Arab w pięknym stylu zadebiutował na Fame MMA

Raper pokonał Tyboriego.

Opublikowany

arab tybori

Wczorajszego wieczoru, Arab zadebiutował w organizacji Fame MMA pokonując Pawła „Tyboriego” Tyburskiego. Było to spore zaskoczenie ponieważ bukmacherzy obstawiali zwycięstwo jednego z bliźniaków. Kurs na niego wynosił 1.3. Z kolei na Araba ok. 2.8.

Arab od samego początku kontrolował pojedynek sprowadzając przeciwnika od razu na ziemię. Widać było, że w parterze czuje się bardzo dobrze i Tyburi jest bez szans w tej płaszczyźnie. Sędzia w pewnym momencie upomniał Tyburiego za uderzenia w tył głowy.

arab z pucharem fame mma

Druga runda wyglądała podobnie. Arab od razu przeniósł walkę do parteru i przeszedł do pozycji bocznej. W trzeciej odsłonie pojedynku, po pierwszych ciosach Arab znów obalił przeciwnika i przeszedł do dosiadu. Przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-26) triumf odniósł Gabriel „Arab” Al-Sulwi.

Wcześniej Arab był związany z Fight Exclusive Night. Ma na koncie zwycięstwo z Rubym w MMA i Wujkiem Samo Zło w boksie pokazowym.