Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Arab „Uczucia” EP

Za produkcję mini albumu odpowiada Louis Villain.

Opublikowany

 

Okładka płyty Arab "Uczucia" EP

Data premiery: 19.07.2019

Arab, czyli jedna z najbardziej barwnych postaci na polskiej rapowej scenie prezentuje nowy materiał. Uczestnik programu „Żywy rap”, dzięki któremu zyskał niezwykłą popularność udostępnia swoim fanom EP zatytułowaną „Uczucia”. Jest to zbiór pięciu nowych, zupełnie różnych od siebie numerów, które idealnie opisują osobowość artysty.

Pierwszym singlem zapowiadającym „Uczucia EP” jest numer „Ruchy”, który został opublikowany kilka miesięcy temu i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy. Do tej pory w serwisie YT teledysk obejrzało blisko 2,5 mln osób.

Nowy materiał jest bardzo spójny muzycznie, za produkcję utworów odpowiedzialny jest Louis Villain, który kilka dni temu wydał wraz z Avim album „Spis dzieł sycylijskich”.

„Uczucia EP” to materiał, który spodoba się zarówno starym fanom Araba jak i osobom, które do tej pory nie miały styczności z twórczością tego nietuzinkowego artysty.

Arab Biografia

Arab pochodzący ze Świlczy raper, który trafił do szerszej publiczności w 2013 roku za pośrednictwem programu „ŻYWYRAP!”. Artysta swoim charyzmatycznym stylem zyskał niezwykłą sympatię widzów w całej Polsce, o czym mogą świadczyć milionowe wyświetlenia teledysków oraz pozytywne recenzje jego projektów muzycznych. MC ma na swoim koncie trzy podziemne wydawnictwa oraz oficjalny debiutancki krążek „Kosmos”, który ukazał się w 2017 roku. Styl Araba ciągle ewoluuje, w swoich tekstach raper porusza całe spektrum kwestii od metafizycznych zagadnień, po sportowe, motywujące wręcz do działania treści. W 2018 roku Arab podpisał kontrakt z Sony Music Entertainment Poland i obecnie pracuje nad nowym solowym materiałem.

Dyskografia

„Kosmos” – 2017

„AH!” – 2016

„Rabusie bitów” – 2015

„Na fejmie” – 2014

Tracklista

  1. Ruchy
  2. Uczucia feat. Malika
  3. Matkakonopna
  4. Kłapouchy
  5. Zakapturzone

Utwory

  1. Arab ft. Jesioł, Aga Walczak – „Nastroje”

Artykuły

  1. Arab: „Przez Wujka leczyłem się psychiatrycznie”
  2. Arab pisał o próbach samobójczych braci. Teraz przeprasza rodzinę

Popularne