Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Anatom prezentuje teledysk do kolejnego utworu promującego wydawnictwo „Autonomia”.

Zamów album: Antom – „Autonomia”„Autonomia” to drugi po „Atomistyce” i zarazem pierwszy w pełni niezależnie wydany krążek przez Anatoma. Po obiecującym debiucie i świetnym występie w ramach akcji Popkiller Młode Wilki 2017, przez wielu uważanej za najlepszą z dotychczasowych edycji, raper rozstaje się z Bozon Records i na własną rękę decyduje się zrealizować kolejną płytę. „Autonomia” to wydawnictwo spójne brzmieniowo i koncepcyjnie, pełne nowych rozwiązań, ukazujące szeroki wachlarz wokalny artysty, jakiego dotychczas nie mieliśmy okazji usłyszeć.

Jest to płyta nade wszystko wesoła, szczera i niezwykle dojrzała jak na panujące dzisiaj trendy w muzyce rozrywkowej. „Autonomia” kieruje nasze myśli ku elementarnym wartościom takim jak wiara, dobroć, rodzina, wierność, prawda, które są dla autora fundamentem jego egzystencji. Nade wszystko skupia się na wolności – tytułowej autonomii, do której powinien dążyć każdy z nas.Album ukazał się 21 grudnia 2018 roku.

 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
stary rozpalacz
4 lat temu

najlepszy produkt od urbancity to koszulka w gastro, az sie boje jaki jest najgorszy

Karol
4 lat temu

Zachęcam do przesłuchania piosenki rapera z podziemie o pseoudonimie Young Blit…chłopak robi fajną muzykę i warto go wspomóc.Zresztą sami o tym zadecydujcie ale ja uważam że odwala on fajną robotę.A oto jego najnowszy kawałek: https://www.youtube.com/watch?v=2gDdhfx9Uxk

Popularne