Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Akash nie chce miażdżyć Intruza. „Publicznośc zrobiła to za mnie”

Nowy utwór i komentarz Akasha na temat Intruza i TPS-a.

Opublikowany

 

Zgodnie z zapowiedziami Akash udostępnił w sieci swoją odpowiedź na ostatnie zaczepki Intruza i TPS-a. To utwór „Władca czasu” nagrany jeszcze przed konfliktem. – Jak wspomniałem wcześniej, są dużo ważniejsze sprawy, o których trzeba głośno prawić! Muzyka jest Boskim narzędziem, a więc jest narzędziem do wyrażania głębokich treści i prawd. Jeśli ktoś myślał, że będę miał zamiar zmiażdżyć jegomościa – był w błędzie. Publiczność już zrobiła to za mnie – komentuje warszawski raper.

Akash oprócz nowego kawałka wystosował dłuższy komentarz na temat ostatnich wydarzeń. Poniżej przytaczamy jego pełną treść:

– Zrobi to również sztuka sama w sobie, a słowa intruza, jego funfla i medialna nagonka jedynie przyczynią się w jakimś stopniu do promocji tak ważnych treści, jakim jest utwór „Władca Czasu”. Nic nie dzieje się bez powodu. Tu nie chodziło o promocje płyty intruzie. Chodziło o rozpowszechnianie tychże treści, nawet kosztem własnej reputacji i celowego medialnego hejtu ciężkiego kalibru, który wylał się na mnie w zeszłym roku. Ta mowa nienawiści płynąca z mediów głównego nurtu, (wpiszcie sobie „ak47 plaska ziemia” w google i sprawdźcie całą listę lecąc z góry w dół) miała za zadanie odstraszyć ludzi od grzebania w treściach, które są niewygodne dla światowego rządu. W państwach należących do ONZ jest ta sama forma kontroli i manipulowania opinią publiczną. Dlatego właśnie termin „płaska ziemia” jest najbardziej wyśmiewanym terminem w mediach wszelkiej maści, telewizji, na jezuickich uniwersytetach, wszędzie gdzie się da, wszędzie gdzie sięgają macki systemu, któremu ponoć się sprzeciwiasz intruzie. RZĄD/KONTROLERZY jebią i okłamują Nas na wszystkich płaszczyznach, również tej u Podstawy- na temat naszej rzeczywistości.

„Płaska ziemia” oznacza dyskredytację w poddanym społeczeństwie a sam termin spłyca i spłaszcza głęboki wymiar duchowy tych faktów. Chciałbym tylko przypomnieć, że od dłuższego czasu pracujemy nad projektem, który wyjaśni wiele zagadnień w logiczny sposób – wysłanie balonu stratosferycznego, obserwacje z bardzo dalekich odległości, obserwacje sklepienia nieba najlepszymi dostępnymi obiektywami i profesjonalnym teleskopem 300x, wyjaśnienie pojęcia perspektywy względem horyzontu w kontekście optyki wzroku itd… cierpliwości. Przynajmniej robimy cokolwiek a nie tylko dziamgamy. Lata ciężkiej pracy dla wspólnego dobra i wzrostu świadomości nie poszły na marne.

Trzymajmy poziom! Jak woda. Nie dajcie się w życiu sprowokować. Lwy nie muszą demonstrować swojej siły, ponieważ to „nie siła mięśni czyni Cię wygranym, a siła woli”.
A Wam mugole, życzę otwartości serca i umysłu, wyrozumiałości i życia według Wyższych Zasad. Osobiście nie czuję urazy. Uszanowanie – napisał raper.

Intruz vs Akash – geneza konfliktu

  1. Intruz dissuje Akasha / AK-47
  2. Akash komentuje diss Intruza
  3. TPS staje w obronie Intruza? Również zaczepia Akasha
  4. Oska030 komentuje konflikt Intruza z Akashem
  5. Akash zdissuje Intruza? „Mam coś w zanadrzu”
  6. Intruz vs Akash – będzie beef? „Dostałem zlecenie na bit do dissu”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

teledysk

Pakiet „Multisport” od Kaza Bałagane i Oskara83

„Wchodzę w tłum scanner smash or pass”.

Opublikowany

 

Przez

kaz bałagane oskar83

Kaz Bałagane na dobre rozpoczyna promocję najnowszego albumu i to z wyjątkowo mocnym akcentem, bo singlem z gościnnym udziałem Oskara83 ze składu PRO8L3M.

„Multisport” pod przykrywką muzycznej przedtreningówki prezentuje obserwacje i doświadczenia Kazka dotyczące relacji z wielkomiejskimi kobietami, które potrafią dostarczyć skrajnych emocji. Singiel promuje zapowiedziane na jesień „A nie mówiłem?”, czyli najnowsze wydawnictwo rapera.

Album w przedsprzedaży, w specjalnych kolekcjonerskich wydaniach dostępny jest na www.aniemowilem.store


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Forza Firenze, 4Money „Offroad” – letni singiel od duetu, który może namieszać

Singiel w kolaboracji z multi-platynowym producentem.

Opublikowany

 

Przez

“Offroad” to najnowszy singiel od duetu Forza Firenze w kolaboracji z producentem 4Money.

Forza Firenze, młody, perspektywiczny duet, który w poprzednie lato został zauważony przez wytwórnię QueQuality, powraca z letnim singlem w kolaboracji z multi-platynowym producentem 4Money.

„Offroad” opowiada o beztroskich podróżach, spontaniczności i zmianach w życiu. Produkcja producenta – 4Money, idealnie dopełnia wakacyjny, melodyjny klimat utworu. Singiel “Offroad” to niezaprzeczalny kandydat na wakacyjny soundtrack dla wielu słuchaczy, ale również doskonały przykład na to, jak duży potencjał ma Forza Firenze.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Expo 2000 i Kobik robią obrót

Nowe wydawnictwo pod szyldem Poppyn.

Opublikowany

 

Przez

expo kobik

Expo 2000 prezentuje nowy album zatytułowany “ad hoc”. Materiał utrzymany w specyficznym dla producenta klimacie składa się zarówno z utworów wokalnych jak i instrumentalnych. Pełne wydanie albumu promuje utwór „Obrót”, do którego producent zaprosił rapera Kobika. Teledysk został zrealizowany w krakowskim sklepie płytowym Paul’s Boutique.

Album ukazał się tylko na winylu, płyty dostępne na www.strefaruchu.biz i w dobrych sklepach płytowych.

Album Expo 2000 „ad hoc” jest w całości dostępny w serwisach streamingowych.

Tracklista

A1. Flashback
A2. Nowy Numer feat. asthma
A3. Smooth Operator feat. DJ Eprom
A4. Przebiśniegi feat. Memfiz, DJ Te
A5. Monsun feat. DJ Krootki
A6. Obrót feat. Kobik
A7. Kocimiętka
A8. Queensize / Kingsize feat. nath
B1. Dream Loop feat. DJ 100dB
B2. Black Halo feat. Kidd
B3. Sci-Fi Boom Bap
B4. A Milli Milli feat. Belmondawg, Liroy
B5. Potęgowanie
B6. Tygrysy Europy feat. Joanna Duda, Bryndal, DJ Chmielix
B7. Ekskursja


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

„Deszcz pieniędzy” Zeamsone i Young Leosi

Album „Wirtuoz” trafił do sklepów.

Opublikowany

 

Przez

zeamsone leosia

„Wirtuoz” to najnowszy solowy album Zeamsone jednego z najbardziej niezależnych i utalentowanych artystów młodego pokolenia, jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a w wersji fizycznej dotarł do preorderowiczów.

Album zawiera zarówno mocne, energetyczne utwory, jak i te bardziej refleksyjne numery, ukazując różne oblicza rapera. Zeamsone intryguje nie tylko swoim rapem, ale również inspiruje podejściem do twórczości, będąc totalnym self–made man’em. „Wirtuoz” to nie tylko album, ale również manifestacja zamiany marzeń na konkretne cele i ich realizacji.

Premierze albumu towarzyszy teledysk do utworu „Deszcz Pieniędzy” w którym to gościnnie na tracku udzieliła się Young Leosia. Produkcją i reżyserią klipu tradycyjnie zajął się sam Zeamsone.

Szósty legalny album „WIRTUOZ” zawiera 16 utworów, będących owocem wielomiesięcznej pracy artysty, który nieustannie dąży do perfekcji, eksperymentując z dźwiękami, tworząc niepowtarzalne brzmienia. Zeamsone opowiada za niemal każdy aspekt albumu – od rapu, przez realizację, warstwę muzyczną i rytmiczną, po sound design, mix, mastering, teledyski, logotypy, okładkę i kolekcję ubrań. Oprócz rapu Zeamsone na krążku usłyszmy także zwrotki takich artystów jak: Te-Tris, obi, Szpaku czy Young Leosia.

Tracklista

1. Zeamsone – CELE
2. Zeamsone – Przyszłość
3. Zeamsone – Znamy się na Tym
4. Zeamsone – 4 RANO
5. Zeamsone – Deszcz Pieniędzy ft. Young Leosia
6. Zeamsone – Perfidia
7. Zeamsone – 7 DAM
8. Zeamsone – nie chcę przestać się bawić ft. Szpaku
9. Zeamsone – Polityka Dzielnicy
10. Zeamsone – nigdy gotowy do walki
11. Zeamsone – nie jestem romantyczny
12. Zeamsone – Operuję Faktami ft. Te-Tris
13. Zeamsone – Samotność (wyłącz)
14. Zeamsone – WIRTUOZ
15. Zeamsone – Mówią ft. Obi
16. Zeamsone – BEATSWITCH


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Malik Montana: „Moja dusza się pali, czy mnie Boże ocalisz?”

Raper sięga w głąb siebie w osobistym singlu.

Opublikowany

 

Przez

Malik Montana nieczęsto zaprasza słuchaczy za kulisy swojego życia, ale za każdym razem, gdy to robi, pozostawia im sporo materiału do przemyśleń. Zapewne będzie tak również w przypadku osobistego i nostalgicznego singla „Dusza”, który właśnie trafił do sieci.

W ostatnim czasie Malika Montanę mogliśmy usłyszeć w towarzystwie przede wszystkim zagranicznych gwiazd rapu, ale także reprezentantów rodzimego podwórka – choć tu akurat lider GM2L stawiał na postaci stojące w cieniu, a nie w błysku reflektorów. Tym razem raper zaprezentował w pełni solowy utwór, w odsłonie, w której nie daje się usłyszeć zbyt często.

„Dusza” to utwór, w którym Malik Montana sięga w głąb siebie, chyląc się nad takimi wartościami, jak rodzina, miłość i religia. Raper uchyla rąbka tajemnicy swojego życia i tego jak wygląda ono poza blaskiem fleszy. Kawałek jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk do niego można obejrzeć na kanale GM2L TV na YouTube.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Louis Villain: „Poznałem gorzki smak życia” – osobisty singiel

Raper zwiastuje album „In blanco”.

Opublikowany

 

Przez

Miraż to osobisty singiel Louisa Villaina zbudowany na przychodzącej z czasem do każdego uniwersalnej refleksji, że to co najistotniejsze w życiu jest nieuchwytne dla oczu.

W tym numerze LV zaskakuje nie tylko melodyjnością refrenu ale także pierwszą w swojej solowej karierze współpracą z innym producentem – jednym z najpopularniejszych obecnie – Jonatanem. „Miraż” promuje nadchodzący album „In Blanco”, którego przedsprzedaż trwa na stronie: moyalabel.pl


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: