Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Longplay Antone – „Antologia” to zbiór dwunastu numerów, w których usłyszymy treści z przekazem osadzone na tłustych, klasycznych, samplowanych bitach. Jednym z nich jest „Realizm Magiczny”, w którym gościnnie udzielili się Ryfa Ri, Rafi Degustator oraz Bartosz Sypniewski.

Muzyka została podparta oryginalnym klipem nagranym w Kolejkowie – największej polskiej makiecie z ruchomymi miniaturami, w której również znajdziecie figurki wyżej wymienionych artystów. Płytę Antone – „Antologia” można już zamawiać na www.antone.pl, a data jej premiery wyznaczona jest na 15.06.2019.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MINUSUJĄCY ANONIM xD xD xD

Ale się uśmiałem, aż się popłakałem i jutro będę miał chyba zakwasy brzucha…

SORRY CHŁOPAKI! 🙂

PS.
…to ja TEDE!

Odb

Rafi sypnął antoniemu w ryja realizmem fallicznym.

Pan Panowiek

„PANK MADAFAKA NIGA RAP SIKOSI ZA TEN POZERSKI TEKST ROZPIERDOLE CI RYJ,MANY” EH WY RAPOWSKIE SZUMOWINY GARDZE WAMI.

Pan Panowiek

„OŁA CJU SZAJ SZAJ CHOĆ CHOĆ AJDUŁAJ CJU SZAJ SZAJ CHOĆ CHOĆ AJDUŁAJ” – GNIDY, WSZY, MENDY RAPOWSKIE NIE ZNAJĄCE MUZYKI. GARDZE WAMI.

babyface

beka w huj z typow minusujacych posty o flaku. pizdy nie dosc ze nigdy nie ruchali to pewnie tez flaki skoro.zostal im tylko.flakrap. JEBAC

Wasz ziom

Ci to się zatrzymali w czasie i nigdy nie dojrzeją niczym Flakmagedon…

Mama Ruby'iego

Jakie to jest totalne gówno.. spodziewałem się gówna no i jest.. antone Ty łaku, ryfa do garów, a nie Ty jesteś zbyt progresywna na to i za głupia przy okazji żeby pojąć najprostsze przepisy, ten trzeci za dużo mefedronu się nażarł i na bani mu siadło..

ProfesoorNauk

Ale wynalazki o ja jebe! Do cyrku cudaki!

Popularne