Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Arab jako „pianista ze szlugiem”

StoproRap publikuje kolejny teledysk rapera.

Opublikowany

 

Pianista ze szlugiem” to kolejny po Bulmie oraz Sorrow utwór zaprezentowany przez Araba w StoproRap.

Za produkcję nagrania odpowiada DJ EDK, który również podjął się gry na fortepianie w teledysku. Klip został stworzony w sali koncertowej Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu.29-latek dał się poznać szerszej publiczności w w programie Żywyrap. Pochodzący z Podkarpacia raper doszedł do finału show zdobywając uznanie jury oraz fanów. Arab wydał do tej pory cztery albumy – Ah, Kosmos, The Rolling Joints i Happy New Ja. Na początku marca artysta dołączył do labelu StoproRap i pod szyldem tej wytwórni będzie publikował swoją muzykę.8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Elos
6 miesięcy temu

Polecam pianista dobry film propsy wieczne

Cwel spod bramy
6 miesięcy temu

Co ten dwulicowy zaćpany kozojeb udaje? Teraz człowieka kultury a za moment znowu wyląduje w czyimś domu obciągając kutasy za ćpanie ćpun pierdolony.

Wyjebane jajca
6 miesięcy temu

Żal mi śmieci roboli, którzy albo teraz idą do roboty, albo z niej wracają. Gardzę podludźmi robolami jebiący na nowego merca dla szefa.

krutky
6 miesięcy temu

Alibaba jako „penisista z straponem”
SexyRape publikuje kolejny sextape zdominowanego cucka

KRÓL Yp nr 1
6 miesięcy temu

Nie mam szans zamoczyć kija nigdzie, umrę jako prawiczek 35 letni. Kilka razy chciałem iść na dziwki, ale nawet one zamykały przede mną drzwi. Jedna próbowała, ale śmiejąc się powiedziała, że mam zamałego i wyjebała mnie. Nie stać mnie teraz nawet na to, bo to droga operacja logistyczna jest. Mieszkam na wiosce hardkorowej kurwa gdzie nie ma Boga, żeby się dostać do jakiegoś zadupiastego miasta, to muszę dryłować kilka kilometrów do innej wioski, gdzie jest autobus zdezelowany, co jeździ tylko chuj wie kiedy, bo tabliczka rozjebana na necie 0 info. Jak już się dostanę do miasta, to ludzie na mnie patrzą, jak na jebanego zwierza. Nie dziwię się. 170cm 120kg wagi, czarne i brudne ciuchy, buty po wujku, spocone i tłuste czarne włosy, pryszcze na ryju i kutas 5cm. Zbieram hajs na rower, to będę bardziej mobilny. Nie mamy samochodu ani nic, zwykle jemy co zasiejemy, albo ukradniemy, czasem zakupy ale raz na miesiąc.

Popularne