Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Arab z klipem „Alkoholove”

Raper promuje nową płytę.

Opublikowany

 

Arab kontynuuje promocję płyty „Happy New Ja”.

Na kanale rapera pojawił się teledysk do numeru „Alkoholove”, w którym gościnnie pojawiła się Basia Mościka. Album „Happy New Ja” ukazał się 11 czerwca.

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Stary Włodka
4 miesięcy temu

Ten jebany ćpun jest teraz alkusem ? nawet nie chce mi sie sprawdzać tego wysrywu z dupy jakiegoś ciapaka…

Fallus
4 miesięcy temu
Reply to  Stary Włodka

Już nie pierdoli, że matka katowała całą rodzinę jebany schizofrenik albo, że był bezdomny podczas gdy normalnie siedział w matki domu ale mu się popierdoliło od jarania?

Profesor Miodek
4 miesięcy temu

Arab nie może pić alkoholu, bo Allah patrzy.

Szlomo
4 miesięcy temu

Przepraszam Panstwa
Czekam na toksyczne komentarze i cos ich nie widze. Halo? Co z Wami? Nawet amatora p0lek i profa nie widze! Rzadko pisze, albowiem rozkoszuje sie jadem z Waszych komentarzy i … Tym razem sie zawiodlem!

Teresa Korol
4 miesięcy temu

Profesor trapu to jebana dziwka propsowal cweltino myśląc że ma rację a teraz widząc jaka kurwo jest cweltino wycofuje się z propsowania i pewnie wytłumaczy się że to było na żarty. Hahahaha ty kurwo widać że masz tak samo zjebany ryj jak łeb psie

KrążekCebulowy
4 miesięcy temu
Reply to  Teresa Korol

Zapomniałeś dodać że sam sobie dawał łapki w górę 3 min. Po wstawieniu komentarza 400 łapek. 35 latek który siedzi z pijanym starym w kawalerce stary go napierdala za tego zajoba Srentino.

abrakadabracxa
4 miesięcy temu

To dopiero chory koleś, mitoman i rozpieszczony synek lekarza który jeszcze własnej rodzinie syfu narobił…. Ktokolwiek się jara Arabem musi być dobrze pojebany, jako człowiek to straszne zero

żENADA
4 miesięcy temu

Alkaidaaaalove

Popularne