Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

W dniu premiery albumu „Autonomia” Anatom prezentuje teledysk do kolejnego utworu promującego to wydawnictwo. „Nic Bez Nas” to pozytywny koncertowy banger wyprodukowany przez GeezyBeatz, który odpowiedzialny jest między innymi za hitowego „Dreamlinera”. Wideo przedstawia kulisy życia w trasie z okresu ostatnich dwóch lat.

Tym numerem pragniemy oddać szacunek naszym fanom, którzy są z nami niezmiennie od początku naszej drogi. Anatom to także Wy! Dziękujemy – komentuje raper.

Zamów album: Antom – „Autonomia”

„Autonomia” to drugi po „Atomistyce” i zarazem pierwszy w pełni niezależnie wydany krążek przez Anatoma. Po obiecującym debiucie i świetnym występie w ramach akcji Popkiller Młode Wilki 2017, przez wielu uważanej za najlepszą z dotychczasowych edycji, raper rozstaje się z Bozon Records i na własną rękę decyduje się zrealizować kolejną płytę. „Autonomia” to wydawnictwo spójne brzmieniowo i koncepcyjnie, pełne nowych rozwiązań, ukazujące szeroki wachlarz wokalny artysty, jakiego dotychczas nie mieliśmy okazji usłyszeć.

Jest to płyta nade wszystko wesoła, szczera i niezwykle dojrzała jak na panujące dzisiaj trendy w muzyce rozrywkowej. „Autonomia” kieruje nasze myśli ku elementarnym wartościom takim jak wiara, dobroć, rodzina, wierność, prawda, które są dla autora fundamentem jego egzystencji. Nade wszystko skupia się na wolności – tytułowej autonomii, do której powinien dążyć każdy z nas.

Album ukazał się 21 grudnia 2018 roku.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
co to jest?

anatol? baku? łaku? jak mu tam jest? kłaku?

Janek

A Pan o co pieje?

LUKASZ STANISLAWOWSKY
MIRAS X

Zamiast świątecznego patosu https://www.youtube.com/watch?v=iIyfmeEAOI4&t=202s PERSPEKTYWA projekt 145

Odb

Nic – „Nas bez Autonoma”.

Odb

….bez Anatoma”

Tum Tum Tum

Odb mistrzu sprawdź to i napisz co uważasz https://m.youtube.com/watch?v=DOdi9f5Y_lw

Odb chuj

Zamknij cieciu ryja!

Odb

!cieciu ryja Zamknij

Popularne