Sprawdź nas też tutaj

News

Arab otwiera wytwórnię i szuka raperów

Wiemy co trzeba zrobić, aby dostać się do labelu rzeszowskiego rapera.

Opublikowany

 

arab fit weed
Arab

Więcej wytwórni, niż raperów – komentują malkontenci. Prawda jest taka, że raperzy od kilku lat uciekają z dużych labeli i zakładają własne małe wytwórnie. Tym torem poszedł również Arab, który powołał do życia Fit Weed.

Z racji, że otwieram swoją wytwórnię Fit Weed, to trzeba to jakoś fajnie rozkręcić i znaleźć też jakiegoś młodego kota – poinformował raper na Instagramie. Dowiedzieliśmy się też, co trzeba zrobić, aby dostać się do labelu.

Jak się dostać do Fit Weed?

Jak wyjaśnił Arab, trzeba nagrać zwrotkę pod bit Olej.Nicka, który jest dostępny na kanale Araba na Youtube. Ten kto nagra najlepszą zwrotkę dostanie się do wytwórni Araba. Swoje szesnastki należy przesyłać na bezpośrednio do rapera na Instagramie. Poniżej instrumental, pod który należy nagrać.

Raper jest dopiero na początkowym etapie działań jako wydawca, więc nie znamy żadnych jego planów dotyczących rozwoju i działalności wytwórni.

 
26 komentarzy

26
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odsap asap

Chamie spod ukrainskiej granicy nie bij wujasa wyskocz leszczu do kogoś większego. Nie wiem kto wpadł w ogóle na pomysł takiej walki pewnie te boxdele frajery co w gierki grają bo dla nich to beka będzie, będzie fajno, a wujas się zgodził bo hajs jak na wujasa pewnie duży bo pewnie z 2 koa papieru i się zgodził mimo że się zblazni, już lepiej by było gdyby z tym cipkiem filipkiem powalczyl to byłby jakiś sens a tak to jebac tego kto tą walkę ustawil.

Michał Pęksa

No to ojciec będzie musiał zapierdalać na dodatkowych dyżurach w szpitalu, bo bezrobotny synek Gabryś chce się bawić w rapera-wydawcę. Współczuję panu syna!

STULEJARZ_YODA

CHUJOWY BIT DO KWADRATU
Z TYM FIT BEDZIESZ NA weedELCU

tomekniecik

liorya niech wezmie, albo mnie wariacina

raper

IQ < 60 ?

jarocin

co tam wafelku ??

luqqa

Szuka chyba murzina w pupsko

New

Wkurwia mnie ten typ strasznie, pff wielki mi raper i te jego mruczace przez nos pierdolenie. Teraz każdy raper fighter. Pewnie za dobrą sumke większość dała by dupy.

Wasz ziom

Idzie gdzie zawieje wiatr. Teraz mma w modzie.

cydży

Otwieraj lepiej anusa to wjedziemy z PNauk i Pee.

Von Ruchenschofen

Arab…. kurwa artysta spod znaku oddaj mi koze czy pas szachida uwiera mi jaja. Pastuch i nic więcej a wytwórnie to se majonezu może założyć. A i niech się nie zdziwi jak mu czasem WSZ nabijebo to cwel i ciota a i też pozer. Plastikiem po całym Rzeszowie od nie jebie.

MagulloAmericano

Kurwa więcej wytwórni niż raperów

Pacers

Mógł nazwać wytwórnie ciapaty lebel.To nie rap tylko pozer,jebany ćpun ktòry nie ma przekazu

Wasz ziom

Typ się najpierw pcha na afisz. Jedyne czym zasłynął to zjarany łeb. Teksty to same populizmy. Sram na wszystko jak gołębie… ambitnie

Rado-RDW Analorgia

juz nagralem,dzisiaj mix i wysyłka, szukam wytwórni odkąd mnie Tede a potem Peja odpulili

sada

Trzeba należeć do ISIS ?

ALKOHOLIK

Nazwa Kebab Zone

wsz

TERAZ WIĘCEJ WYTWÓRNI NIŻ RAPERÓW, BEKA KOLEJNY LABEL WART WYLE CO STRAGAN Z ZIEMNIAKAMI NA TARGOWISKU.

importantlimit
importantlimit
WACLOV

arab ty zamulaczu mam nadzieje ze ciebie wujek nastuka

Jaromir
Sbn

Czemu tak go opluwacie?

Bestia z Wadowic

Wypierdalaj kurwo bo ci w dupie utopia kremówki

KRUL

Popularne