Sprawdź nas też tutaj

News

Alberto vs Tyburski na High League 5

Gala odbędzie się jeszcze w tym roku.

Opublikowany

 

alberto

10 grudnia Alberto zmierzy się z Pawłem Tyburskim na gali High League 5, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to drugi pojedynek rapera w karierze.

Podczas sobotniego wieczoru, kiedy gala High League 4 dobiegała końca w oktagonie pojawili się Alberto oraz Paweł Tyburski. Panowie stanęli naprzeciwko siebie i oficjalnie ogłoszono ich walkę na kolejnej gali, która odbędzie się 10 grudnia. Będzie to drugi pojedynek Alberto w tym roku. Przypomnijmy, że raper ma za sobą zwycięstwo nad Marcinem Dubielem.

– Na pewno będzie to jedna z bardziej oczekiwanych walk we freakfightach. Oczywiście musi być moja wygrana. Jestem cały rozemocjonowany, nie będę ukrywał, że wk*rwiony i zmęczony tym stanem – napisał Tyburski na Instagramie.Ma on jednak żal do organizatorów, że jego walka z Josefem Bratanem została ogłoszona tego wieczoru tak późno. – Zapowiedź naszej walki nie powinna tak wyglądać. Miała być zapowiedziana wcześniej a tak naprawdę stało się to na sam koniec, kiedy ludzie odeszli od telewizorów i połowa hali była pusta. Mam za to pretensję, ponieważ musiałem pokonać niemały dystans, normalnie obejrzałbym to przed telewizorem. Źle się czuję z tym, że wyszła taka sytuacja – dodał.

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
fff
9 dni temu

Co za czasy, plastikowy ken będzie bronił aryjskości Polski przed jednym z trojga imigranckich obcych etnicznie intruzów.

Fajny
9 dni temu

Łaki!

Popularne