Sprawdź nas też tutaj

News

Alberto nagra piosenkę disco-polo, ale pod jednym warunkiem

Raper założył się ze swoim przeciwnikiem.

Opublikowany

 

Alberto przyjął propozycję swojego przeciwnika Marcina Dubiela. W przypadku przegranej na gali High League 3 raper ma nagrać piosenkę disco-polo.

Podczas „Rundek” przed galą High League 3 Marcin Dubiel zaproponował, że jeżeli Alberto z nim przegra ma nagrać piosenkę disco-polo. – Chciałbym, żebyś w przypadku przegranej nagrał piosenkę disco-polo, w której będziesz musiał mnie propsować – zaproponował youtuber.

– Musi to być disco-polo? Możemy zrobić coś weselszego, bardziej na topie – próbował na początku negocjować Alberto. Po chwili jednak się zgodził. – W zasadzie co ja się będę zastanawiał. Dobra, ok – powiedział.Alberto i Marcin Dubiel zawalczą na gali High League 3, która odbędzie się 4 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie.24 komentarze
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Heniek
4 miesięcy temu

Przexierz już to nagrywasz

WON! DO AFRYKI! p00LKI
4 miesięcy temu
Reply to  Heniek

Wyśmiewanie wzrostu Toma Cruise’a (tym razem przez płeć przeciwną, a nie przez właścicieli mikopenisa) to kolejne potwierdzenie #dickpill . Tom ma wielkiego, a ta #p0lka Wendzikowska jest samotną mamą po 2 porodach (pewnie też nie wykonuje ćwiczeń Kegla), po prostu pragnie jego pytonga, bo innych penisów już nie czuje (natura), a że Tom woli nabijać na pal młode aktorki i nie spojrzy na starą polkę, to ona się robi wściekła. Tutaj trzeba przyznać, że Tom słusznie postępuje, ponieważ jego nasienie nie powinno się znaleźć nawet na pięcie Wendzikowskiej. Tomowi najprawdopodobniej by przy niej nie stanął nawet po zażyciu środków farmakologicznych. Dosłownie przed chwilą rozmawiałem z moim znajomym z #usa , który pracuje na wydziale #dickpillscience jednej z amerykańskich uczelni. Badania, które przeprowadził z zespołem pod kierownictwem prof. Makumby (amerykanin kenijskiego pochodzenia) potwierdzają, że Tom ma wielkiego penisa: 37 cm długości i 23 cm w obwodzie.

Profesor nadzwyczajny
4 miesięcy temu

Mam kolege chada ktory raz opowiadal mi ze wyruchal porzadnie cwelika z wykopu

Tps
4 miesięcy temu
Reply to  Heniek

Nigdy laku nic innego nie nagrywałeś. Ale i tak on>……. Szczochy, Gówno, Rzygi, Padlina, Ścierwo………… >cweltino

Paulina Andrzejewska
4 miesięcy temu
Reply to  Heniek

Rychu był bogaty z domu. Wygadał się wczoraj po pijaku że całe życie na farmazonie jechał. Co za szok! Idę zrobić pałę Decksowi…

Skarbnik z Judei
4 miesięcy temu

Przeciez on juz nagrywa discopolo wiec nie wiem ocb. Zaczal hardkorowym ulicznym drillem a ostatnio slyszalem modne jeczenie na autotunie. Cieplota wez ogarnij ta cenzure.

Persol sir
4 miesięcy temu

własnego Nicku nie możesz stworzyć tylko na patentach?

Skarbnik z Judei
4 miesięcy temu
Reply to  Persol sir

Chodz sie bic

majster od tapet
4 miesięcy temu

niech do afryki wraca

Emmmaaa
4 miesięcy temu

A kto będzie ci konkubinę ruchać?

Stachu
4 miesięcy temu

Może dla odmiany by nagrał jakiś rap. Bo disco polo to teraz nagrywa.

Profesor_Nauk_To_Ciezka_S³.¹⁴erdolina
4 miesięcy temu

Ale to by były jaja jakby alberto wyłapał. No ale to średnio możliwe. Dopiero teraz wypuszczają go z klatki by mieć pewność, że coś umie i nie zblazni się. Zresztą przeciwnika groźnego nie ma…

XDDD
4 miesięcy temu

A wcześniej to co niby nagrywał?

Naczelnik Barszczyk
4 miesięcy temu

alberto nosi stringi. Bez żadnych warunków.

klapki knt
4 miesięcy temu

ALBERTO WYDUPIAJ DO ZIMBABWE . NIE BĘDZIESZ SIĘ TUTAJ PANOSZYŁ SZMATO. TIGER BONZO POKAZAŁ CI MIEJSCE W SZEREGU

Tata profesora trapu
4 miesięcy temu

J, e, bać c, ie, p, ł, o, t, e za kasowanie komentarzy łaka

Kinder Bueno
4 miesięcy temu

Alberta fajna trwała.

2Pac
4 miesięcy temu

A on nie nagrywa już polo disko polo

WON! DO AFRYKI! p00LKI
4 miesięcy temu

Właśnie usunąłem konto na Tinder i jestem z tego bardzo dumny. To co za festiwal spdolenia tam się odwala, to jest mało powiedziane xD Jeśli się zastanawiasz, czy by może nie założyć tam konta to się grubo zastanów, no chyba że należysz do wąskiego grona najatrakcyjniejszych mężczyzn to wtedy możesz próbować. Wśród kobiet, które tam są przeważają powierzchowne atencjuszki, które w większości reklamują tam swojego Instagrama – marząc o wielkiej karierze fotomodelki xD – podają swojego insta z dopiskiem „tutaj bywam częściej”. Jasne xD wchodzisz na jej insta a tam stado spermiarzy podlizuje się do niej w komentarzach, jak to mówią – podbijaj śmiało, życzę powodzenia xD Prawdopodobieństwo poznania fajnej laski na tego typu portalach to kilka procent. Najlepsze było jak zagadałem do laski, która mi zmatchowalo, a ta do mnie z pretensjami, że to był misclick i że jak śmiałem do niej napisać xD po czym mnie jeszcze obraziła – truestory xD strata czasu.

KORGI ŻYWYRAP
4 miesięcy temu

Yhm

Pacific Rim
4 miesięcy temu

Alberto nagra piosenkę disco polio

4 miesięcy temu
Reply to  Pacific Rim

Czemu?

Stary żul 666
3 miesięcy temu

Żul!

Ex użytkownik
4 miesięcy temu

J e b a c redakcje i cenzurę na glamrapie!

Popularne