Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Wyjść na prostą” to kolejny singiel promujący „Antologię”, czyli nowy album wrocławskiego rapera Antone’a. W numerze gościnnie udzielili się Kamil Bednarek, Deadly Hunta, Rogal Salut oraz Dj Liquid.

Ta zróżnicowana stylami kolaboracja reprezentantów hip hopu i reggae to nie jedyny zaskakujący numer na tym krążku. Antone bardzo selektywnie dobrał gości. Wszystkie single promujące Antologię zostały nagrane w klimacie starej szkoły i niosą za sobą niebanalny przekaz. Premiera longplaya przewidziana jest na 15.06.2019. Płytę w wersji fizycznej można zamówić przez stronę www.antone.pl, a niebawem pojawi się w sklepie internetowym Bebzaczy. Klip został narysowany przez Michała Koziołka a za warstwę muzyczną singla odpowiada Kris SCR.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
JEBAĆ WRÓBLE

Jedynie Kris SCR na propsie za bity dla Szada.

ProfesoorNauk

Czy zakola mogą być seksowne? Spójrzcie np. na takiego Jasona Stathama albo Jude Law. Jeden prawie cały łysy ale nadrabia groźną miną i plecy ma szerokie jakby dwóch przeciętnych stulejarzy stanęło bark w bark to i tak by ich zasłonił taki ten Jason jest potężny. Lubię tego aktora a najbardziej jak w filmie „Adrenalina” rucha babe na ulicy. Jude Law ma imię trochę kojarzące się z żydem ald dobrze mu z oczu patrzy i z tego co przeczuwam raczej żydem nie jest. No i to poskutkowało tym że zagrał w super produkcji Sherlock Holmes. Obydwie części na prawdę najwyższych lotów. Jest tam wszystko, akcja, wybuchy, elementy humorystyczne, piękne kobiety no i klimat takich lat z przełomu rewolucji przemysłowej. Lubię takie filmy. No i są przede wszystkim zakola co udowadnia że ludzie z tym problemem nie są wcale przekreśleni przez życie. Wystarczy tylko być muskularnym albo nie być żydem. Zresztą co by nie było można ratować się w sprawach damsko-męskich tekścikiem „widzisz jakie mam zakola? Uwierz wciąż sąmniejsze od mojego pindola” = wodospad z cipy.

SYN TEDEGO

Z nich wszystkich kojarzę tylko rogala jak popierdalał dziecięcym rowerkiem w kominiarce.

Muppet ChujidovSfqaK

To jakiś cwel, nie Rogal DDL

Odb

Srantone ft. Rogal Kamila, Deadly Bednarek, Hujta Slut -„Wyjść z Prosto”

Ooo macarena

Kto słucha rege ten rucha kolege

ProfesoorNauk

Kawał porządnego rapu.. Jak macie wstawiać takie gówno to chociaż przywróćcie kutasy w komentarzach.

Analny

Rocco ft. Kamila Norek, Anus Hunta, Rogal Slut – „Wejść prosto”

Oral łączy siły z analem.

Popularne