Sprawdź nas też tutaj

News

Alberto odpowiada na zarzuty o pobicie

„Ostatnie pomówienia w moją stronę są ostre”.

Opublikowany

 

alberto

Alberto odpowiedział na oskarżenia, które wysunęła fotomodelka Princess Bambi, była partnerka Josefa Bratana. Raper twierdzi, że zarzuty o pobicie narzeczonej są nieprawdziwe.

– Pobił mnie. Uderzył mnie. Przedwczoraj w samochodzie. Dawid mówił, że nie będzie mnie bronił, bo się boi jak tata krzyczy. W samochodzie mnie zamknął jak siedzieliśmy przed wyjściem do Biedronki. Wyj*bał mi w łeb z kopa. Musiałam się ogarnąć i zrobić zakupy. Zadzwoń do niego i porozmawiaj – słyszymy na nagraniu udostępnionym na Instagramie Princess Bambi.

Alberto komentuje

– Szony są zadowolone, siedzą i się cieszą, tylko szkoda, że trollują. Cóż, taki jest internet, każdy może wszystko, a pelikanów nie brakuje. Róbcie tak dalej rozgłosy z farmazonów, bardzo fajnie. Ja się będę bawił po swojemu, dalej robię swoje, wakacje z rodziną już niedługo jeszcze przed walką, więc u mnie wszystko pięknie. Także uważajcie mordeczki, w co wierzycie, bo internet potrafi dużo rzeczy wymyślić, tym bardziej jak ktoś próbuje szukać zemsty za wszelką cenę, tak jak w tym przypadku. Łatwo jest paść ofiarą takiego czegoś. Jestem po prostu Alberto, który wie co robi i nigdy nie krzywdzi słabszych. To moja ostatnia odpowiedź w tym temacie. – skomentował raper.

Alberto dodał również krótki film z rodzinnego obiadu: – Swojski obiad w restauracji, a później lecimy na zakupy rodzinne. Mordki, wy wiecie, że nie wstawiam nic z rodzinką, by ich chronić od internetu, ale ostatnie pomówienia w moją stronę są ostre. A to zwykły fake! Więc postanowiłem wam pokazać urywek naszego dnia. Ja i moja narzeczona wraz z synem życzymy wam miłego dnia i odporności na jadowite szony – podsumował raper.

W odpowiedzi na oświadczenie Alberto Princess Bambi napisała, że można udać się do specjalistów, żeby potwierdzili, że głos na nagraniach należy do narzeczonej rapera.

32 komentarze
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
El tomato Bloods krk
1 miesiąc temu

O tych 2 małpach powinna byc jakas komedia w stylu CHLOPAKI NIE PLACZA

tryyy
1 miesiąc temu

sentina ma grać Fabijanski, dlatego ćwiczył z Rafim

YEBAĆ p000lki®
1 miesiąc temu
Reply to  tryyy

Chłop chciałby czasami pojechać nad jakieś jezioro, pójść na piwo do knajpy, albo wyjechać na parę dni w góry. Ale chłop nie ma z kim bo chłop ma 0 znajomych.

Młot na czarownice
1 miesiąc temu

Alberto złożył oficjalne oświadczenie: „Po pierwsze, nikogo nie uderzyłem. Po drugie, zasłużyła sobie.”

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu

A PO CO TY 55 LETNIA KURYWO Z BĘKARTEM O TYM MÓWISZ PUBLICZNIE? JAK CIE NAEBAŁ TO SIĘ IDZIE NA POLICJE. CHCIAŁAŚ DUŻEGO PENISA W PISDE I TERAZ PŁACZESZ>? WIADOMO BYŁO OD POCZĄTKU ŻE TO BEZROBOTNY BAMBUS A TY DZIFKO CHCIAŁAŚ SIĘ WYSKAKAĆ TO TERA MASZ.

Syn Sentino
1 miesiąc temu

niech przywrócą zakładkę „BEKOWO”

Hetman Rapu
1 miesiąc temu
Reply to  Syn Sentino

A po co.Wszystkie wysrywy kwalifikuja sie do bekowo. Lepiej zmienic nazwe na Bekarap.pl

Bubibi
1 miesiąc temu

Bardziej w ich stylu byliby Chłopaki do wzięcia.

Stefan
1 miesiąc temu

Nie płacą chyba

Max
1 miesiąc temu

A twoim starym..ten co spłodził kasztana

Siuras
1 miesiąc temu

p0lska to jest jedno z nielicznych miejsc na świecie, gdzie czarni i azjaci mają większe branie niż lokalsi z uwagi na romantyzowane wyobrażenia p0lek o zachodzie/oriencie. Normalnie pozycja społeczna czarnego jest tak niska, że cywilizowana kobieta nie chce się z takim zadawać. Z kolei azjaci są zniewieściali, niscy i mają małe fiótki, więc kobiety na ogół nimi gardzą, chyba że mowa o jakichś julkach pOlkach zafascynowanych japonią i chińskimi bajkami. Zwłaszcza jeśli są młode i nierozepchane, bo później to już mikrusów azjatyckich nawet nie poczują.

miruś
1 miesiąc temu
Reply to  Siuras

 taki ładny kitajec, do tego z julkową modą na chińskie bajki? Codziennie może mieć inną 16latkę dożywotnio, skoro mokebe 150cm bez zębów rócha co piątek. Chodziłem na imprezy i od tego czasu nigdy nie podam ręki pOlce

Julian Tuwim
1 miesiąc temu

Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca,
Psoci, figluje – to jego praca.

Aż mama krzyczy: „Bambo, łobuzie!”
A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada:”Napij się mleka”
A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada :”Chodź do kąpieli”,
A on się boi że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka.
Bo dobry chłopak z tego murzynka.

Szkoda że Bambo czarny , wesoły
nie chodzi razem z nami do szkoły.

Red
1 miesiąc temu
Reply to  Julian Tuwim

Łooo!!!

Ku Klux
1 miesiąc temu
Reply to  Julian Tuwim

Murzynek Bambo w Afryce mieszka i jak tam mieszka,to niech tam mieszka.

Baruch Spinoza
1 miesiąc temu

Muszę przyznać, że jego wypowiedzi nie brzmią zbytnio jak zaprzeczenie. Tylko jak rozmywanie tego wszystkiego przez paplaninę o tym, że jest w internecie jest duzo kłamst, w które nie należy wierzyć. A na dokładkę teksty o tym jaki jest rodzinny.

Stallone
1 miesiąc temu
Reply to  Baruch Spinoza

Oczywiście. Jakby nie było jakiejś prawdy w tym co ta Bambi z koleżanką mówią i publikują na ich temat to by im założył jeden z drugim sprawę o pomówienie i zniesławienie (jakby nie patrzeć obydwaj są osobami publicznymi). A tak to nie robi taki ruchów, bo typiary zapewne mówią (chociaż częściowo) prawdę.

Grzesiu
1 miesiąc temu

Transy są zadowolone, siedzą i się cieszą, tylko szkoda, że się myją. Cóż, taka jest wanna, każdy może wszystko, a belmondiaków nie brakuje. Róbcie tak dalej rozgłosy z fabijańskich bardzo fajnie. Ja się będę bawił po swojemu, dalej robię swoje, wakacje z Rafalalą już niedługo jeszcze przed wanną, więc u mnie wszystko pięknie. Także uważajcie mordeczki, w co wierzycie, bo Rafalala potrafi dużo rzeczy wymyślić, tym bardziej jak ktoś próbuje szukać wanny za wszelką cenę, tak jak w tym przypadku. Łatwo jest paść ofiarą takiego czegoś. Jestem po prostu Analberto, który wie co robi i zawsze krzywdzi słabszych. To moja pierwsza odpowiedź w tym temacie. – skomentował discopolowiec.

Maks Paradys
1 miesiąc temu

Te, Albercik, weno skocz po piwko i kapriczjoze

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu

A PO CO TY 55 LETNIA KURYWO Z BĘKARTEM O TYM MÓWISZ PUBLICZNIE? JAK CIE NAEBAŁ TO SIĘ IDZIE NA POLICJE. CHCIAŁAŚ DUŻEGO PENISA W PISDE I TERAZ PŁACZESZ>? WIADOMO BYŁO OD POCZĄTKU ŻE TO BEZROBOTNY BAMBUS A TY DZIFKO CHCIAŁAŚ SIĘ WYSKAKAĆ TO TERA MASZ.

Wuem Enceha White Hope
1 miesiąc temu

Alberto fajnie, pięknie, ładnie – ale czy bawełna pozbierana ?

witaminwhuk
1 miesiąc temu

Mam nadzieję, że alberto nic się nie stanie. A wszelkie szkody jakie wyrządził tej bambi może pokryć jakiś biały facet. Sam chętnie przekażę pieniądze na jej śliczną córkę i torebkę, jeśli uruchomi donaty albo inne OF.

Alberto
1 miesiąc temu

Miejska dżungla
Szon pomawia kumpla
Jadowita z niej suka
Lecz nie dla niej gotówka

Hmmmm
1 miesiąc temu

A dobrze ze tej p0lce ślumpsze wy.jeval kopa na leb, rownie dobrze mogl jej ten durny leb obciac, co za roznica i tak jest gownem

SpławikFontanna
1 miesiąc temu

,,Nie ma że boli, stawaj do walki
Łamane ręce, obite czaszki”

Kacper gta
1 miesiąc temu

AsfsltO odpowiada na zarzuty o odbycie. Ostatnie posuwanie w moja srome są ostre

Pink ranger ZPS
1 miesiąc temu

Malpiszony wyjasnie w następnym filmiku
Byk bykowi bykiem byki

WOŁYNIAK
1 miesiąc temu

Pie*dol się nazisto. Wyjaśnij siebie i pokaż facjatę klaunie

Wacek
1 miesiąc temu

Znowu te patusy czarnuchy od ciapałagimby lajki ,lajki przesyłać

bogdan
1 miesiąc temu

ostry piec heh p0lka cos wymysla

ffffffffff
1 miesiąc temu

Wsadźcie sobie w pizdy tą waszą cenzurę prawiczki

Daria Fularczyk . Reda
1 miesiąc temu

Kto?

Popularne