Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Arab z klipem „Alkoholove”

Raper promuje nową płytę.

Opublikowany

 

Arab kontynuuje promocję płyty „Happy New Ja”.

Na kanale rapera pojawił się teledysk do numeru „Alkoholove”, w którym gościnnie pojawiła się Basia Mościka. Album „Happy New Ja” ukazał się 11 czerwca.

14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stary Włodka
10 miesięcy temu

Ten jebany ćpun jest teraz alkusem ? nawet nie chce mi sie sprawdzać tego wysrywu z dupy jakiegoś ciapaka…

Fallus
10 miesięcy temu
Reply to  Stary Włodka

Już nie pierdoli, że matka katowała całą rodzinę jebany schizofrenik albo, że był bezdomny podczas gdy normalnie siedział w matki domu ale mu się popierdoliło od jarania?

Profesor Miodek
10 miesięcy temu

Arab nie może pić alkoholu, bo Allah patrzy.

Szlomo
10 miesięcy temu

Przepraszam Panstwa
Czekam na toksyczne komentarze i cos ich nie widze. Halo? Co z Wami? Nawet amatora p0lek i profa nie widze! Rzadko pisze, albowiem rozkoszuje sie jadem z Waszych komentarzy i … Tym razem sie zawiodlem!

Teresa Korol
10 miesięcy temu

Profesor trapu to jebana dziwka propsowal cweltino myśląc że ma rację a teraz widząc jaka kurwo jest cweltino wycofuje się z propsowania i pewnie wytłumaczy się że to było na żarty. Hahahaha ty kurwo widać że masz tak samo zjebany ryj jak łeb psie

KrążekCebulowy
10 miesięcy temu
Reply to  Teresa Korol

Zapomniałeś dodać że sam sobie dawał łapki w górę 3 min. Po wstawieniu komentarza 400 łapek. 35 latek który siedzi z pijanym starym w kawalerce stary go napierdala za tego zajoba Srentino.

abrakadabracxa
10 miesięcy temu

To dopiero chory koleś, mitoman i rozpieszczony synek lekarza który jeszcze własnej rodzinie syfu narobił…. Ktokolwiek się jara Arabem musi być dobrze pojebany, jako człowiek to straszne zero

żENADA
10 miesięcy temu

Alkaidaaaalove

Popularne