha,psiej końcówy i bitego frajera.

GoIdstein

Wcześniej twoja stara tym dildochem srała do pewnej wanny.

Papay2137

Jak można srać dildochem? Goldstein nawróć się i zapraszam zlizać kremówkę z mojej pyty.

GoIdstein

Normalnie wsadzasz dildocha w dupe przed sraniem i chwilę później srasz dildochem. Do szkoły wracaj gamoniu

Iuczjano

WnukTedego ma małego fiuta.

ProofesorNauk

Goldstein nie daj się tej kurwie podszywowi. Ogarnięci ludzie będą wiedzieli kiedy Ty coś piszesz.

GoIdstein

Hahahahahha ogarnieci ludzie…
Ty kurwa pizdo na starym glamie to chyba jako Air Jordan pisałeś bo tamten też zawsze miał ból dupy o komentarze.

WnukTedego

Ta legnicka wywłoka sra na ryj Goldsteinowi a potem się całują wycieruchy pierdolone. Jak ja cię profesorska kurwo nienawidzę, jak ja tobą gardzę.

Władysław Szpilman

Program Mind Control mu zaserwowali ,lub też odgrywa rolę ….Każdy odgrywa rolę ktoś anioła zwiastującego apokalipsę ktoś Hioba…Ktoś jest ziomkiem a ktoś nie jest ,pozory mylą 😀 ja też wyreżyserowałem wam ta mieścinę lat temu 6 po to by zrobić zamieszanie wokół Strasbourga aby aby odegrać rolę ,która ktoś wyreżyserował….Zeszły pon 15 na dziedzińcu przed domem dwie osoby województwo łódzkie auto nazwali mnie WALTER ,to brat stryjeczny wymyślił nie pozdrawiam ,nie znam się……Dziadek was pogrąży ,jeśli macie o mnie mówić to paź pucharów schizofrenik bez glosow,przybył aby wyjebać sprawców Mind Control w Polsce……zrekrutowany do SWW w lato 2019 ujawniony ze względu na alkoholizm występujący tylko w pewnych częściach Europy….tam gdzie swoje wpływy ma Wschód Francji……. Działa w zupełnie inny sposób niż wszyscy zakładają mógłby poprzez szyfrowanie szypułkowe ,proton mail ,laptopa na raz wszystko przygotować w tajemnicy a oni by nic nie wiedzieli,ale to Szowmen…Napastnik gdy skrzydłowi w tajemnicy dają wszystko na tacy on abstynent sięga po węża do kieszeni i robi to czego oni sie boja czyli atakuje i strzela i wygrywa i wszystko bierze na siebie lub wprowadza w błąd ,zwodzi no bo by nie grypsowal bo po co poniżać innych…zresztą dali ultimatum ,że jeśli nie wraca na kwarantannę to musi dobrowolnie poddać się każe….Więc pijany aplikowałem do SWW 30czerwca ,aby się uwolnić na w realu TW pojawił się wywiad z Pieczonka o tym jak służby wojskowe kreują rzeczywistoś

Dr wstrzas

No i wykreowano atak na sport ,agresja ,mieszkanie wśród multi kulti ,jeśli się bawimy to tylko nonszalancko…i czekamy niby mieliśmy pobić miejscowego koneckiego wirazke ,ale dostajemy list ,że zwalczamy korupcję i musimy przedostać się do otoczenia prezydenta aby wyeliminować Banasia iii uderzyć w cywilny kondrwywiad bo afera słaba na arenie międzynarodowej wstyd ,jedziemy na obchody my patrioci,koalicja wiee.Pisze nagłówki ,że się zesramy bo jak to wyjdzie to jest po nas….Mamy nadzieję na nawiązanie rozmowy z głową państwa ,niestety się nie udaje ….Po zajściu dowiadujemy się ,że to była ściema a prawdziwe zadanie to zlikwidowanie Warszawskiej Politechniki i będziemy robić szol ,bójmy się mówimy ,że nie ublizamy od komuchów ,że wojskowe służby to dzieci komunistów oraz zdrajcy i złodzieje…No i w domku najebany padamy ofiara ich zemsty ,zostajemy sami i mówią o nas Biały….Otóż białego wjebalo w to WSI z panem Stasiem Sulejem z WAT w latach 90 gdy m.i.n pułkownikiem był pan Makowski ,którego nie znam i nie lubię ponieważ dał się załatwić panu Macierewiczowi ,który jest amatorem upublicznił dane informatorów w 2006r,psim Swedem zlikwidował WSI …Naprawdę WSI zostało zlikwidowane przez Amerykanów i łoże masońskie że względu na siłę…Symbolicznie od litery nazwiska mojego przodka Pacholczyka stworzono Kondrwywiad z literą P a ja jestem ich takim dzieckiem targetem…Zrobili że mnie sobotę otóż to farmazon w świetle zaistniałych faktów ,jestem w błękitnym oceanie….

Władysław Szpilman

Mam nad sobą czterdzieści dronow z Pentagonu i jadę się ich pozbyć …Sztuczną inteligencja na nich ,smaży mnie zmusza do pisania tutaj i kompromitacji swojej osoby poprzez prucie się o sobie iii zwracanie na siebie uwagiii …….Otóż zagrałem z nią inaczej i stworzyłem błękitny ocean ….Jadę spróbować oskarżyć całe konsorcjum Apokalipsy ,jeśli mi się nie uda to zostanę zniszczony ,być może zawał lub ine rzeczy….prezydentem będzie Kamysz to pewne ,ale drugi etap Strasbourga to odsunięcie od władzy PiS i danie jej partia lewicowym.Czemu globalny kryzys musi pamiętać o ludziach ,tolerancji a nie interesach korporacyjnych….jak w przypadku platformy ….bo zabraknie ,jedzenia ,wysiada komputery a przed tym chronią wojskowe służby…Zostałem zwolniony z tajemnicy państwowej w grudniu 2019r….musząc się liczyć z nagonka jaka na mnie spłynie ,ale pamiętając o likwidacji politechniki nawet będąc zarzyganym i skończonym musieć ich udupic…aby ludzie zrozumieli ,że eksperymenty na innych to zło a te technologię muszą zostać w tajemnicy inaczej to koniec…armagedon,apokalipsa….Jednak muszę się wybielić nie mam nic wspólnego z WSI czy też afera Banaśia lub włamaniami do głów………Jestem tylko napastnikiem wysłanym do Strasbourga że schizofrenia paranoidalna bez glosowa aby wykonać zadanie ,walcząc o prawa człowieka i sprawiedliwość…..Chcąc zniszczyć WAT za całokształt być może to oni mi wykreowali taka rzeczywistość iii jestem błaznem a oni mnie zniszczą….Robią teatr

Rettro

Nowa jakosc komentoq na glamie

Gadaj czy nacpali janowskiego pixami w sejmnie czy to bylo mind control?

Wladziuu...

Mind Control specjalnie sterują Tobą byś pił i gadał kocopoly aby Ci później to wypomnieć…Na pocieszenie możesz pomyśleć ,że Ty w ich wieku tak będziesz robił małolatom no ,ale są pozytywy nie zostawia Cię w potrzebie….Tutaj o to chodzi pokazują ludziom ,że masz jakiś problem no i później to kontrastują i Ci pokazują czy to aż takie ważne….Powiem Ci lepiej wyślą Cię na odwyk ,będziesz siedem lat trzeźwy i tego ósmego Cię upija….albo inaczej Ty już dochodzisz do wniosku świat tylko na trzeźwo a oni wtedy Ci opór bo na trzeźwo byś nie dał rady…To niestety daje władza nad ludźmi ,władza deprawuje i też każdego trzeba czymś zaszantażować…

Profesoor Trapu

JEBAĆ WAŁBRZYCH SIEDZIBĘ MENELESTWA I KURESTWA, A TERAZ ZRODŁO KORONOWIRUSA W POLSCE

Goldstein

Kurwa ktoś mi zajebał wczoraj konto

Goldstein

UWAGA!
JAKAŚ KURWA WCZORAJ WŁAMAŁA MI SIĘ NA PROFIL!
ZMIEŃCIE HASŁA BO WIDZE PO STYLU WYPOWIEDZI, ŻE PROFESOROWI TEŻ ZAJEBALI.
MÓJ KOMENTARZ PISANY PRZEZ PRAWDZIWEGO GOLDSTEINA DOTYCZYŁ TYLKO KONDONA, NA RESZTĘ KTOŚ SIĘ PODSZYWA.

KlLLUMINATI

Ty Goldstein przecież każdy wie że jesteś pedalem i bezbekiem więc nikogo nie oszukasz. Druga sprawa co to za lizanie dupska profesorowi to twój pedalek czy co?

Goldstein

To pewnie ty kmiocie jebany

WnukSokoła

Nie włamał Ci się tylko zrobił nowe konto tylko zamiast L wstawił duże i dlatego wygląda tak samo. Tak samo załatwili luczjano i to właśnie nie nikt inny tylko profesor podszyw

Goldstein

Faktycznie, jaka kurwa mała

KlLLUMINATI

Łoj łoj łoj haha ale z Was pizdy płakać z powodu konta na glamie widać że jesteście słuchaczami polskiego rapu. Bo tylko polski rap potrafi wygenerować takie pizdy jak wy.

Goldstein

Który profesor?

WnukSokoła

Nauk

KlLLUMINATI

Ten co cię chciał w dupe ruchac ale miał za małego by sie wcisnąć

Iuczjano

Z tej strony ProofesorNauk. Goldstein nie zrobiłem pod Ciebie podszywa! Przysięgam! Ja teraz cisnę tylko z WnukiemTedego.

KlLLUMINATI

Uwaga uwaga użytkownicy Goldstein i Profesornauk to pedały co się liza po siurkach w komentarzach

Pierdus PRD

Ale kurwa truizmy

„Światło nieś tam gdzie jest ciemno”

„Smaruj wazelina tam gdzie dupa ciasna”

„Smaruj maselkiem tam gdzie suchy chlebek”

Odb

AK69 z nowym dilatorem cewki.

edziopedzio

Co on kutasa trzyma w tej ręce haha

edziopedzio

a nie to korek analny z futerkiem przepraszam

Elo dzbany

Uciął So pałe i pokazuje

BEJBA

AK47 W NOWEJ WANNIE

mujbosze

| RAP DLA WYKORZYSTANYCH SEKSUALNIE MINISTRANTOW |

ile jestem wart ja ?

sam niech niesie a nie rozkazujacym

ciasnaMadzia

47 skończył się na autopsji

Huziu Bobo

Zabili go i uciekł

Jeff Goldblóm

Nigdy się nie zaczął

heh

Sentino wydaje zaległą polską płytę (ZL3) i nową (ZL0) 8 czerwca, a wy o pierdołach jakichś.

http://sentino.mozello.com/shop/item/zl3/

MUZYKA
Kac Burdelmame

AnalnyKarzeł47 z nowym dildem
Posłuchajcie „Dildo włóż tam gdzie jest ciemno”

Wiesiu

Koleś pewnie nawet w wojsku nie był. Ciekawe czy by się osrał gdyby przyłożyć mu do głowy choćby tetetkę.

Jacek

Co on siedzi z chujem w ręce na tym zdjęciu? Jebać tego szczwelucha.

gej

Fajna klata.

432 Hertz

SZCZESC BOZE
AK47 JEDYNA PRAWDZIWA OSOBA NA POLSKIEJ SCENIE
POZDRO DLA TYCH CO NA SCIEZCE OSWIECENIA STAWIAJA SWE KROKI JUZ

KILLUMINATI

AK 47 szacun za jebanie illuminatow

KlLLUMINATI

To taka moja fantazja do której się masturbuje
Patrzę jak AK 47 jebie illuminatow w gorącej gejowskie scenie.
Elo

Popularne